Što bi željeli čitati u novom Bugu izdvojena tema

poruka: 2.116
|
čitano: 519.239
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

A šta'š pametno pročitat u Playboyu? Čak su im i vicevi za k*rac.

 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Što bi željeli čitati u novom Bugu
chrispy450 kaže...

Gaming Room Setup

 

Znaci, sve stvari potrebne za nekome najdrazi kutak. Da cijene budu u 3 skupine. Jeftini, Srednji, Skupi setup. U to "Gaming Room" bi se uvrstilo:

 

-PC sa periferijom (miš, tipkovnica, zvučnici, slušalice, gamepad, podloga za miša, web kamera, monitor...)

-Konzola

-Mobitel

-Tablet

-TV

-HTPC s periferijom

-Laptop

 

Mislim da bi ovo bila zanimljiva tema {#}

 

Jos ovo zelim {#}

Smrdljivi skakavac.
14 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Test vodenih blokova za grafičke kartice i procesore.

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Što bi željeli čitati u novom Bugu

Novu verziju Bug-ovog borbenog kompleta (BBK).

It's very dangerous, putting them together. I don't think the boy can handle it. I don't trust him.
14 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Test DDR4 memorija.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Što bi željeli čitati u novom Bugu
Linkosaan kaže...

Novu verziju Bug-ovog borbenog kompleta (BBK).

Mogli bi izdati novi BBK posljednjeg su izdali prije 2 godine

12 godina
protjeran
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Ja bi volio citati u novom bug-u o ssd-ovima koji idu u ddr(3) slotove

http://linustechtips.com/main/topic/248373-sandisk-ulltradimm-ddr3-400gb-ssd-enterprise-review/

eto cisto onako informativno jer koliko vidim sad je stvarno dosao kraj tvrdim diskovima

{#}lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

test router-a ... {#} 

Moj PC  
4 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Info o najboljim procesorima i grafičkim karticama vezano za Uloženo - Dobiveno performanse i perfromanse po potrošnji struje, to je kod nas potpuno zamenareno.

http://www.pohrani.com/f/3u/Cz/1dNwXcAB/da4119b2e120d975a661ecb0.jpg
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Što bi željeli čitati u novom Bugu
hare mn kaže...

test router-a ... {#} 

drago mi je da nisam jedini koji to želi ..bio sam i izrazio tu želju ali još ništa, nadam se da će možda sada biti :)

Sacrifice is a choice you make. Loss is a choice made for you.
12 godina
offline
Re: Što bi željeli čitati u novom Bugu
9090 kaže...
hare mn kaže...

test router-a ... {#} 

drago mi je da nisam jedini koji to želi ..bio sam i izrazio tu želju ali još ništa, nadam se da će možda sada biti :)

Test routera!!

Skoro svi koristimo ona b/g, 100 megabitna sranja koja dobijemo od providera, i ni ne znamo što bi sve mogli dobiti prebacivanjem u bridge i kupovinom dodatnog routera!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
13 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu
Nisam siguran jeli skorom bilo testiranje externih 2.5 incha diskova, od 1TB I 2 TB, kojima nije potrebito vanjsko napajanje?!
ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Što bi željeli čitati u novom Bugu
CyberDemonVZ kaže...

Test routera!!

Skoro svi koristimo ona b/g, 100 megabitna sranja koja dobijemo od providera, i ni ne znamo što bi sve mogli dobiti prebacivanjem u bridge i kupovinom dodatnog routera!

sve si rekao mogu jedino nadodati da bi ekipa trebala početi raditi 2 teme po broju i to malo bogatije, a ne od "2 lista" jer 11 tema je malo za cijelu godinu i da se malo smanje doživljaji sa fotićima, mobačima, tabletima i tome slično koje je redovno svake godine na testu a više se pozabavit PC stvarima ...imam dojam da je časopis postao "multi-kulti TECH" za sve, a najmanje za ono šta treba - PC!

Sacrifice is a choice you make. Loss is a choice made for you.
12 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Hoću vidjeti što Bug ekipa ima bookmarkirano {#} Bez srama, pokažite i one proste bookmarkse. Želim znati više o onima koje čitam i gledam. Naravno da ovo ne bi trebala biti glavna tema.

Glavna tema - Rosseta - hardware i software.

 

They say I got a lot of water in my brain
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.11.2014 13:16 (ivek decembarski).
 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

mozeli mi neko reci kada su zadnji put testirani gaming  misevi, koji broj časopisa?

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Neke hrvatske start-up price (ako postoje)

Moj PC  
1 3 hvala 0
16 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Mogli bi napravit neki veći test laserskih pisača!

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Volio bih kad bi u jednom od idućih brojeva pisali o problemu sa capturingom videa sa kamere na PC/laptop bez FireWire/PCMCIA..

Moj problem je slijedeći: imam kameru Sony DCR-HC45 i do sada sam snimljeni video prebacivao pomoću FireWire kabela na PC (stari P4). Uzeo sam novi laptop (Lenovo G510, ipak je jači od P4) koji nema FireWire niti utor za PCMCIA karticu, samo USB 3.0 i HDMI. Po internetu sam pokušavao pronaći adapter FireWire-USB 3.0 ali ga nema (ima samo za USB 2.0 a to je sporo da bi išao uredan capture), a za ovaj HDMI mislim da je to izlaz i da preko njega nemože ići capturing (ili se varam?) i koliko sam u tim pretragama vidio i drugi imaju sličan problem i to bez rješenja. Pošto su Bug-ovci vrsni stručnjaci možda bi se mogli pozabaviti ovime i pokušati pronaći rješenje kroz nekakvu samogradnju kojom bi se pomoću FireWire kabela video mogao capturirat na laptop. Neznam postoji li ikakva mogućnost nekakve samogradnje umjesto DVDa laptopu?

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.12.2014 14:33 (stiropor).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Što bi željeli čitati u novom Bugu
stiropor kaže...

Volio bih kad bi u jednom od idućih brojeva pisali o problemu sa capturingom videa sa kamere na PC/laptop bez FireWire/PCMCIA..

FireWire za prijenos videa s miniDV kamera je mrtva stvar. MiniDV kamere su mrtva stvar, bar što se tiče SD kamera, a miniDV HD kamere su ionako kupovali samo profesionalci, koji, ako ih još uvijek koriste, imaju stroj s FireWire kontrolerom. Tako da se o tome sigurno neće pisati.

 

stiropor kaže...

Moj problem je slijedeći: imam kameru Sony DCR-HC45 i do sada sam snimljeni video prebacivao pomoću FireWire kabela na PC (stari P4). Uzeo sam novi laptop (Lenovo G510, ipak je jači od P4) koji nema FireWire niti utor za PCMCIA karticu, samo USB 3.0 i HDMI. Po internetu sam pokušavao pronaći adapter FireWire-USB 3.0 ali ga nema (ima samo za USB 2.0 a to je sporo da bi išao uredan capture), a za ovaj HDMI mislim da je to izlaz i da preko njega nemože ići capturing (ili se varam?) i koliko sam u tim pretragama vidio i drugi imaju sličan problem i to bez rješenja. Pošto su Bug-ovci vrsni stručnjaci možda bi se mogli pozabaviti ovime i pokušati pronaći rješenje kroz nekakvu samogradnju kojom bi se pomoću FireWire kabela video mogao capturirat na laptop. Neznam postoji li ikakva mogućnost nekakve samogradnje umjesto DVDa laptopu?

Nikakva mogućnost samogradnje ne postoji. Eto još jednog razloga zbog kojeg se o tome neće pisati. {#} Nemoj kupovati ni FireWire->USB kabel za par dolara jer je riječ o fejk kablu, kablu koji ne funkcionira niti može funkcionirati, jer USB i FireWire jedno s drugim nemaju nikakve veze. Jedina opcija su ili FireWire kontroler ili neki capture uređaj s FireWire ulazom tipa Pinnacle MovieBox (rabljeni - jer novi su dosta skupi i ne znam mogu li se uopće kod nas kupiti). Ne znam zašto te muči USB 2.0 - USB 2.0 je i više nego dovoljan za prijenos 25-megabitnog videa kakav se nalazi na miniDV kazetama (teoretska propusnost USB 2.0 je 480 Mbit/s, a praktična oko 250 Mbit/s, što je 10 puta više od miniDV videa).

 

No, umjesto da bacaš novac da spasiš tu staru kameru, koja je za današnje pojmove neprihvatljivo niske kvalitete, ako te interesira video najbolje bi ti bilo da uštediš za Full HD AVCHD kameru poznate marke koja snima na memorijsku karticu, makar neku rabljenu. {#} Ili ako imaš potrebe i za kvalitetnim fotografijama, da kupiš neki mirrorless fotoaparat (samo pazi jednu stvar - fotoaparati sami prekidaju snimanje svakih pola sata, a s kit-objektivima imaju vrlo slab zum).

16 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Hvala na savjetima. Žao mi je baciti kameru kada je još ispravna i sasvim mi dobro služi za obiteljski video a i ne koristim je toliko puno. Za kupiti neku HD kameru nebih trošio novce, ima prečih stvari. Za obradu takvog HD videa opet treba imati jaču konfu, neznam kako bi to na laptopu išlo, na P4 nikako. Ne preostaje mi drugo nego kao i do sada vršiti capture na P4 pa taj gotov digitalni video kopirati na laptop za obradu. Malo više posla.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Dugo nije bila tema za neko dobro ozvucenje i zvucne kartice "pomalo zanemareno" :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Ne znam da li je netko predlagao no preporučio bi hardverskom dvojcu Arunović/Šuštić da prilikom recenzcije grafičkih kartica u polje sa tehničkim podacima ubace još 3 dodatne informacije: dužina grafičke kartice, subjektivni dojam buke koji proizvode ventilatori od 1-5 i jačinu preporučenog napajanja.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Trebalo bi napraviti usporedbu cijena/paketa mobilnog interneta i napisati što se sve nudi i napisati nešto o pokrivenosti 3g/4g signalima

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

A zašto za promjenu (nisam dugo kupio bug) malo ne govoriti o tome kako nešto radi ili nešto na foru Computerphilea?

“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Ili na primjer test ventilatora na domaćem tržištu.

 

I moram dati + onome što je kolegao rekao za duljinu grafičkih kartica; bilo bi dobro kad bi bilo navedeno uz karticu.

 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Što bi željeli čitati u novom Bugu

te sve prisutan coil whine {#}

16 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Možete li umjesto DVD-a koristiti neki drugi medij npr. USB ili da možemo s kodom pristupiti podacima koji dolaze na DVD-u na netu i sl., nabavio sam novo računalo, nisam uzimao DVD-čitač pa mi je problem kod pregledavanja ... 

http://www.iskoristi-poticaje.com
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
online
Re: Što bi željeli čitati u novom Bugu
lebo1 kaže...

Možete li umjesto DVD-a koristiti neki drugi medij npr. USB ili da možemo s kodom pristupiti podacima koji dolaze na DVD-u na netu i sl., nabavio sam novo računalo, nisam uzimao DVD-čitač pa mi je problem kod pregledavanja ... 

 Misliš da uz svaki Bug poklone USB? Malo skupo?

Swedish latin super funk.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Što bi željeli čitati u novom Bugu
sirka666 kaže...
lebo1 kaže...

Možete li umjesto DVD-a koristiti neki drugi medij npr. USB ili da možemo s kodom pristupiti podacima koji dolaze na DVD-u na netu i sl., nabavio sam novo računalo, nisam uzimao DVD-čitač pa mi je problem kod pregledavanja ... 

 Misliš da uz svaki Bug poklone USB? Malo skupo?

 Aj dobro nabavit ću čitač :-). Mogu dati za skidanje...

http://www.iskoristi-poticaje.com
10 godina
neaktivan
offline
Re: Što bi željeli čitati u novom Bugu

Ova ideja s USB-om je po meni malo pretjerana, uglb ilo bi dobro da se recimo dobije pristup kod za skidanje sadrzaja DVD-a na internetu ako recimo nemas citac, takodjer mislim da Bug DVD ima sadrzaj tezak i do 2gb tako da ako si spremam svaki mjesec trosit 2gb onda izvoli, k tome dolazi njima isto trosak stavljanja tog sadrzaja na internet, pa isto tako mislim da ce oni biti protiv a mi za...

CoolerMaster Support
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice