Kupnja kamere

poruka: 7
|
čitano: 5.003
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Kupnja kamere

pozdrav..
ne razumijem se bas u kamere pa sam odlucio trazit savjet ovdje..
dali je nuzno da je hd kamera bolja od neke koja nije?
i ako netko moze predlozit neku POLOVNU kameru za snimanje sporta, a da kosta do max 1000kn, znaci nista vise od toga.. gledao sam malo po njuskalu i naisao na par njih koje su mi upale u oko kao naprimjer toshiba s20, pa ako mi mozete pomoc da za te novce izaberem sto bolju.. i opcija slikanja nije bitna, bitno je sto bolja kvaliteta snimanja..
hvala{#}

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja kamere

Svakako nije pravilo da je svaka HD kamera "bolja" od SD kamere. Stovise za taj iznos savjetujem ti neku SD kameru, po meni osobno Sony ili Panasonic. Medij za snimanje: zavisi od potrebe; miniDV-ako zelis naknadno obradjivati zapis, DVD-ako zelis bez obrade iz kamere u DVD player, HDD ili flah (SDHC) brzo i jednostavno prebacivanje u racunalo. Svakako da sa svih medija postoji mogucnost naknadne obrade samo kao sto je receno nije sa svakog medija podjednako jednostavno isto kao ni izlazna kvaliteta (mediji ukratko opisani) . Kako si sam odabrao jedan od oglasnika (da ne reklamiram) predlazem npr. ovo ili ovo !

12 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja kamere

hvala na odgovoru..

sa kojeg je medija onda najbolja kvaliteta kada se prebaci?

i jesu samsungove dobre? jel se kvare i to?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja kamere

i ako mozes predlozit jos neku 100-tinjak kuna jeftiniju, jer mi i postarina ulazi u tih 1k, a to mi je neki max koji mogu izdvojit..

znaci nije bitno za slikanje nego za snimanje sporta (brzi pokreti) i nije bitan zoom.. hvala

16 godina
offline
Re: Kupnja kamere

Da ne otvaram novu temu, odličio sam kupiti novu kameru Olympus mju 1020 no ne mogu pronaći dućan u Zagrebu (pa ni u hrv) koji bi ju prodavao.

Ako netko zna gdje se može kupiti bio bi mu zahvalan.

 

 

 

 

"Mene je cura odje**** jer me pitala koliko si clockao proc, a ja sam reko radi na defaultu" Oly_E3
16 godina
moderator
offline
Re: Kupnja kamere
momak kaže...

Da ne otvaram novu temu, odličio sam kupiti novu kameru Olympus mju 1020 no ne mogu pronaći dućan u Zagrebu (pa ni u hrv) koji bi ju prodavao.

Ako netko zna gdje se može kupiti bio bi mu zahvalan.

Prvo - pod "kamerom" kod nas se obično podrazumijeva videokamera, a kameru koja je primarno namijenjena okidanju fotografija nazivamo fotoaparat. Dakle, promašio si podforum i temu.

 

Drugo - ne možeš očekivati da ćeš danas u dućanima naći model iz 2008. Ako i nađeš, ne razumijem zašto bi ga kupio - to je uređaj koji je tri-četiri godine ležao u nekom skladištu i za današnje pojmove je zastario.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.6.2012 12:15 (mbaksa).
6 godina
neaktivan
offline
Kupnja kamere

Pozz kupio bih neku kamericu. Bitno mi je da snima u full hd i da se moze nadaditi na puno natavaka. Nije bit o jel nova ili rabljena. Jel bi se dalo slozit nesto za oko 700kn?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice