Card sharing izdvojena tema

poruka: 963
|
čitano: 790.900
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
Cojonero kaže...

Ako hoćete CS koji će radit kako treba to se mora i platit kako treba. Evo nakon što sam isprobao valjda sve oglase sa pik.ba i njuškala i uvjerio se da su to najblaže rečeno prodavači magle pronašao sam kvalitetnog davatelja. Lik je iz HR i pošten tj. nije neki muljator. Imate stalnu podršku i nije mu problem nikada pomoći ako što zašteka. Ulaže jako puno u kartice i zato mu sve radi kako treba. Plaća se za pola godine ili godinu. Nema drugih opcija. Pola godine 70eura a godina 130eura. Imate test 24h da se uvjerite što je prava linija za razliku od ovih što nude sa oglasnika. Tko je zainteresiran neka mi se javi na PM.

 pise i kod delboy-a stalna podrska, na skype se ne javlja, na support tamo na stranici posaljem pitanje nema odgovora (bilo je u pocetku)
tako da nema pola godine ili godina vise nikom, mjesec po mjesec, i da trebalo bi napravit temu s FAKE prodavacima da se moze napisat sve lose kad netko popusi.
Sta meni vrijedi do srpnja sto imam kao placeno kad mogu gledat da ne budem prost.

 

 

13 godina
offline
Card sharing

A jesi lik majke ti jel ti čitaš šta ja pišem? Pa ja uzimam od njega CS nije da bubam napamet. Lik ima svoj forum već par godina i sigurno bi ga stavio da je lopovčina. Stalno je na skypu i skoro svaki dan se čujem s njime. A opet iskreno ako nećeš tvoja stvar samo nemoj poštene ljude blatiti bez ikakvog razloga. Jedini razlog zašto sam napisao ovo  je da pomognem onome tko želi imati CS kako treba a ne ovo sranje za 40-50kn što stalno trza. 

Prodajem poptuno novu zapakiranu bateriju za iOcean X7. Cijena 50kn + 10kn poštarina.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 18:06 (Cojonero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Card sharing
Jel nudi netko možda CS za američke FHD kanale? (CBS, ABC, NBC, ESPN, TNT, AMC, FOX itd)
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
Ico2005 kaže...

Ako su to ss sa delboyeve linije, to onda nije istina da kod njega radi sve dobro. Ako je od nekog sa njuškala, daj ljudima link nek si uzmu. Ako si uspio naći kao i ja van oglasnika - imaš sreće i nek ti dugo, dugo radi...

 Nije delboy, nije uopće sa nekog oglasnika. Treba se samo malo potruditi, mogu se pronaći ljudi koji su spremni pomoći. 

15 godina
offline
Card sharing

Znači, onda možemo zaključiti da maxtv radi odlično, ali samo van njuškala i da gospoda sa njuškala prodaju maglu i otimaju novce?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

Očito svi dijele istu sranje liniju/server, pa se reklamiraju da radi. Najjače je kad napišu MAXtv Full HD. Odmah znaš da ne treba ni pokušavati.

15 godina
offline
Card sharing

Ma nema šanse da uzimam dulje od 3 mjeseca, to je plafon. Barem dok se ne uvjerim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

Slažem se. Ja sam naručio od jednog lika na 6 mjeseci, ali nije baš za pohvalu. Ne znam zašto sam to učinio uopće. Čim mi to istekne - doviđenja!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
Cojonero kaže...

A jesi lik majke ti jel ti čitaš šta ja pišem? Pa ja uzimam od njega CS nije da bubam napamet. Lik ima svoj forum već par godina i sigurno bi ga stavio da je lopovčina. Stalno je na skypu i skoro svaki dan se čujem s njime. A opet iskreno ako nećeš tvoja stvar samo nemoj poštene ljude blatiti bez ikakvog razloga. Jedini razlog zašto sam napisao ovo  je da pomognem onome tko želi imati CS kako treba a ne ovo sranje za 40-50kn što stalno trza. 

 

sad tko je veci lik od nas dvojice to se i ja pitam, nadam se da i ti citas sta ja pisem, ima i ovaj svoju stranicu, imam ga na skype-u, sve radilo u pocetku isto tako svaki dan skoro sam se cuo s njim kad sam imo neko pitanje javio se odgovorio al tad je i radilo sve, od kako ne radi nema odgovora niti na skype niti na njegovoj stranici kad odes na support i posaljes mail, e sad "postene" ljude blatit nebi htio al ovako se ponasat ako je tebi posteno jebga, evo znaci gledajuc mene i Icu sve sa njuskala je sranje, i da ovo sranje od 40-50 kn je ako uzmes na godinu dana kod svih, ako uzimas na mjesec je skuplje tad u pocetku mi je nudio i on takozvani FULL MAXTV paket, sad mi ga ne nudi. 
ja bih samo volio dobit odgovor od njega (njih) a sigurno citaju i ovo tu, nazalost nitko ne odgovoara.
a sad ti se mozes hvalit ne bubam napamet uzimam od lika CS tako sam ja tvrdio za ovoga al jebga polakome se ljudi i odjebu sve to.

14 godina
offline
Re: Card sharing
Napišeš knjigu i opet ništa nisi smisleno rekao.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
9 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Cojonero

kolika je cijena mjesecno, na koliko minimalno se moze uzet

vidio sam 6 mjeseci 70 e, nisam pazio

posalji mi kontakt of lika

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 23:55 (doktordoc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Card sharing

Pozz ekipo imam jedno pitanje,jel idu sky uk hd na card sharing?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Card sharing
LEGIJA kaže...

Pozz ekipo imam jedno pitanje,jel idu sky uk hd na card sharing?

 Ne ide.

9 godina
protjeran
offline
Re: Card sharing
CrossDeath kaže...

Konačno normalne linije ;)

 jel ti radi max gp hd?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
excite003 kaže...
CrossDeath kaže...

Konačno normalne linije ;)

 jel ti radi max gp hd?

 Naravno da radi

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.2.2015 22:51 (CrossDeath).
14 godina
offline
Re: Card sharing

Hajde pošalji mi na PP link gdje mogu naći normalnu liniju.

Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.2.2015 20:41 (kran).
12 godina
offline
Card sharing

Znam da se ne tiče CS-a, ali mislim da je naprikladnija tema

 

Dali netko možda zna dali ima Iptv linija s Sky sports (uk) i popratnim kanalima (BEurosport 1-2, BT Sport 1-2....) u HD-u?

Imao sam jednu liniju na testu dan-dva, ali ovi programi nisu bili u HD-u

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

Može preporuka dobrog ne preskupog recievera sa podrškom za HD?

 

Kupio bih polovni, tanjur i ostale kerefeke imam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
toxic kaže...

Može preporuka dobrog ne preskupog recievera sa podrškom za HD?

 

Kupio bih polovni, tanjur i ostale kerefeke imam.

 Nije ti loš Opticum x405p HD, ja sam ga imao i bio sam zadovoljan s njime. A ako želiš Linux, onda je dobar izbor Opticum AX Odin, cijena cca 750 kuna.

15 godina
offline
Re: Card sharing
CrossDeath kaže...
toxic kaže...

Može preporuka dobrog ne preskupog recievera sa podrškom za HD?

 

Kupio bih polovni, tanjur i ostale kerefeke imam.

 Nije ti loš Opticum x405p HD, ja sam ga imao i bio sam zadovoljan s njime. A ako želiš Linux, onda je dobar izbor Opticum AX Odin, cijena cca 750 kuna.

 Uzet ću almu 2200 hd, jeftino mi je 450kn a sad ću vidjet kakav je, ima li netko iskustva sa njime?

 

tnx

15 godina
offline
Re: Card sharing
toxic kaže...
CrossDeath kaže...
toxic kaže...

Može preporuka dobrog ne preskupog recievera sa podrškom za HD?

 

Kupio bih polovni, tanjur i ostale kerefeke imam.

 Nije ti loš Opticum x405p HD, ja sam ga imao i bio sam zadovoljan s njime. A ako želiš Linux, onda je dobar izbor Opticum AX Odin, cijena cca 750 kuna.

 Uzet ću almu 2200 hd, jeftino mi je 450kn a sad ću vidjet kakav je, ima li netko iskustva sa njime?

 

tnx

 evo došao sve spojio i šljaka ali je alma 2220 hd

13 godina
neaktivan
offline
Card sharing

ico koja je cijena tvog cs. netreba kupovati na pola godine ili godinu jer ti daju dobru testnu liniju dok ne platiš godinu, a onda trza. ja također tražim dobru liniju, ali ovdje su prodavači magle sa njuškala.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

Uzimat ću mjesec po mjesec, 100 kn je mjesec dana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Card sharing

Tko na kraju daje CS pouzdan? Nemam više volje gledati ova sva silna trzanja na maxtv-u, pogotovo subotom.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Ako ne želiš uzimati sa Njuškala, morat ćeš se malo raspitati okolo pa pronaći nekog pouzdanog ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Card sharing
CrossDeath kaže...

Ako ne želiš uzimati sa Njuškala, morat ćeš se malo raspitati okolo pa pronaći nekog pouzdanog ;)

 

Možeš li me uputiti gdje tražiti, ja nemam ideje, može i na PP?

12 godina
offline
Re: Card sharing
MaxonUniversal kaže...
CrossDeath kaže...

Ako ne želiš uzimati sa Njuškala, morat ćeš se malo raspitati okolo pa pronaći nekog pouzdanog ;)

 

Možeš li me uputiti gdje tražiti, ja nemam ideje, može i na PP?

 Može i meni ako niije problem 

12 godina
offline
Re: Card sharing
speedy56 kaže...
MaxonUniversal kaže...
CrossDeath kaže...

Ako ne želiš uzimati sa Njuškala, morat ćeš se malo raspitati okolo pa pronaći nekog pouzdanog ;)

 

Možeš li me uputiti gdje tražiti, ja nemam ideje, može i na PP?

 Može i meni ako niije problem 

 može i meni na pp

14 godina
offline
Re: Card sharing

Ako moze i meni na pp

12 godina
offline
Re: Card sharing

ima tko iskustava sa ekipom iz cardsheringtv

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2015 16:19 (valisaurea).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice