Top Unigine Valley 1.0

poruka: 302
|
čitano: 72.232
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
protjeran
offline
Top Unigine Valley 1.0

Pa naravno, zadnjih 2 godine valley stagnira.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Top Unigine Valley 1.0

Tocnije zadnji hc ratnici smo bili ja i nicky.sl, sve poslje nas su fore za dječicu kupi sto skuplje da budes najjaci(bez uvrede zajebancija), u "naše" doba si morao s slabijom serijom/modelom skinuti jacu da bi postao bolji ili najbolji, bilo je svega ali love nigdje samo znoj i beskonacna resetiranjalp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.1.2018 23:46 (Stjepanj).
Moj PC  
2 2 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Top Unigine Valley 1.0
Stjepanj kaže...

Tocnije zadnji hc ratnici smo bili ja i nicky.sl, sve poslje nas su fore za dječicu kupi sto skuplje da budes najjaci(bez uvrede zajebancija), u "naše" doba si morao s slabijom serijom/modelom skinuti jacu da bi postao bolji ili najbolji, bilo je svega ali love nigdje samo znoj i beskonacna resetiranjalp

 Bitno je da se sad ima love

 

Ali istina, prije je  bio veći gušt, sad je ovo obamrlo dibidus. Ja pobro sve tronove, niko ni ne pokušava skidat... dosada. 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
15 godina
offline
Re: Top Unigine Valley 1.0
Stjepanj kaže...

Tocnije zadnji hc ratnici smo bili ja i nicky.sl, sve poslje nas su fore za dječicu kupi sto skuplje da budes najjaci(bez uvrede zajebancija), u "naše" doba si morao s slabijom serijom/modelom skinuti jacu da bi postao bolji ili najbolji, bilo je svega ali love nigdje samo znoj i beskonacna resetiranjalp

 Koje vaše doba, 5god si na forumu

14 godina
protjeran
offline
Re: Top Unigine Valley 1.0
Lucidius kaže...

Pokidalo!!!

 

Lucidius - 5381 GTX 1080 Phoenix 2068/6003MHz zrak, i7 8700k 5.1GHz

 

ansha daj ti odvrti da vidim gdje si 

Nemam ss, uhvatio sam 5301 na 4.7ghz, cpu bound je test... 

8 godina
protjeran
offline
Top Unigine Valley 1.0

Kakav CPU bound test, cisti GPU bound test 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.1.2018 0:14 (Lucidius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Top Unigine Valley 1.0
Lucidius kaže...

Kakav CPU bound test, cisti GPU bound test 

Daj ne budi smijesan...

8 godina
protjeran
offline
Top Unigine Valley 1.0

Na kolko ti je posto CPU tokom testa 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.1.2018 0:26 (Lucidius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Top Unigine Valley 1.0
Lucidius kaže...

Na kolko ti je posto CPU tokom testa 

Nisam gledao, al na 4.7 imam dosta visi score nego na 4.3ghz. Test je prastar i izgleda losije od starpg Skyrima-a...

7 godina
protjeran
offline
Re: Top Unigine Valley 1.0
ansha kaže...
Lucidius kaže...

Na kolko ti je posto CPU tokom testa 

Nisam gledao, al na 4.7 imam dosta visi score nego na 4.3ghz. Test je prastar i izgleda losije od starpg Skyrima-a...

 Ja napravio unistall valleya, a mogao sam možda roknuti jedan test sa 5.4Ghz CPU...

varirali mi skorovi od 6600-6900, zastario je...

 

11 godina
odjavljen
offline
Re: Top Unigine Valley 1.0
Lucidius kaže...

Na kolko ti je posto CPU tokom testa 

Jel ti gpu usage konstantno na 99%? 

 

test je loš za nove jače grafe. valja se prebaciti na 4k ako oces čisti gpu bound test. barem ovaj.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
7 godina
protjeran
offline
Re: Top Unigine Valley 1.0
eywa33 kaže...
Lucidius kaže...

Na kolko ti je posto CPU tokom testa 

Jel ti gpu usage konstantno na 99%? 

 

test je loš za nove jače grafe. valja se prebaciti na 4k ako oces čisti gpu bound test. barem ovaj.

 Meni padne na 200+fps scenama i na 50% tako vjerujem i da njima padne na 70-80%

14 godina
protjeran
offline
Re: Top Unigine Valley 1.0
eywa33 kaže...
Lucidius kaže...

Na kolko ti je posto CPU tokom testa 

Jel ti gpu usage konstantno na 99%? 

 

test je loš za nove jače grafe. valja se prebaciti na 4k ako oces čisti gpu bound test. barem ovaj.

Nisam gledao al dovoljno mi je vidjet da Luci sa svojom "puno" sporijom karticom ima visi score...

 

Misterij mi je onaj sta me skinuo u Superpositionu kod kojeg cpu nema utjecaja (dobio sam malko nizi score na 4.7 u odnosu na 4.3ghz). Imam visi i core i memoriju od njega..

14 godina
protjeran
offline
Re: Top Unigine Valley 1.0
lav1000 kaže...

 Meni padne na 200+fps scenama i na 50% tako vjerujem i da njima padne na 70-80%

Nemoguce, lijepo ti je Dr. Luci napisao da je gpu bound...

7 godina
protjeran
offline
Re: Top Unigine Valley 1.0
ansha kaže...
lav1000 kaže...

 Meni padne na 200+fps scenama i na 50% tako vjerujem i da njima padne na 70-80%

Nemoguce, lijepo ti je Dr. Luci napisao da je gpu bound...

Možda njemu s njegovim krnjim primjerkom na jedva 2000Mhz i je GPU bound

Morat će on ići kod Stjepana na OC instukcije 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.1.2018 10:24 (lav1000).
7 godina
protjeran
offline
Re: Top Unigine Valley 1.0
ansha kaže...

 

Misterij mi je onaj sta me skinuo u Superpositionu kod kojeg cpu nema utjecaja (dobio sam malko nizi score na 4.7 u odnosu na 4.3ghz). Imam visi i core i memoriju od njega..

 Deda, umjesto da ti je drago što dolaze novi mlađi naraštaji OC majstora, ti tu kukaš i ajmećeš, pravi šampion je velik i u porazu 

14 godina
protjeran
offline
Re: Top Unigine Valley 1.0
lav1000 kaže...
ansha kaže...

 

Misterij mi je onaj sta me skinuo u Superpositionu kod kojeg cpu nema utjecaja (dobio sam malko nizi score na 4.7 u odnosu na 4.3ghz). Imam visi i core i memoriju od njega..

 Deda, umjesto da ti je drago što dolaze novi mlađi naraštaji OC majstora, ti tu kukaš i ajmećeš, pravi šampion je velik i u porazu 

Mora deda kukat, ne zelim napustit tron samo tako, I wanna go with a fight! 

7 godina
protjeran
offline
Re: Top Unigine Valley 1.0
ansha kaže...
lav1000 kaže...
ansha kaže...

 

Misterij mi je onaj sta me skinuo u Superpositionu kod kojeg cpu nema utjecaja (dobio sam malko nizi score na 4.7 u odnosu na 4.3ghz). Imam visi i core i memoriju od njega..

 Deda, umjesto da ti je drago što dolaze novi mlađi naraštaji OC majstora, ti tu kukaš i ajmećeš, pravi šampion je velik i u porazu 

Mora deda kukat, ne zelim napustit tron samo tako, I wanna go with a fight! 

Vidiš da te i Luci nalupao sa svojom jedva 2000Mhz ptičicom, a kamoli ćeš ti u fajt sa 2100+ Mhz karticama... 

Jedino da zamolimo Tončija da obriše onaj 18300 skor tamo na superpositionu, pa uživaš još koji dan kao šampion, zaslužio si 

11 godina
odjavljen
offline
Re: Top Unigine Valley 1.0
ansha kaže...

Mora deda kukat, ne zelim napustit tron samo tako, I wanna go with a fight! 

 Pa onda ajde, bori se. Driveri, gasi osd, otvori prozor, okreni se dvaput oko osi u smjeru kazaljke, pogledaj na 3 sata i počeši se po desnom dlanu ;)

 

Meni je isto čudno. Sa 2060 sam napravio 24270, a sa 2100 i bržom memorijom jedva jedvice 24280. Driveri su neki u pitanju garant. Ne znam što drugo.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
14 godina
protjeran
offline
Re: Top Unigine Valley 1.0
eywa33 kaže...
ansha kaže...

Mora deda kukat, ne zelim napustit tron samo tako, I wanna go with a fight! 

 Pa onda ajde, bori se. Driveri, gasi osd, otvori prozor, okreni se dvaput oko osi u smjeru kazaljke, pogledaj na 3 sata i počeši se po desnom dlanu ;)

 

Meni je isto čudno. Sa 2060 sam napravio 24270, a sa 2100 i bržom memorijom jedva jedvice 24280. Driveri su neki u pitanju garant. Ne znam što drugo.

Luci je spominjao da su zadnji driveri donijeli ubrzanje ali to sam testirao i nije istina, isti drek je, cak neznatno sporiji su mi novi ispali. 

12 godina
protjeran
offline
Re: Top Unigine Valley 1.0
Smanji malo core i napucaj memoriju, valey daje veci skor ak roknes jace memoriju, barem je tako bilo prije s novom serijom neznam...
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
7 godina
protjeran
offline
Re: Top Unigine Valley 1.0
Stjepanj kaže...
Smanji malo core i napucaj memoriju, valey daje veci skor ak roknes jace memoriju, barem je tako bilo prije s novom serijom neznam...

ja sve vrtim sa +1000 na memoriji, pa neke extra koristi nema... kažem ti,  Intel zavjera, čim ti bench u hardweru očita 8700k, odmah ti da 3-4% prednosti, da te nagradi za entuzijazam 

Dr. Luci isto vrti na +1000 mem pa isto prdac u vjetar, jedino Anshu može prestići i to je to 

14 godina
protjeran
offline
Re: Top Unigine Valley 1.0
Stjepanj kaže...
Smanji malo core i napucaj memoriju, valey daje veci skor ak roknes jace memoriju, barem je tako bilo prije s novom serijom neznam...

Ma nema koristi kad cpu koci...

8 godina
protjeran
offline
Top Unigine Valley 1.0

Meni je grafa na 99%, neznam sta je sa vasim sistemima al ocito cas je dobrano zahvatio spectre i meltdown, ja sam te stvari mudro izbjegao...

 

I meni je ovdje cpu na 15ak % tokom testa, mos si mislit kako je to cpu bound, a drajveri su kod mene donesli prednost jer sam usporedivao, i to osjetnu prednost.

 

Jbg ansha nije ti ta sirotinja za nista, u 2 gpu bencha te vodim, pokloni to stepanjcu da ima sa cime i on benchat ili cak chaselolu, a ti kreni ponovo od nule....

 

Ajdmo sad na Heaven pa da tamo vidimo kako je....

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Top Unigine Valley 1.0
ansha kaže..

 

Misterij mi je onaj sta me skinuo u Superpositionu kod kojeg cpu nema utjecaja (dobio sam malko nizi score na 4.7 u odnosu na 4.3ghz). Imam visi i core i memoriju od njega..

Nemozes uvijek za sve naci suvislo objasnjenje, kao sta rekoh drajveri me podigli uz dodatno kloka na memi i malo na jezgri i eto me, a vas automatic updejtase je udarila kontra sa meltdown i spectre 

7 godina
protjeran
offline
Re: Top Unigine Valley 1.0
Lucidius kaže...
ansha kaže..

 

Misterij mi je onaj sta me skinuo u Superpositionu kod kojeg cpu nema utjecaja (dobio sam malko nizi score na 4.7 u odnosu na 4.3ghz). Imam visi i core i memoriju od njega..

Nemozes uvijek za sve naci suvislo objasnjenje, kao sta rekoh drajveri me podigli uz dodatno kloka na memi i malo na jezgri i eto me, a vas automatic updejtase je udarila kontra sa meltdown i spectre 

i meni dali extra boost 1 bin

deinstalirao te sranjske update, kralo mi jedno 4% cpu performansi

dr.Luci, spec. hardwarelog 

14 godina
protjeran
offline
Re: Top Unigine Valley 1.0
Lucidius kaže...

Meni je grafa na 99%, neznam sta je sa vasim sistemima al ocito cas je dobrano zahvatio spectre i meltdown, ja sam te stvari mudro izbjegao...

 

I meni je ovdje cpu na 15ak % tokom testa, mos si mislit kako je to cpu bound, a drajveri su kod mene donesli prednost jer sam usporedivao, i to osjetnu prednost.

 

Jbg ansha nije ti ta sirotinja za nista, u 2 gpu bencha te vodim, pokloni to stepanjcu da ima sa cime i on benchat ili cak chaselolu, a ti kreni ponovo od nule....

 

Ajdmo sad na Heaven pa da tamo vidimo kako je....

Lol, pa i meni je 15% usage sta ne znaci da nije cpu bound jer max-a jednu jezgru. Grafa ti je drlog i tamo gdje me dobijes me dobijes zbog cpu-a, to i sam znas.

8 godina
protjeran
offline
Top Unigine Valley 1.0

I lav je potvrdio...

 

Ajdmo na Heaven druze majore

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Top Unigine Valley 1.0
Lucidius kaže...

I lav je potvrdio...

 

Ajdmo na Heaven druze majore

Ne pada mi napamet gasit majner zbog tvoje kartice koja jedva 2ghz drzi...

8 godina
protjeran
offline
Top Unigine Valley 1.0

I bolje 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice