USBDeview benchmark-test USB uređaja za pohranu

poruka: 55
|
čitano: 41.971
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: USBDeview benchmark-test USB uređaja za pohran
Pranja kaže...

Danas update-am listu.      

 

 

Update-ano.

Ispravi@ford eleanor pa na piso ti je USB 3.0 a uvrstio si ga pod 2.0

16 godina
offline
USBDeview benchmark-test USB uređaja za pohranu

Patrick_cro  Kingston DT Ultimate 3.0 G3 32GB   25.42MB/s   /   174.76 MB/s   Usb 3.0   NTFS 253.90Kn 36Mj jamstva

 

 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.6.2013 23:22 (Patrick_cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
USBDeview benchmark-test USB uređaja za pohranu

Sil Patriot Rage XT   32 GB   25,71 MB/s  /  164,53 MB/s   USB 3.0   USB 3.0  FAT32  60 mjeseci   328 kn

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.8.2013 14:36 (Sil).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
USBDeview benchmark-test USB uređaja za pohranu

Ima možda nova tema? :D

 

CyberDemonVZ MX Technology MX ES 32 (MXUB3SES-32G) 32 GB 95,95 MB/s  / 155,44 MB/s USB 3.0 USB 3.0 NTFS / ?? / 500kn

 

Cijenu i garanciju ću probat pronaći :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.12.2014 19:01 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
USBDeview benchmark-test USB uređaja za pohranu

Pozdrav svima 

 

Evo nekoliko rezultata od moje malenkosti:

 

Ivan1982 | MS (bez oznake) | 64MB | 0,43 MB/Sec | 0,84 MB/Sec | USB2.0 | USB2.0 | NTFS | JAM=n/a  | kupljen prije xy godina, ali još uvijek radi

Ivan1982 | TOSHIBA PA3556 | 2GB | 6,22 MB/Sec | 19,96 MB/Sec | USB2.0 | USB2.0 | NTFS | JAM=n/a  | davno kupljen

Ivan1982 | ADATA UE700 | 16GB | 40,93 MB/Sec | 169,49 MB/Sec | USB3.0 | USB3.0 | NTFS | JAM=36mj  | 160kn, 6/2014
Ivan1982 | ADATA UE700 | 16GB | 30,04 MB/Sec | 38,99  MB/Sec  | USB3.0 | USB2.0 | NTFS | JAM=36mj  | 160kn, 6/2014

 


Ova dva više nisu kod mene, tako da imam samo rezultate od prije (testirao sam ih kad su mi pali u ruke):
Ivan1982 | ADATA C008 Black | 16GB | 11,16 MB/Sec | 23,27 MB/Sec | USB2.0 | USB2.0 | NTFS | JAM=36mj  | 104kn, 12/2011
Ivan1982 | Transcend JF600   | 16GB | 10,32 MB/Sec | 30,05 MB/Sec | USB2.0 | USB2.0 | NTFS | JAM=36mj  | 129kn, 12/2011

 

ADATA UE700 ADATA UE700
ADATA UE700_usb2.0 ADATA UE700_usb2.0
ADATA UE700_inf ADATA UE700_inf
MS bez oznake MS bez oznake
MS bez oznake_inf MS bez oznake_inf
TOSHIBA PA3556 TOSHIBA PA3556
TOSHIBA PA3556_inf TOSHIBA PA3556_inf
ADATA C008 Black ADATA C008 Black
Transcend JF600 Transcend JF600
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: USBDeview benchmark-test USB uređaja za pohran

Evo jučer svježe kupljen:

 

USB 3.0 Kingston HyperX Fury 16 GB

 

kiwi91 | Kingston HyperX Fury | 16 GB | 38,40 MB/Sec | 144.00 MB/Sec | USB 3.0 | USB 3.0 | FAT32 | JAM = 60 mjeseci | 120 kn (može se naći i za oko 100 kn)

kiwi91 | Kingston HyperX Fury | 16 GB | 20,42 MB/Sec | 26.06 MB/Sec | USB 3.0 | USB 2.0 | FAT32 | JAM = 60 mjeseci | 120 kn (može se naći i za oko 100 kn)

 

 

Uzeo sam ga prvenstveno jer su recenzije pokazale kako je to jedan od rijetkih stickova koji premašuje službene specifikacije (30 MB / 90 MB).

15 godina
offline
USBDeview benchmark-test USB uređaja za pohranu

Sandisk Cruzer Extreme

 

Kupljen na Ebayu prije mjesec i pol za ~31$, odnosno ravno 200kn i nešto lipa skinulo s računa nakon konverzija i svega.

 

 

Nekako mi se čini niska brzina u ovom testu, jer na h2testw s kojim sam testirao (ispunjava cijeli stick sa podacima) je daleko brža brzina zapisivanja. Kada prenosim velike datoteke npr. full hd filmove na stick, transfer speed je 107-110MB/s. Već instalirane igre sa puno file-ova isto prenosi jako brzo, ali opet ne kao velike datoteke.

 

Ovaj bench nije baš vjerodostojan, stickovi su postali prebrzi, uglavnom test traje prekratko da bi se točno procjenila brzina USB 3.0 stickova. Svakim pritiskom na tipku za početak testiranja se dobije puno drugačiji rezultat.

 

USBDeview

 

CristalMark 3.0.3beta x64

 

H2testw

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.8.2016 21:53 (Hyperion).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: USBDeview benchmark-test USB uređaja za pohran

Kingston DataTraveler 3.0 USB Device

erda    Kingston DataTraveler 3.0 USB Device   32GB     20.50 MB/s     42.35 MB/s    USB 3.0    Fat32    36 mjeseci     108kn

Mala dopuna. Izgleda da sam tek sad nakon promjene drivera dobio USB 3.0 u punoj snazi, evo rezultata, 5 puta bolje:

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.6.2015 12:27 (Erda).
9 godina
odjavljen
offline
USBDeview benchmark-test USB uređaja za pohranu

Imam problem s USBSreviewom, naime, instaliram ga (64bitni), sve uredno, stavim Verbatim STORE N GO USB Device koji je 2.0 USB verzija na laptop(64bitni) koji je 3.0 USB, idem ja prvo na properties, pa na speed test, otvori se prozor, kliknem start i ništa, neće će se pokrenuti? Zna li netko? Unaprijed hvala!

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2016 16:57 (keyofdestiny13).
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
USBDeview benchmark-test USB uređaja za pohranu

Prvi usb: JetFlash Transcend 4GB USB Device

Drugi usb: Verbatim STORE N GO USB Device

EDIT: Treći usb: SanDisk Ultra USB Device

JetFlash+Transcend+4GB+USB+Device JetFlash+Transcend+4GB+USB+Device
JetFlash+Transcend+4GB+USB+Device JetFlash+Transcend+4GB+USB+Device
Verbatim+STORE+N+GO+USB+Device Verbatim+STORE+N+GO+USB+Device
Verbatim+STORE+N+GO+USB+Device Verbatim+STORE+N+GO+USB+Device
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2016 19:19 (keyofdestiny13).
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
USBDeview benchmark-test USB uređaja za pohranu

Bok, ljudi, što mislite o SANDISK SDCZ43-032G-G46?

Inače, kako je tržište o usbeovima, što zapravo možete preporučiti?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: USBDeview benchmark-test USB uređaja za pohran

Moj stari SanDisk Extreme 32GB je opran u vešmašini nedavno i krepao je, pa sam naručio isti model, ali od 64GB. Uz to sam si naručio i Sandisk Ultra Fit od 32GB (na kojeg si stavio link) za radio u autu. Stigli su danas pa sam odlučio ih na brzinu testirat.

 

Ovo su rezultati u Crystal Marku:

 

Sandisk Extreme 64GB

 

Sandisk Ultra Fit 32GB

 


Novi 64GB model Extremea je prilično brži od mog prethodnog 32GB modela što je i očekivano s obzirom da su veći modeli uvijek i brži. Platio sam ga gotovo identično (31.19$) kao i 32GB model u 1. mjesecu 2015 odnosno prije godinu i 8 mjeseci. Stvarno padaju cijene!

 

U praksi sam išao testirati brzinu zapisivanja koristeći film veličine desetak gigabajta. Tu me začudilo poboljšanje od samo 10-20MB/s u odnosu na prethodni 32GB model (32GB model - 109MB/s, 64GB model - ~125MB/s).

 

Onda sam se sjetio da prenosim film sa WD Greena (3TB model) na usb stick, pa bi to mogao biti uzrok. Otvorio sam task manager i disk je bio opterećen na 96%, pa sam došao do zaključka da disk ne može toliko brzo slati podatke koliko usb stick može zapisivati. Isti film sam prenosio sa Samsung EVO SSD-a i tad je brzina zapisivanja na usb stick bila poprilično bolja, ~175-180MB/s, ali imam osjećaj da može i malo više. Možda me USB 3.0 kontroler koči ili nešto, a i matična je iz vremena kada je USB 3.0 tek došao. Čak i ako mu je 175-180MB/s maksimum to i dalje nije daleko od 190MB/s brzine zapisivanja koju SanDisk reklamira za 64GB i 128GB modele. Brzinu čitanja ne moram ni spominjati? :D

 

Ultra Fit zapisuje veliku datoteku brzinom 19-20MB/s, ali na početku par sekundi zapisuje po 90MB/s. Nisam siguran baš je li to burst, stvarno je čudno. IMHO više mi vuče na neku blokadu koja spušta brzinu zapisivanja zbog zagrijavanja s obzirom koliko je to čudo malo. Uglavnom, to je meni zadovoljavajuća brzina zapisivanja s obzirom na ono što će služiti, a uzeo sam ga jer je sićušan i zgodan za korištenje u autu ili tako negdje. Brzina čitanja je na konstantnih 130MB/s za veliku datoteku. Cijena je bagatela, 8,29$ za 32GB model.

 


Ja SanDisk Extreme iskreno ponovno preporučujem svakome tko želi brzi prijenos datoteka uz prihvatljivu cijenu. Kod nas ih je teško naći, a uz to i naši trgovci redovno nabiju cijenu, pa preporučujem ebay ili sličnu stranicu. Znam da je rizik, ali po meni se isplati, jer je SanDisk Extreme brži od biločega u ponudi kod nas, a i jeftiniji.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.8.2016 23:48 (Hyperion).
16 godina
moderator
offline
Re: USBDeview benchmark-test USB uređaja za pohran
Hyperion kaže...

Ultra Fit zapisuje veliku datoteku brzinom 19-20MB/s, ali na početku par sekundi zapisuje po 90MB/s. Nisam siguran baš je li to burst, stvarno je čudno. IMHO više mi vuče na neku blokadu koja spušta brzinu zapisivanja zbog zagrijavanja s obzirom koliko je to čudo malo.

Prije bih rekao da je u pitanju keš/buffer, znači on se ispočetka vrlo brzo napuni, zato i tako velika inicijalna brzina, a onda se dalje puni/prazni brzinom kojom uređaj može zapisivati, pa se više ne vidi utjecaj bufferinga. Zato bi se kao mjerodavni rezultat morala uzimati brzina zapisivanja na sredini ili pri kraju kopiranja, ne na početku.

9 godina
odjavljen
offline
Re: USBDeview benchmark-test USB uređaja za pohran
Hyperion kaže...

Moj stari SanDisk Extreme 32GB je opran u vešmašini nedavno i krepao je, pa sam naručio isti model, ali od 64GB. Uz to sam si naručio i Sandisk Ultra Fit od 32GB (na kojeg si stavio link) za radio u autu. Stigli su danas pa sam odlučio ih na brzinu testirat.

 

Ovo su rezultati u Crystal Marku:

 

Sandisk Extreme 64GB

 

Sandisk Ultra Fit 32GB

 


Novi 64GB model Extremea je prilično brži od mog prethodnog 32GB modela što je i očekivano s obzirom da su veći modeli uvijek i brži. Platio sam ga gotovo identično (31.19$) kao i 32GB model u 1. mjesecu 2015 odnosno prije godinu i 8 mjeseci. Stvarno padaju cijene!

 

U praksi sam išao testirati brzinu zapisivanja koristeći film veličine desetak gigabajta. Tu me začudilo poboljšanje od samo 10-20MB/s u odnosu na prethodni 32GB model (32GB model - 109MB/s, 64GB model - ~125MB/s).

 

Onda sam se sjetio da prenosim film sa WD Greena (3TB model) na usb stick, pa bi to mogao biti uzrok. Otvorio sam task manager i disk je bio opterećen na 96%, pa sam došao do zaključka da disk ne može toliko brzo slati podatke koliko usb stick može zapisivati. Isti film sam prenosio sa Samsung EVO SSD-a i tad je brzina zapisivanja na usb stick bila poprilično bolja, ~175-180MB/s, ali imam osjećaj da može i malo više. Možda me USB 3.0 kontroler koči ili nešto, a i matična je iz vremena kada je USB 3.0 tek došao. Čak i ako mu je 175-180MB/s maksimum to i dalje nije daleko od 190MB/s brzine zapisivanja koju SanDisk reklamira za 64GB i 128GB modele. Brzinu čitanja ne moram ni spominjati? :D

 

Ultra Fit zapisuje veliku datoteku brzinom 19-20MB/s, ali na početku par sekundi zapisuje po 90MB/s. Nisam siguran baš je li to burst, stvarno je čudno. IMHO više mi vuče na neku blokadu koja spušta brzinu zapisivanja zbog zagrijavanja s obzirom koliko je to čudo malo. Uglavnom, to je meni zadovoljavajuća brzina zapisivanja s obzirom na ono što će služiti, a uzeo sam ga jer je sićušan i zgodan za korištenje u autu ili tako negdje. Brzina čitanja je na konstantnih 130MB/s za veliku datoteku. Cijena je bagatela, 8,29$ za 32GB model.

 


Ja SanDisk Extreme iskreno ponovno preporučujem svakome tko želi brzi prijenos datoteka uz prihvatljivu cijenu. Kod nas ih je teško naći, a uz to i naši trgovci redovno nabiju cijenu, pa preporučujem ebay ili sličnu stranicu. Znam da je rizik, ali po meni se isplati, jer je SanDisk Extreme brži od biločega u ponudi kod nas, a i jeftiniji.

 Ja sam uzeo SanDisk Ultra USB 3.0 64 GB i ja sam s njime zadovoljan, spremio mi je ono što sam htio i to je to, jedino me brine brzo pregrijavanje metala kod usb-ea kad se ušteka u PC. Za mene je dobar, dok radi. 

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
12 godina
offline
USBDeview benchmark-test USB uređaja za pohranu

CyberDemonVZ Lexar 64GB JumpDrive P20 USB 3.0 Flash Drive / 64 GB / 49,64 MB/s  / 250,00 MB/s USB 3.0 USB 3.0 NTFS /  / 220kn

 
 

http://www.mymemory.co.uk/USB-Flash-Drives/Lexar/Lexar-64GB-JumpDrive-P20-USB-3.0-Flash-Drive---400MB_s

Kad sam ga kupio je bio na nekoj akciji + još sam na netu našao vaucher za -10%. Mislim da me koštao bliže 150kn.

 

I visokih 295/270 na CrystalMarku:

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: USBDeview benchmark-test USB uređaja za pohran
Hyperion kaže...

Ultra Fit zapisuje veliku datoteku brzinom 19-20MB/s, ali na početku par sekundi zapisuje po 90MB/s. Nisam siguran baš je li to burst, stvarno je čudno.

Dokučio sam u čem je stvar. Tj. ne mogu govoriti za tvoj stick, ali mogu govoriti za ovaj koji je kod mene - SanDisk Ultra Flair 16 GB.

 

Stvar je u kešu! Kao što TLC SSD-ovi imaju SLC keš za brže zapisivanje, tako čini se novijii USB stickovi imaju brži keš od storage memorije. Konkretno, izgleda da ovaj Flair ima 384 (256+128 MB ili 3x128 MB) brzog keša. U keš zapisuje brzinom od 38 MB/s. Kad se keš zapuni (ako kopiraš datoteku veću od keša), onda krene zapisivati u sporu storage memoriju brzinom od 10-11 MB/s. Ako prekineš kopiranje i odmah kreneš ponovno kopirat, u roku koje sekunde brzina će odmah pasti na 10-11 MB/s. Ako pak napraviš pauzu od pol minute pa tek onda ideš ponovno kopirati, opet će biti kao u prvom slučaju, jer je USB stick imao dovoljno vremena da sadržaj keša premjesti u storage.

 
 

 

CyberDemonVZ kaže...

CyberDemonVZ Lexar 64GB JumpDrive P20 USB 3.0 Flash Drive / 64 GB / 49,64 MB/s  / 250,00 MB/s USB 3.0 USB 3.0 NTFS /  / 220kn

Aj daj screenshot (drži lijevi Alt kod pritiska tipke PrintScreen da ne moraš naknadno obrezivati) kopiranja recimo 4 GB datoteke (ili veće - ako može 8 GB, još bolje) na njega, ovako kako sam ja dao. Zanima me koristi li keš kao i ovaj SanDiskov.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2016 1:58 (mbaksa).
15 godina
offline
Re: USBDeview benchmark-test USB uređaja za pohran
CyberDemonVZ kaže...

CyberDemonVZ Lexar 64GB JumpDrive P20 USB 3.0 Flash Drive / 64 GB / 49,64 MB/s  / 250,00 MB/s USB 3.0 USB 3.0 NTFS /  / 220kn

  

http://www.mymemory.co.uk/USB-Flash-Drives/Lexar/Lexar-64GB-JumpDrive-P20-USB-3.0-Flash-Drive---400MB_s

Kad sam ga kupio je bio na nekoj akciji + još sam na netu našao vaucher za -10%. Mislim da me koštao bliže 150kn.

 

I visokih 295/270 na CrystalMarku:

 

Da, taj je nešto brži od SanDiskovog, ali često i skuplji. Jedinu manu koju mu spominju je lošiji mehanizam uvljačenja/izvlačenja glave.

 

Super si prošao!

 

Samo, zašto ti je Write gotovo u ništici na 4k i 4k Q32Ti?

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2016 2:40 (Hyperion).
12 godina
offline
Re: USBDeview benchmark-test USB uređaja za pohran
mbaksa kaže...

 

CyberDemonVZ kaže...

CyberDemonVZ Lexar 64GB JumpDrive P20 USB 3.0 Flash Drive / 64 GB / 49,64 MB/s  / 250,00 MB/s USB 3.0 USB 3.0 NTFS /  / 220kn

Aj daj screenshot (drži lijevi Alt kod pritiska tipke PrintScreen da ne moraš naknadno obrezivati) kopiranja recimo 4 GB datoteke (ili veće - ako može 8 GB, još bolje) na njega, ovako kako sam ja dao. Zanima me koristi li keš kao i ovaj SanDiskov.

 

 Da, da, znam kak se "hvata" prozor. Ne vidi se na prošlim screenshotovima?

Evo, 4 Giga. Nisam našao veći file na SSDu trenutno :)

EDIT: 8GB

 

Hyperion kaže...
CyberDemonVZ kaže...

CyberDemonVZ Lexar 64GB JumpDrive P20 USB 3.0 Flash Drive / 64 GB / 49,64 MB/s  / 250,00 MB/s USB 3.0 USB 3.0 NTFS /  / 220kn

http://www.mymemory.co.uk/USB-Flash-Drives/Lexar/Lexar-64GB-JumpDrive-P20-USB-3.0-Flash-Drive---400MB_s

Kad sam ga kupio je bio na nekoj akciji + još sam na netu našao vaucher za -10%. Mislim da me koštao bliže 150kn.

 

I visokih 295/270 na CrystalMarku:

Da, taj je nešto brži od SanDiskovog, ali često i skuplji. Jedinu manu koju mu spominju je lošiji mehanizam uvljačenja/izvlačenja glave.

Super si prošao!

Samo, zašto ti je Write gotovo u ništici na 4k i 4k Q32Ti?

 Ne znam. Poklonio sam stick ženi, tak da me takvi detalji ne zamaraju

 

Je, mehanizam je nekakvo izbočenje. Da imaš znojne ili masne prste, teško bi ga izvukao, morao bi noktom između kućišta i "izbočenja".

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2016 22:18 (CyberDemonVZ).
16 godina
moderator
offline
Re: USBDeview benchmark-test USB uređaja za pohran
CyberDemonVZ kaže...
Da, da, znam kak se "hvata" prozor. Ne vidi se na prošlim screenshotovima?

Imaš "smeće" po rubovima pa sam mislio da si okidao cijeli ekran pa onda neoprezno obrezivao. Onda su valjda Windowsi uzeli pixel-dva previše sa svake strane...

 

CyberDemonVZ kaže...
Evo, 4 Giga. Nisam našao veći file na SSDu trenutno :)
...
EDIT: 8GB

Bome mnogo lijep primjerak USB sticka. Nema naznaka da "vara" keširanjem kao onaj SanDiskov stick.

12 godina
offline
Re: USBDeview benchmark-test USB uređaja za pohran
mbaksa kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Da, da, znam kak se "hvata" prozor. Ne vidi se na prošlim screenshotovima?

Imaš "smeće" po rubovima pa sam mislio da si okidao cijeli ekran pa onda neoprezno obrezivao. Onda su valjda Windowsi uzeli pixel-dva previše sa svake strane...

 

CyberDemonVZ kaže...
Evo, 4 Giga. Nisam našao veći file na SSDu trenutno :)
...
EDIT: 8GB

Bome mnogo lijep primjerak USB sticka. Nema naznaka da "vara" keširanjem kao onaj SanDiskov stick.

 Je, "smeće" se počelo pojavljivati kad sam stavio dva monitora. Nemam pojma kak je to povezano, al eto :D

Moram probati stick kod buzara na Intelu, dal su brzine iste, il je meni AMD bottleneck :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
16 godina
moderator
offline
Re: USBDeview benchmark-test USB uređaja za pohran
CyberDemonVZ kaže...
Je, "smeće" se počelo pojavljivati kad sam stavio dva monitora. Nemam pojma kak je to povezano, al eto :D

Mislim da ima veze sa sjenom, odnosno Windowsi pokušavaju uhvatiti i sjenu ispod/oko prozora, a kako je ona blaga, kroz nju se vidi pozadina. Imaš instaliran Anniversary Update? Možda imaš instaliran kakav dodatni program za hvatanje ekrana?

 

Meni na Win 10 Anniv. Up. na računalu s dva monitora ne hvata sjenu, nego samo do ruba prozora. f.lux vjerujem ne bi smio imati utjecaja na to ("odsjenjivanje").

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2016 2:08 (mbaksa).
16 godina
offline
USBDeview benchmark-test USB uređaja za pohranu

Bem mu 4 god proslo od zadnjeg posta u ovoj temi, pa nije valjda da nitko nije nabavio nove usb?

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
USBDeview benchmark-test USB uređaja za pohranu

Autor je odjavljen pa nema tko apdejtati top listu brzina stickova..

Ako ti se da, otvori novu listu/thread i ti budi urednik.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: USBDeview benchmark-test USB uređaja za pohran
Patrick_cro kaže...

Bem mu 4 god proslo od zadnjeg posta u ovoj temi, pa nije valjda da nitko nije nabavio nove usb?

 Evo, imam isti taj :D

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Re: USBDeview benchmark-test USB uređaja za pohran
Anđeo bez falinge kaže...

Autor je odjavljen pa nema tko apdejtati top listu brzina stickova..

Ako ti se da, otvori novu listu/thread i ti budi urednik.

 Ma nije problem uredivati, ali ima toliko malo postova, ako bude par stranica testa javit cu se da se otvori nova lista. 

 

Cyber: Stick je odlican, neki dan prebacivao sims4  40Gb na jedan stariji stick pa sam dobio mlade, pa jucer narucio taj stick za 38Eur. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice