Mini DV help

poruka: 41
|
čitano: 7.522
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mini DV help

Otprilike tako.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Mini DV help
eragon kaže...

to je to,sve sam mu reko,jos trebam narucit ,a kakva je kvaliteta kad se prebacuje,koliko sam shvatio snimke trebam recordat sa elementsom?

možeš s premiere elements, ali opet na tržištu postoji more takvih programa. elements inače nije besplatan program. način video capturinga je kod pr elemenst vrlo jednostavan i brzo ćeš skužiti kako to funkcionira. malo si istraži koji ti editor najbolje odgovara i u kojem se najbolje snalaziš (pogledaj si tutorijale na netu).

ja bih ti osobno predložio premiere elements jer s adobeovim programima već dugo radim i s njima sam zadovoljan, a elements je više nego dovoljan ako si početnik. i mislim da gotovo svi, pa i najjeftini, editori imaju mogućnost vido capturinga. ja osobno oduvijek koristim premiere pro, a elements je npr njegov mlađ i "slabiji" brat, ali opet ima dovoljno mogućnosti obrade videa.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.4.2010 15:08 (robisierra92).
14 godina
neaktivan
offline
Mini DV help

Imam ja te skoro sve verzije vec od prije,hvala svima na pomoci,ovih dana cu se zaletit to narucit pa vam se javim ako bude nekih problema....

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mini DV help

javi obavezno  Osmijeh

14 godina
neaktivan
offline
Mini DV help

samo pazi na to da kad spajaš firewire na kameru mora ti kamera ili komp bit isklj jer ćeš si inaće spržit firewire priključak na kameri

 
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mini DV help

O cemu ti pricas? Gdje si to cuo.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Mini DV help

Ne lupetaj, firewire je hot swap.

16 godina
moderator
offline
RE: Mini DV help
videoamater kaže...

samo pazi na to da kad spajaš firewire na kameru mora ti kamera ili komp bit isklj jer ćeš si inaće spržit firewire priključak na kameri

Da, ma sto sprziti prikljucak - eksplodirat ce ti i kamera i kompjuter i monitor! Firewire podrzava hot-plugging, dakle uredjaji se smiju spajati/odspajati kad su ukljuceni. Doduse, osobno iz prakticnih razloga (i "za svaki slucaj") najcesce spajam iskljucenu kameru (kad zavrsim sa snimanjem, iskljucim kameru pa ne vidim smisao da ponovno ukljucujem kameru prije nego sam pospojio sve kabele i pripremio racunalo za capturing), ali iskljucivati kompjuter mi nikad nije palo na pamet.

 

Mozda "samo zelis pomoci", no imaj na umu da ovdje na forumu ima ljudi koji se razumiju u te stvari i ovakvi suvisni genericki i dezinformirajuci savjeti donose vise stete nego koristi.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Mini DV help
videoamater kaže...

samo pazi na to da kad spajaš firewire na kameru mora ti kamera ili komp bit isklj jer ćeš si inaće spržit firewire priključak na kameri

ajme, skoro sam ispao iz stolice kada sam ovo pročitao  Viče

16 godina
neaktivan
offline
RE: Mini DV help

Covjek se zapita kako taj sto przi zna na kojem kraju je kamera ;)

Zasto ne prikljucak na kompu? ;)

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Mini DV help

ha ha ha Smijeh

 

jadan moj dsr-390, bio je tako blizu "smrti", već toliko puta, a nije niti znao..ccc

 

eh, odosmo opet u oftopičarenje Namigiva

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice