Novi MAXTV reciver

poruka: 1.594
|
čitano: 649.206
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Kad smo već kod toga, dal se kome još dešava kada upali reciver prije "menua" mi bude slika t -coma i piše "uređaj se povezuje, pože potrajati 2 minute". To mi je od samog početka, odnosno on se boota svaki put kada se upali a u radu sasvim normalno i nesmetano radi. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
shilev kaže...
Meni rade svi ti hd kanali na novom prijemniku, nemam hd paket.. Imam extra, sportski plus i hbo premium.

Btw, nat geo hd i nat geo sd imaju skroz drugačiju programsku shemu

 Meni ne rade svi, tj nedostaje NatGeo HD koji jedini valja (imam NatGeo SD) a imam i Sport Plus HD.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ako su nekima dali vjerojatno i je zbog mogućnosti, a sve ovisi o ukupnoj propousnosti i ugovorenoj brzini interneta.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Po njihovom vam max tv uzima 10mb od maximalne propusnosti a sa hd-om i do 20mb....

12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Maxtv uzima 4 Mbita za SD i u h265 HD, standardni hd je 8 Mbita.

Sti se tice onog da nekima pise da se maxtv pokrece da se priceka do 2 min.
U postavkama tamo di se rikta i gasenje maxtva nakon nekoliko sati treba prebacit iz eco mod u standardni i onda se ne boota svaki put ponovo
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
igy kaže...
Ako su nekima dali vjerojatno i je zbog mogućnosti, a sve ovisi o ukupnoj propousnosti i ugovorenoj brzini interneta.

 Nema logike zašto su onda samo neki HD kanali otključani od 30-39, recimo Nova HD a nije NatGeo HD (a na Albisima svi HD)

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.10.2017 18:59 (Ag008).
15 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Vi kojima rade svi HD od 30-39 bez dodatnog paketa, koji paket i od kad ga imate?
Meni svaki agent drugačije kaže, evo posljednji od danas kaže da imam stari ultra max paket, i da su po defaultu otključani samo novim ultramax tv paketima. Šta ima sad neki novi ultra max? Ja sam na ugovorno obvezi negdje od 3mj ove godine.

mag.inf
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Imam paket potpisan u srpnju, radi samo pola kanala.U cijeloj prici je najzanimljivije da nigdje na stranici ili bilo gdje se vise ne moze naci onaj hd paket koji je bio mislim 50kn tako da ne znam kako uopce doci do tih programa ako su oni odlucili nekima ih upaliti a nekima ne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Eto X agent po redu, čudi se i kaže da bi svi navedeni HD kanali trebali raditi s novom platformom bez ikakvih dodatnih HD paketa.. Nudi prvo resetiranje prijamnika, haha, te u konačnosti prijavljuje smetnju.

mag.inf
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

A meni su pak rekli da nemam paket s HD kanalima a trenutno imam aktivni max 3 premium...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Svakog agenta kojeg sam do sada pitao vezano uz taj problem, svaki je drugačije odgovorio, tako da neznam ni šta će biti od ove prijavljene smetnje.

mag.inf
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Kada sam ja prijavio taj problem prije 2 mjeseca oko HD-a koji nisu svi na broju. Nakon prijave kvara sam ostao bez svih HD-a na Albisu  a na Samsungu isto stanje:D

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Gale92 kaže...

Kad smo već kod toga, dal se kome još dešava kada upali reciver prije "menua" mi bude slika t -coma i piše "uređaj se povezuje, pože potrajati 2 minute". To mi je od samog početka, odnosno on se boota svaki put kada se upali a u radu sasvim normalno i nesmetano radi. 

 Da. događa se ali ne svaki put. stvarno nervira.

15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Nemam ni ja sve HD programe na novoj platformi. (Optika 200/100, Max3 Biram dvostruko+HBO premium paket)Zbrka teška.. Izgubio sam volju natezati se s njima, jer svatko govori drukčije. Recimo, History HD imam, NG HD nemam...Zbrka teška!

Sinoć sam lega jutros...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
bugi.kc kaže...

Meni je otključan samo 32 (History HD), 35 (Nova HD), 37 (Nickelodeon HD) i ovi od 40 nadalje jer imam sportski plus paket.

 

Jel ima negdje na webu to napismeno da bi trebali raditi i svi ovi od 30 na novoj platformi? Imam ultra max 3m, prošireni, sportski plus, a ovi nesposobni na facebooku neznaju ništ od toga i stalno govore o HD paketu.

 

wAlpha kaže...

Za ostale HD kanale trebaš imati zakupljen HD paket kao što su ti nesposobni na fejsu odgovorili.

 

@Ag008, @BlackMoon i ostali....

Eto, riješen problem i sada su mi dostupni svi HD kanali 30-39 bez ikakovg dodatnog HD paketa jer isiti nije potreban na novoj platformi.
Nakon nekoliko agenata dopisivanja na fejsu i preko chata na portalu, prijavljena je smetnja, kontaktirali su me nekoliko puta telefonski, isto od prve ni sami nisu znali o čemu se radi, rekli da će prosljediti dalje, i danas zovu da je riješeno. Neka spika da autoamtski nije prošlo aktiviranje kanala pa da je bilo potrebno ručno podesit. Ugalvnom, radi.

mag.inf
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.10.2017 15:38 (bugi.kc).
8 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Inače je službeno ovako kako sam naveo, no super si se snašao :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Ne razumijem baš to da sam se snašao, svakog agenta sam priupitao zbog čega vidim samo 3 kanal između 30-39 i od njih nekoliko, taj jedan zadnji je rekao da bih trebao imati sve i da prijavljuje smetnju. Nakon 2 radna dana, kanali su se pojavili, a povratno mi tehničar rekao da je tako trebalo biti od početka, ali da kao da nešto autoamtski nije prošlo i da je sad ručno posloženo.

 

Pitanje je onda zašto niti pod Moj TV niti nigdje kod odabira paketa na webu, ne mogu pronaći gdje se može aktivirati/naručiti HD paket? I dalje upitno, zašto neki imaju odmah sve, neki samo neke kanale, a imaju iste pakete?

mag.inf
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.10.2017 16:35 (bugi.kc).
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
offline
Novi MAXTV reciver

HD paket vise ne postoji.Ako si ti uspio idem i ja u borbu lagano za te kanale.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Meni danas stigao novi STB, nemam ni jedan HD kanal, ali sam na osnovnom paketu. Jel onda to i meni vrijedi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Meni su rekli da mogu imat HD ali da mi onda brzina neta ide dola za cca 10Mbit.

Interesira me da li se brzina gubi samo kad je upaljen MaxTV ili to nema veze (recimo bez upaljenog MaxTV imam 30Mbit, a kad upalim MaxTV onda imam 20Mbit)?
Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
16 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
djigibao kaže...
Meni su rekli da mogu imat HD ali da mi onda brzina neta ide dola za cca 10Mbit.

Interesira me da li se brzina gubi samo kad je upaljen MaxTV ili to nema veze (recimo bez upaljenog MaxTV imam 30Mbit, a kad upalim MaxTV onda imam 20Mbit)?

 Dok sam imao stari MavTV prijemnik brzina je smanjivana samo kad je prijemnik radio. S ovim novim dolazilo je do smanjenja brzine i kad je ugašen. No, iz službe za korisnike su mi rekli da kad ugasim maxtv prijemnik trebam ugasiti i upaliti ruter. Tada bi se vratila normalna brzina.

 

No, evo upravo sam provjeravao HD kanale koje imam puštene, "ugasio" maxtv i provjerio brzinu. I sve radi OK. Dakle, bez restartanja rutera.

Plehani vikleri
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Moze 2 SS Speedtest-a sa i bez ukljucenim MaxTV-om.

Hvala
Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Ja imam 20mb/ps (prije maxtva), no sada mi max tv uzima 10 a ostalo mi je 10 za net. Dakle kad je uključen/ugašen ja uvijek na netu imam 10......... 

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Gale92 kaže...

Ja imam 20mb/ps (prije maxtva), no sada mi max tv uzima 10 a ostalo mi je 10 za net. Dakle kad je uključen/ugašen ja uvijek na netu imam 10......... 

 Kod mene je 18, a net uzima 10. HD ne mogu uopće ugovoriti jer nemam propusnost.

13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Moram se malo kiselo nasmijati i pitati, kako vi pronalazite samo te probleme ?! 

Napomena prije, doma imam "još uvijek" HD Ready 720p televizor u MAX TV i wireless internet brzinom preko 30 mega, a MAX TV, govorim o routeru je online 24/7! 

Gdje ustvari nastaje generalno problem, u FullHD televizoru sa HD kanalima na MAX TV-u, samo zbog HD kanala, nekakvom slabom peopusnošću, sa čime, čisto da znam sebi smanjiti brige kada jednog dana uzmem neku FullHD/4K makinu 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Da se nadovežem na gornje postove. Imam u kući dva MaxTV-a u tarifi Max 3 Premium. Imam puštenu brzinu 30Mbit. Kada je upaljen jedan MaxTV brzina je i dalje ista (testirao sam i sa upaljenim HD programima). Kada se upali drugi MaxTV i na njemu isto HD onda mi brzina padne na nekih 20-25 Mbit ovisi, varira. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 13:52 (Ivanjino96).
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Gale92 kaže...

Ja imam 20mb/ps (prije maxtva), no sada mi max tv uzima 10 a ostalo mi je 10 za net. Dakle kad je uključen/ugašen ja uvijek na netu imam 10......... 

Također, ja sam imao 30mb/ps prije maxtv-a i kada sam ga uzeo, iako sam ih 3 puta pitao da li će mi se brzina smanjiti i rekli su ne, smanjili su mi na 20mb/ps. 

Meni je bez obzira, bio uključen ili isključen, brzina neta 20mb/ps.

13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

No mene brine druga stvar, kada uključim max tv prvo što mi dođe jest max tv se učitava.. može potrajati 2 minute. Znači da se on svaki put boota. Dali je kod vas takav problem, odnosno dali imam razloga za paniku? S time da mi je to od prvog dana kako sam si stavio max....  a recimo na drugoj adresi gdje isto imam max tv, tog problema nema... 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Gale92 kaže...

No mene brine druga stvar, kada uključim max tv prvo što mi dođe jest max tv se učitava.. može potrajati 2 minute. Znači da se on svaki put boota. Dali je kod vas takav problem, odnosno dali imam razloga za paniku? S time da mi je to od prvog dana kako sam si stavio max....  a recimo na drugoj adresi gdje isto imam max tv, tog problema nema... 

 Tak je i meni, pretpostavio sam da je to normalno. Nakon što ga ugasim pa upalim prvo dođe taj dio s učitavanjem. Obično traje desetak sekundi.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Hexfire kaže...

 Tak je i meni, pretpostavio sam da je to normalno. Nakon što ga ugasim pa upalim prvo dođe taj dio s učitavanjem. Obično traje desetak sekundi.

 očito im zaista treba vremena da usklade tu novu platformu...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice