Novi MAXTV reciver izdvojena tema

poruka: 1.606
|
čitano: 655.512
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Crljo kaže...

Mene više zanima kad misle maknuti ONU JEBENU PORUKU KOJA SE PRIKAŽE SVAKI JEBENI PUT KAD UPALIM JEBENI MAXTV?

 

 Vrlo jednostavno rješenje je uopće ne gasiti max tv prijemnik, problem ti je to?

15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
matrix777 kaže...
Crljo kaže...

Mene više zanima kad misle maknuti ONU JEBENU PORUKU KOJA SE PRIKAŽE SVAKI JEBENI PUT KAD UPALIM JEBENI MAXTV?

 

 Vrlo jednostavno rješenje je uopće ne gasiti max tv prijemnik, problem ti je to?

Meni nije problem, ali objasni ti mojoj baki od 82 godine. A i ne vidim svrhu tog ekrana. 

16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Gale92 kaže...

Ekipa dali znate hoće li Max TV postaviti ovaj novi HRT 5 program?

 Šta će ti to?

Šta nije ti samo za ekipu koja je van HR?... Best of hrt 😆

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
11 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
djigibao kaže...
Gale92 kaže...

Ekipa dali znate hoće li Max TV postaviti ovaj novi HRT 5 program?

 Šta će ti to?

Šta nije ti samo za ekipu koja je van HR?... Best of hrt 😆

 Da si pažljivije isčitao to je satelitski program....

battlelog pukycro
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
pukycro kaže...
djigibao kaže...
Gale92 kaže...

Ekipa dali znate hoće li Max TV postaviti ovaj novi HRT 5 program?

 Šta će ti to?

Šta nije ti samo za ekipu koja je van HR?... Best of hrt 😆

 Da si pažljivije isčitao to je satelitski program....

Nebitno, šta ćeš pametnog gledati na tom programu?

 

HRT POKREĆE NOVI KANAL, ZVAT ĆE SE HRT 5 S emitiranjem kreće već u ponedjeljak.
    •  Pristup satelitskomu signalu bit će moguć u Europi, Sjevernoj Americi, Australiji i na Novome Zelandu, a emitirat će specijalizirane sadržaje namijenjene hrvatskim iseljenicima i međunarodnoj javnosti, odabir sadržaja četiriju HRT-ovih nacionalnih televizijskih programa te izbor iz arhivskoga materijala Hrvatske radiotelevizije.

Među tim sadržajima bit će televizijske vijesti na engleskome, njemačkome i španjolskome jeziku te dokumentarne serije Otkrivamo Hrvatsku i Hrvatska, moj izbor u kojima je portretirana sudbina iseljenih Hrvata, povratnika i stranaca u Republici Hrvatskoj. Na rasporedu će biti i dokumentarni sadržaji koji prate povijesne veze Hrvatske i svijeta i bilježe vrijednost hrvatske kulturne baštine te specijalizirana emisija za hrvatske manjine i iseljeništvo, odnosno hrvatski narod u BiH.

Namjera je uredništva Petoga programa HRT-a u što skorije vrijeme spomenute sadržaje ponuditi i na engleskome, njemačkome i španjolskome jeziku kako bi se Hrvatsku u svjetskim razmjerima učinilo bliskom ne samo mlađim naraštajima hrvatskih iseljenika, nego i strancima.

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
8 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Netko je spomenuo da je izašao novi software update za samsung stb, omogućili su pretraživanje filmova i serija po imenu direktno iz videoteke pritiskom žute tipkice. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

eh jos da netko kupuje filmove iz njihove videoteke  

15kn je SD kvaliteta filma 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Spike1983 kaže...

eh jos da netko kupuje filmove iz njihove videoteke  

15kn je SD kvaliteta filma 

 

Važi i za pickbox i hbo on demand koji se češće koriste.

7 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Pickbox je bezvezan SD mulj, A HBO nisam probao. Znači ista stvar ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Novi MAXTV reciver

Mislim da HBO samo na svojim HD programima ima HD,  HBO on demand i HBO GO to nisu imali, iako sad vidim da za HBO GO navode da ima HD.

https://helpcenter.hbogo.eu/hr/tehnicke-informacije-i-funkcije/je-li-programski-sadrzaj-na-hbo-go-usluzi-dostupan-u-hd-kvaliteti

A i pickbox navodi da ima nešto sadržaja u HD-u

http://www.pickbox.hr/cesta-pitanja/

13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

HBO GO jedini ima HD, nedavno sam kontaktirao njihovu korisnicku podrsku i vele mi da je reza koju pustaju 1080p, bitrate je 3400 kbps

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Ne znam dal je netko prenio vijest, uglavnom, od 01.06.2018 godine svi mi na max tv-u smo izgubili prijenos lige prvaka.

Dobio ga je Vipnet i Bnet.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
A T-Com izgubio mene kao korisnika
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
C3c1l kaže...

Ne znam dal je netko prenio vijest, uglavnom, od 01.06.2018 godine svi mi na max tv-u smo izgubili prijenos lige prvaka.

Dobio ga je Vipnet i Bnet.

Hexfire kaže...
A T-Com izgubio mene kao korisnika

Uopće ne branim T-Com, čak štoviše, kuburim sa njima otkada su EuroSport kanale "izgubili" sa čini mi se 401 i 402 kanala  

Možda bude riješenje uzeti VIP-ov "MaxTv", pa ga samo spojiti na T-Com-ov ruter ?! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Čisto sumnjam, ja produžio kao za kurac ugovor u 10 mj prošle godine :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Hexfire kaže...
A T-Com izgubio mene kao korisnika

 I mene za manje od mjesec dana kada ističe ugovor. Zbogom a ne doviđenja!

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
C3c1l kaže...

Čisto sumnjam, ja produžio kao za kurac ugovor u 10 mj prošle godine :(

 Ja produžio prije mjesec dana i raskinuo ga jer sam bio nezadovoljan uslugom. Svaki put me ebu pri produžetku ugovora smanjivanjem brzine neta. Onda borba par dana da mi sve vrate kako je bilo. Sada popizdio i tražio raskid i dobio ga. Prešao na b net zbog brzine neta pa čisto da vidim kako funkcioniraju. Što se televizije tiče, slušao sam kako b net ima kvalitetniju sliku ali s ovim novim iptv receiverom nije to ništa bolje. I SD i HD programi su podjednake kvalitete. Sada kada sam odhebao t com, čujem da kreću s optikom u mome naselju. Mogli su reći...

12 godina
offline
Novi MAXTV reciver

da li netko tko nema ukljucen HD moze potvrditi da mu arene, SK i HBO na pozicijama 300+ i 400+ idu u HD kvaliteti od kad je novi prijemnik sa hevcom?

 

hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

neznam jel vec bilo tu, na 38 kanalu se odsad nalazi Pickbox HD 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

dali bi se što dodatno postiglo (optimiziralo sa tv postavkama) da idem malo čeprkat po zvuku od recivera, kroz njegove postavke? kakva su vaša iskustva?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Jedno teoretsko pitanje, pošto mi se ne plaća za max tv na drugom televizoru, može li se nabaviti još jedan reciver koji bi skopčao na taj drugi televizor da mogu i tamo gledati? Napomena: ne bi nikad imao oba stb-a uključena istovremeno. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
beha kaže...

Jedno teoretsko pitanje, pošto mi se ne plaća za max tv na drugom televizoru, može li se nabaviti još jedan reciver koji bi skopčao na taj drugi televizor da mogu i tamo gledati? Napomena: ne bi nikad imao oba stb-a uključena istovremeno. 

 Ne.

13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
beha kaže...

Jedno teoretsko pitanje, pošto mi se ne plaća za max tv na drugom televizoru, može li se nabaviti još jedan reciver koji bi skopčao na taj drugi televizor da mogu i tamo gledati? Napomena: ne bi nikad imao oba stb-a uključena istovremeno. 

 nema đabe i u stare babe

12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Nemoze se nikako, jer MAXTV korisnicki racun ima maksimalni dopusteni broj STB-a, kad jednog aktiviras, drugog nece dozvolit dok se ne dozvoli aktivacija još jednog u korisnicki racun.

Prakticki se moze drugi STB aktivirat na neki drugi korisnicki racun, pa da palis jednog il drugog kad koji hoces gledat.
Ali korisnicki racun se ne moze bas nabavit jer ko ima maxtv i gleda ga.

A i nije neka cjena za dodatni STB.
20 kn prvi 12 mj, drugi 12 40.

I inda rade oba i istovremeno i sve 5
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Ako niste znali gase se još neki kanali... kolega podbronije pojasnio u postu https://goo.gl/VRj9Xh

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Eto i malo podrobnije.... (u slikama)

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Novi MAXTV reciver

ja uopce nove kanale nemam u listi iako imam osnovni, extra i max sport plus paket..i kd stavim da mi stavi sve kanale iz liste, nema ih..

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Od 01.02. kreće

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Novi MAXTV reciver

da, al neki forumasi pisu da im idu vec novi kanali, i na ovom i na jednom drugom forumu

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
shilev kaže...

da, al neki forumasi pisu da im idu vec novi kanali, i na ovom i na jednom drugom forumu

 I dobro dobit ces ih 01.02. to je za dva dana to se mozes strpiti a ne dizati odmah frku. Odi im se javi na FB ili na 08009000 pa ih ispituj zas ti nisi dobio ranije kao neki 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice