Card sharing izdvojena tema

poruka: 963
|
čitano: 790.132
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Card sharing

neće nazalost..baci grešku host je odbio povezivanje web lokacija se ne možda dohvatiti...doscam je verzija neka doscam v.025 možda to nešto nije kompatibilno..neznam...teško je i nač baš doscam, uglavnom je oscam...

 

a znaš možda kako se brišu ti instalirani emulatori? izbrisao bi najrađe sve pa krenuo nanovo s njima jer sam već tu svašta probavao pa se možda nešto i zbrčkalo...

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Card sharing

ti se izgleda prvo moraš naučiti osnove rada sa enigma2 receiverima. svaki enigma2 receiver ima panel za plugne odakle se instaliraju i deinstaliraju i tamo ga možeš izbrisati

 

važno je i koji image imaš instaliran na uređaju. ono što sam pisao bilo je za čovjeka koji ima ređaj sa openATV imageom i za njega je taj doscam bio.. ako imaš neki drugi image onda trebaš i doscam za taj image.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
ucim se usput...imam i ja open atv image..eto uspio sam izbrisati sve stare camove i instalirati malo stariju verziju cccama, ubacio free liniju za probu i eto to radi samo zna zastekat slika, pretpostavljam zato jer je free.

inace prije si opisivao za doscam. a kako stvari stoje s oscamom? koliko je slicno/kompliciranije od doscama i ccama? pitam jer vidim da je on dosta zastupljen.
hvala unaprijed na svakoj pomoci i pojasnjenju
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Card sharing

ako trebaš i emulator onda moraš imati i patchiranu emu verziju oscama...mogu ti nabrajati 3 dana, sve ovisi što ti trebaš i želiš...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
sto stabilnije i jednostavnije...
imam 13-16-19 i zanima me maxtv + ostalo sta ide, uglavnom filmovi.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Emulator za Open ATV image skines sa njihovog servera (svi moguci su gore), prije treba instalirati taj server jer nije ukljucen u image.

dennis the menace
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Card sharing
dadn kaže...

ti se izgleda prvo moraš naučiti osnove rada sa enigma2 receiverima. svaki enigma2 receiver ima panel za plugne odakle se instaliraju i deinstaliraju i tamo ga možeš izbrisati

 

važno je i koji image imaš instaliran na uređaju. ono što sam pisao bilo je za čovjeka koji ima ređaj sa openATV imageom i za njega je taj doscam bio.. ako imaš neki drugi image onda trebaš i doscam za taj image.

 

 Image mozes mijenjati..

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com
15 godina
offline
Card sharing

Da li je preporučljivo VU+ receiver stavljati u sleep mode ili shutdown nakon korištenja?

 

Inače, receiver se koristi svaki dan.

 

Podešeno mi je shutdown pa svaki put kad ga palim treba mu minuta. A u sleepu / standby-u je uvijek dosta topao, kao da radi, pa mu možda skraćuje vijek trajanja.

 

Također, da li u sleep modu komunicira sa CS serverom, spojen sam WLANOM na router.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Stavi ga na std-by i nemas problema, nece se spajat na cs server dok je na std-by.

dennis the menace
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Card sharing
Fabijan kaže...

Da li je preporučljivo VU+ receiver stavljati u sleep mode ili shutdown nakon korištenja?

 

Inače, receiver se koristi svaki dan.

 

Podešeno mi je shutdown pa svaki put kad ga palim treba mu minuta. A u sleepu / standby-u je uvijek dosta topao, kao da radi, pa mu možda skraćuje vijek trajanja.

 

Također, da li u sleep modu komunicira sa CS serverom, spojen sam WLANOM na router.

 Stand by mode i ja koristim, to je najbolje 

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com ili http://www.next-tv.ml/narudzba/
15 godina
offline
Card sharing

jel ima neko neki generator za cccam da radi bar 48h ovo sto ja nalazim sve lose.. moze i u pp :) hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

Nemoj cjepidlacit, kupi si c liniju i uzivaj, free serveri su banana.

dennis the menace
7 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Može li mi itko preporucit dobar cs paket sa dobrim maxtvom.

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Također sam u potrazi za kvalitetnom i stabilnom linijom (s MaxTV-om), pa lijepo molim preporuke.

Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Card sharing
nek mi neko posalje vrhunski cs,hocu max tv bez prekida.hvala puno
7 godina
offline
Re: Card sharing
Može li mi itko preporucit dobar cs paket sa dobrim maxtvom.
Hvala unaprijed
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Card sharing
placam max.do 10e cs.sigurno netko od vas ima vrhunski cs,al uvjet je da maxtv radi savrseno.javite se,imam vu plus solo se v2,mislim da je to jako dobar stroj,brz.hvala
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

Max tv neradi savrseno sa ni jednom linijom to zaboravi,,,

dani
15 godina
offline
Card sharing

Demantirat ću prethodni post slijedećom slikom. Samo što se kod ovog davaoca ne upada bez osobne preporuke... Ne da radi savršeno, nego radi savršeno već godinu i pol...

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

ok,,, ako ti tako kazes...mada mi je tesko u to povjerovati

dani
15 godina
offline
Card sharing

Nemam razloga muljati, nije moj cs da se reklamiram ovdje i navlačim kupce, ne može se upasti samo tako niti reklamiram nečiji tuđi cs kako bi imao nekakav profit od toga. Ima još jedan član foruma koji ima isti cs pa se možda on javi i postavi svoje... Već me dosta ljudi kontaktiralo na PM da bi upalo, ali ne ide...

 

Jer ako dobro rade njemački sky i španjolci D+ koji su u istom sustavu kodiranja (nagra 3) ne vidim razloga zašto i maxtv nebi radio... Na stranu što su ljudi izvarani i opljačkani od strane idiota sa njuškala koji su prodavali mu*a pod bubrege, dok ti ide test sve ok, kad platiš onda počne kenjat... Pa okrivljuju reciver, internet... Uglavnom uvijek je do korisnika, davaocima je radilo super.

 

Trebalo nam je 3 mjeseca gadne potrage da naletimo na ovoga, testova sam izvrtio na desetine, svi su bili kao da dolaze sa istog servera, da svi prodaju isti cs. Nije on jedini kojemu radi maxtv dobro, ima ih još ali svi su van oglasnika i dosta je teško doći do njih. Specijalizirani forumi strogo brane bilo kakvu ponudu/potražnju cs-a i u pravilu ak skuže takvu komunikaciju obavezno ide ban obadvojici...

 

Što da vam kažem, kopajte, rujte, tražite i vjerujem da ćete naletjeti.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2017 7:57 (Ico2005).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

Znam vise manje sve os CS kako funkcionira i nacin kupnje prodaje sve mi je to jasno.... Koristim to vise od 5g jos dok resiver povezivao na PC za gledanje,ili jos iz vremena kad se Nagara 1i2 gledala unosenjem kljuceva u resiver. Jos cu jednom reci savrsena linija nepostoji,to su price za neupucene uvjek ce se desavati povremeno smrzavanje ili prekid rada od par sekundi,, ali to su zanemarive stvari jer to se nedesava toliko da da ometa gledanje. to se odnosi na dobru cccam vezu oko toga se netreba zamarati.. Bitno je naci pouzdan server,..

dani
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.1.2017 10:16 (daniq).
14 godina
offline
Re: Card sharing

Ovo je sve točno sto je ico rekao

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.1.2017 15:36 (neno20st).
11 godina
offline
Card sharing

Ako me pamćenje služi za neprekinuto gledanje nekog paketa bitan je broj korisnika koji su nakačeni na karticu i koji je hop ta kartica.

Nds je bija jako osjetljiv na to.Znam da ovdje se priča o max tv-u koji je u nagri 3 .

Tribate nać davatelja usluge koji ima max tv na svom serveru.Znači hop 1 a ne 2 ili 3.To vidite u cccam info.Reshare normalno nećete dobit.

Onaj koji je ozbiljan ima je na svom serveru.Ne znam točno i nisam siguran 100 % ali izvlačenje box i rsa key-a iz kartice ili resivera i šta im još triba nije baš jeftino.

Neman cs odavno preša na iptv,inako malo gledam tv.

Uostalom vidim da sve traže nešto na gotovo al vam je takav problem složit cccam server (ili šta je sad in) nađete 10 do 15 dobrih peerova i imate manje više sve.

Sa običnom Hrt karticom ima san 95% paketa otvorene sve u hop 1.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
imaš kakvu preporuku da je CS ok kao i tip i koja je cijena za god dana , pošto sam prije dva dana osto bez linije ( isteklo mi god dana ) ali dosta mi je prekido i zamrzavo pa tražim bolju liniju
7 godina
neaktivan
offline
Card sharing

pozdrav ima neko preporuku za CS uzeo bi za god  pošto sam ostao bez linije isteklo mi god dana ali nisam bio baš zadovoljan bilo je prekida ,zaledi i puno puta iskapčanja samog dreambox-a 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

Par savjeta za dobar CS:

1. ne skidajte backup imge ako nemaju preporuku. Najbolji su originalni, čisti, pa sami instalirate original oscam.ipk. Najdraži mi je Open ATV. A ostale dodatke koji vam trebaju sami instalirate na image       preko dodataka. Veliki broj backupova ima u oscamima skrivene putanje koje vam maznu linije ili ih odmah nakače na neke free servere pa vam onaj koji vam daje liniju iskljući sve bez objašnjenja (jer misli da je sherate). A vi zbunjeni neznate što se događa.

 

2. sljedeće važno je ping prema serveru s kojeg dolaze ključevi. Ako je srednji izračun pinga preko 100 odmah zaboravite na njega. Kad ubacite liniju u rec uđite u oscam i podledajte koji je IP i testirajte       preko kompa. Ovdje se ne radi se o kvaliteti servera već preko koje mreže i gdje se spaja vaš internet. Ti možeš na taj server imati ping preko 100 a tvoj sused 20. Zbog drugog providera.

 

3. treća stvar što utjeće na kvalitetu je sami server. AKo je multi cs onda je to živi šrot. Minimalno mora biti obićan oscam server a neki ih već imaju s puno boljim i novijim protokolima što su i iskusnim      korisnicima još uvijek špansko selo i nisu nikad čuli za njih.

 

4. gledajte i da su ti serveri s geografski sigurnih lokacija. Europu zaboravite, oni su danas tu a sutra tko zna.

 

5. i ako imate mogučnost kupite neki kvalitetniji ruter od onog kojeg ste dobili za besplatno od providera a u Kini košta 5 dolara. Ako se ima može i neki Fritz.

 

6. za one koji nemaju internet mogu CS koristiti preko interneta sa svog moba. Frend je spojio preko wifia receiver s mobom i radi kao metak. To vam je maximalno 20 MB mjesečno (sitnica) a rješili ste problem s internetom. Jedino je stvar da vam neće raditi ako niste doma. Ali ćim uđete na vrata, proradi.

 

Ovo su vam bitnije stvari koje utjeću na CS, sve ostalo je rekla kazala. 

 

Ako trebate savjet za dobar server javite se na PM. 

 

14 godina
offline
Re: Card sharing

Ima li kod nas kupiti 4K reciver za CS? I koja bi bila cijena?

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
15 godina
offline
Re: Card sharing

Imas vu+. http://vuplus.com/sub/sub0113.php

 Cijena cca 400eur.

Imam njihov solo 2 i radi ko zmaj.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.4.2017 10:07 (andreas11).
14 godina
offline
Re: Card sharing
andreas11 kaže...

Imas vu+. http://vuplus.com/sub/sub0113.php

 Cijena cca 400eur.

Imam njihov solo 2 i radi ko zmaj.

 Skupa igra, 3600kn najjeftiniji kod nas.

 

Jel se može kako CS gledati preko LG TV-a? Gledam ovako otključane programe, bilo bi fora kad bi se neki image mogao ubacit.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice