Card sharing izdvojena tema

poruka: 963
|
čitano: 790.024
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

Kad sam ja testirao nije ti radio BBC earth, Cinestar Fantasy ti nekad otvori nekad ne, CBS Reality, SciFi...

9 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Meni MAXtv na CS počeo štekati, gadno, kaže moj provajder da MAXtv počeo kodirati svoje programe, da se ne zna hoće li ikada biti kao prije, da na iptv radi normalno, pa reko da prodam vu+ zero i antenu sa motorom, pa na iptv preći

Jel ima tko kakvih saznanja

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
doktordoc kaže...

Meni MAXtv na CS počeo štekati, gadno, kaže moj provajder da MAXtv počeo kodirati svoje programe, da se ne zna hoće li ikada biti kao prije, da na iptv radi normalno, pa reko da prodam vu+ zero i antenu sa motorom, pa na iptv preći

Jel ima tko kakvih saznanja

 Tako je, poceli su otkazivati ugovore s ljudima koji su kupili kartice i koristili ih za CS (a ionako ih je bilo premalo)

Padaju jedan po jedan, uskoro totalni mrak

Valjda ce ce se uspjeti naci neko rjesenje, trebalo bi to raditi dokle god HT ne upari kartice s resiverima, ali vidjet cemo

Mozda treba proci neko vrijeme da ljudi nabave nove kartice

Zasad je IPTV dosta stabilniji, pa tko moze, neka se prebaci na to polako

10 godina
offline
Card sharing

Max tv je zavrsena prica na cs.. 

Iskreno i treba preci na iptv.. 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

Vidjet ćemo kako će se to razvijat

 

Recent ECM handled : 7754 / 7811 (99%)

 

Nije kraj dok zadnji ne padne :)

 

Nisu malo veći i jači igrači mogli pogasit ovakav način gledanja osim promjenom enkripcije i kartica, nagra3 je razvaljena poprilično. Jedino što se može napravit je da pokrpaju malo karticu nekakvim apdejtom ali ni to nije dugog vijeka. Kako su ove pohvatali - 1001 je način, od toga da ih je netko druknuo za lovu pa do toga da su sami kupili taj određeni cs pa šnjofali i našnjofali...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

IPTV je još daleko od komfora koji pruža CS na sat. receiverima, izbor audio traka, subtitlovi i sl.. Probao sam više IPTV providera i svi su bili katastrofalni (štekanje , prekid programa i sl.)!!

15 godina
offline
Card sharing

Upravo to što kolega iznad kaže, IPTV daleko zaostaje po svemu. Imam CS 7-8 godina a i imao sam priliku gledati IPTV jedno kraće vrijeme, jednostavno kvalitet slike se ne može mjeriti, također zamrzavanja kojih na dobrom CS-u skoro da nema, onda zaostaci za događajima koji idu u živo itd. 

 

CS je zakon čak i bez MAXtv-a! 

Noi siamo come la nostra fede...Immortali...
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
Champollion kaže...

Upravo to što kolega iznad kaže, IPTV daleko zaostaje po svemu. Imam CS 7-8 godina a i imao sam priliku gledati IPTV jedno kraće vrijeme, jednostavno kvalitet slike se ne može mjeriti, također zamrzavanja kojih na dobrom CS-u skoro da nema, onda zaostaci za događajima koji idu u živo itd. 

 

CS je zakon čak i bez MAXtv-a! 

 naravno da je zakon, je*es maxtv.. patit ce samo oni opsjednuti sportom i arenama i sportklubovima 

13 godina
offline
Card sharing

I kakva je trenutno situacija s MaxTVom na CSu? Ima netko "stabilnog" provajdera?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

Trenutno je mrak, prema nekim izvorima promjenjeni su paring podaci na karticama i reciveru i raskinuti ugovori onima koje su pohvatali po kojekakvim oglasnicima il štajaznam... Sad koliko će trebat da se nabave nove kartice i da se odvoje od recivera i hoće li se uopće netko upuštat u to ponovo...... Vrijeme će pokazati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
1samek kaže...

I kakva je trenutno situacija s MaxTVom na CSu? Ima netko "stabilnog" provajdera?

 zasad cekanje.. vrijeme ce pokazati 

13 godina
offline
Card sharing

Hvala vam za info, znači mrak do daljnjeg.

 

BTW također se slažem za ovo što ste pisali (iznad) za IPTV. Meni je neusporedivo lošija kvaliteta slike i općenito u odnosu na CS...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
1samek kaže...

Hvala vam za info, znači mrak do daljnjeg.

 

BTW također se slažem za ovo što ste pisali (iznad) za IPTV. Meni je neusporedivo lošija kvaliteta slike i općenito u odnosu na CS...

 ma da, iptv je koma.. ako imas pravu liniju nema sanse da ti steka, samo gledas i uzivas

a za iptv ti treba i dobar net, nemas epg-a, uzasna kvaliteta slike, itd...

6 godina
neaktivan
offline
Card sharing

kakva dosada na cardsharingu bez maxtva...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Card sharing
ikaij kaže...

kakva dosada na cardsharingu bez maxtva...

 Mozda bude kroz koji dan. Ja cekam nove..  :)

 

Do tada uzmes iptv..  :) 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
6 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Ma vrlo rado bi IPTV, ali ja sa netom od 5Mbps, teško, i to još na mjestu gdje živim ne mogu imati bolji net :/

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Card sharing

@ikaij u slicnoj sam situaciji kao i ti, na 5Mbps možeš gledat kvalitetu IPTV do/i HD slike (tako i ja), uz pretpostavku da nitko drugi ne koristi net ...

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.5.2018 17:32 (ContoNick).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Dali ima neki CS provajder gdje je dostupan MaxTV ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
plitbarski kaže...

Dali ima neki CS provajder gdje je dostupan MaxTV ?

 nema

10 godina
offline
Re: Card sharing
plitbarski kaže...

Dali ima neki CS provajder gdje je dostupan MaxTV ?

 Trenutno ne.. 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
10 godina
offline
Re: Card sharing
ikaij kaže...

Ma vrlo rado bi IPTV, ali ja sa netom od 5Mbps, teško, i to još na mjestu gdje živim ne mogu imati bolji net :/

 Jbg moj isto jedan frend ima 4 mbita i radi mu ok, vjerovao ili ne. Uvijek se isplati probati.

Daleko od toga sto se tice kvalitete cs i iptv, to se ne moze uspredjivati, ali ako bi ti rsdilo, da mozes pogledati tekmu neku ili film, zasto ne.. 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
11 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Ekipo , 

 

Dali je dostupan ili ce biti VIP TV ili B NET TV preko CardSharinga 

 

Pitam jer liga prvaka se seli na te provajdere.

 

Tj, da budemo precizniji, dali cu moc gledat Ligu prvaka i Sport Klub sa hrvatskim komentatorima preko CS-a ?

 

IPTV mi izlazi iz svakih kalkulacija zbog lose kvalitete slike ...

 

tnx 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
plitbarski kaže...

Ekipo , 

 

Dali je dostupan ili ce biti VIP TV ili B NET TV preko CardSharinga 

 

Pitam jer liga prvaka se seli na te provajdere.

 

Tj, da budemo precizniji, dali cu moc gledat Ligu prvaka i Sport Klub sa hrvatskim komentatorima preko CS-a ?

 

IPTV mi izlazi iz svakih kalkulacija zbog lose kvalitete slike ...

 

tnx 

 nece nista biti od toga na CS-u, vip ima uparene kartice s resiverima

15 godina
offline
Re: Card sharing

Zna netko kakav aktivan forum sa svježim informacijama za max CS?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
acarnoje kaže...

Zna netko kakav aktivan forum sa svježim informacijama za max CS?

 ima ih, guglaj 

15 godina
offline
Card sharing

Googlao i nista našao nisam. Može pm.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

ak si mislio da ćeš naći forum gdje će se objavljivat vijesti tipa "sad smo kreknuli prvu zaštitu, moramo skemijat kako da riješimo to-i-to i mislimo da će to ići na ovaj način, serijski broj kartice je taj-i-taj"  to nećeš sigurno naći... kad bude radilo (i ako bude) zvonit će sve uokolo. nek riješe do jeseni i bit će super, ako ne riješe do tada sumnjam da će ikako proraditi

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

Onako razmišljam, pa kako to može biti tako velika prepreka za hakere? Sta se ne može napraviti neki emulator da glumi original receiver?Pa da kartica bude s njim uparena? To ja razmišljam onako laički, pa ako netko zna vise nek kaže mišljenje.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Card sharing
acarnoje kaže...

Onako razmišljam, pa kako to može biti tako velika prepreka za hakere? Sta se ne može napraviti neki emulator da glumi original receiver?Pa da kartica bude s njim uparena? To ja razmišljam onako laički, pa ako netko zna vise nek kaže mišljenje.

 Eh, nije to nas lako. Treba kanal po kanal svaki ponovo kodirati da radi..  :)

 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
8 godina
offline
Card sharing

Pozzz,

Javio se informatičar moj da je max tv u završnoj fazi te da će ubrzo opet proradit.

Lp

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice