HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u

poruka: 395
|
čitano: 277.026
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
HRT 3 i HRT 4 na DVB-T-u

Pozdrav, išao sam skenirati tunerom i našao sam dva zanimljiva programa :

HRT 3

HRT 4

 

Ništa se ne prikazuje, no za jednog se čini da je u MPEG 4, a drugi u MPEG 2.

Hrt HD nije sigurno jer ih imam na drugoj frekvenciji.

I'am a ^^TROLLBUSTER^^ Xfire : mihovil13 Sretan Božić !
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.12.2010 15:54 (Mitch).
 
16 0 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
Našao asm Hrt 3 i Hrt 4 na dbt-u

tu će jednog dana krenuti hrt 3 i 4,zasad je samo rezervirano

West Side
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Našao asm Hrt 3 i Hrt 4 na dbt-u

Evo ja naša Hrt 3 Hrt 4 ,Rtl2 i Doma tv....rtl 2 i doma tv su u 16:9 piše mi na tv-u. Puno ti hvala što si ovo napisa....ti si kraljina i po. ps meni za hrt 3 i hrt 4 piše 576i.ima lg-evu 32ld350 lcd televiziju sa mpeg 4 tunerom i hvatam signal s biokova(živim između knina i šibenika)

Max
15 godina
neaktivan
offline
Našao asm Hrt 3 i Hrt 4 na dbt-u

poslije 2.1 bu ovak izgledalo

 

MUX A

1. HTV 1

2. HTV 2

3. RTL TV

4. NOVA TV

 

MUX B

1. Rezervirano za HTV 3

2. Rezervirani za HTV 4

3. RTL 2

4. DOMA TV

West Side
 
4 0 hvala 9
16 godina
online
RE: Našao asm Hrt 3 i Hrt 4 na dbt-u
al zagorec kaže...

tu će jednog dana krenuti hrt 3 i 4,zasad je samo rezervirano

Moš si mislit kakav ce bit program, na tim novim HTV kanalima s obzirom na kvalitetu i raskoš koju gledamo sad na HTV1 i 2.{#} Ak se uzme u obzir da na HTV 3 reklame po novom zakonu nisu dozvoljene uopce pa nema lovice s te strane nikakve.{#}{#}

15 godina
offline
RE: Našao asm Hrt 3 i Hrt 4 na dbt-u

pa jel nece na tim mjestima di piše HRT3/4 bit Sportska televizija i CMC...il će oni na neka druga mjesta ić???i kad uopce krecu ti kanali??

15 godina
neaktivan
offline
RE: Našao asm Hrt 3 i Hrt 4 na dbt-u
barisic_sb kaže...

pa jel nece na tim mjestima di piše HRT3/4 bit Sportska televizija i CMC...il će oni na neka druga mjesta ić???i kad uopce krecu ti kanali??

oni će u mux D

West Side
14 godina
neaktivan
offline
Našao asm Hrt 3 i Hrt 4 na dbt-u

zar su rtl2 i domatv počeli s emitiranjem?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Našao asm Hrt 3 i Hrt 4 na dbt-u

Da počeli su al službeno od 2.1.

 

AL GLAVNO DA SU ONI MENI SJ**** LISTU PROGRAMA...

14 godina
neaktivan
offline
Našao asm Hrt 3 i Hrt 4 na dbt-u

koja je frekvencija ? ja danas upalio tv i nestali mi bili rtl tv i nova hd moral sam ponovo skenirat za programe ali samo mi je rtl tv naso koji mi je falio a nova hd je nestala

Teško je danas biti glup,prevelika je konkurencija !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Našao asm Hrt 3 i Hrt 4 na dbt-u

Ja nisam našao nijedan novi program, maloprije skenirao, odašiljač Borinci, valjda kod nas još ne puštaju

da Bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Našao asm Hrt 3 i Hrt 4 na dbt-u

Na Hrt-ovoj stranici pise: Ukoliko je na Vašem području moguć prijam odašiljača  digitalne mreže MUX B predlažemo Vam da u dogovoru s predstavnikom stanara, što prije dopunite ZAS na Vašoj zgradi uređajima za distribuciju programa iz digitalne mreže MUX B, kako bi  uskoro mogli  pratiti specijalizirane programe HRT-a i ostalih televizija.

 

Potpuno mi je nejasno sta predstavnici stanara imaju s bilo čim,pa ja imam dvb uredaj i ako sam do sad primao mux b onda cu i dalje moc nastavit

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.12.2010 15:04 (Arnold Šrafncinger).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Našao asm Hrt 3 i Hrt 4 na dbt-u

@ geek boy

mux d sa sv.nedelje je isključen,a za ove druge programe pretraži kanale s sljemena 25(mux a),42(mux d) i 48(mux b)

EDIT: za novu hd pretraži kanal 56

West Side
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.12.2010 15:09 (al zagorec).
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Našao asm Hrt 3 i Hrt 4 na dbt-u

@al zagorec hvala naso sam nove kanale:)

Teško je danas biti glup,prevelika je konkurencija !!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Našao asm Hrt 3 i Hrt 4 na dbt-u

Eto našlo mi Rtl2 i Doma TV :)

 

E sada pitanje... imam vani riblju kost koja, koliko ja znam, nema nikakav pojačivač i iako je antena uperena direktno prema odašiljaču (Učka) i dalje trza malo i pojavljuju se kvadratići... da li postoji kakvu pojačalo za takvu vrstu antene... od nje mi ide samo jedan antenski kabel :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Našao asm Hrt 3 i Hrt 4 na dbt-u
xDinichx kaže...

Eto našlo mi Rtl2 i Doma TV :)

 

E sada pitanje... imam vani riblju kost koja, koliko ja znam, nema nikakav pojačivač i iako je antena uperena direktno prema odašiljaču (Učka) i dalje trza malo i pojavljuju se kvadratići... da li postoji kakvu pojačalo za takvu vrstu antene... od nje mi ide samo jedan antenski kabel :)

ima,al neznam jel bi ti to puno pomoglo

West Side
14 godina
neaktivan
offline
RE: Našao asm Hrt 3 i Hrt 4 na dbt-u
al zagorec kaže...
xDinichx kaže...

Eto našlo mi Rtl2 i Doma TV :)

 

E sada pitanje... imam vani riblju kost koja, koliko ja znam, nema nikakav pojačivač i iako je antena uperena direktno prema odašiljaču (Učka) i dalje trza malo i pojavljuju se kvadratići... da li postoji kakvu pojačalo za takvu vrstu antene... od nje mi ide samo jedan antenski kabel :)

ima,al neznam jel bi ti to puno pomoglo

  pa jel ima koje adekvatno rješenje onda za mene :)

15 godina
offline
Našao asm Hrt 3 i Hrt 4 na dbt-u

Ja živim u Poreču i nevidim HRT 3 ni 4 a kamo li 1 i 2.

Prokleti Taljani i njihovi piratski kanali

Do the inposible, see the invisible ROW ROW FIGHT THE POWER
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Našao asm Hrt 3 i Hrt 4 na dbt-u
Arnold Šrafncinger kaže...

Potpuno mi je nejasno sta predstavnici stanara imaju s bilo čim,pa ja imam dvb uredaj i ako sam do sad primao mux b onda cu i dalje moc nastavit 

nisam siguran, dapace volio bih da me netko ispravi ako grijesim, zakljucujem na temelju vlastitog primjera.. gdje-gdje u zagrebu je bolji signal hrt1 i hrt2 bio na multiplexu B, a kako su na njemu bili svi vazniji kanali, prijam kanala iz multiplexa A (zbog jacine, distribucije na velikom broju stanova, zaista ne znam zbog cega) bio je onemogucen. sada se na zgradnim antenama to opet mora omoguciti jer na multiplexu B vise nema hrt-a nove i rtla.

konkretno meni u novom zgu od danas se sve posemerilo, dakle auto-tunning i sve iz pocetka.. hrt1, hrt2, novu i rtl mi je pronasao jednom i to na novim frenkvencijama. pretpostavljam muxA. prije ljeta mi ih je nalazio na dva mjesta (pretpostavljam muxA i muxB), a od kad je iskljucen analogni signal samo na frekvencijama na kojima su bili do danas (muxB?).

volio bih znati kako to "šaltanje" iz A u B tocno funcionira u praksi, ali zahvata na zgradnim antenama zbog ovog ponegdje ocito ima.

There are two groups of people in the world: Those who can be categorized into one of two groups of people, and those who can't
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.12.2010 15:50 (bubbach).
15 godina
neaktivan
offline
Našao asm Hrt 3 i Hrt 4 na dbt-u

Ja tokođer imam specifičan problem, hvatam odašiljač Biokovo, mux A je 33ch, a B 53.

 

Dok B hvatam punim, dakle jačina 100, kvaliteta 80-100, mux A nikako nema, odnosno jačina je 52 a kvaliteta 0.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Našao asm Hrt 3 i Hrt 4 na dbt-u

znaci otprlike isto. ajd bar da znam da nisam jedini.

mislim meni sad hvata oba multiplexa skroz ok, ali do neki dan A uopce nisam imao. zasto i kako su to izveli (okretanjem antene, nekim hardwareom uz antenu..) ne bih znao :S

There are two groups of people in the world: Those who can be categorized into one of two groups of people, and those who can't
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.12.2010 15:58 (bubbach).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Našao asm Hrt 3 i Hrt 4 na dbt-u
Evo vijest sa www.oiv.hr
Tijekom 27. prosinca doći će do kratkotrajnih prekida u prijamu MUX-a B. Planiramo da će do popodnevnih sati biti dovršeni svi radovi i da će prijam ponovno biti stabilan. Na većini prijamnika potrebno će biti ponovno pretražiti kanale.
13 godina
neaktivan
offline
HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u

ja kad sam upalio tv pojavio mi se hrt 3-4 te doma i rtl 2 al sad nemogu nač ostale programe hrt1 2 itd ???

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u

HRT 3 bi zlata vrijedio kad bi pustali slobodne treninge od F1,i kad bi imali duzu emisiju ko oni na BBC

Moj PC  
16 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u

Meni osla lista kanala novi scen:

 

Htv1,2,Rtl,Nova,Kapital,Doma tv,Rtl2,HRT3,Hrt4

My Life Is A Very Serious Game...
13 godina
neaktivan
offline
HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u

ma nerazumijem kako ču doč sad do hrt 1 2 i rtl i nove tv one mi nestale s tv-a ???

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u

Skeniraj kanale ponovo i naci ce ti!

My Life Is A Very Serious Game...
13 godina
protjeran
offline
HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u

Danas sam pretraživao nove kanale i evo kako mi je ispalo

Potpuno zaključavanje 1

HRT 1

HRT 2

RTL 

NOVA TV

Potpuno zaključavanje 2

HRT 3

HRT 4

RTL 2

DOMA TV

Kapital Network

Potpuno zaključavajne 3

Private spice Χ

Disney Chanel X

TV 2 X

m2 X

................................

Ja:Šta da uzmem za 200 kuna.Baba:Uzmi meni za kruh.Ja:Kakav kruh baba,to ti dođe 6 kuna.Baba:budalo za brašo,jaja,mlijeko,germu...
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.12.2010 22:40 (Gnjavator komunikacije).
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
RE: HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u

a evo jesam i ponovo mi vrača samo doma rtl2 hrt 3-4 i kapital net...

14 godina
offline
RE: HRT 3 i HRT 4 na DBV-T-u

neznam kako probaj prvo izbrisat lisu kanala pa onda ja sam tako!

My Life Is A Very Serious Game...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice