Prijedlog za recenziju i intervju

poruka: 5
|
čitano: 995
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Prijedlog za recenziju i intervju

Radi se o dvije igre za koje vjerujem da samo malo ljudi kod nas zna.

 

Obje rade entuzijasti okupljeni u nezvisne studije i obje igre su stari dobri takozvani "hard core" RPG.

 

Prva igra se zove Age of Decadence, razvija je neovisni Iron Tower studio i prije nego sam skužio da se ovdje mogu davat prijedlozi napisao sam kratku temu u podforumu PC igre.

 

http://forum.bug.hr/forum/topic/pc_igre/age_of_decadence/1697.aspx?sort=asc&view=flat

 

Druga igra se zove Planescape Purgatorio a radi se o novoj igri u svemiru Planescape Tormenta mada se ne radi o nikakvom nastavku na priču iz te stare legendarne igre.

U stvari je riječ o modu Newerwinter nights engina koji će bit potpuno besplatan a imat će tri dijela. Prvi dio izlazi ove godine kao i Age of decadence.

Što je jo bolje na Purgatoriju radi i jedan naš hrvat, glavom bradom i cvikama za sunce. hehe...

Pa bi to bio još jedan razlog da Bug malo poprati taj projekt.

 

Njihova stranica i forumi na kojima možete popričat sa developerima i pogledat djelove materijala za igru nalazi se na:

 

http://www.planescapetrilogy.com

 

Ovo činim u znak potpore tim ljudima ne samo zato što se trude napravit igre gjde je sama igrivost, gameplay, različiti broj izbora i njihovih posljedica prva i najvažnija stvar nego i zato jer su ok ekipa, pričaju sa nama skoro svaki dan i primaju naše prijedloge i sugestije (ne sve naravno) da bi igre ispale što bolje.

 

A Rogue Dao studio koji radi Planescape trilogiju traži i nove suradnike (vidite njihov forum) što bi sigurno nekim ljudima bila super odskočna daska ako se žele bavit tim poslom.

 

Ako vas šta muči ja vam lako sredim kontakt sa vodećim ljudima ili mogu čak i napravit ja intervju pa van ga poslat - cijena prava sitnica hehe (šala).

 

Pa daj Bugovci, poduprite malo nezavisnu scenu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog za recenziju i intervju

Provjerit cu malo o cemu se radi pa vidjeti.

 

Inace, ovo se zove dobar naslov poruke jer da sam vidio samo da pise prijedlog, produzio bih dalje pa ako ima netko slicne prijedloge, molim, jasni naslov pomaze i vama i nama.


Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
neaktivan
offline
Prijedlog za recenziju i intervju

Hvala lijepa.

 

Obje ekipe će rado napravit i intervjue sa vama (ili samnom, svejedno) jer im je drago da se ljudi zanimaju za njihove projekte a i jer nisu neki zombificirani korporate likovi nego čisto ok ljudi, entuzijasti. A Rogue Dao čak neće ništa niti zaradit (mada imaju već jedan komercijalni naslov u planu za budućnost).

 

A za Age of Decadence bi bilo dobro da se proda bar nekoliko komada kod nas tako da ljudi mogu nastavit radit na takvim igrama. Jer ih sigurno nećemo dobit od korporacija i mainstreama.

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog za recenziju i intervju

Na stranicama nalazim samo logo u vječnom loop-u... :)


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
neaktivan
offline
Prijedlog za recenziju i intervju

Mislim da Age of decadence početna stranica radi sasvim ok a nešto su zeznuli sa flashem valjda Rogue dao-ovci, morat ću ih upozorit da šteka.

 

Evo probaj ovaj link pa dalje možeš sam :)

 

http://www.planescapetrilogy.com/news/

 

Inače studio se zove Rogue Dao pa se može i goglom do njihovih ostalih stranica ili foruma :)

 

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice