Bug 260-261 - Besplatna glazba

poruka: 57
|
čitano: 22.216
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

Ma Deezer je odlićan, ima sve što mi treba zato hvala Bug-o na poklonu 2mj.

"Just A Dream ".
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

Jel ovdje trebam napisat kod ? 

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bug 260-261 - Besplatna glazba

Ne. Kod se upisuje na http://try.deezer.com/deezer_bug!

Selling doors, door to door.
10 godina
neaktivan
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

:(

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.7.2014 0:35 (shadyman77).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

But I have no freakin' paypal account :(

Dođe mi poruka sorry you're not eligible for this special offer. Check out other offers.

Jel još nekom ovo došlo?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

jel imas kreditnu,visu ili neko od tvojih bliznjih da ti daju podatke ...nis se ne skida sa racuna :)?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 260-261 - Besplatna glazba
Davor kaže...

Ne. Kod se upisuje na http://try.deezer.com/deezer_bug!

E frende da ste to stavili odma ne bih bilo nedoumica, a ovako problemčići mada riješivi. Ja sam pratio iz časopisa postupak i nikako nisam dobio ovaj link koji si stavio, ali riješio sam na unaprijed opisan naćin !

"Just A Dream ".
16 godina
moderator
offline
Re: Bug 260-261 - Besplatna glazba
Fero kaže...
Davor kaže...

Ne. Kod se upisuje na http://try.deezer.com/deezer_bug!

E frende da ste to stavili odma ne bih bilo nedoumica, a ovako problemčići mada riješivi. Ja sam pratio iz časopisa postupak i nikako nisam dobio ovaj link koji si stavio, ali riješio sam na unaprijed opisan naćin !

 

Stranica 35 (dakle ona gdje je kod), sredina, korak 1, plava slova. Evo i u attachu :D

Selling doors, door to door.
14 godina
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

cini mi se da sam vidio da daju 15 dana free? jel mogu tih 15 dana prvo iskoristiti, pa tek onda ovaj kod iz buga? tako da imam 2 i pol mjeseca besplatno

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 260-261 - Besplatna glazba
maxy0 kaže...

cini mi se da sam vidio da daju 15 dana free? jel mogu tih 15 dana prvo iskoristiti, pa tek onda ovaj kod iz buga? tako da imam 2 i pol mjeseca besplatno

Mislim da ne jer ti je bitan promotivni kod i odmah ga koristiš, a ovih 15 dana je samo ako uzmeš pretplatu bez ovog koda!

"Just A Dream ".
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 260-261 - Besplatna glazba
Davor kaže...
Fero kaže...
Davor kaže...

 

 

Stranica 35 (dakle ona gdje je kod), sredina, korak 1, plava slova. Evo i u attachu :D

Ma sve pet vidio i taj link u Bug ćasopisu ali mi nije nudio taj link kada sam ga upisao nego brdo drugih linkova.

"Just A Dream ".
16 godina
neaktivan
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

Tema: HR gejmerice

 

"Brojke su vrlo blizu: 58% muskaraca i 45% zena igra videoigre."

 

{#}

 

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bug 260-261 - Besplatna glazba
Korny kaže...

Tema: HR gejmerice

 

"Brojke su vrlo blizu: 58% muskaraca i 45% zena igra videoigre."

 

{#}

 

 

 

Možda se mislilo "vrlo blizu 100%" :D

Selling doors, door to door.
16 godina
offline
Re: Bug 260-261 - Besplatna glazba
Korny kaže...

Tema: HR gejmerice

 

"Brojke su vrlo blizu: 58% muskaraca i 45% zena igra videoigre."

 

{#}

Pretpostavljam da se ne radi o podjeli ukupnog broja gejmera, već o podjeli po spolu.

Dakle od ukupnog broja muškaraca 58% igra igre.

Istovremeno od ukupnog broja žena 45% igra igre.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.7.2014 8:36 (Danny_HR).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 260-261 - Besplatna glazba
Danny_HR kaže...
Korny kaže...

Tema: HR gejmerice

 

"Brojke su vrlo blizu: 58% muskaraca i 45% zena igra videoigre."

 

{#}

Pretpostavljam da se ne radi o podjeli ukupnog broja gejmera, već o podjeli po spolu.

Dakle od ukupnog broja muškaraca 58% igra igre.

Istovremeno od ukupnog broja žena 45% igra igre.

58% muškaraca igra igre 10 sati tjedno

45% žena igra igre 10 minuta mjesečno

16 godina
offline
Re: Bug 260-261 - Besplatna glazba

Okej.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
12 godina
neaktivan
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

Znaci,mi bez kartice smo ga pocuclali jer ne mogu iskoristiti kod...Ako stvarno ne mogu dat cu ga nekom..

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bug 260-261 - Besplatna glazba
drakula789 kaže...

Znaci,mi bez kartice smo ga pocuclali jer ne mogu iskoristiti kod...Ako stvarno ne mogu dat cu ga nekom..

aj nabaci u pm :)

http://trakt.tv/user/MjezZza
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 260-261 - Besplatna glazba
maxy0 kaže...
drakula789 kaže...

Znaci,mi bez kartice smo ga pocuclali jer ne mogu iskoristiti kod...Ako stvarno ne mogu dat cu ga nekom..

aj nabaci u pm :)

Ma skonto..Samo ubacim kod i idem isprobaj,kada dodjem na paypal samo iskljucim i sad je sve ok

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
13 godina
neaktivan
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

Tko će mi objasniti kako da aktiviram jer mi još uvijek nije jasno, jedino ako bih trebao zanemariti ovu poruku i nastaviti s ulogiravanjem na paypal i potvrditi?

 

''Dođe mi poruka sorry you're not eligible for this special offer. Check out other offers.''

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

Ja ne mogu iskoristiti kod :O Dakle odem na ono tr.deezer.com/deezer_bug, upišem kod, prebaci me na stranicu za login, tj ja napravim novi acc, i kaže imate 15 dana free, ako probam upisati u ono polje za kod ovaj koji sam dobio u bugu piše da nije valjan, uopće ne kužim u čemu je greška :(

http://www.youtube.com/radiopulsfm
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

Ni ja ne mogu, probao sam na starome accountu gdje mi kaže ono što sam rekao u iznad postu i nakon toga prebaci na ono za plaćanje, odem ja na paypal i piše da je 7€... Sada ne želim to prihvatiti jer mi piše da nisam eligible bla bla...

 

Napravio i poptuno novi FB account, isto.

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

Može li se kako kod iskoristiti bez kartice ? 

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Bug 260-261 - Besplatna glazba

Malo mi je debilna praksa da mi digitalni pretplatnici ne dobivamo kodove... Osječam se malo prevareno... Ima li tko kod koji ne zeli koristiti da mi ga posalje u inbox?

 

16 godina
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

sutra mi izlazi premimum +   ali imam jos jedan kod neiskoristen i kad odem na aktiviraj kod neda mi da ga ukucam na trenutnom pretplanickoj uslugi  wtf ! 

jel ja trebam to prvo odjavit dan prije da mi ne zaracuna na master za sljedeci mj. pa opet istu proceduru proc kao sto sam napravio u 7. mj pliz help {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bug 260-261 - Besplatna glazba
4mal kaže...

sutra mi izlazi premimum +   ali imam jos jedan kod neiskoristen i kad odem na aktiviraj kod neda mi da ga ukucam na trenutnom pretplanickoj uslugi  wtf ! 

jel ja trebam to prvo odjavit dan prije da mi ne zaracuna na master za sljedeci mj. pa opet istu proceduru proc kao sto sam napravio u 7. mj pliz help {#}

ako hoćeš iskoristiti novi kod - moraš kreirati novi account! {#}

 

i naravno, opet moraš "otkazati" pretplatu, da ti ne bi automatski skinuli lovu kaoda ti kod istekne - jasno, ukoliko ne želiš ostati u statusu pretplatnika

 

 

http://www.bug.hr/bolex/besplatna-dvomjesecna-pretplata-deezer/97002.aspx

...
16 godina
offline
Bug 260-261 - Besplatna glazba

znam nije bad , vidim da mi se i produzilo za 15 dana znaci dobije se 2mj + 15 dana free kad to istekne cu opet napravit novi acc hebiga al isplati se ! {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.9.2014 21:38 (4mal).
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice