Android TV Box, molim preporuku izdvojena tema

poruka: 2.554
|
čitano: 1.501.439
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
16 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Momci isplati li se prijeći sa WDTV LIVE kojeg imam sada na neko novije čudo tehnike?

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Korny1603987 kaže...

Momci isplati li se prijeći sa WDTV LIVE kojeg imam sada na neko novije čudo tehnike?

 Ovisno što radiš.

Ako samo gledaš (starije) filmove s diska onda ne.

 

Ja sam ga se rješio prošle godine. Meni je postao preslab za ono što mi je trebalo. Nema više podrške za YouTube, nema podrške za nove codece, prilično je spor u usporedbi s novim boxevima...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Box mi treba za korištenje Kodija.

Trenutno imam x96 mini i poprilicno buffa,puca live,zamrzava...na gedanju iptv-a,dok recimo,isti addon na istoj wifi mrezi,radi savrseno na Samsung G J6.

Logicno je za prepostaviti da je u pitanju loš hardware te bi trebao novi!

 

Molim preporuku za box do 100 eura,koji mi nece braviti probleme prilikom koristenja Kodi addona,nece se pregrijavati i da ima airmouse!

Zahvaljujem!

Ne vjeruj ženi koja laže!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
8 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Milka30 kaže...

Box mi treba za korištenje Kodija.

Trenutno imam x96 mini i poprilicno buffa,puca live,zamrzava...na gedanju iptv-a,dok recimo,isti addon na istoj wifi mrezi,radi savrseno na Samsung G J6.

Logicno je za prepostaviti da je u pitanju loš hardware te bi trebao novi!

 

Molim preporuku za box do 100 eura,koji mi nece braviti probleme prilikom koristenja Kodi addona,nece se pregrijavati i da ima airmouse!

Zahvaljujem!

Imao isti problem... Mislio sam da će s 2GB rama sve ići glatko, ali nije - na androidu. Otkako sam na libreelecu nemam takvih problema.

 

live long and prosper
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Totalna sam njubina za ovo,tako da cu postaviti pitanja takva:

-Ovim postupkom brišem Android OS i instaliram taj Libreelecu?

-Može li se bootabilni file nalaziti na USB sticku?

-Brišem li time onu iritirajuce dugu animaciju boota samoga boxa?

-Kodi ti sada radi puno brze i stabilnije?

Ne vjeruj ženi koja laže!
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.3.2019 11:04 (Milka30).
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Milka30 kaže...

Totalna sam njubina za ovo,tako da cu postaviti pitanja takva:

-Ovim postupkom brišem Android OS i instaliram taj Libreelecu?

-Može li se bootabilni file nalaziti na USB sticku?

-Brišem li time onu iritirajuce dugu animaciju boota samoga boxa?

-Kodi ti sada radi puno brze i stabilnije?

Kao sta ti je kolega iznad napisao probaj sa tim libreelecom pa vidi. Mogu ti i ja malo odgovorit na ovo ,a ako sam nesta zaboravio neka on nadopuni.

Znaci taj libreleec instaliras na SD karticu tako da ti android ostaje ovakav kakav je. Zato i imas u imenu videa dual boot :)

Prilikom paljenja boksa odma ti dize taj libreleec pa onda iz njega ako hoces mozes izac u android. Libreelec je ustvari kodi os, znaci imas kodi i u njemu sve riktas. Nisam probao jos na ovom boksu ali na ovom jednom kojem imam nevidim tu uvodnu animaciju nego on ima svoj neki logo koji izbaci prije podizanja. I da, radi bolje nego pod androidom jel imas dodatnih stvari koje mozes nastimat. Samo ako se odlucis za to uzmi i neku brzu sd karticu za bolji i brzi rad.

8 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
bero666 kaže...
Milka30 kaže...

Totalna sam njubina za ovo,tako da cu postaviti pitanja takva:

-Ovim postupkom brišem Android OS i instaliram taj Libreelecu?

-Može li se bootabilni file nalaziti na USB sticku?

-Brišem li time onu iritirajuce dugu animaciju boota samoga boxa?

-Kodi ti sada radi puno brze i stabilnije?

Kao sta ti je kolega iznad napisao probaj sa tim libreelecom pa vidi. Mogu ti i ja malo odgovorit na ovo ,a ako sam nesta zaboravio neka on nadopuni.

Znaci taj libreleec instaliras na SD karticu tako da ti android ostaje ovakav kakav je. Zato i imas u imenu videa dual boot :)

Prilikom paljenja boksa odma ti dize taj libreleec pa onda iz njega ako hoces mozes izac u android. Libreelec je ustvari kodi os, znaci imas kodi i u njemu sve riktas. Nisam probao jos na ovom boksu ali na ovom jednom kojem imam nevidim tu uvodnu animaciju nego on ima svoj neki logo koji izbaci prije podizanja. I da, radi bolje nego pod androidom jel imas dodatnih stvari koje mozes nastimat. Samo ako se odlucis za to uzmi i neku brzu sd karticu za bolji i brzi rad.

Sve je kolega naveo točno... Ako je kartica u boxu, diže se Libreelec, ako nije - os iz memorije (pretpostavljam android).

Imao sam box s 1GB rama i nisam bio zadovoljan brzinom rada. Mislio sam da će box s 2GB rama riješiti sporost. Nije.

Prvenstveno sam stavio libreelec radi elementum addona koji radi preko torrenta i radi savršeno. Konačno gledam filmove i serije u 1080p bez trzanja. 

live long and prosper
15 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Je li netko pokusao instalirati  popcorn aplikaciju na xiaomi mi box?

Uspio sam instalirat no ne uspjevam pokrenuti npr bilo koji film?

Radi li nekome ok?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
mmmnnn kaže...

Je li netko pokusao instalirati  popcorn aplikaciju na xiaomi mi box?

Uspio sam instalirat no ne uspjevam pokrenuti npr bilo koji film?

Radi li nekome ok?

 Ja sam pokušao pred nekih godinu dana i ista stvar...uspio instalirati ali niti jedan film ne radi, eventualno ga pokrene ali ne buffera, titlovi također ne rade.

Brzo sam odustao.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

hvala na odgovoru.

Šteta, popcorn mi je draga aplikacija. Na sreću tu je kodi 

14 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Pozdrav ,trebam preporuku za android tv box koji bi sluzio i kao media player. Posto bi bio spojen na av receiver bitno mi je da pusta dts i dolby digital posto su mi vecina filmova na hdd-u  u tim audio formatu. Imam placenu iptv listu i netflix hd pa bih volio da i to glatko ide. Budet mi je 400kn pa evo ako moze neka preporuka,narucio bih iz vana box. Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

evo par riječi od mene:
namjena je djeci u sobu na starom 3d samsungu 32" da imaju youtube, kodi, titanium tv i igre sa malo zahtjevnijom grafikom. kupljen je x96 max 4/64 sa geekbuyinga, oko 85$ sa dostavom iz italije. došlo za 3 dana dhl-om. spojio, upalio, fota tražio nadogradnju, sve radi odlično. daljinski radi ok, nije potrebno ciljati točno prema uređaju. nakon 2 sata 1080p videa i igranja par igara, poklopac nema više od 50°C. ispravljač hladan. wifi stabilan (2.4GHz). boot od paljenja do izbornika oko 25s. spojena mini tipkovnica Rii radi ok. naručen bt controller za igranje. stavljan samba server za lakšu komunikaciju sa win pc i prebacivanja datoteka. radi, ali nije baš brzo. 2.7MB/s brzina. dijeljena njegova unutarnja mapa, ne vanjski usb stick.
predinstalirani kodi daje grešku, skinuo taj i stavio novi sa gp. par addona, sve radi ok. za svaki slučaj povećao buffer na kodiju zbog lošeg neta od 14Mb/s. titanium isto radi ok, nažalost neki video zapisi imaju zvuk eac3 koji mx player ne podržava. yt ide do 1080p, ali je ionako tv takav pa me ne zanima 4k. netflix ne koristim, ali kako nema certifikat, ide 480p. sve radi brzo i stabilno. iako neke app i igre ne mogu skinuti sa gp jer javlja da nisu kompatibilne, iste skinem kao .apk i instaliram (i igram) bez problema. dodao sam i aptoide. iako bi 32GB bilo dovoljno velikoj većini korisnika, razlika do 64GB je samo 5$ pa sam se zato odlučio na ovaj box. ovo je sve nakon par sati korištenja, tako da sve ovo shvatite subjektivno. za pravi test treba ipak malo pričekati sa ocjenom.

 

 

 
7 0 hvala 5
5 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
mkexx kaže...

Ja također sa mibox prezadovoljan, od brzine, kvalitete izrade, kvalitete slike, daljinski je super..mislim da je ovo best buy među android boxovima

Naručio sam danas mi box s, zanima me da li si imao iskustva sa HBO GO aplikacijom, može li se koristiti bez problema ?Hvala 

14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Ja ti koristim mi box i može...Baš danas instalirao hbo go i hrti da vidim kako rade HRT HD kanali i stvarno sve super

15 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Dal ti se HBO GO vrti na FHD?
10 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Pozdrav. Kupio sam Mi box S i ima nekakav svoj play store na kojem nema dosta aplikacija koje imam na beelinku mini mx3 koji koristim. Skinuo sam play store apk na googlu i neda instalirat. Kako to resit?
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2019 9:48 (mirko2014).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ja nisam na mi box s uspio naci na play storeu apk za IPTV koji koristim jer ima nekvi svoj play store. Dok na beelinku imam play store ko na mobu i nikakvih problema.
9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Mi box s ima android tv OS i dozvoljava instalaciju aplikacija samo za android tv. Sve druge aplikacije trebaš sideload-at.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Uzeo neki dan Mi box s i za sad sam super zadovoljan. Netflix i kodi rade odlicno..

Meni jedina mana koju ima je nedostatak ethernet porta. Znaci treba imati dobru wifi konekciju.. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2019 19:10 (andreas11).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Mislim uzet MX10 rk3328 s androidom 9 u konfiguraciji 4/64GB. Što mislite o tom modelu? Nikad nisam imao tv box pa da ne zeznem s prvim... Glavi posao ce biti Kodi i torrenti.

Ako ima bolji, buđet mi je 400kn.

Hvala. Može link na post ako ima.
Iphone 7 32GB Black
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
andreas11 kaže...

Uzeo neki dan Mi box s i za sad sam super zadovoljan. Netflix i kodi rade odlicno..

Meni jedina mana koju ima je nedostatak ethernet porta. Znaci treba imati dobru wifi konekciju.. 

 Ako ti je bitan ethernet mozes si pomoc s ovim.

https://www.aliexpress.com/item/-/32401431234.html

12 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Doslovno zaboravi na neki drugi procesor ako nije Amlogic S905 ili  S912

12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
andreas11 kaže...

Uzeo neki dan Mi box s i za sad sam super zadovoljan. Netflix i kodi rade odlicno..

Meni jedina mana koju ima je nedostatak ethernet porta. Znaci treba imati dobru wifi konekciju.. 

 ako ti treba baš, ja sam kupio ovaj koji je kolega postao sda aliexpressa skupa sa adapterom, ali ga nisam ni otpakirao jer sam prodao mi box s nakon par dana, pa ako si zainteresiran javi se na pm.

Steam: Dalthor85 Xfire: Dalthor85 Raptr: Dalthor
13 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Pozdrav ekipi..
Trebao bi kupiti neki adroid box za IPTV...kupujem ga na firmu,pa mora biti kod nas u nekom od nasih dućana...
Koji bi model bio sad neki best buy ?
Vidio sam u Areni Mi box za cca 530 kn,pa me zanima,jel ima što bolje u tom rangu..?
Hvala na odgovorima.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ma Xiaomi je dobar. Samo ga ne možeš povezati sa internet kablom na net,nego samo preko Wi fija. Ne znam kolko ti je to važno
13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

To se moze rijesiti sa Ugreen USB to ethernet ( opcija 3 usb dodatno ), mene je ispalo na Aliju sa popustom ispod 100 kn

Inace MiBox3 ima kod mene odlican Wifi, testirano i na 2.4g i 5g mrezi..

13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
andreas11 kaže...

Uzeo neki dan Mi box s i za sad sam super zadovoljan. Netflix i kodi rade odlicno..

Meni jedina mana koju ima je nedostatak ethernet porta. Znaci treba imati dobru wifi konekciju.. 

 Di je najbolje uzet "Mi Box S" a da ispadne najjeftinije (poštarina i PDV uključeni u konačnu cijenu)?

5 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Kad uzmeš sve u obzir, rekao bih da je to Arena centar, Mi store. 550 kn. Da sad kupujem, kupio bih tamo.

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
David87 kaže...
andreas11 kaže...

Uzeo neki dan Mi box s i za sad sam super zadovoljan. Netflix i kodi rade odlicno..

Meni jedina mana koju ima je nedostatak ethernet porta. Znaci treba imati dobru wifi konekciju.. 

 Di je najbolje uzet "Mi Box S" a da ispadne najjeftinije (poštarina i PDV uključeni u konačnu cijenu)?

 530kn. Honorbuy

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice