Android TV Box, molim preporuku izdvojena tema

poruka: 2.554
|
čitano: 1.502.453
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
16 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Meni prikazuje 70,70€ znaci 0,70€ veca cijena od one koju sam ja platio.

 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
mcf kaže...
Stigao mi mi box nakon dva dana, dosta brzo, nikakvih davanja (gore u temi su detalji), super izgleda, daljinski je kul :)

Jedino se nisam stigao poigrati sa android tvom, na playstoreu su samo appovi prilagodjeni za android tv, nema browsera recimo ili google photos. Trebat ce rucno dodati koji apk.

posto sam isto u nabavci boxa i

planiram uzeti mi box,koja je razlika izmedju ovog boxa i mi box S ??????

osim sto s ima 8.1 android

nadam se da gore ide maxtvtogo app,naravno i kodi bi isao i neki iptv

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Na obicnom kodi radi bez problema , maxtv nisam probao, ali u principu se mogu instalirati skoro sve klasicne android aplikacije (sidebar launcher).

Jedino sta nisu sve prilagodjene androit tv sucelju, te tesko ili nikako upravljive sa defaultnim daljincem.
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
mcf kaže...
Na obicnom kodi radi bez problema , maxtv nisam probao, ali u principu se mogu instalirati skoro sve klasicne android aplikacije (sidebar launcher).

Jedino sta nisu sve prilagodjene androit tv sucelju, te tesko ili nikako upravljive sa defaultnim daljincem.

 Ajd molim te ako ti se da probaj ga instalirat, jer prvenstveno bi mi sluzio  za maxtvtogo jer imam premium i sve programe  na njemu pa bi ga na drugom tv-u koristio

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ok probam danas
13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Evo, radi bez frke, direkt iz google storea.
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Hvala, evo narucio i ja ga

Jel dosao sa oreom ili si ga morao nadograditi? 

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Jesi ti probao se ulogirati u maxtv to go i pustit neki kanal sa DRM-om.Naime vecin tih boxeva dolazi rootana a aplikacija to skuzi i blokira ti neke kanale.Moze se rijesiti unrootom i aplikacijama koje sakriju root ali treba se malo poigrati.Nije to vise plug and play bas za svakoga.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Nisam bas isprobavao, ali mi box nije rootan po defaultu, ako se ne varam.
13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Dosao sa oreom.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
pc_fan005 kaže...

Ima netko ovaj box, zanima me kako ide sadrzaj u 60fps na 1080p, brzina, stream?

 

https://www.geekbuying.com/item/MECOOL-M8S-PRO-W-Android-7-1-S905W-2GB-16GB-TV-Box-391189.html

 

sibica kaže...

Imam ga ja kao rezervni box kod roditelja.Radi ok,prožvakao je uglavnom sve što sam pustio.Solidan box za te novce,jedina slabost mu je daljinski kojeg treba baš direktno usmjeriti u box kako bi radio,skroz plastičan je,nema bluetooth i sa službenom youtube aplikacijom ne ide više od 720p kvalitete.

 

I ja sam naručio taj box, radi dobro, ali imam isti problema sa daljinskim. Čak i kad je usmjeren u box, nekad moraš 5x stisnuti gumb ko sivonja da prihvati.. Požalio sam se selleru jer je na momente nemoguće raditi i ponudio mi je $6 refund. 

 

Al mene sad zanima može li se nabaviti neki zamjenski daljinski za njega? Ako bi naručio na neta, kako znati da će raditi sa boxom? Može li se univerzalni daljinski podesiti da radi na boxu?

Za sad sam instalirao Cetus Play app koji dobro radi, ali to mi nije trajno rješenje.

7 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Najbolje kupiti Logitech K400+ tipkovnicu koja ima touchpad i zaboravit ćete na bilo kakve probleme oko navigiranja sučeljem.

 

Daljinski će onda služiti samo za mijenjanje glasnoće i paljenje/gašenje.

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Blackstorm kaže...

Najbolje kupiti Logitech K400+ tipkovnicu koja ima touchpad i zaboravit ćete na bilo kakve probleme oko navigiranja sučeljem.

 

Daljinski će onda služiti samo za mijenjanje glasnoće i paljenje/gašenje.

 

Ovo je fora, ali ja bi nešto što ne košta više od samog Android boxa.. 

 

Mojima sam uzeo MXQ Pro+ (ista cijenovna kategorija) i njihov daljinski radi bez greške. Tak da sigurno ima jeftinije rješenje. ;)

12 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

kada ocekivati negdje u eu mi box s ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

A joj, sad sam dobio iz carine da moram poslati račun da vide vrijednost android box-a. Ne mogu vjerovati da će mi lupiti carinu. Kada sam naručivao raspberry Pi 2, koji je bio skuplji, nisam plaćao nikakvu carinu. Uz to mi nije jasno zašto im moram javljati koja je cijena kad sigurno na paketu piše vrijednost.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2018 13:03 (Hamburger of death).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Hamburger of death kaže...

A joj, sad sam dobio iz carine da moram poslati račun da vide vrijednost android box-a. Ne mogu vjerovati da će mi lupiti carinu. Kada sam naručivao raspberry Pi 2, koji je bio skuplji, nisam plaćao nikakvu carinu. Uz to mi nije jasno zašto im moram javljati koja je cijena kad sigurno na paketu piše vrijednost.

 

I meni su carinili. Mojima nisu. Lutrija, jebiga. 

 

Moraš javiti koja je cijena jer Kinez može na paket napisati što hoće. 

15 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Buljko kaže...
Hamburger of death kaže...

A joj, sad sam dobio iz carine da moram poslati račun da vide vrijednost android box-a. Ne mogu vjerovati da će mi lupiti carinu. Kada sam naručivao raspberry Pi 2, koji je bio skuplji, nisam plaćao nikakvu carinu. Uz to mi nije jasno zašto im moram javljati koja je cijena kad sigurno na paketu piše vrijednost.

 

I meni su carinili. Mojima nisu. Lutrija, jebiga. 

 

Moraš javiti koja je cijena jer Kinez može na paket napisati što hoće. 

 A koliko je inače carina? 30%? Recimo koštalo me 240 kn i sad kad mi opale carinu doće me 300 kn.

16 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Hamburger of death kaže...

A joj, sad sam dobio iz carine da moram poslati račun da vide vrijednost android box-a. Ne mogu vjerovati da će mi lupiti carinu. Kada sam naručivao raspberry Pi 2, koji je bio skuplji, nisam plaćao nikakvu carinu. Uz to mi nije jasno zašto im moram javljati koja je cijena kad sigurno na paketu piše vrijednost.

Ma cak nije problem carina nego parazitski nameti.

Plati potvrdu 10kn koju su oni poslali meni! Ono je*em ti mater, da li ti trebas mene ili ja tebe!

Pa plati slanje papira iz ureda u ured (posta <-> carina) a uredi su vrata do vrata.

Pa nekakvi troskovi obrade i slicna napuhavanja. Na kraju racuna stavka carine ti je medu najnizim ciframa.

Meni za 200kn box nabili skoro 100kn ekstra troskova!

 

Sad vise manje pokusavam naruciti s EU skladista.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
10 godina
online
Re: Android TV Box, molim preporuku
Hamburger of death kaže...
Buljko kaže...
Hamburger of death kaže...

A joj, sad sam dobio iz carine da moram poslati račun da vide vrijednost android box-a. Ne mogu vjerovati da će mi lupiti carinu. Kada sam naručivao raspberry Pi 2, koji je bio skuplji, nisam plaćao nikakvu carinu. Uz to mi nije jasno zašto im moram javljati koja je cijena kad sigurno na paketu piše vrijednost.

 

I meni su carinili. Mojima nisu. Lutrija, jebiga. 

 

Moraš javiti koja je cijena jer Kinez može na paket napisati što hoće. 

 A koliko je inače carina? 30%? Recimo koštalo me 240 kn i sad kad mi opale carinu doće me 300 kn.

 Neće ti uopće naplatit carinu nego pdv i troškove carinskog pregleda. Ispod 150 € ide samo na duvan,alkohol,parfeme....

8 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Meni su na uređaj od 230 kn nabili 118 kn trošarina. Točnije., oslobođeno je bilo carine, ali su naplatili PDV + carinske troškove. (Edit: Evo, kolega me pretekao za 2 minute). 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2018 14:05 (Buljko).
 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Odlucio zamjenit chromecast sa android boxom, poceo od ovih jeftinih i onda malo po malo dizao cifru kako sam vise citao. Na kraju sam se odlucio za mi box sa geekbuyinga i nisam pogrijesio. Sve sta koristim na njemu radi odlicno, fluidno. (kodi, iptv, ipcam)

 

Nakon updejta na oreo sam primjetio da je nestao HR jezik i nece ga ponovo postaviti, ali me to ne smeta previse. uz njegov daljinac sam spojio i logitech tipkovnicu sa touchpadom za lakse i brze koristenje.

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

molim preporuku boxa do kojih 450-500kn ..

sa nekog eu skladišta da se ne natežem sa carinom i dugim čekanjem istog..

trebat će za: iptv, kodi, Cyberflix (bivši Terrarium) i Cinema HD

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
rapajic_st kaže...

molim preporuku boxa do kojih 450-500kn ..

sa nekog eu skladišta da se ne natežem sa carinom i dugim čekanjem istog..

trebat će za: iptv, kodi, Cyberflix (bivši Terrarium) i Cinema HD

 Moje preporuke:

1.Xiaomi Mi Box

2.Beelink GT1 Ultimate

Beelinka imam,radi sve normalno.Xiaomi ima manje memorije nego Beelink,ali je dobro posložen pa sve radi normalno.Također,Xiaomi nema lan spajanje,samo wi-fi.

Što se trgovina tiče,baci pogled na Geekbuying (tal. i nje. skladište) ili Gearbestova fast 23 i fast 25 skladišta pa vidi gdje ti je jeftinije.

16 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Chaky kaže...
Chaky kaže...

Psmtr, a bas narucio

https://www.geekbuying.com/item/Beelink-GT1-Amlogic-S912-4K-TV-BOX-3GB-32GB-Black-389239.html

Trenutno se vrte i neki ekstra popusti pred 11.11. pa dobio jos 7$ popusta.

Naruceno 8.11. - poslano  12.11. - stiglo jucer!

Pretpostavljam da su ga ipak poslali malo prije.

 

Prvi dojam super, jer je osjetno tezi od Mecoola i drugih plasticnih sto imam. Daljinski ok, osjeti se sto stisces. HDMI djeluje isto ok. Mali bonus je vezica s čičkom.

Nisam ga upogonio, pa taj opis ostavljam za drugi dan.

Malo ga preko vikenda vise testirao.

 

Chrome mi niti ne da youtube veci od 720p.

Youtube aplikacija mi je zelenila sliku kad sam prebacio s 720p na 1080p pa sam bio u banani malo.

Ali nakon sto sam resetirao box vise se nije zelenilo. Tako da ne znam sto bih mislio  Sad radi na 1080 youtube i sve ok, nadam se da ga necu ureci. 

 

Kodi radi uredno. Prvo me zezalo mapiranje mreznih diskova, ali sam ga uspio dobiti kad sam spojio kabelom. Nisam instaliravao nikakve addonove za stream, jer nemam potrebe za tim za sada.

Ali cu se vjerojatno vise poigrati podesavanjem kodija kad proucim materiju. Nesto je malo zezalo preko wifija, ali mislim da je to do Tehnicolora od BNeta. Kad sam resetirao router dobila se veza. Em sam stavio i staticku IP adresu.

 

Isprobao bezicnog i zicanog Logitech misa. Rade bez greske.

 

Iduce za isprobavanje.

Bluetooth tipkovnica, gamepad, igre, mozda neki PPSSPP emulator.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Problem sa zelenim youtubeom ćeš riješiti instalacijom vance youtubea.S njim radi odlično,a uz to ta varijanta aplikacije ne pokazuje youtube reklame.U prilogu sam stavio screenshot sa uputama sa Beelinkovog foruma.

16 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

sibica 

Hvala na linku. Ako mi opet pocne zeleniti budem instalirao onda taj "tvoj".

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Narucio 15. Mi box sa geekbuying talijanskog skladista

Danas u 14 stiglo

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
dart_tom kaže...

Narucio 15. Mi box sa geekbuying talijanskog skladista

Danas u 14 stiglo

 Evo sad mi box opet 58usd na akciji na geekbuyingu, ljudi kakav vam je wifi na njemu? cujem dosta boxova ima tu bolnu tocku

12 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
pc_fan005 kaže...

 Evo sad mi box opet 58usd na akciji na geekbuyingu, ljudi kakav vam je wifi na njemu? cujem dosta boxova ima tu bolnu tocku

 Meni ruter je u prizemlju a mi box na katu tako da signal ide kroz ploču i to ne direktno iznad...signal je u najgorem slučaju na polovici.

Bilo je nekih problema sa wifi kad su pustili oreo update ali mislim da su popravili, ja barem nemam nekih problema.

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

meni je u istoj prostoriji sa routerom, na 5ghz, puni signal, sve radi super.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice