GoPro Hero 4 Silver - gdje kupiti?

poruka: 47
|
čitano: 45.893
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: GoPro Hero 4 Silver - gdje kupiti?
A bemti, ma meni to isto treba samo da bi spojio filmove u jedan komad na kompu. Morat cu negdje na forumu za GoPro pitat. Tnx
12 godina
neaktivan
offline
GoPro Hero 4 Silver - gdje kupiti?

ja inace snimam iz zraka sa gopro kamerama i probo sam ih do sad sve ovako stvari stoje po mom videnju, ako neko razmislja kupit hero 4 silver, bolje neka ide na varijantu 3+ black i posebno kupi ekran dobit ce bolje snimke i slike, bar su meni bolje znatno

a dok je sa hero black 4 video daleko bolji a slike nesto malo bolje po mracnijim uvjetima(od hero 3+ black)... sad sam se na kraju prebacio na canon fotic za slike a gopro 3+ black za snimanje

 

prva slika je sa gopro hero 3+ silver a druga sa hero 3+ black

 

treca slika sa gopro hero 3+ black a zadnja sa canon sx260hs

 

eto malo za usporedbu da se vidi, nazalost hero 4 nisam u mogucnosti podic u zrak jel nemam odgovarajuci nosac za multicopter

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.11.2014 16:43 (skill69).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
GoPro Hero 4 Silver - gdje kupiti?

Ne znam kako je tebi tako ispalo ali gdje god sam citao pise da su oba Hero 4 za bolji u snimkama nego stari 3+ model. Ali uzimat stari 3+ i dodatni ekran koji ne moze stat u kuciste mislim da je suludo kada postoli 4 Silver, pogotovo jer je 3+ isto para.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
GoPro Hero 4 Silver - gdje kupiti?

za ocekivat je da 4 silver bude bolja od 3+ black, novi je proizvod ali eto ja probao kod prijatelja pa usporedili, na papiru je jedno a stvarnosti drugo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: GoPro Hero 4 Silver - gdje kupiti?
Zanima me kako da naslov filma u GoPro Studiu napravim da bude 3-4 sekunde ? Jel moguce da su toliki idioti i da se trajanje titla moze samo sa misem pomicat tj povecavat i smanjivat ? Filmic prvi je recimo 5-10 min i ne mogu nikako misem smanjit na manje od 10-12 sekundi a to je previse. Dal ima negdje da se upise trajanje ili nekako da zumiram taj dio u Studiu pa da onda tocnije namjestim ?
Isto nema nekakva traka prozirno crne ili bijele boje kao sto ima u iMovie na iPhonu, pa jel im to tako tesko napravit nego dali samo slova kao u Wordu ? Ili ja nisam nasao ?

Tnx
9 godina
neaktivan
offline
GoPro Hero 4 Silver - gdje kupiti?

Pozdrav. Ovako, namjeravam kupiti GoPro Hero 4, a ne mogu se odlučiti dal da uzmem Silver Edition ili Black Edition.
Znam da je Black skuplja za nekih 100€ al opet nema LCD i baterija joj je slabija.
Možete mi reči neka svoja mišljenja i iskustva? Hvala :)




 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
GoPro Hero 4 Silver - gdje kupiti?

Pozdrav, kupio sam danas gopro4 black, i uzeo memorijsku karticu Kingston. pkusam snimiti 4k video i nakon 15-20 sekundi mi zablokira i izbaci mi gresku Sd error, a kad snimam na slabijoj kvaliteti ne izbacuje gresku, da li mozda netko zna do cega bi moglo biti?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: GoPro Hero 4 Silver - gdje kupiti?
josip1986 kaže...

Pozdrav, kupio sam danas gopro4 black, i uzeo memorijsku karticu Kingston. pkusam snimiti 4k video i nakon 15-20 sekundi mi zablokira i izbaci mi gresku Sd error, a kad snimam na slabijoj kvaliteti ne izbacuje gresku, da li mozda netko zna do cega bi moglo biti?

 Napiši TOČNO koju karticu si kupio. Ili još bolje, poslikaj.

Možda nije klasa 10..?

 

EDIT: A možda je kartica neispravna :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2015 23:30 (CyberDemonVZ).
12 godina
neaktivan
offline
Re: GoPro Hero 4 Silver - gdje kupiti?

Evo link od slike na kojoj je kartica koju sam kupio

 

http://i.imgur.com/k8XIOvD.jpg
 

14 godina
neaktivan
offline
Re: GoPro Hero 4 Silver - gdje kupiti?
josip1986 kaže...

Evo link od slike na kojoj je kartica koju sam kupio

 

http://i.imgur.com/k8XIOvD.jpg
 

 klasa 4, znači sporija.

pero_HR
12 godina
neaktivan
offline
GoPro Hero 4 Silver - gdje kupiti?

Vjerovatno je onda to problem! :(

 

Zanima me vasa iskustva sa stapovima za gorpo, koji je najbolje uzeti?

 

I zanima me ovo sto dode uz gopro ova ljepljiva postolja, da li su ona jednokratna ili se mogu premjestati?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: GoPro Hero 4 Silver - gdje kupiti?
josip1986 kaže...

Vjerovatno je onda to problem! :(

Zanima me vasa iskustva sa stapovima za gorpo, koji je najbolje uzeti?

I zanima me ovo sto dode uz gopro ova ljepljiva postolja, da li su ona jednokratna ili se mogu premjestati?

 Prespora kartica.. :(

Iskustva sa štapovima: 0.

Jednokratna. http://gopro.com/support/articles/how-to-apply-and-remove-adhesive-mounts

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
12 godina
neaktivan
offline
GoPro Hero 4 Silver - gdje kupiti?

Hvala na pomoci!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
GoPro Hero 4 Silver - gdje kupiti?

Pozdrav, planiram si uzeti kameru, znači idem kroz par dana u Njemačku pa me zanima ima li smisla tamo ju uzeti, radi garancije ili tako nešto? A niti ne znam cijene koje su razlike. Te imaju li oni neku stranicu tipa nabava.net?

Let it be
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: GoPro Hero 4 Silver - gdje kupiti?
duzda kaže...

Pozdrav, planiram si uzeti kameru, znači idem kroz par dana u Njemačku pa me zanima ima li smisla tamo ju uzeti, radi garancije ili tako nešto? A niti ne znam cijene koje su razlike. Te imaju li oni neku stranicu tipa nabava.net?

Naravno, vidi na www.idealo.de

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: GoPro Hero 4 Silver - gdje kupiti?

Da li je netko pokušao integrirati GPS modul s Gopro kamerama?

Treba mi za snimanje iz automobila.

7 godina
neaktivan
offline
GoPro Hero 4 Silver - dodavanje fotki u video

Ne mogu nikako fotke dodat, da li netko zna nešto o tome?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice