Ralan rad MSI R7 250 DDR5 grafulje

poruka: 4
|
čitano: 4.949
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Ralan rad MSI R7 250 DDR5 grafulje

konkretno mene zanima da li ju netko posjeduje već i da li ima s njom problema tipa:trzaji u igranju,bez igara kao kod nekih grafičkih. svakako me i zanima kombinacija sa crossfire i kojia bih mogla još ići UZ nju. Ispravak naslova: Realan rad !!!

M
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.4.2015 15:43 (Igor150).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ralan rad MSI R7 250 DDR5 grafulje

Ja ju imam i dosad nisam imao nikakvih problema. Trenutno je samo monitor spojen na nju preko VGA, ali imao sam spojen na nju još i FHD televizor preko HDMI-a i također je sve normalno radilo. F1 2014, Dirt Showdown, Asseto Corsa, Pes 2015, Heroes of Might & Magic 5 sve navedene igre rade na high/ultra postavkama. Dolje imaš SS bench.

12 godina
neaktivan
offline
Ralan rad MSI R7 250 DDR5 grafulje

e to me zanimalo.jer momentalno u mene r7 200ca grafulja koja mi trza na "praznom desku" tj dok radi a primjerice blejim u facebuk. nije samo ta grafulja u pitanju...javlja se i na drugi/skupljim. Ma danas kemijam između 2ju kombinacija a to su: GIGABYTE GA-990FXA-UD3 + AMD X6 FX-6300 ili AMD A8 6600K Black Edition FM2 sa Gigabyte G1.SNIPER A88X i naravno ova grafulja u crossfire sa r7 240ticom.

M
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ralan rad MSI R7 250 DDR5 grafulje

dok mi se pod igrama nejavlja taj slučaj..grafulja mi je oke za sad i nebi' ju mjenjao da nije toga jer već iritantno postalo.

M
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice