Best BUG

poruka: 13
|
čitano: 1.526
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Best BUG

Koji broj bug-a vam je bio najbolji


Nema pitanja na koje ne postoji odgovor.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Best BUG
pc-haker kaže...

Koji broj bug-a vam je bio najbolji

 


 A koji je tebi, kad već postavljaš ovakav topic ?

AMD Athlon64 X2 4000+, Gigabyte GA-M56S-S3, 2x1GB DDR2 Kingmax 800 Mhz, ATI Radeon HD2600XT, Hitachi 250 GB SATA II, Maxtor 250 GB SATA II, Samsung DVD-RW, Logitech Wireless Keyboard & Mouse, Philips 190CW Widescreen 1440 X 900 !
16 godina
neaktivan
offline
RE: Best BUG

13

16 godina
offline
RE: Best BUG

U nekako najmilijem sjećanju mi je ostao Bug dvobroj 8/9 - tema broja 'Kompjuterske igre'. Tada sam imao Amigu 500, a nešto sam si počeo razmišljati o nabavci PCa ili Amige 1200 (nisam se mogao odlučiti). To sam ljeto 93' stalno prelistavao Bug i uživao u svakoj stranici. Nakon tog dvobroja sam ga počeo kupovati, pa sam naknadno uspio sakupiti i prvih 7 brojeva Namigiva


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Best BUG
Groza kaže...
 A koji je tebi, kad već postavljaš ovakav topic ?

 Odgovori ili šuti.

Nema pitanja na koje ne postoji odgovor.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Best BUG
pc-haker kaže...
Groza kaže...
 A koji je tebi, kad već postavljaš ovakav topic ?

 Odgovori ili šuti.

 Uuu, šta smo opasni, kad već navaljuješ broj 84 jer mi je to prvi koji sam kupija i od tada ih imam sve !Namigiva

AMD Athlon64 X2 4000+, Gigabyte GA-M56S-S3, 2x1GB DDR2 Kingmax 800 Mhz, ATI Radeon HD2600XT, Hitachi 250 GB SATA II, Maxtor 250 GB SATA II, Samsung DVD-RW, Logitech Wireless Keyboard & Mouse, Philips 190CW Widescreen 1440 X 900 !
16 godina
neaktivan
offline
RE: Best BUG

Od zadnjih nekoliko desetaka brojeva, definitvno lipanj 2007. broj 175. Trebam li objašnjavat?

 

SLI  protiv  8800  GTS,  jeftina  konfa  za  igranje,  video  editing  i  pregled  isplativosti svih  mogućih  procesora  na  tržištu.  Onak  sve  4  teme  su  mi  legle. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.3.2008 0:22 (tutix).
16 godina
neaktivan
offline
Best BUG

ne da mi se sada kopati po svjoj kolekciji, pa neznam broj, ali dobar mi je bio onaj kojem su na naslovnoj objektivi foroaparata, a sadrži onaj test "Koliki ste geek"


There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Best BUG
pc-haker kaže...

Koji broj bug-a vam je bio najbolji


 Iako ih imam sve do sada (od broja 1) nekako mi je uvijek najbolji onaj novi kojeg početkom mjeseca nađem u sandučiću.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Best BUG
definitivno onaj s recenzijom viste u siječnju 2007 godine
16 godina
offline
Best BUG

Prvi broj koji sam kupio, 02/2005, s temom o amaterskoj obradi videa koja me uopće nije zanimala, ali cjelokupan paket me impresionirao. Idući broj koji je uslijedio, sa temom broja 'Sigurnosni paketi', je vjerojatno najčitaniji papir kojeg sam ikad držao u rukama.

Inače, primijetio sam na sebi kako se to promijenilo u tih par godina. Nekad davno ga nisam ispuštao iz ruku dok ga ne pročitam, a sad mi je to nekako ko domaća zadaća ili nešto, nema više entuzijazma...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Best BUG

svaki mjesec mi je novi broj najbolji


H-MAN RULES!!!11
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Best BUG

.....kada su napravili pegled besplatnih programa, te ponudili na DVD...onaj broj sa onim trikovima, mislim da se radilo o brojici pedest istog...tekstovi o wargamingu u tri navrata mjesec za mjesecom, koji su promijenili moj pogled na gaming, te ga na taj način obogatili... dvobroj sa žutom naslovnicom kada su imali testove CD-pržilica.


Skupljam Kinder-jaja!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice