Temperature vaših PC grijalica

poruka: 3.535
|
čitano: 547.068
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Temperature vaših PC grijalica
Zin8 kaže...
temperature proc. su oko 50C jel to ok?

U redu je.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
12 godina
odjavljen
offline
Re: Temperature vaših PC grijalica
Valentin17 kaže...

U redu je.

 A jel bi pomoglo ak bi nabavio/napravio neki stalak, tako da mi nije previše ukošen/dignut laptop od stola, a da ipak ima malo više prostora od laptopa do same podloge?

13 godina
offline
Re: Temperature vaših PC grijalica
Zin8 kaže...

 A jel bi pomoglo ak bi nabavio/napravio neki stalak, tako da mi nije previše ukošen/dignut laptop od stola, a da ipak ima malo više prostora od laptopa do same podloge?

Bi, ali ništa tako značajno.

Imaš Acer laptop, ti laptopi su poznati po ne najbolje riješenom hlađenju, ali 50*C je milina, kad prijeđe 80*C, onda se zabrini.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
14 godina
offline
Temperature vaših PC grijalica

Evo test od asusa istih komponeti za taj acerov laptop prime 95 small FFT 10 min.Da e dodajem bezveze novi komenatr evo od danas jedana slika gta 5 sam igaro nekih  2h.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.4.2016 19:35 (dreadmoore).
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Temperature vaših PC grijalica

..stari quadonja se još drži.....

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Temperature vaših PC grijalica
lion002 kaže...

..stari quadonja se još drži.....

 A da ga opteretiš recimo s Prime95 nekih 15-ak minuta pa da vidimo kako se tad drži jer men se čini ovo šta si ti slika je u "leru" ali ako je ipak pod opterećenjem e onda svaka čast odlično ga hladiš.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2016 20:24 (nicky.sl).
15 godina
offline
Temperature vaših PC grijalica

....nije u leru..vidiš pod stupcem Min - idle / Max - load... Bio igrao Dying Light-a jedno sat vremena...bilo ispuhivanje/čiščenje sa kompresorom pa rekoh da vidim kako sad stoje temp i ostalo.. Ima još života u njemu, ne da se stari... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Temperature vaših PC grijalica

Ja zadovoljan temperaturama nakon oko sat i pol raznoraznih mapa u BF4 na ovom serveru pri temperaturi prostorije od okruglo 22c

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.5.2016 2:35 (nicky.sl).
Moj PC  
3 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Temperature vaših PC grijalica

Temperature bez pokrenutih programa,igara i sl...Previsoko ili pak ne? Što vi mislite?

Softwer
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Temperature vaših PC grijalica
Softwer kaže...

Temperature bez pokrenutih programa,igara i sl...Previsoko ili pak ne? Što vi mislite?

 Previsoko je to za idle, aj ti njega optereti s prime95 desetak min. pa daj te temperature.

U svakom slučaju nebi bilo loše očistit hladnjake i grafe i procesora i obavezno promjeni termalnu pastu.

9 godina
odjavljen
offline
Temperature vaših PC grijalica

Pozdrav, ljudi, evo, svugdje gdje pišu TEMPERATURES, gdje je crveni toplomjer, što mislite o tome, jel treba smanjiti temperaturu svega toga, i ako da, kako?

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Temperature vaših PC grijalica
keyofdestiny13 kaže...

Pozdrav, ljudi, evo, svugdje gdje pišu TEMPERATURES, gdje je crveni toplomjer, što mislite o tome, jel treba smanjiti temperaturu svega toga, i ako da, kako?

 Dobro je to za idle (ler).

Kažem i tebi daj temperature pod optetećenjem jer te u leru ne znače baš ništa.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Temperature vaših PC grijalica
nicky.sl kaže...
Softwer kaže...

Temperature bez pokrenutih programa,igara i sl...Previsoko ili pak ne? Što vi mislite?

 Previsoko je to za idle, aj ti njega optereti s prime95 desetak min. pa daj te temperature.

U svakom slučaju nebi bilo loše očistit hladnjake i grafe i procesora i obavezno promjeni termalnu pastu.

 Evo slike temperatura pod opterećenjem.

Softwer
10 godina
offline
Re: Temperature vaših PC grijalica
Softwer kaže...
nicky.sl kaže...
Softwer kaže...

Temperature bez pokrenutih programa,igara i sl...Previsoko ili pak ne? Što vi mislite?

 Previsoko je to za idle, aj ti njega optereti s prime95 desetak min. pa daj te temperature.

U svakom slučaju nebi bilo loše očistit hladnjake i grafe i procesora i obavezno promjeni termalnu pastu.

 Evo slike temperatura pod opterećenjem.

 Puno je to, obavezno skini hladnjak i dobro ga očisti od prašine i stavi novu termovodljivu pastu.

 

15 godina
offline
Temperature vaših PC grijalica

Test 30 min - pa kako se cini,da li je to ok ? Morat narpavit jos kad bas zagriju vani 35

 

http://imgur.com/a/1ex5O

 

 

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.5.2016 16:16 (cropunk).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Temperature vaših PC grijalica

et za probu radio   pa pretpostavljam da su temp dobre ? 

i5+6600k+stress+lvl+high+intel+burn+in+ i5+6600k+stress+lvl+high+intel+burn+in+
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.5.2016 21:21 (sseennoonn).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Temperature vaših PC grijalica

Trenutno sam mu podignuo samo multiplier i napon ostavio na auto, i pogasio onih par postavkica.

I ovo je nakon prime-a i bf3 mp-a, max 45 cpu. Mogu ga davit i na 4,4GHz(isto stabilno) ali onda bude max kojih 52 stupnjeva sa time da poslje 4GHz trazi napona ko lud.

 

Min,max+temp+ Min,max+temp+
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.5.2016 14:51 (Tony096).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Temperature vaših PC grijalica

Stiglo ljeto temperature otisle gore, danas gledam grafa dosla do 77*C!

Kako me nervira ovo sto su ubacili svi proizvodjaci, vise brinu za "buku" nego za temperaturu proizvoda, ventovi na 40% kuliraju  

Uz pomoc custom vent speed @sapphire trixx, na 50*C da ide 50% i na 70*C da ide 70% temperatura ne prelazi 68*C ljeto je doslo, pa eto ako nekome pomogne super

 

stock stock
AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2016 13:24 (chaselol).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Temperature vaših PC grijalica

Malo sam se igrao s mojom novom igračkom zvanom i7 930 na 3.8GHz koje moj Zalman jedva drži pod kontrolom.

Ne želim da mi u ove vruće dane prelazi 70-ak stupnjeva pa sam tražio idealan klok i našao ga baš na 3.8GHz.

Prva slika pokazuje temperature sustava pod IntelBurn testom ali bez bočnog ventilatora

 Druga je s bočnim ventilatorom

 Temperatura prostorije je 30c

Ajme ljudi puka san ka kokica
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Temperature vaših PC grijalica
prije prije
poslije poslije
Ajme ljudi puka san ka kokica
Moj PC  
5 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Temperature vaših PC grijalica

Sasvim solidne temperature,obzirom na temperaturu u sobi.

Softwer
 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Temperature vaših PC grijalica
Softwer kaže...

Sasvim solidne temperature,obzirom na temperaturu u sobi.

 S obzirom da je bez opterećenja te temperature ništa ne pokazuju.

Zavrti ti njega s Prime95 desetak minuta pa te temperature daj ili s Intel Burn Testom kojim ja u zadnje vrime gledam temperature

Ajme ljudi puka san ka kokica
11 godina
offline
Temperature vaših PC grijalica

Danas smo uzeli novi komp proc amd 7860k i maticnu asrock fm2a58m-vg3+

 

 

stavili smo mx-2 pastu i temp u idle je preko hw monitora 65-75 stupnjeva. probao sam ponovo skinuti hladnjak da nije dobro sjeo, pasta je bila razmazana na sve strane , na sredini ko da je nije bilo, mozda zbog toga kad sam zategnuo hladnjak, pa sam ponovo stavio velicinu rize na sredinu, ne vjerujem da je pre vise paste stavljeno. pise da se okrece na 2000rpm al ga se uopce ne cuje, jel moguce da hwmonitor daje kriva ocitanja? ili bas trea staviti odma drugi hladnjak?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Temperature vaših PC grijalica
dennocro kaže...

Danas smo uzeli novi komp proc amd 7860k i maticnu asrock fm2a58m-vg3+

 

 

stavili smo mx-2 pastu i temp u idle je preko hw monitora 65-75 stupnjeva. probao sam ponovo skinuti hladnjak da nije dobro sjeo, pasta je bila razmazana na sve strane , na sredini ko da je nije bilo, mozda zbog toga kad sam zategnuo hladnjak, pa sam ponovo stavio velicinu rize na sredinu, ne vjerujem da je pre vise paste stavljeno. pise da se okrece na 2000rpm al ga se uopce ne cuje, jel moguce da hwmonitor daje kriva ocitanja? ili bas trea staviti odma drugi hladnjak?

Pa ako je pod garancijom zašto ste ista dirali to nije vas problem nego prodavača ja bi to odmah na reklamaciju

11 godina
offline
Re: Temperature vaših PC grijalica
Nije gotova konfiguracija, nego smo mi sastavili racunalo. Kupljeno je u djelovima. Da je pod garancijom vec bi bio kod njih na servisu.
14 godina
offline
Temperature vaših PC grijalica

Napokon se i u BiH raširila ova dosta hvaljena pasta, Arctic MX-2. Cijena malo manja od 8€(jeftinije nego da sam je naručio sa ebaya).

Furmark stress test i Prime 95 10-ak minuta. Zamijenjena pasta koja je došla uz Intel stock cooler stara više od 3 godine kao i pasta na grafičkoj vjerovatno starija od ove na procesoru.

Na procesoru sam izgleda uprsko stvar, izgleda da sam stavio premalo paste jer temperature su manje-više ostale iste, neda mi se sad da to ispravljam, nek stoji kako jest. Srećom na grafičkoj nisam uprskao stvar, zamijenio sam staru pastu i termalne jastučiče(thermal pads) i rezultati su jako dobri.

Prije zamjene idle temperatura grafičke 56°C sa 35% upotrebe ventilatora, temperatura nakon 10ak minuta furmarka 86°C sa 91% upotrebe ventilatora.

Poslije zamjene idle temperatura grafičke 43°C sa 35% upotrebe ventilatora, temperatura nakon 10ak minuta furmarka 70-71°C sa 56-58% upotrebe ventilatora. Nevjerovatna razlika, 15°C manje sa 30ak % manjom brzinom ventilatora.

Prije 10-ak dana sam ga malo ispuhao sa kompresovanim zrakom u boci.

 

Prije zamjene - http://i.imgur.com/DSmTMcg.jpg

Poslije zamjene - http://i.imgur.com/gAr18M6.jpg

 

Izvinjavam se zbog nepotrebno dugog posta.

Prije+zamjene Prije+zamjene
Poslije+zamjene Poslije+zamjene
http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.9.2016 19:04 (Haker_x).
Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Temperature vaših PC grijalica

Pozz!

 Nama je temperatura bila u igrama negdje oko 68 c° na Gpu pa na više par stunjeva, a komp ima 9 ventilatora, imali smo 19 inćni tv kao monitor, i kada smo kupili novi monitor 24 inča, temperatura je pala drastučno sada je u igrama nekih naj više 45 c° koliko sam primijetijo na Gpu, sada sve lakše diše! Sve radi novog monitora! Ko bi reko! Lp! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Temperature vaših PC grijalica

U monitoru se krije bog vjetra.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Temperature vaših PC grijalica

Pozdrav ljudi, da li su ovo normalne temperature? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Temperature vaših PC grijalica
ivan7 kaže...

Pozdrav ljudi, da li su ovo normalne temperature? 

 ljepo bi bilo kad bi znali o kojem se procesoru radi a ovako samo slika mozemo gledati i samo gledati i reci ako je to u idle to su po visoke temperature

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice