Unigine- Heaven benchmark DX10

poruka: 4
|
čitano: 2.118
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Unigine- Heaven benchmark DX10

Ovu temu sam napravio iz razloga što se osjecam zakinutim jer nemam DX11, pa svi koji se tako osjecaju mogu postati ovdje

____________________________________________________________________________________________

 

benchmark je Unigine- Heaven benchmark, mozete ga preuzeti ovdje (besplatan je i ima 128mb)

____________________________________________________________________________________________

 

postavke:         API: DX10

                Shaders: High

           Tessellation: Disabled

         Antisotropy: 1

          Anti-aliasing: off

            Full Screen: Da

             Resolution: 1280 x 1024

____________________________________________________________________________________________

 

priložite sliku s rezultatom, te bi bilo pozeljno priloziti gpu-z prozor ta napisati koji graficki podsustav koristite

____________________________________________________________________________________________

 

TOP 5 rezultata:

 

 zaki- 2XHD4870X2 - 3763 (149.4fps)

____________________________________________________________________________________________

TOP 10 single gpu rezultata:

____________________________________________________________________________________________

TOP 5 dual gpu rezultata:

____________________________________________________________________________________________

TOP 3 Quad gpu rezultata:

 

zaki-2XHD4870X2 - 3763 (149.4fps)

Bolje ispasti kreten nego iz aviona
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.3.2010 8:56 (zaki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Unigine- Heaven benchmark DX10

evo ja cu ujedno prvi postati:

 

2X HD4870X2 750mhz/900mhz

 

 

Bolje ispasti kreten nego iz aviona
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Unigine- Heaven benchmark DX10
zaki kaže...

Ovu temu sam napravio iz razloga što se osjecam zakinutim jer nemam DX11, pa svi koji se tako osjecaju mogu postati ovdje

DX11 lako možeš instalirati na Vistu Namigiva (preko updatea)

Through every dark night, theres a bright day after that. So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it
15 godina
offline
Unigine- Heaven benchmark DX10

znam, ali imam sp1, sp2 nemogu instalirati(ne radi) a za sp1 nema updatea, trazio sam ali nisam uspio naci

Bolje ispasti kreten nego iz aviona
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice