Naglavni ili prsni nosac akcijske kamere

poruka: 3
|
čitano: 3.725
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Naglavni ili prsni nosac akcijske kamere

Sto je po vama bolje za uzeti. Naglavni ili prsni nosac kamere. Znam da ovisi i o sportu koji ce se snimati pa da odmah kazem da je u pitanju ribolov sa obale.

Znaci snimao bi se spinn ribolov ili ribolov plovkom. U pitanju je morski ribolov i povremeno rijecni.

Hvala puno na savijetima !!!

 

LP !

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Naglavni ili prsni nosac akcijske kamere
dxdandy kaže...

Sto je po vama bolje za uzeti. Naglavni ili prsni nosac kamere. Znam da ovisi i o sportu koji ce se snimati pa da odmah kazem da je u pitanju ribolov sa obale.

Znaci snimao bi se spinn ribolov ili ribolov plovkom. U pitanju je morski ribolov i povremeno rijecni.

Hvala puno na savijetima !!!

 

LP !

 Ja sam na gearbest stranici pronašao cijeli komplet (glava, prsa, vezica, lijepilo, priljepak..) za nekoliko dolara, pa nisam morao razmišljati ili-ili.

Pogledaj ako ti paše, samo se dugo čeka dostava (2-4 tjedna) a ne znam kad ti treba.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Naglavni ili prsni nosac akcijske kamere

E to i je problem sto mi treba za najkasnije 11.05 sto nema sanse da mi dodje tako brzo. Inace da ne zurim onda bih uzeo komplet i ok. Ovako samo prisiljen uzeti kod nas, a nasi naravno deru ko ludi. Najpovoljnije sto sam nasao za glavu je 79kn a za prsa 120kn dok kod kineza ide sve zajedno sa jos nekim glupostima za manje para. Ali stas kad je hitno. Uletila mi polovna kamera relativno povoljno i sad taman idem na 7 dana mosrkog ribolova pa mislio i malo snimati pa ne znam sta mi je bolje za uzeti. Kanije si nasrucim iz kine sve pa mir. Skupljma i dalje prijedloge.

 

Thx !

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice