Android TV Box, molim preporuku izdvojena tema

poruka: 2.554
|
čitano: 1.500.864
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
7 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
hejhaj kaže...

 Zna li netko rješenje problema?

 https://m.apkpure.com/maxtv-to-go-hd/hr.bulb.tcom.maxtvhd.ott/download?from=details

 

 

 

Kruha i igala...
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
fer-de-lance kaže...
hejhaj kaže...

 Zna li netko rješenje problema?

 https://m.apkpure.com/maxtv-to-go-hd/hr.bulb.tcom.maxtvhd.ott/download?from=details

 

 

 

 Radi! Hvala na pomoći. Ako ikada budeš dolazio u Dubrovnik častim te pivom.

13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
CyberDemonVZ kaže...

 Čekaj, sad mi je palo na pamet... Ako preprogramiraš default tipke, onda one rade na TV-u, a više ne s boxem/HTPC-em.

Ne znam na što točno misliš - ako si mislio na funkcije miša, onda se ne gube funkcije jer se klikanjem na tipku "TV" prebacuješ iz jednog moda u drugi (gornja LED dioda svijetli crveno/zeleno u ovisnosti u kojem si modu). Ako misliš na defaultne funkcije "TV" moda, onda si vjerojatno u pravu, ali moj box nema daljinski pa mi te funkcije i tako nisu ničemu služile (pa ni ne mogu ništa isprobati). U svakom slučaju imaš opciju vraćanja na defaultne postavke - duže držiš zajedno stisnute tipke "TV" i "DEL".

12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
kipo kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Čekaj, sad mi je palo na pamet... Ako preprogramiraš default tipke, onda one rade na TV-u, a više ne s boxem/HTPC-em.

Ne znam na što točno misliš - ako si mislio na funkcije miša, onda se ne gube funkcije jer se klikanjem na tipku "TV" prebacuješ iz jednog moda u drugi (gornja LED dioda svijetli crveno/zeleno u ovisnosti u kojem si modu). Ako misliš na defaultne funkcije "TV" moda, onda si vjerojatno u pravu, ali moj box nema daljinski pa mi te funkcije i tako nisu ničemu služile (pa ni ne mogu ništa isprobati). U svakom slučaju imaš opciju vraćanja na defaultne postavke - duže držiš zajedno stisnute tipke "TV" i "DEL".

 Aha, ovo prvo. Ja sam mislio da postoji samo jedan mod rada, pa su zato dolje tipke za TV, a gore za box.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Ima li za PC taj appk.

Goran Horvat
7 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

maxtv.tportal.hr

 

Koliko znam ide se prek stranice.

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 13:52 (fer-de-lance).
8 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Trazim neki box koji bi mogo vrtit igrice tipa nfs, real racing i sl. Jel moze to x96mini 2/16 ili treba nesto skuplje? Može preporuka i savijet ako ima negdje na EU skladistu da izbjegnem carinu. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Molio bih preporuku za Android Tv box. Danas budem naručio sa geekbuy-a i izdvojio sam par modela .

 

 

Tanix Tx3-MINI

https://www.geekbuying.com/item/TANIX-TX3-MINI-KODI-17-3-S905W-2gb-16GB-4K-TV-Box-387396.html

 

MXQ PRO+

https://www.geekbuying.com/item/MXQ-PRO--Android-7-1-2-Amlogic-S905X-4K-TV-BOX-2GB-16GB-Black-389985.html

 

Možda bih uzeo malo skuplji model ako vrijedi te novce.

VORKE Z6 Plus

https://www.geekbuying.com/item/VORKE-Z6-Plus-S912-3GB-32GB-KODI-Media-Player-389262.html

 

Sva tri idu sa It skladišta što mi je bitno zbog brzine dostave i izbjegavanje carine.

 

Android box mi prvenstveno treba da klincima puštam crtiče sa youtube-a i sa vanjskog diska i da nema nikakvog zastajkivanja prilikom korištenja .

hvala unaprijed

 

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Nitko???

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
saberrider kaže...

 

 

Možda bih uzeo malo skuplji model ako vrijedi te novce.

VORKE Z6 Plus

https://www.geekbuying.com/item/VORKE-Z6-Plus-S912-3GB-32GB-KODI-Media-Player-389262.html

 

Sva tri idu sa It skladišta što mi je bitno zbog brzine dostave i izbjegavanje carine.

 

Android box mi prvenstveno treba da klincima puštam crtiče sa youtube-a i sa vanjskog diska i da nema nikakvog zastajkivanja prilikom korištenja .

hvala unaprijed 

Vorke svakako.

Osmojezgreni Amlogic CPU, 3 GB DDR3, nemaš što misliti ako imaš novaca.

Imao sam Mecool s istim CPU, istom memorijom, grafikom, i jede sve živo i neživo.

Kupio TV s Web OS pa mi više ne treba i prodao ga.

Da, JA ! A+ Rvat Akoholičar
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2018 17:05 (Anđeo bez falinge).
9 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Uzeo sam starom x96 mini, u Pevecu, 600 kn, hoće da ima garu, radi čisto ok, Kodi je gore, radi bez beda, iptv fercera isto odlično

 

Sebi sam gledao mecool m8s pro, ddr4 3gb/16, 60 eura, vidim dosta se spominje po forumu kao best buy, mada vidim ima pro L  verzija koja je kao novija ali ima ddr3

 

https://m.geekbuying.com/item/MECOOL-M8S-PRO-S912-KODI-17-0-4K-HDR10-3GB-DDR4-16GB-eMMC-TV-Box-391154.html

 

Čini mi se da mecool kao firma je malo bolja , gledam zbog samog firmwarea, a i možda bude koja nadogradnja

Meni je zbog iptv, kodi a i klinci bi mogli nešto odigrati

Ako imate kakve  druge prijedloge , dajte

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2018 23:30 (doktordoc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
doktordoc kaže...

Uzeo sam starom x96 mini, u Pevecu, 600 kn, hoće da ima garu, radi čisto ok, Kodi je gore, radi bez beda, iptv fercera isto odlično

 

Sebi sam gledao mecool m8s pro, ddr4 3gb/16, 60 eura, vidim dosta se spominje po forumu kao best buy, mada vidim ima pro L  verzija koja je kao novija ali ima ddr3

 

https://m.geekbuying.com/item/MECOOL-M8S-PRO-S912-KODI-17-0-4K-HDR10-3GB-DDR4-16GB-eMMC-TV-Box-391154.html

 

Čini mi se da mecool kao firma je malo bolja , gledam zbog samog firmwarea, a i možda bude koja nadogradnja

Meni je zbog iptv, kodi a i klinci bi mogli nešto odigrati

Ako imate kakve  druge prijedloge , dajte

 

Taj Mecool nema DDR4 memoriju. To lažu.

I ja sam ga kupio zbog DDR4 memorije... no, odeš u postavke i vidiš postavkama da je to DDR 3 memorija.

Mecool sam ja otkrio na ovoj temi a stručnjaci su mi govorili "nemoj to" "to je smeće", "nexbox je zakon" itd.

Evo, nakon 5 mjeseci se pokazalo da sam u pravu, da je uređaj kvalitetan i pitam se gdje je sad taj veliki Nexbox ?

Da, JA ! A+ Rvat Akoholičar
9 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Znači navlakuša, a jbga

Evo baš sam ga naručio

 

Da li koristiš airmouse i da ako koji, ako je ok

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 1:06 (doktordoc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
doktordoc kaže...

Znači navlakuša, a jbga

Evo baš sam ga naručio

 

Da li koristiš airmouse i da ako koji, ako je ok

 S posla pišem mobitelom pa mi je grdo sad tražiti koji sam airmouse imao no koštao je nekih deset €.

Uređaj izvrsno prima i žične i bežične tipkovnice..mišonje. Sve sam mu mogućnosti isprobao. Automatski bez grešaka u komunikaciji prepozna sve što mu upikneš.

Kupi koji ti se god sviđa ili sačekaj da dođem s posla oko 16.30 pa ću naći model. Evo..Viboton KB - 91S English Version 2.4GHz Handle Air Mouse Wireless Keyboard - Black GEEKBUYNG

Da, JA ! A+ Rvat Akoholičar
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 9:27 (Anđeo bez falinge).
9 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Malo sam gledao po netu i svi hvale Minix a2 lite, mislim da ću njega

Hvala ti

 

Da li netko ima kakav joystick da je upario sa boxom, da klinka može igrati, ništa skupo, ima 5 godina pa igra ove osnovne igre

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 11:13 (doktordoc).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
doktordoc kaže...

Malo sam gledao po netu i svi hvale Minix a2 lite, mislim da ću njega

Hvala ti

 

Da li netko ima kakav joystick da je upario sa boxom, da klinka može igrati, ništa skupo, ima 5 godina pa igra ove osnovne igre

imam taj Minix a2 i stvarno je odličan 

12 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Morao sam ovo podijeliti. Naručen Android box sa Geekbuying .Paket mi ima turneju po europi😂

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
saberrider kaže...

Morao sam ovo podijeliti. Naručen Android box sa Geekbuying .Paket mi ima turneju po europi😂

 Tako su i meni poslali. Djeluje uhodano iz nekog razoga. :)

Pucaaaajjjj :)
14 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Bok svima.Kupio sam daljinski za android tv box  "MX3-L-M Backlight & Voice Input 6-Axis Gyro 2.4GHz Wireless Air Mouse QWERTY Keyboard with IR Learning Remote Control for Andriod/Windows/Linux Systems - Black" na 

Geekbuying-daljinac je super i ima pozadinsko osvjetljenje ---no problem je u tome što neznam kako koristiti voice pretraživanje kao ni kako pomoću tipkovnice kopirati ili zalijepiti tekst sa neke web stranice ili općenito.Na tipkovnici nema tipki "FN" ili ctrl ili alt gr.Pisao sam i direktno stranici Geekbuying ali su oni samo odgovorili da se može ali nisu objasnili postupak.Ili je daljinski neispravan ili ima neka posebna kvaka.Ima dosta videa na youtube ali konkretne upute nema.Hvala svima unaprujed.LP. Odgovor može na email: nana.puc@gmail.com

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
bNeo kaže...
saberrider kaže...

Morao sam ovo podijeliti. Naručen Android box sa Geekbuying .Paket mi ima turneju po europi😂

 Tako su i meni poslali. Djeluje uhodano iz nekog razoga. :)

 I ja sam odatle naručio, prije 10 dana i mob sa honorbuy, sve DHL, mislim da ti sve prvo ide u DHL centralu(Leipzig) pa onda dalje, a opet za 3 dana dođe

15 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Pozdrav ekipa! Interesira me kupnja tv boxa preko geekbuyinga ali kakvo je stanje sa carinom ako se uzima iz talijanskog ili spanjolskog skladista? Sto je bolje uzeti h96 pro plus ili mecool m8s pro plus?
Respect my authority!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ajd proleti kroz zadnje dvije-tri stranice.
14 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Ako netko treba ima na Gearbestu mecool m8s pro w

https://www.gearbest.com/tv-box/pp_895800.html?wid=89

 

Naručio sam prošli tjedan od njih paket došao za 5 dana iz njemačke (treba samo odabrati gw5 zonu za dostavu) nema carine/pdv-a, ništa... ukupno sa registriranom pošiljkom i osiguranjem došao me 276 kn. 

De gustibus non est disputandum.
 
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
jerrycro kaže...
Pozdrav ekipa! Interesira me kupnja tv boxa preko geekbuyinga ali kakvo je stanje sa carinom ako se uzima iz talijanskog ili spanjolskog skladista? Sto je bolje uzeti h96 pro plus ili mecool m8s pro plus?

 Mislim da je mecool puno bolji

Španjolsko skladište ne dostavlja u HR

Talijansko ti dođe za 3 dana, nema extra davanja

Ali kako ti kolega reče, ima par stranica unazad dosta o tome

14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
jerrycro kaže...
Pozdrav ekipa! Interesira me kupnja tv boxa preko geekbuyinga ali kakvo je stanje sa carinom ako se uzima iz talijanskog ili spanjolskog skladista? Sto je bolje uzeti h96 pro plus ili mecool m8s pro plus?

 Ako si dobro napisao i mislis na mecool m8s pro plus, a ne m8s pro L, u usporedbi sa h96 pro plus koji je s912 ovaj m8s pro plus je osjetno slabiji sa s905x.Ako mislis na m8s pro L ja bih rekao da je bolja opcija od h96 jer sam u nekiliko navrata vidio da se ljudi zale na pregrijavanje.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
jerrycro kaže...
Pozdrav ekipa! Interesira me kupnja tv boxa preko geekbuyinga ali kakvo je stanje sa carinom ako se uzima iz talijanskog ili spanjolskog skladista? Sto je bolje uzeti h96 pro plus ili mecool m8s pro plus?

 Bježi od tog H96 pro plus to je smeće najveće.Imam ga ja i trenutno tipkam preko njega,ali možda za par minuta se sam od sebe restarta a u kuhinji umjesto tave možeš ga upotrijebiti za popržit jaja jer postane toliko vruć.Aplikacije same od sebe rade wifi mu je nestabilan tako na primjer u sobi gde bi prije igrao igrice i gledao filmove sa starom kutijom koja je imala 512 mb i 2 jezgre sa ovim h96 to je nemoguće.Dao sam 600 kuna za njega sad bih ga dao u otpad no prije tog bih napravio mljevenu hrpu plastike od njega.Ponavljam to je moje osobno iskustvo možda je samo s mojim boxom problem.On je stvarno brz i vrti sve ali što  to vrijedi kad u jednom trenu slika sama smrzne i ti moraš po tisućiti put ga iskopčati iz struje.I ja sam u potrazi za novim boxom jačih specifikacija jer ne mislim sad niti toliko gledati u tih 100 200 kuna razlike za brži i stabilnji uređaj niti na kraju izgubit nadu da ima stvarno dobrih provjerenih uređaja.Zato i jesmo tu da si pomažemo zahvaljujući opet ovim veličanstvenim ljudima tj našim moderatorima koji svaki dan dio svog slobodnog vremena daju nama, vlastito i neprocjenjivo znanje kao i iskustvo,da bi pomogli drugima kao i mi sami čitatelji i svi drugi kojima su pomogle ove stranice.Bar da sam prije naletio na ovaj forum...Pozdrav svima i mnogo sreće u traženju SAVRŠENE kutijice...

Goran Horvat
7 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Daj isto probaj s drugim strujnim adapterom kao i onaj kolega nedavno.

Lako moguće da je do njega.

 

 

Kruha i igala...
9 godina
odjavljen
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
mario1990 kaže...

Ako netko treba ima na Gearbestu mecool m8s pro w

https://www.gearbest.com/tv-box/pp_895800.html?wid=89

 

Naručio sam prošli tjedan od njih paket došao za 5 dana iz njemačke (treba samo odabrati gw5 zonu za dostavu) nema carine/pdv-a, ništa... ukupno sa registriranom pošiljkom i osiguranjem došao me 276 kn. 

 
Također naručio, i to u nedjelju, došlo danas, al trenutno ga nema više na zalihi. Preporučam uzeti "unregistered air mail", svejedno sam dobio tracking, nema smisla plaćat dhl. Koga zanimaju dojmovi oko dostave nek provjeri u gearbest temi.


Inače, starcima sam ostavio M8S pro+, sebi ovaj i stvarno ne vidim nikakvu razliku u radu. Na papiru je ako se ne varam jedina razlika u procesoru, ali u radu mislim da se to ne primijeti.

8 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Pozdrav,molim preporuku,gledao bi filmove i serija na kodi-u i eventualo mozda neka iptv.

 

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.2.2018 19:04 (ferka).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Samo da javim svoje dojmove sa mecool m8s pro, 912, 3 GB , 16 GB, 7.1.1

Kodi i iptv rade besprijekorno, u 3 dana nije se ni jednim smrznuo, nije se restartao

Probao sam ga update, ali kaže neka greška, da provjerim sa ota agentom, malo sam čitao na netu, to kao znači da je zadnji update gore

Naručio sa sa gekbuyng it., DHL došao za 3 dana, oko 500 kn

Piše da ima Kodi gore ali nema

 

Kako da provjerim koji RAM je gore ,ddr 3 ili 4

Moj PC  
0 1 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice