Canon 70D autofokus problemi

poruka: 7
|
čitano: 9.227
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Canon 70D autofokus problemi

Kupujem ga vrlo uskoro, jedino me brine činjenica da ne nabasam na jedan sa losim af-om (cest problem u njemackoj i americi)

Kakva su iskustva?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Canon 70D autofokus problemi

Definitivno sam siguran da srednja točka ima problem na mojem primjerku na blendi 2.8.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Canon 70D autofokus problemi

Nosi na servis.

13 godina
offline
Re: Canon 70D autofokus problemi
mbaksa kaže...

Nosi na servis.

 Misliš da će rješiti problem? Ima puno ljudi po forumima koji govore da na servisu nisu ništa popravili...

 

(Još uvijek ima garanciju)

 

Cu morat sta platit ako ima garanciju?

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.2.2015 17:31 (Qudek).
16 godina
moderator
online
Re: Canon 70D autofokus problemi
Qudek kaže...
mbaksa kaže...

Nosi na servis.

 Misliš da će rješiti problem? Ima puno ljudi po forumima koji govore da na servisu nisu ništa popravili...

Prilikom preuzimanja isprobaj (ne potpisuj da si preuzeo aparat prije nego li si ga isprobao) - ako nisu ništa napravili, demonstriraj im problem i vrati aparat.

 

Qudek kaže...
(Još uvijek ima garanciju)

 

Cu morat sta platit ako ima garanciju?

Ako nije bila neopravdana reklamacija nećeš ništa morati platiti - tome garancija i služi. Ako si se žalio bezveze, onda ćeš eventualno platiti dijagnostiku (sat rada servisa ili tako nešto).

15 godina
neaktivan
offline
Canon 70D autofokus problemi

I mene brine isti problem.. nista drugo mi se ne uklapa u financije kao zamjena za 550D,

jedino da novce potrosim na objektiv (70-200..). Koliko je tesko skuziti problem na 70tki?

 

Imam samo jedan 2.8 objektiv (zasad).

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Canon 70D autofokus problemi

Mene moj 70D muči već odavno i moram uvijek dirati ekran da mi fokus bude ispravan. Inače, okidač daje pogrešan fokus, dok preko ekrana, na dodir, fokus bude OK!

Evo tek večeras nađoh novi firmware 1.1.2 pa budem vidio što daje novoga i boljega?

 

http://www.canon-europe.com/support/consumer_products/products/cameras/digital_slr/eos_70d.aspx?type=firmware

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice