Nagradna igra zaključana tema

poruka: 95
|
čitano: 30.625
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
@Bug team:problem u Nagradnoj igri

ovako, veoma jednostavno.

 

netko je poceo nasumucno upisivati kodove za nagradnu igru u polja registracije i nasao pattern izmedju kodova. znam to jer sam prije 5 minuta svoj bug otvorio i isao odmah na stranicu sa nagradnom igrom te isao unjeti svoj kod, nakon cega im je stranica objavija da je moj kod vec unesen ili je neispravan. nakon bjesnomucne provjere uvidjeh da nije stvar u mojem tipfeletu.

 

imajte na umu da po pravilima nagradne igre korisnik koji pobjedi u nagradnom izvlacenju nije nikako obvezan donjeti primjerak buga sa kodom koji je osvojio, te se tako nemoze ustvrditi dali je dobitnik zaista kupio pobjednicki bug.

 

molim vas rijesite to.

 

Denis

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2009 14:34 (Loki_666).
 
8 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nagredna igra

Slažem se ovo bi trebalo nadopisati, nije Bug jedan list pa se može zagubiti a ako i pobjednik zagubi BUG trebao je paziti ovo bi svakako trebalo ispraviti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: @Bug team:problem u Nagradnoj igri
Loki_666 kaže...
netko je poceo nasumucno upisivati kodove za nagradnu igru u polja registracije i nasao pattern izmedju kodova. znam to jer sam prije 5 minuta svoj bug otvorio i isao odmah na stranicu sa nagradnom igrom te isao unjeti svoj kod, nakon cega im je stranica objavija da je moj kod vec unesen ili je neispravan. nakon bjesnomucne provjere uvidjeh da nije stvar u mojem tipfeletu.

Širiš dezinformacije. Nema patterna među kodovima.

Ako imaš problema sa svojim kodom, javi se na pisma@bug.hr.

 

Domagoj
15 godina
offline
Nagradna igra

meni također kaže da je iskorišten ili neispravan kod a osobno sam časopis izvadio iz najlona, svašta

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: @Bug team:problem u Nagradnoj igri
Domagoj kaže...
Loki_666 kaže...
netko je poceo nasumucno upisivati kodove za nagradnu igru u polja registracije i nasao pattern izmedju kodova. znam to jer sam prije 5 minuta svoj bug otvorio i isao odmah na stranicu sa nagradnom igrom te isao unjeti svoj kod, nakon cega im je stranica objavija da je moj kod vec unesen ili je neispravan. nakon bjesnomucne provjere uvidjeh da nije stvar u mojem tipfeletu.

Širiš dezinformacije. Nema patterna među kodovima.

Ako imaš problema sa svojim kodom, javi se na pisma@bug.hr.

 

ispricavam se, isplo je da insinuiram da je moja pretpostavka tocna, a u biti je sam pretpostavka. nisam mislio siriti dezinformacije. poslat cu vam email na prilozenu adresu.

josh jednom isprike radi nesporazuma.

16 godina
neaktivan
offline
Nagradna igra

Damn nisam ni skužio to sa igrom.

Odma ošo upisat podatke. hehe

E ak ja dobim al ce bit hardvera jammmmm

 

Al pošto ja ionak nikad ništa ne dobijem (pa necu ni majicu...) niti se previše ne nadam.

Uglavnom ideja je super.

ZLOČESTI MOD NR.1
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nagradna igra

A da nije možda da je igra od 01.07?

Možda vam zato kodovi ne rade.

http://en.akinator.com http://191x7.mybrute.com http://DeLotus.mybrute.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nagradna igra

meni radi super.

Samo se treba potrudit i procitat i pravilno upisat

ZLOČESTI MOD NR.1
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nagradna igra
LUXX kaže...

meni radi super.

Samo se treba potrudit i procitat i pravilno upisat

 

pa nisam retardiran da neznam prepisati 10 slova i brojeva, i probao 5 puta, i 5 puta kaže da je kod iskorišten

 

15 godina
neaktivan
offline
Nagradna igra

dada... no dobro, kaze za eventualne probleme se javiti na email pa sada evo to radim, nadam se da ce se to sto prije rijesiti :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nagradna igra
Gestapo kaže...
LUXX kaže...

meni radi super.

Samo se treba potrudit i procitat i pravilno upisat

 

pa nisam retardiran da neznam prepisati 10 slova i brojeva, i probao 5 puta, i 5 puta kaže da je kod iskorišten

 

Who knows NevinašceCoolNevinašce...

uglavnom što možeš napraviti je poslati mail redakciji i slikaj tvoj primjerak bug-a (onaj dio sa kodom) pa cemo vidjeti

ZLOČESTI MOD NR.1
15 godina
offline
RE: Nagradna igra

Čak i da postoji patern, ne znam koliko bi se to šlepera Buga trebalo kupiti da se može napraviti rekurzija s nečime od 10-znamenkastog koda koji se sastoji od slova i brojeva...

Every hole is a goal!
14 godina
neaktivan
offline
Nagradna igra

Ja sam se isto pokušao prijaviti prije par minuta na nagradnu igru i piše mi u poruci da mi je kod neispravan. Molim uredništvo da riješi taj problem ili ta nagradna IGRA NEMA SVRHE. OČEKUJEM OD UREDNIŠTVA DA SE OBRATI SVIMA NAMA KOJI SMO SE POKUŠALI PRIJAVITI I IMAMO KOD KUĆE BAG BROJ 200 SA ISPRAVNIM KODOM.  Pozdrav i hvala.

Luka1

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Nagradna igra
Luka1 kaže...

Ja sam se isto pokušao prijaviti prije par minuta na nagradnu igru i piše mi u poruci da mi je kod neispravan. Molim uredništvo da riješi taj problem ili ta nagradna IGRA NEMA SVRHE. OČEKUJEM OD UREDNIŠTVA DA SE OBRATI SVIMA NAMA KOJI SMO SE POKUŠALI PRIJAVITI I IMAMO KOD KUĆE BAG BROJ 200 SA ISPRAVNIM KODOM.  Pozdrav i hvala.

Luka1

 

Javi se na pisma@bug.hr - do sada se pokazalo da SVI koji su se javili s problem "iskorištenog" koda griješe pri upisu - u pravilu slovo D unose kao O.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nagradna igra

da... na kraju je ispao moj tipfeler... ispricavam se zbog pomutnje, jednostavno je jako lako zamjeniti to dvoje... probajte mozda za slijedecu nagradnu igru napomenuti nekaj tipa da nula ima diagonalnu liniju kroz sebe i tako :P. hvala na pomoci.

15 godina
neaktivan
offline
Nagradna igra

Ali ipak bibilo dobro da dobitnici kada idu po svoju nagradu moraju donijeti BUG i samo pokazati svoj primjerak sa tim dobitnim kodom...

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nagradna igra

Pokušavam pronači stranicu za upisivanje koda iz časopisa.Je li možda trenutno zaustavljenaPlač ili???

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nagradna igra
ZLOČESTI MOD NR.1
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
offline
RE: Nagradna igra
Miro kaže...
Luka1 kaže...

Ja sam se isto pokušao prijaviti prije par minuta na nagradnu igru i piše mi u poruci da mi je kod neispravan. Molim uredništvo da riješi taj problem ili ta nagradna IGRA NEMA SVRHE. OČEKUJEM OD UREDNIŠTVA DA SE OBRATI SVIMA NAMA KOJI SMO SE POKUŠALI PRIJAVITI I IMAMO KOD KUĆE BAG BROJ 200 SA ISPRAVNIM KODOM.  Pozdrav i hvala.

Luka1

 

Javi se na pisma@bug.hr - do sada se pokazalo da SVI koji su se javili s problem "iskorištenog" koda griješe pri upisu - u pravilu slovo D unose kao O.

Isiti problem sam imao. Nisam znao jel D, jel O ,možda čak 0. Ispalo je da je D.

15 godina
neaktivan
offline
Nagradna igra

Evo ja uspio.Hvala LUXX-u.Dobro da meni nije bilo slova d ili ti ga 0.POZZ svimaSmijeh

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nagradna igra

eto ja se ispričavam, bila je moja greška, ali ono na kodu nije slovo D ni slučajno, bar ja nisam u školi učio da se tako piše D, to je greška onoga tko je štampao kodove

15 godina
neaktivan
offline
Nagradna igra

Samo da kazem da sam i ja sada probao ukucati bon i pise da je vec iskoristen.Bug sam kupio danas popodne,bio je uredno zapakiran u celofanu, znaci nije bio otvaran!?Tocno vidim gdje su mi dva slova D,probao sam i sa O i sa 0(nula) i u sva tri slucaja tvrdi da je kod vec iskoristen!? Nerazumijem sto to radite ovo je krajnja neprofesionalnost.......Poslati cu vam svoj kod na pisma ako treba i cuvati cu primjerak buga,ali ovo je iskljucivo vasa greska....Malo sam iziritiran i razocaran!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nagradna igra

gdje se unosi taj kod

 

Kiko
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nagradna igra
Krs kaže...

gdje se unosi taj kod

 

Tu upisuješ podatke i kod http://www.bug.hr/200/prijava/

15 godina
neaktivan
offline
Nagradna igra

gdje se unosi taj kod od nagradne igre

 

Kiko
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nagradna igra

To se unosi onaj bar kod

Kiko
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nagradna igra
Krs kaže...

gdje se unosi taj kod od nagradne igre

 

Odes na link koji sam ti dao i prvo što trebaš upisati je kod

EDIT:

Jesi kupio novi BUG?

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.7.2009 17:31 (Tomislav95).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nagradna igra

jesam lai ne znak koji kod trebam unest

Kiko
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nagradna igra
Krs kaže...

To se unosi onaj bar kod

piše ti u BUG-u, i LUXX je iznad stavio link.

C'est la vie / http://www.youtube.com/watch?v=S1ZZreXEqSY
15 godina
neaktivan
offline
Nagradna igra

Imas na 35.stranici u novom bugu

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice