SONY HDR-SR10 vs. SONY DCR-SR36E vs. CANON FS 100

poruka: 21
|
čitano: 9.537
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
SONY HDR-SR10 vs. SONY DCR-SR36E vs. CANON FS 100

SONY HDR-SR10 4800KN            http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=1020383

SONY DCR-SR36E 2400KN           http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=1020387

CANON FS 100 2200KN              http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=3900104

Cilj mi je kupiti kameru do 3500KN. Kamera mora imati dobru sliku, relativno dobar optički zum (X20), barem 10 gb memorije bilo MS ili HDD. Koju mi od ove 3 preporučujete? Stvarno neznam koja nudi najviše za svoju cijenu. Ako imate kameru bolju nego ove 3 i ako je do 3500KN napišite...

AMD Turion 64X2 TL-60 2.00 Ghz, Nvidia GF8600M GS, 2 Gb Ram DDR2, 250 GB HDD, 15.4" WXGA 1280X800 monitor
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.12.2008 17:41 (Krmic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: SONY HDR-SR10 vs. SONY DCR-SR36E vs. CANON FS

Sony HDR-SR10 je Full HD kamkorder kaj znaci da snima filmove HD rezolucije, odnosno 1920 x 1080 video u AVC formatu, dok ostali snimaju SD rezolucijom u MPEG formatu. Mislim da ovaj prvi Sony snima i u SD formatu, stoga je i najkvalitetniji i najskuplji od ostalih. Nikad nisam imal Sonya tak da nemrem reci nis iz prve ruke, ali ljudi su dost zadovoljni s njim

16 godina
neaktivan
offline
SONY HDR-SR10 vs. SONY DCR-SR36E vs. CANON FS 100

Između ove tri SR36E, koristio sam 35 i bio zadovoljan skroz. Uštedit ćeš 1000 kn i imaš 40 GB harda, slika nije znatno bolja ili lošija od ostalih u tom rangu cijena.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
SONY HDR-SR10 vs. SONY DCR-SR36E vs. CANON FS 100

Ja imam sony sr55e i jako sam zadovoljan sa kamerom tako da toplo preporučam sony i osim toga HDR-DR10 je daleko najbolja među ovima koje si napisao

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
SONY HDR-SR10 vs. SONY DCR-SR36E vs. CANON FS 100

Znači onda ću najvjerovatnije uzeti SONY DCR-SR36E, ali možda čak i HDR-SR10 ako će se imati para... Namigiva

AMD Turion 64X2 TL-60 2.00 Ghz, Nvidia GF8600M GS, 2 Gb Ram DDR2, 250 GB HDD, 15.4" WXGA 1280X800 monitor
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: SONY HDR-SR10 vs. SONY DCR-SR36E vs. CANON FS
Krmic kaže...

Znači onda ću najvjerovatnije uzeti SONY DCR-SR36E, ali možda čak i HDR-SR10 ako će se imati para... Namigiva

 Rađe uzmi SR55E puno je bolja od SR36E a košta oko 3k kn
My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
15 godina
neaktivan
offline
SONY HDR-SR10 vs. SONY DCR-SR36E vs. CANON FS 100

Ima li netko da ima Sony HDR-SR10

Ja sam ga kupila negdje u 6 mjesecu i moram reči da nisam zadovoljna.

Tada sam ju platila 6000 kn i za te pare želim kvalitetu. Svi govore kako je to najbolja kamera, a meni se događa sljedeće: slika je mrvičasta i iznimno loša u uvjetima s malo svijetla. Osim toga čim se zumira ili okrene kamera (lagano!) slika se zamuti i treba joj par sekundi da se odmuti. Na opciji za fotografije također se muti.

Ne znam kako je to moguće na HD snimanju, ali eto...inače namjestila sam da snima na najbolju kvalitetu.

 

Voljela bih čuti druga mišljenja da vidim događa li se to samo meni ili svima.

Da odem na servis ili?

 

Thanx

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: SONY HDR-SR10 vs. SONY DCR-SR36E vs. CANON FS

Imam Sony DCR-SR36E star mjesec dana i iste stvari se dogadjaju!

16 godina
neaktivan
offline
SONY HDR-SR10 vs. SONY DCR-SR36E vs. CANON FS 100

To vam je zbog auto focusa. Isključite ga pa vidite

Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: SONY HDR-SR10 vs. SONY DCR-SR36E vs. CANON FS

Ali kad maknem auto focus onda se tek muti, i to svaki put kada se zoomira. Inače se mutilo svaki 5 put recimo. Manual focus bi mozda pomogao kod slikanja, ako mi se da svaki put namjestat, ali kod snimanja mi odmaže.

15 godina
neaktivan
offline
RE: SONY HDR-SR10 vs. SONY DCR-SR36E vs. CANON FS

e još nešto, problemi se smanje kada stavim na easy snimanje, ali onda mi se kvaliteta snimanja odmah prebaci na lošiju. A nisam zato kupila HD kameru... daljnji savjeti dobrodošli!

15 godina
neaktivan
offline
RE: SONY HDR-SR10 vs. SONY DCR-SR36E vs. CANON FS

imam sony hc9, snima na dv vrpcu, i nemam nikakvih problema sa snimkama.

mišljenja sam, a i video prof. kamere sve koriste vrpcu, da je dv još uvijek in bez obzira što nam

it industrija gura pod nos da kupujemo. gurali su i direkt na dvd, pa se vidjelo kako je zaživjelo.

16 godina
neaktivan
offline
SONY HDR-SR10 vs. SONY DCR-SR36E vs. CANON FS 100

Ja neznam kakve vi probleme imate ali ja imam SR55E i slika je perfektna

Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
SONY HDR-SR10 vs. SONY DCR-SR36E vs. CANON FS 100

Ja svoju odnio u servis!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: SONY HDR-SR10 vs. SONY DCR-SR36E vs. CANON FS

Ajd please javi kak je prošlo i što su rekli!

 

Thanx

15 godina
neaktivan
offline
SONY HDR-SR10 vs. SONY DCR-SR36E vs. CANON FS 100

Jesi rjesio problem? Kaj je bilo? I kolko si platio tj. jel spadalo pod garanciju?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: SONY HDR-SR10 vs. SONY DCR-SR36E vs. CANON FS

Stigla kamera! Kazu da je problem bio sa obijektivom ali na kraju nisu mjenjali cijeli nego samo štampanu pločicu.Vidi se da puno brze reagira sto se tice izostravanja ali svejedno zna jos sama nekad zamutit pa izostrit. Uspoređujuć sa prijateljevom dosta kasni i razlika je u slici(isti model). Zvao ponovo ali su rekli da je to to i da po njihovom ona radi normalno. Priznali su garanciju. Steta ocito sam imao peh bas da naletim na tu koja ocito ne radi kako treba.elbereth svakako ti savjetujem da ju odneses u servis jer nemas sta izgubit.

Ljepi pozdrav svima!

14 godina
neaktivan
offline
SONY HDR-SR10 vs. SONY DCR-SR36E vs. CANON FS 100

Posto san novi na ovom forumu-pozdrav svim forumasima a ujedno bih zamolio ako neko ima upustvo na srpski-hrvacki za Sony hdr sr10 a bilo je reci o njoj.......

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
RE: SONY HDR-SR10 vs. SONY DCR-SR36E vs. CANON FS

ako može pomoć.negdje sam zagubio instalacijski software  za sony dcr-sr 36,sve pregledao na netu ali uzalud.ako imate interesira me za download

16 godina
moderator
offline
RE: SONY HDR-SR10 vs. SONY DCR-SR36E vs. CANON FS

Teško da ti to netko ima. Što će ti to uopće? Koji softver s tog CD-a ti treba? Iskopiraš videodatoteke s kamere na kompjuter i radiš dalje s njima u omiljenom programu.

12 godina
neaktivan
offline
RE: SONY HDR-SR10 vs. SONY DCR-SR36E vs. CANON FS

imao sam instalacijcki cd prilikom kupnje kamere,ubacio ga te instalirao na pc.spojio sa kablom kameru sa pc  uspostvio konekciju te prebacivao snimljene materijale .sada pc je bio u servisu ,a instalacijski cd sam zagubio,i sada kad spojim kameru sa pc nema konekcije,jednostavno ne reagira.i zato mi trebaju drajveri a što je na netu nema veze sa vezom za download

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice