BUG na android tabletu

poruka: 7
|
čitano: 8.605
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
BUG na android tabletu

Hi!

Da li netko zna kada ce se nas omiljeni casopis BUG moci citati i na android tabletima, a ne samo na iPadu i Windows tabletima?

Nas adroida ima ipak u puno vecem broju 

Moj PC  
4 0 hvala 2
16 godina
offline
BUG na android tabletu

i ja se to pitam 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
BUG na android tabletu

I ja! :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
BUG na android tabletu

E lipo bi bilo

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
BUG na android tabletu

Ja neću ubuduće uplatit pretplatu dok to ne naprave

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
BUG na android tabletu

Baš mi otac danas dao svoj account jer je na njemu pretplata. Traži mi silverlight za mobilni chrome. Kako mogu čitati preko Android uređaja? Uređaj je xperia Z2. 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: BUG na android tabletu
Tiger kaže...

Hi!

Da li netko zna kada ce se nas omiljeni casopis BUG moci citati i na android tabletima, a ne samo na iPadu i Windows tabletima?

Nas adroida ima ipak u puno vecem broju 

Točno je da je korisnika Androida najviše, ali problem je s Androidom što nema koliko toliko standardiziranog rješenja za plasman ovakvog sadržaj (kao što je to Newsstand za iOS), pa bi razvoj našeg vlastitog bio nerazumno skupa investicija. Tragamo za rješenjem, ali još uvijek ga nemamo...

Najbrži kaže...

Baš mi otac danas dao svoj account jer je na njemu pretplata. Traži mi silverlight za mobilni chrome. Kako mogu čitati preko Android uređaja? Uređaj je xperia Z2. 

 Bug u digitalnom obliku možeš čitati na webu (uz Silverlight ili HTML) preko PC-a ili kroz posebne aplikacije na Windows 8.1/10 računalima ili iPadu.

...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice