Card sharing izdvojena tema

poruka: 963
|
čitano: 789.221
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Card sharing

Dali postoji neki program koji "testira" kvalitetu IPTV linije? Slično nečemu što je kolega Ico2005 stavljao ovdje za cccam.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
valisaurea kaže...

ima tko iskustava sa ekipom iz cardsheringtv

 Testirao sam ja njihovu liniju, nisu ništa posebno. Svi su ti sa Njuškala isti manje-više.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
speedy56 kaže...

Dali postoji neki program koji "testira" kvalitetu IPTV linije? Slično nečemu što je kolega Ico2005 stavljao ovdje za cccam.

 IPTV nije linija, nego lista. Može biti u obliku bouqueta ili kao m3u format. Najbolje je testirati tako što ubaciš u resiver pa vidiš koji kanali rade, a koji ne.

12 godina
offline
Re: Card sharing
CrossDeath kaže...

 IPTV nije linija, nego lista. Može biti u obliku bouqueta ili kao m3u format. Najbolje je testirati tako što ubaciš u resiver pa vidiš koji kanali rade, a koji ne.

 ok tnx, mislio sam da ima nešto slično da se npr ostavi da radi nekih 10h u komadu pa program pokaže koliko puta je izgubilo vezu/zastajkivalo, bilo bi preciznije od kraćeg vremena što ja mogu gledati

 

btw- kad smo kod iptv-a... ima netko neku preporuku u pp 

10 godina
neaktivan
offline
Card sharing

poz trebam pomoc oko cs-a

planiram sloziti cs , e sada koje satelite preporucujete gledao bih sve sto ima maxtv i totaltv

znaci sprotklubove ,eurosporte,arene ,sport1 ,hbo,cinestar,cinemax , pink.hrt nova tv....

malo sam citao po forumima i vidim da se maxtv prikazuje preko 16. i da dosta steka dali je istina ?

tip mi je nudio polaris ali vidim tamo ide samo arene od sportski 

sto preporucate za vise satelita dali vise Lnba ili motoric, onda slusam razna misljenja vise Lnba zahtjeva veci promjer tanjura ( moj je klasicni od total tva) a opet

za motor mi kazu da se dosta ceka kod prebacivanja sa satelit na satelit ...

molim Vas neki savjet

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

Maxtv kod ovih na njuškalu šteka jako, što se tiče total tv-a i pink kanala ni tu se nećeš nešto nagledat programa jer je otvoreno samo nekoliko kanala, ostali se ne mogu gledati. Od ex-yu paketa preostaje ti samo Polaris, a ponuda mu je takva kakva je.

 

Što se tiče motora, ako ćeš ići s jednog kraja na drugi treba mu vremena da se okrene. Ali ako ideš redom po satelitima onda to dosta brzo ide jer su sateliti, gledano po poziciji lnb-a, vrlo blizu. Dovoljno je da pomakneš antenu 4-5 cm (i manje) i već je tu novi satelit.

 

Znači, ex-yu jedino polaris, a ako ćeš gledat strane kanale onda si postavi antenu na 19E - Sky Njemačka, Digital+, Polsat, Canal+.......

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
zacs13 kaže...

poz trebam pomoc oko cs-a

planiram sloziti cs , e sada koje satelite preporucujete gledao bih sve sto ima maxtv i totaltv

znaci sprotklubove ,eurosporte,arene ,sport1 ,hbo,cinestar,cinemax , pink.hrt nova tv....

malo sam citao po forumima i vidim da se maxtv prikazuje preko 16. i da dosta steka dali je istina ?

tip mi je nudio polaris ali vidim tamo ide samo arene od sportski 

sto preporucate za vise satelita dali vise Lnba ili motoric, onda slusam razna misljenja vise Lnba zahtjeva veci promjer tanjura ( moj je klasicni od total tva) a opet

za motor mi kazu da se dosta ceka kod prebacivanja sa satelit na satelit ...

molim Vas neki savjet

 Kao prvo, koji resiver imas? Ja bih ti preporucio da kupis motor. Bitno je samo da sve dobro nastimas i imat ces raspon satelita od 42E do 30W. Najzanimljiviji sateliti bi bili 39E (Polaris/Bulsat), 28.2E (Sky UK SD), 16E (MAXtv, Pink, TeamSat...), 19.2E (Sky DE, sport, FTA njemacki kanali...), 13E (Sky It) i 0.8W (par Ex-Yu kanala). Za MAXtv ces morati naci negdje liniju, ali da nije sa njuskala, jer tamo svima steka. Total TV ne ide preko CS-a. 

14 godina
offline
Re: Card sharing
Da li zna netko tko daje sportski paket preko iptv-a za gledanje preko Smart tv aplikacija a da je kvalitetna odnosno Hd (1280p) pa ako treba i platiti. Paket da ima sky sport, bein sport, arena,sportklub i slicno. Vidim na netu ima dosta njih koji nude test kanale ali mi nisu baš na prvi pogled pouzdani.Neda mi se non stop tražit besplatne. Može odgovor i na pm. Hvala
15 godina
offline
Card sharing

Pa zašto ne uzmeš test pa ćeš vidjeti, nemoj manje od 48 sati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Card sharing

testiram par njih ali sam mislio ako netko ima provjerenu preporuku

9 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Pozdrav ljudi, jel ima netko iskustva sa nekim stranim CS serverima? Ne zanimaju me domaći kanali, MaxTV i slično, samo strani HD kanali. Također, prihvaćam preporuke na PM (mogu biti i domaći provideri ako su kvalitetni). Hvala.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

Uzmi test od nekog s njuškala pa vidi dan-dva kako će ići. Sa stranim kanalima ne bi trebalo biti toliko problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Moze preporuka nekog recivera sa enigmom2 i damir sublite... Gdje bi mogao u zgu to naci koji ducani....

sto mislite o ovom reciveru http://www.njuskalo.hr/satelitska-tv/satelitski-prijemnik-x-solo-mini2-oglas-14635637

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
zacs13 kaže...

Moze preporuka nekog recivera sa enigmom2 i damir sublite... Gdje bi mogao u zgu to naci koji ducani....

sto mislite o ovom reciveru http://www.njuskalo.hr/satelitska-tv/satelitski-prijemnik-x-solo-mini2-oglas-14635637

 Koliko misliš potrošiti?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

Pa tako oko 700 kn

13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

Uzmi njega onda. Preporučio bih ti Opticum AX Odin, ali isti su po specifikacijama, a i ovaj je X Solo jeftini za 50 kuna pa eto...

14 godina
offline
Re: Card sharing
zacs13 kaže...

Moze preporuka nekog recivera sa enigmom2 i damir sublite... Gdje bi mogao u zgu to naci koji ducani....

sto mislite o ovom reciveru http://www.njuskalo.hr/satelitska-tv/satelitski-prijemnik-x-solo-mini2-oglas-14635637

 Taj reciever je klon i ima jako slabu podršku što se tiče enigme2, tj. možeš koristiti samo patchirane image a ako ubaciš orginalni za Vu+ velika je mogućnost da ćeš brickati reciever, ako već misliš potrošiti nešto novca onda radije kupi orginalni optibox evo m7 radit će ti bez problema ddamir subtitle player i moči češ stavljat orginalne OpenPli, OpenAtv, Sif image...

9 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Halo, dobro vece svima, molim za pomoc, ko bi mi mogao objasniti ....

imam DM 800se, momentalno sa newnigma 2, preko LAN-a u internetu,

komsija ima orig. sky karticu i on mi je sve ubacio cccam ( i sve ostalo sta je potrebno) i gledam sky ali mi zaledi svako par min po 10-20 sek. a kod drugog kolege isto sa DM 800 se

sa enigma 2 i LAN  radi super bez prekida.

- dali je do Newnigme

- ili nije nesto dobro konfigurirano

- ko se dobro razumije mogao bi mi objasniti kako da provjerim

Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Card sharing

Koliko sam shvatio ovi sa Njuškala su više manje prevaranti. 

Može li preporuka za poštren i pouzdan izvor za IPTV na PM.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
Ico2005 kaže...

Uzmi test od nekog s njuškala pa vidi dan-dva kako će ići. Sa stranim kanalima ne bi trebalo biti toliko problema.

 Bojim se uzeti ovako preko njuškala, da ne bi bilo da ta dva dana dok je test radi savršeno, a poslije da bude svačega. Usput, jel netko probao možda da li rade sa card sharingom oni dodatni "pod-kanali" na njemačkom Sky Sportu HD? Tipa kad je prijenos Formule, da li se može prebacivati na pogled iz pit lane-a, iz kokpita bolida, itd.? Mislim da bi to trebalo raditi pomoću zelene tipke na daljinskom.

12 godina
offline
Re: Card sharing
tahaa7 kaže...

 Bojim se uzeti ovako preko njuškala, da ne bi bilo da ta dva dana dok je test radi savršeno, a poslije da bude svačega. Usput, jel netko probao možda da li rade sa card sharingom oni dodatni "pod-kanali" na njemačkom Sky Sportu HD? Tipa kad je prijenos Formule, da li se može prebacivati na pogled iz pit lane-a, iz kokpita bolida, itd.? Mislim da bi to trebalo raditi pomoću zelene tipke na daljinskom.

 Ne znam za SkyDE, ali je na SkyUK imam te kanale spremljene pod favoritima i tako ih gledam, "red button" ne funkcionira na CS, trebaš imati originalni Sky rec i karticu.

Dakle, ako uzmeš linije možeš gledati te kanale, samo ih trebaš nači (malo guglaj)

9 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Zdravo svima,

dobio sam liniju ali mi neko mora objasniti kako da je ubacim u DM 800se

Ima li neko ko ce mi pomoci?

Pozdrav

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Card sharing
dreambox800se kaže...

Zdravo svima,

dobio sam liniju ali mi neko mora objasniti kako da je ubacim u DM 800se

Ima li neko ko ce mi pomoci?

Pozdrav

 

 Nemam DM, ali mislim da bi trebao uspjeti ovako - liniju kopiraš u notepad++ (ili neki sličan program) i spremiš s ekstenzijom .cfg, prebaciš datotetku na usb stick, ubaciš stick u receiver i otovoriš dat.

14 godina
offline
Re: Card sharing
dreambox800se kaže...

Zdravo svima,

dobio sam liniju ali mi neko mora objasniti kako da je ubacim u DM 800se

Ima li neko ko ce mi pomoci?

Pozdrav

 

Instaliraj neki ftp klijent (filezilla) pogledaj u network settings ip adresu tvog dreamboxa, spoji se filezillom na svoj prijemnik i u folderu etc/ nađi cccam.cfg , desni klik na cccam.cfg view/edit ubaci linije preko notepada, save i filezilla će izbacit poruku upload this file back to server? yes, i to je to.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2015 11:23 (superJozo).
10 godina
neaktivan
offline
Card sharing

poz ekipa ..

Imali tko za preporuku image dakle radi se o reciveru : x solo mini VU+ ?

stavio sam open atv 4.1 i  steka mi ,znaci kada gledam tv bilo koji program ili satelit slika mi se zacrni i zasteka nakon 2-3 minute se opet pojavi ili mi se kao restira i samo mi na ekranu pozadina atv4.1, linija je ok jel mi sa drugim reciverom dobro radi testirao sam mrezu sve mi je ok ..tako da mislim da je do image-a pa ako ima netko bolji image molim preporuku

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Pozdrav svima,

imam ovaj uređaj http://www.njuskalo.hr/media-player/infinity-xbmc-android-tv-box-najbolji-android-tv-box-ponudi-oglas-10511538 pa me zanima da li preko njega radi iptv ako netko gleda preko njega iptv da mi kaze svoja iskustva i od koga je nabavio liniju.

 

naravno zanimaju me domaci kanali

 

lp 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Card sharing

MOLIM POMOCC ...

STVARNO NEZNAM GDI VISE KAJ DA POTRAZIM ILI PROCITAM .....

 

PROBLEM JE OVAKAV : 

 

1. RUSI MI SE ENIGMA TAKO DA DOK STINSNEM EPG ZAZELENI SE EKRAN I PISE NAKON 10 SEC ENIGMA RESTART ....

2. ZASTEKA MI SLIKA NA PAR SEKUNDI ,NEKAD NA MINUTU ,NEKAD MI CRNA SLIKA PA IMAM SAMO PRIJEVOD ......

 

E SADA KAZU DA JE PROBLEM IMAGE (ATV4.1) PREPORUCUJU MI DA STAVIM BLACK HOLE MEDUTIM NEMREM GA NACI ZA X SOLO MINI2 RECIVER ,

PA ONDA DA JE PROBLEM INTERNET IMAM O T-COMA 4G MOBILNI INTERNET KOJI JE SPOJEN NA RECIVER PREKO ACCESPOINTA ,

PA SU MI REKLI DA PINGAM LINIJU : DOK JE PINGAM DOMA PING MI JE OKO 100 , DOK JU PINGA FREND NJEMU JE PING OKO 30 ,

I DOK JE JA PINGAM NA NEKOM TRECEM MJESTU PING MI JE ISTO OKO 30...

 

IMAM MOTOR NA SATELITSKOJ

I TO MI STEKA POLARIS KOJI NAVODNO NEBI SMIO STEKAKTI 

MOLIM POMOC U CEMU JE PROBLEM

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

Piši malim slovima, ovak ispada da vičeš.

 

OpenATV je dobar image, ja ga imam i radi odlično, baš taj 4.1, probaj druge, OpenRSI, OpenPLI... Ne mora značiti da je taj problem zbog imagea.

 

Pink oko 100 može praviti probleme, itekako. Nagra3 kodiranje (t-com) radi dobro na pingu do cca 100 ms, ali što manje to bolje. Kakav ping Polaris treba, neznam. 

 

Veliš da je kod tebe 100, kod pajdaša 30 ms, testirao si i sam negdje dalje isto je 30. Vjerovatno te taj 4G zeza i tu pravi probleme. Napravi ping drugih stranica, ne samo servera od kojeg dobijaš cs, vidi ima li tu razlike.

 

Najsigurnija opcija jest da odneseš reciver kod nekog ko ima satelitsku antenu i kod njega spojiš, ako nastavi kenjati mjenjaj image. Ako sve dobro radi, onda je vjerovatno do interneta. Stavi na neki FTA kanal i ak reciver radi normalno i nema zelene slike i smrzavanja, nije do njega, odnosno ne bi trebao biti uređaj pokvaren.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
troyan_horse_exe kaže...

pozzzz svima...moze li mi objasniti na kom pricipu radi card sharing i sta mi je sve potrebno za to...unaprijed zahvaljujem

 

pozdrav svima par puta mi se brise profil,ako kome treba pomoc ili bilo sta u vezi card sharinga neka se javi,tu sam pomoc cu vam,duze od 5 godina radim sa tim...
https://www.facebook.com/kazulud
ili mail-adypasalic11mail.com
ili skayp  fatima.pasalic51

 

a.p
13 godina
offline
Card sharing

Kakva je situacija sa Sky UK i Sky IT HD programima na CS-u? Da li ima nekih najava da ce se moci gledati u nekoj skoroj buducnosti

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice