Memorijska kartica za GoPro Hero

poruka: 4
|
čitano: 9.937
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Memorijska kartica za GoPro Hero

gledao sam u linksu i ima par memoriskih od 16 gb u rangu od 200 do 300 kuna.Molim za pomoć.Koja je bolja? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Memorijska kartica za GoPro Hero
gamer FX kaže...

gledao sam u linksu i ima par memoriskih od 16 gb u rangu od 200 do 300 kuna.Molim za pomoć.Koja je bolja? 

Bolja u kom smislu? Brže su one koje imaju višu oznaku class. Kod snimanja ti je to nebitno, ali brzina kartice ti je bitna kod prebacivanja materijala na kompjuter - brža kartica, brže prebacivanje.

 

Generalno gledano, i class 4 može proći - ja je recimo koristim u AVCHD kameri, ali imam još i klase 6 i 10. Desetka je očito najbrža i sad radije nju koristim, ali da sam mogao preživjeti i s 4 - mogao sam. Što se marki tiče, SanDisk je valjda najpoznatija i zapravo pojam za memorijske kartice. Osobno ili bih kupio SanDiskovu ili bih gledao što jeftiniju, odnosno obratio pažnju na omjer brzine i cijene (radije bih recimo kupio najjeftiniju class 10, nego najskuplju class 4 ili 6).

10 godina
offline
Re: Memorijska kartica za GoPro Hero

Moze preporuka za go pro session 4 do 64 gige,lik u ducanu mi predlozili ovu ali trenutno je nemaju,ima li ista bolje za te novce? 

 

http://www.atel.hr/hrvatski/detalji-proizvoda_11/memorijska-kartica-samsung-sd-micro-64gb-evo-adapter-up-to-48mb-s_7997/

 

ili mozda ova bolja brzina citanja,a kosta ko i prva   LINK

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.2.2017 19:19 (toma20).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Memorijska kartica za GoPro Hero

bump help? :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice