Total TV - iskustva

poruka: 22
|
čitano: 32.452
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Total TV - iskustva

Dali netko ima Total Tv? 

 

Zanima me kakva su Vam iskustva? Kakva im je korisnicka podrska? 

 

Kvaliteta slike u Hd-u? Uporedba sa Vip-om, Bnetom ili Max Sat?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Total TV - iskustva

Najbolji od svih ako uzimas pun paket

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Total TV - iskustva
mirkossam kaže...

Najbolji od svih ako uzimas pun paket

 Kvaliteta slike? u hd-u?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Total TV - iskustva

Ja sam ih imao i rjesio se,moja preporuka je da ih ne uzimas....

10 godina
offline
Total TV - iskustva

Meni su ok, imam na dva televizora zadnjih godinu dana, sve radi kako treba. Prekida slike ima za jakog vjetra s kišom, ostalo sve super.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Total TV - iskustva

Mi smo prešli s Total TV-a na B.net i to je bila velika pogreška. Slika je puno lošija, a i izbor programa je lošiji.

 

MM
12 godina
offline
Total TV - iskustva

Jel ima jos neko iskustva za trio paket total tv-a (tel, int, tv) ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Total TV - iskustva

 

 

 

Odlična stvar. Ako uzimaš, odi u Technomarket, i ugovori tamo. Imaju neku akciju za kunu cijelu godinu plus dobiješ poklon bon. Navodno možeš i isprobati na njihovim televizorima da vidiš kakva će ti biti slika doma.

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Total TV - iskustva
haker28 kaže...

 

 

 

Odlična stvar. Ako uzimaš, odi u Technomarket, i ugovori tamo. Imaju neku akciju za kunu cijelu godinu plus dobiješ poklon bon. Navodno možeš i isprobati na njihovim televizorima da vidiš kakva će ti biti slika doma.

 Znaci korisnik si i nema nikakvih problema? Odlicno sta mogu na fizickom mjestu to jos malo promotrit..

7 godina
neaktivan
offline
Re: Total TV - iskustva
Pozdrav svima,
Total Tv izvrsno mislim na programe i kvalitetu istih, ali total tv internet za mene jako loše iskustvo.
Razlozi:
Način prijave greške i vremenski period do otklanjanja iste, nemogućnost upravljanja ruterom, samo oni na pisani zahtjev odrađuju i vide tko vam se sve spaja na ruter.
A posrednici u prodaji su priča za sebe telefonom obećaju što god hoćete i nikome ništa.
Osobno iskustvo:
Sklopio ugovor na daljinu sve na rekla kazala, a kad bi raskinuo u zakonskom roku e to je već druga priča daj preslik osobne i vlastoručno potpis na praznom papiru i to mailom ili faksom.
Nemojte vjerovati nego provjerite obavezno pročitajte opće uvjete prije opuštanja u avanturu :-)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Total TV - iskustva

Ajmo pitanje za korisnike Total TV-a ili bivše korisnike. Razmišljam o Total TV-u primarno zbog količine HD kanala, e sad zanima me kvaliteta signala i kvaliteta same slike programa. Ne mogu imati TV preko nekog ISP-a jer sam previše udaljen od centrale pa imam samo 13,5 Mbps pa bi si to komplet kao i do sada ostavio za surfanje.

Sad imam EvoTv i oni nemaju skoro nikakove HD kanale (2 kanala za 30kn - nema šanse), a ova SD slika je barem na mojem Samsung UE50H6200 blago rečeno očajna (podosta zrnata) čak i kada sam udaljen od TV-a (kvaliteta signala je u redu, ali jednostavno slika je u banani).

Sad si razmišljam Total TV kao izbor jer su stvarno cjenovno povoljni, ali vidim dosta loših komentara po forumima na njihov račun pa sad ni sam nisam siguran šta mi je činiti.

Eto pa malo molim za pomoć.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Total TV - iskustva

evo ti moje iskustvo..korisnik sam malo manje od godinu dana..generalno sam zadovoljan..

 

hd slika je okej ali nije to onaj pravi hd s mocnim bitrateom..slika je bolja od sd slike i vjerovatno ce ti lijepo izgledat na tvom tv-u, ali kad je kamera u pokretu znaju se vidit defetki i ipak nedostatak bitratea...sd slika je prolazna, ovisi od kanala do kanala..da se gledat (ja gledam na plazmi 42 inca)...malo me strah kako ce to izgledat na uhd telki jos vece dijegonale..a opet ovisi od covjeka do covjeka, nisu svi jednako osjetljivi ili se s vremenom naviknes

 

slika je bolja nego na evo tv (ono kratko sto sam imao prilike vidjeti), ali mi je npr. na maxtv iptv bila puno bolja slika na sd kanalima..

 

e sad po meni je glavni nedostatak signal, tj. kad je malo jaca kisica vec vidim defekte (i to najprije na hd kanalima), a kad je vec pljusak mogu zaboravit na gledanje...

napominjem da sam ja instalirao sam na svoju postojecu opremu, tako da je moguce da bi s njihovom imao bolji i stabilniji prijem..

ako nemas iskustva sa satelitskom antenom i malo znanja da si sam s vremena na vrijeme sve provjeris i malo podesis, mozda je bolje izbjeci total jer koliko vidim najvise stekaju na rjesavanju tehnickih problema, tj. izlasku tehnicara, pa ljudi cekaju tjednima...

 

ako te jos nesto zanima, pitaj..

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.10.2017 10:22 (punkrockos).
 
0 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Total TV - iskustva
punkrockos kaže...

evo ti moje iskustvo..korisnik sam malo manje od godinu dana..generalno sam zadovoljan..

 

hd slika je okej ali nije to onaj pravi hd s mocnim bitrateom..slika je bolja od sd slike i vjerovatno ce ti lijepo izgledat na tvom tv-u, ali kad je kamera u pokretu znaju se vidit defetki i ipak nedostatak bitratea...sd slika je prolazna, ovisi od kanala do kanala..da se gledat (ja gledam na plazmi 42 inca)...malo me strah kako ce to izgledat na uhd telki jos vece dijegonale..a opet ovisi od covjeka do covjeka, nisu svi jednako osjetljivi ili se s vremenom naviknes

 

slika je bolja nego na evo tv (ono kratko sto sam imao prilike vidjeti), ali mi je npr. na maxtv iptv bila puno bolja slika na sd kanalima..

 

e sad po meni je glavni nedostatak signal, tj. kad je malo jaca kisica vec vidim defekte (i to najprije na hd kanalima), a kad je vec pljusak mogu zaboravit na gledanje...

napominjem da sam ja instalirao sam na svoju postojecu opremu, tako da je moguce da bi s njihovom imao bolji i stabilniji prijem..

ako nemas iskustva sa satelitskom antenom i malo znanja da si sam s vremena na vrijeme sve provjeris i malo podesis, mozda je bolje izbjeci total jer koliko vidim najvise stekaju na rjesavanju tehnickih problema, tj. izlasku tehnicara, pa ljudi cekaju tjednima...

 

ako te jos nesto zanima, pitaj..

 

 

 

 

 

Divno. Znači otpada Total Tv. Ja živim na brdašcu (ili ti ćuki) gdje divno piri vjetar, pada kiša ko sumanuta i snijeg krka samo tako. Znači više ne bi gledao nego gledao pogotovo sada po zimi. Šteta, a tak sam se "napalio" konačno na HD programe.

Hvala na svom opisu Total TV usluge.

7 godina
neaktivan
offline
Total TV - iskustva

mogao bi svesti probleme sa signalom na minimum da sam invesitiras u neku vecu antetnu (110-120cm npr.) pa bi i dobitak signala bio bolji..ja imam 90cm i total isporucuje od 90cm..

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Total TV - iskustva

Pitanje. Dali bi za satelitski signal smetala ogromna krošnja od oraha (vjerojatno da bi)

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Total TV - iskustva

defintiivno. mora bit otvoren put ka nebu

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Total TV - iskustva

Onda rješeno, ništa od satelitskog TV-a

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Total TV - iskustva

antena mora gledati prema jugu..orah je bas tamo? zar bi smetao i da ju na krov postavis?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Total TV - iskustva

Da na jugu je, jedino da postavim antenu na dimnjak, ali kad bi se spustio vjetar mislim da bi ju tražio dvije ulice niže. Uglavnom ništa od ovog sporta.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.10.2017 11:26 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Total TV - iskustva

Da, ja imam tu TotalTV antenu i kad je jak vjetar i kiša ima prekida, tako da nije idealno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.11.2017 14:47 (Syke).
 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Total TV - iskustva

Moja baka dobila ovrhu zato sto nije kao platila neki dug od 79kn taj dug je sada narasto na 750kn ,nije dobila niti jednu opomenu ,sve je uredno platila i zatvorila racunu 2012 da bi sad 2018 dobila ovrhu.MAFIJA

5 godina
neaktivan
offline
Re: Total TV - iskustva

Bjezi te od tog baba zbog izmisljenog duga od prije 6 gonina dobila ovrhu

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice