Android TV Box, molim preporuku izdvojena tema

poruka: 2.554
|
čitano: 1.499.096
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Moj ruter je u prizemlju a mi box na katu tako da ide kroz plocu i to ne direktno iznad nego skoro pa suprotan kraj (kuca ima nekih 100 kvadrata) i signal je uvjek iznad polovice ili u najgorem slucaju na polovici.
Valjda su se potrudili stavit dobar wifi posto nema ethernet porta :)
Video sadrzaj se ucitava odmah a samo to mi je i bitno, cak se i 4k na youtube ucitava dosta brzo s obzirom da imam vezu od 20 mbps.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Tnx to mi je bitno jer kupio sam bio prošle godine H96 pro 3g 32gb ali mu je wifi bio katastrofa nije mogao uhvatiti signal na pet metara,a ako je i uhvatio signal bi pucao.

Naravno taj H96 mi je nakon par mjeseci samo riknuo samo je nesto krckalo kada ga upališ uzalud baćen novac i vrijeme zato se sada ne želim opet opeći.

Jasno je da sve to rade kinezi,ali ipak razlika u kvaliteti postoji.

10 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Dilema što uzeti MECOOL M8S PRO L ili XIAOMI MI box?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Da li netko ima Mecool M8S Pro L ili neki drugi Mecool sa Amlogic S912 da mi kaze kolika mu je CPU temperatura?

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Koliki je boost sa 905w na 912s ? Nemam nista of navedenog ali za video i youtube koja preporuka?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
pc_fan005 kaže...
Koliki je boost sa 905w na 912s ? Nemam nista of navedenog ali za video i youtube koja preporuka?

 Ja između S905W, S905X i S912 mekul boxova nisam vidio nikakvu razliku u svim osnovnim radnjama. Tek kad ti treba 4K na više od 30 fps-a, ili kad igraš zahtjevnije igrice možeš vidjet razliku.

 

OK, 912 je kod mene bio samo nekih 5-6 dana, ali u tom vremenu razliku između njega i mog 905 koje koristim svakodnevno stvarno nisam primjetio.

13 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Pozdrav svima !

 

Imam plazma TV star 10ak godina koji bih stavio u dječju sobu. Imam MaxTV To Go u pretplati, ali ne znam kako ga dovesti na taj TV, osim da uzmem MaxTV pretplatu za drugi TV.

 

Da li bi Android TV box bio dobro rješenje i koji bi u tom slučaju uređaj preporučili - za gledanje MaxTV to Go i eventualno KODI-ja ? Cijena do 600-700 kn .

 

Hvala !

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Dakle ima sada jedan problem.

Kupio sam Mi box,ali ne mogu instalirati Hbo go niti recimo Chrome jer te aplikacije ne podržavaju taj uređaj.

Kako riješiti problem?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Skini apk i instaliraj jer mi box je android tv i google play ima samo aplikacije prilagodene za android tv
10 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Ne vrijedi aplikacija ne radi kako treba

Nije mi jasno prije su imali predinstalirani HBO sada ne.

15 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
HBO aplikacija za android tv za nasu regiju nepostoji, zato ti neradi
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Mozda da promjeni regiju?

15 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Nemoze, jedino vpn-om vjerojatno moze. Ali mozes castat sa hbo aplikacije na mobitelu na box.
Btw iman mi box 3 pa govorin iz iskustva.
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.6.2018 14:19 (RePlaY).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

A dobro vjerojatno će možda izaći i aplikacija.

Da castam sa mobitela HBO i to radi super.

 

Jedino ne može Max tv go jer se on može riješiti jer ona aplikacija na Mi box je beskorisna.

5 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Novi sam u svijetu android tv box.

citao sam dosta foruma i sajtova i svako jma svoje favorite

gledao sam 2 modela

T95z plus 3gb/32gb sa tastaturom i

vorke z6 3gb/32 gb sa tastaturom

 

cjenovno su slicni i po spec su isti.

da li imate preporukh koji je bolji ili vasa neka lreporuka za box do 80eur sa onom mini tast u ponudu

 

hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ma jel moguće da je stigao oreo za mi box? Evo meni se skida pa ću vidit
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Imam Mecool M8S Pro L i zanima me jel ima netko njega ili neki drugi Mecool u kombinaciji sa nekim air mouse-om, a da rade sve tipke na njemu, pogotovo ona za palit/gasit?

Radi se o tome da sam uzeo Minix A2 air mouse ali nemogu nikako nastimat da mu radi tipka za palit/gasit na ovom Mecoolu.

Znaci trebao bi neki provjereni air mouse kojem radi tipka za paljenje i ostalo na Mecool boxovima.

Pa eto, ako netko ima neku takvu kombinaciju da kaze.

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Ja sam isprobao 3 različita i ni na jednom ne radi on/off, nisam se dalje ni trudio.

9 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

na daljincu tipka za palit/gasit moze raditi samo ako daljinac radi preko IR-a (točnije paljenje, gašenje bi trebalo raditi). svi daljinci koji rade preko USB-a, jednostavno kad je box ugašen, USB također nema struje, pa ne moze ni daljinac preko USB-a raditi...

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.6.2018 9:08 (Dan1234567890).
 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Ohaj, koji box ili android player ima al da podržava i DTS i DD bez da se mora zajebavat sa šaltanjem i postavkama? 

 

 

Negdje sam čital da je problem licence pa je valjda to

 

Edit: ne da podržava već da omogućava TrueHD i DTS-HD passthrough. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.6.2018 11:52 (gocc01).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Ima li neko savjet sta kupiti : Tanix TX3 Max ili Mecool M8S PRO W ?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
gocc01 kaže...

Ohaj, koji box ili android player ima al da podržava i DTS i DD bez da se mora zajebavat sa šaltanjem i postavkama? 

 

 

Negdje sam čital da je problem licence pa je valjda to

 

Edit: ne da podržava već da omogućava TrueHD i DTS-HD passthrough. 

Mecool M8S Pro L imam spojen na AV resiver i rade DD, DTS, DTSHD-MA, TrueHD. To je ono sta sam probo do sad gledajuci filmove, tj. filmovi koje sam gledo su bili u jednom od tih audio formata.

Samo u audio postavkama kodia sam ukljucio audio passthrough i to je to. Bar kod mene.

Koliko znam nema veze jel box ima licencu ili nema moras se sam malo igrat u opcijama kodia ako njega koristis.

10 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
bero666 kaže...
gocc01 kaže...

Ohaj, koji box ili android player ima al da podržava i DTS i DD bez da se mora zajebavat sa šaltanjem i postavkama? 

 

 

Negdje sam čital da je problem licence pa je valjda to

 

Edit: ne da podržava već da omogućava TrueHD i DTS-HD passthrough. 

Mecool M8S Pro L imam spojen na AV resiver i rade DD, DTS, DTSHD-MA, TrueHD. To je ono sta sam probo do sad gledajuci filmove, tj. filmovi koje sam gledo su bili u jednom od tih audio formata.

Samo u audio postavkama kodia sam ukljucio audio passthrough i to je to. Bar kod mene.

Koliko znam nema veze jel box ima licencu ili nema moras se sam malo igrat u opcijama kodia ako njega koristis.

 

Na Sony Androidu telki sam morao konstantno u postavkama Kodija mijenjat sa TrueHD na DTS jer čim bi upalio jedno isključilo bi se drugo al se brejko cijelo vrijeme, slab SoC. To je bila neka opcija android raw, već sam zaboravio. 

 

Uglavnom veliš da sve radi bez problema, probat ću kad nabavim.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
gocc01 kaže...
bero666 kaže...
gocc01 kaže...

Ohaj, koji box ili android player ima al da podržava i DTS i DD bez da se mora zajebavat sa šaltanjem i postavkama? 

 

 

Negdje sam čital da je problem licence pa je valjda to

 

Edit: ne da podržava već da omogućava TrueHD i DTS-HD passthrough. 

Mecool M8S Pro L imam spojen na AV resiver i rade DD, DTS, DTSHD-MA, TrueHD. To je ono sta sam probo do sad gledajuci filmove, tj. filmovi koje sam gledo su bili u jednom od tih audio formata.

Samo u audio postavkama kodia sam ukljucio audio passthrough i to je to. Bar kod mene.

Koliko znam nema veze jel box ima licencu ili nema moras se sam malo igrat u opcijama kodia ako njega koristis.

 

Na Sony Androidu telki sam morao konstantno u postavkama Kodija mijenjat sa TrueHD na DTS jer čim bi upalio jedno isključilo bi se drugo al se brejko cijelo vrijeme, slab SoC. To je bila neka opcija android raw, već sam zaboravio. 

 

Uglavnom veliš da sve radi bez problema, probat ću kad nabavim.

Nemam ni ja dugo taj box ali sam pregledo vec par filmova i nisam primjetio za sad nikakve probleme. Radi ok u kombinaciji sa Denon AV resiverom. Ja gledam uglavnom samo filmove preko njega tako da za ostalo neznam bas kakav je jel nisam isprobao. Mozes proc i jeftinije samo nebi sad konkretno o modelima koje nisam isprobao. Govorim samo za ovo sto sam imam i sto sam isprobao. Jos samo da napomenem da sam na SD karticu stavio LibreElec pa od tamo to sve gledam. Mada koliko se sjecam i pod androidom je sve islo, ali je ovaj libreelec bolji jel imaju neke opcije u kodiju koje se mogu ukljucit da rade, sto pod androidom nerade.

Za kraj jos da kazem ako se bas odlucis za taj isti box imas ga u dvije varijante, android i android tv sto ima. Ja imam ovaj sa obicnim androidom.

10 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Neukyyyyy kaže...

Novi sam u svijetu android tv box.

citao sam dosta foruma i sajtova i svako jma svoje favorite

gledao sam 2 modela

T95z plus 3gb/32gb sa tastaturom i

vorke z6 3gb/32 gb sa tastaturom

 

cjenovno su slicni i po spec su isti.

da li imate preporukh koji je bolji ili vasa neka lreporuka za box do 80eur sa onom mini tast u ponudu

 

hvala

 

Ja ti mogu samo reći da meni dosta jeftiniji i slabiji box, 2/16 GB radi bez ikakvih problema, trzanja i usporavanja već valjda dvije godine ako ne i duže, tako da će vjerojatno i tebi raditi neki od ovih.

 

Inače, nisam za sad dobio odgovor u XBMC temi na ovo pitanje: kako nariktati da se recimo kanali (koji nisu LiveTV nego idu preko streama), spremljeni u Favorite, prebacuju na neki jednostavniji način putem jednog klika na daljinskom, bilo pohranjeni na numeričke tipke ili pomoću tipke za prebacivanje naviše/naniže? Ovako svaki put moram izaći na početni ekran, opet u favorite, pomicati se po popisu i odabirati kanal.

 

Zna li itko?

12 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Molim preporuku za neki android box, da je kvalitetan,

da radi dobro za IPTV, netflix, etc, uglavnom koristio

bi se samo kao media player, nikakve igrice me ne zanimaju.

 

Ako to ima kakve veze, volio bih da podrzava barem FULL HD.

 

Hvala unaprijed.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.7.2018 14:42 (kameni_zg).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Tražim Android player koji ima dvb-t2 i dvb-s2 tuner ako postoji tako šta i da se može kod nas kupiti

 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Pozdrav.

Nov sam u android tv box domenu pa vas molim za preporuku. Nakon citanja vise od pola rasprave na ovoj temi izdvojio sam 4 modela izmedju kojih se dvoumim:

MECOOL M8S PRO L Amlogic S912 3GB/32GB

Beelink GS1 6K Allwinner H6 2GB/16GB

H96 PRO Plus Amlogic S912 3GB/32GB

Z69 Plus Amlogic S912 3GB/32GB

Vidim neke lose kritike za H96 Pro+, medjutim na listi za najbolje tv box-ove ispod 70 $ na koju sam naisao negdje u ranijim postovima on je drugi - top chart of 2018 under 70$ Beelink GS1 je prvi..

Malo se razlikuje ta lista za uredjaje do 70$ od liste za sve uredjaje - top chart of 2018 ali koliko sam razumio H96 Pro+ pravi probleme..

Ja trazim nesto oko 70$ <> par $ pa kako se stvarno malo razumijem i nisam nikada probao niti jedan ako mozete da tipujete na neki bio bih vam zahvalan :)

Jos jedno pitanje, da li je isto kada se narucuje preko geekbuying iz Kine i IT skladista. Mislim da li se placa neki poseban porez ili carina ako dolazi iz Kine.

Thx.

btw, tema i rasprava na forumu vam je odlicna. Samo nastavite tako, informacije su zaista kvalitetne..

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

i ja gledam ovaj:

 

https://www.geekbuying.com/item/Beelink-GS1-6K-Allwinner-H6-2GB-16GB-TV-BOX-391614.html

 

piše da je Italy stock .. to znači da nema dodatnih troškova na njega.. dolazi mimo carine jer je u italiji na skladištu?

 

ili ima gdje bolja cijena?

 

ili bolji box za te pare..

 

hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice