Otključavanje satelitskih programa-kodovi

poruka: 141
|
čitano: 461.491
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

pozz all!! trebam pomoc!!jel mozda znate di ima kodova za otkljucavajne sat. programa i gdje naci? hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

http://www.crosat.org/aploud/

Registriraj se i skidaj ključeve...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

daj link od kljuceva ako ti se da! hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

Kao prvo pojasni mi malo putem čega kaniš gledati satelitske kanale...reciever ili DVB-S kartica?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

imam resiver u koji idu kartice

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

E onda na stranici koju sam ti dao pronađi marku svojeg reciever-a,pronađi ključeve za satelitski paket koji hoćeš pratiti(npr. DIGI TV,pREMIERE)...tam odmah imaš uputstva za instaliranje ključeva za pojedni reciever...nemogu ti više pomoći kad ne znam ni sam više...ja osobno imam DVB-S karticu i da se radi o karticama mogao bi ti puno više objasniti i pomoći....Osmijeh

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

Drug jel znas mozda nove kodove za premiere. Hvala unapred.Namigiva

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Otključavanje satelitskih programa-kodovi

nio bi zahvalan kad bi znao kodove za skyplus 2600 f digitalCool

15 godina
neaktivan
offline
RE: Otključavanje satelitskih programa-kodovi

Imate dosta resivera i kljuceva na www.resiveri.net kratka registracija i sve je tu cak i ljudi koji ce vam pomoci u svemu. Meni su cijeli resiver sredili. Nazalost nema vise premiere na taj nacin ali ima digi tv i dosta drugih kanala koji se mogu gledati.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Otključavanje satelitskih programa-kodovi

Coolmolmm dobre lude koi znaju kodove za premijeru da mi daju

15 godina
neaktivan
offline
RE: Otključavanje satelitskih programa-kodovi

Premiere je kodiran u Nagra 3 sustavu kodiranja i nije moguće gledati piratskim putem!

15 godina
protjeran
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

pozz...e ljudi evo jednog pitanja,nekom mozda glupa ali meni problem....kako otkodirat kanale na astri ili hotebirt ili eutel w2 16e nigdje nevidim to...samo za digi nudite...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Otključavanje satelitskih programa-kodovi

moguce je :)

Fidel kaže...

Premiere je kodiran u Nagra 3 sustavu kodiranja i nije moguće gledati piratskim putem!

 
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Otključavanje satelitskih programa-kodovi
Aki kaže...

moguce je :)

 
 Da moguće je ali "to" odključavanje u većini slučajeva nije besplatno i visoko je nelegalno, i lako ti se uđe u trag. (Nedavni slučajevi u FRA i GER kada je masu ljudi popadalo zbog CS-a).

pozz...e ljudi evo jednog pitanja,nekom mozda glupa ali meni problem....kako otkodirat kanale na astri ili hotebirt ili eutel w2 16e nigdje nevidim to...samo za digi nudite...

Na ovim satelitima nemaš šta odključati jer je sve u (još) neprobijenim sistemima kodiranja. Posjetite gornji link tamo vam ima sve.
15 godina
neaktivan
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

ej dali mi neko moze pomoci da mi kaze kako mogu nabaviti kodove za otkljucavanje satelitskih programa

 

admir
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

da li ima novi kod za odkljucavanje satelita THOR_3 0.8   Smijeh

                          HVALA

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Otključavanje satelitskih programa-kodovi
mire kaže...

da li ima novi kod za odkljucavanje satelita THOR_3 0.8   Smijeh

                          HVALA

 Ima

Svako ima pravo na moje mišljenje Hrabrost je kada dodeš kući usred noći dobro pijan, žena te čeka sa metlom u ruci, a ti je upitaš: "Čistiš ili se spremaš nekud odletiti?" I live in 43 05'04.11"N 17 57'36.71"E
16 godina
neaktivan
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

najbolje da napisete ovako

 

"trazim kodove, napisite mi ih ocu sve na gotovo, najbolje bi bilo da ih isprintate i dodete kod mene doma ih namjestit"

 

covjek vam je dao link u 2 postu a vi sljedecih 8 pitate gluposti...

daj se malo potrudite

 

 

TRIK PITANJE: jel tko od vas kliknuo na dati link?

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

pomagajte, trazim kodove za otkljucavanje programa, imam technisat satelitsku karticu, gledam prek dvbviewera, vidio sam tu stranicu crosat ali neznam gdje upisat kodove

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign marka2308@hotmail.com - MSN
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2009 18:57 (epic).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

Molim vas da li mi mpžete e-meilom poslati kodove za otključavanje kanala....

Unaprijed vam se zahvaljujum...

e-mail adersa je....

beebi_92@hotmail.com

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

Netreba ti niko ništa slati na e-mail. Idi na Resiveri.Net Portal i skidaj što ti treba, ljudi se bave samo tim stvarima! Pozdrav

Nijedno pravilo bez iznimke!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

Molim vas da li neko zna novi kod za Digi??? Unaprijed zahvalni

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Otključavanje satelitskih programa-kodovi
DENOZE kaže...

Molim vas da li neko zna novi kod za Digi??? Unaprijed zahvalni

 

 pročitaj post Bellatrixa klikni na link i registriraj se zatim klini Satelitski Forum idi na Kalauz zona/Ručni unos/DigiTv

Pozdrav
15 godina
protjeran
offline
RE: Otključavanje satelitskih programa-kodovi

a ludi ljudi, najbolje da vam usput ispeče se pica i donese!!!

 

registrrajte se na neki satelitski forum (sathelp ili neki sličan) tamo također možete naći sve kodove vezane uz vaš satelitski prijemnik, skinete i uplodate i stvar rješena.

 

što se tiče premiere, ima šema, ali nebi o tome, košta svaki mijesec 100 kn i može se gledati sve živo, ne samo premiere.

 

osobno bih se preplatio na premiere jer je program odličan i znaš da će ti raditi idućih godinu dana ili koliko već

 

LP

15 godina
neaktivan
offline
RE: Otključavanje satelitskih programa-kodovi
livadasb kaže...

a ludi ljudi, najbolje da vam usput ispeče se pica i donese!!!

 

registrrajte se na neki satelitski forum (sathelp ili neki sličan) tamo također možete naći sve kodove vezane uz vaš satelitski prijemnik, skinete i uplodate i stvar rješena.

 

što se tiče premiere, ima šema, ali nebi o tome, košta svaki mijesec 100 kn i može se gledati sve živo, ne samo premiere.

 

osobno bih se preplatio na premiere jer je program odličan i znaš da će ti raditi idućih godinu dana ili koliko već

 

LP

 košta 60 eura godišnje ta shema

gdje?kako?
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2009 13:48 (Fidel).
15 godina
protjeran
offline
RE: Otključavanje satelitskih programa-kodovi

nije legalno pa ne želim o tome, ne želim imati problema, meni satelit već skoro godinu dana stoji ištekan iz struje, jer nemam vremena zbilja ništa gledati, tako da se više ne zamaram s time, dignem dobar film kad uhvatim vremena i uživam

 

nadam se da razumiješ, nije prvo aprilsaka patka, zbilja radi, reći ću ti samo da moraš posjedovat dreambox

15 godina
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

Ne želim vam kvarit zabavu ljudi, ali zar je ovdje dozvoljeno o tome raspravljat. Ako je dozvoljeno što onda nije dozvoljeno i o S/N određenih programa i igara kao i raspravljat ili pomoć nekom nešto crackat. Znam da sam dobio crveni kad sam nekom liku tio pomoć riješit problem u vezi piratske igre, pa se pitam dali se odnose pravila i na ovakve rasprave, ako nisu volio bih odgovor jer bi se htio (možda) priključit raspravi.

Q6600 -OCC, 8GB ddr2 mushkin, 4870 512MB OCC, 2x640GB Samsung F1 raid 0, DFI P45-T2RS MB, Antec p182 kućište
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

vrijedi li to za maxtv?

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Otključavanje satelitskih programa-kodovi
Vakaka kaže...

Ne želim vam kvarit zabavu ljudi, ali zar je ovdje dozvoljeno o tome raspravljat. Ako je dozvoljeno što onda nije dozvoljeno i o S/N određenih programa i igara kao i raspravljat ili pomoć nekom nešto crackat. Znam da sam dobio crveni kad sam nekom liku tio pomoć riješit problem u vezi piratske igre, pa se pitam dali se odnose pravila i na ovakve rasprave, ako nisu volio bih odgovor jer bi se htio (možda) priključit raspravi.

 
slažem se, ako ljudi se već bave piratizmom, ima daleko lakših naćina doći do određene stvari, google majka, nego preko foruma
samo treba malo uključit mozak i onda je samo nebo granica
15 godina
neaktivan
offline
RE: Otključavanje satelitskih programa-kodovi
livadasb kaže...

nije legalno pa ne želim o tome, ne želim imati problema, meni satelit već skoro godinu dana stoji ištekan iz struje, jer nemam vremena zbilja ništa gledati, tako da se više ne zamaram s time, dignem dobar film kad uhvatim vremena i uživam

 

nadam se da razumiješ, nije prvo aprilsaka patka, zbilja radi, reći ću ti samo da moraš posjedovat dreambox

 gdje i kako je bilo pitanje za pretplatu na premiere a ne na to nelegalno!

Kao što vidiš po bojama.

2.Dreambox nije uvijet (ali je najbolji) jer ima još receivera koji uredno rade to nelegalno.


Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice