Cheat Engine

poruka: 73
|
čitano: 71.434
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
RE: Cheat Engine

Nije sranje za adresse koje su na tvom racunalu, ali najcesce igrice online i tako to ne mozes hackati, mozes ti naci adressu ali to je samo maska, tj nije ti nista promjenilo.

13 godina
neaktivan
offline
Cheat Engine

cheat engine je kako ti kazes samo maska, sa njim sa ubrzao utorrent 24mb/s al nis se brze nije skidalo

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Cheat Engine

Ma da ali zato moze posluziti dosta oko Single Player igrica tj. tvoji adressa, ali takoder mozes i sjebat adressu totalno s njim.

15 godina
online
RE: Cheat Engine
Bes7 kaže...
Radeon PRO kaže...

Kako da se služim s Cheat Engineom??Znam ga upotrijebiti na pinballu ali za naprednije igre nemam blage veze....

 ako hoces speedhack, to je bar lako, otvoris bilo koju igru, spustis je na Start tipku na tastaturi ili na CtRL-ALT-Delete
otvoris Cheat Engine 5.3 NE 5.4, kliknes ono malo svjetlece dugme i nadjes .exe fajl medju procesima od te igre, kliknes 2 puta na nju ili neku tipku sa strane i kad to uradis, odi dole na enable speedhack i stavi na 37.2 eto to je to

A za što točno služi Speedhack?

Gimnazija Antuna Gustava Matoša
15 godina
offline
RE: Cheat Engine

evo meni je pomogo recimo na saints row 2 na win7 je igra ubrzana i s njime sam usporio da mi bude normalno

Nothing is true, everything is permitted
15 godina
online
RE: Cheat Engine

E,a kako ubrzati brzinu da brže skida s torrenta?

Gimnazija Antuna Gustava Matoša
13 godina
protjeran
offline
RE: Cheat Engine
emerik kaže...

E,a kako ubrzati brzinu da brže skida s torrenta?

uzmešp bič i jače ošineš..

15 godina
online
RE: Cheat Engine

A dajte ozbiljno odgovorite.

Gimnazija Antuna Gustava Matoša
15 godina
odjavljen
offline
RE: Cheat Engine
emerik kaže...

E,a kako ubrzati brzinu da brže skida s torrenta?

Ako imaš download link od 4mbit, nemožeš NIKAKO dobiti preko 4mbit u downloadu (dakle 512kbits) nikakvom magijom ili bilo čim drugim osim da fino odeš kod svog providera i kupiš veću brzinu.

 

A ako je brzina manja od max brzine paketa (speedtest daje manje od 3.9 na 4mbit linku) onda ćemo razgovarati.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
15 godina
online
RE: Cheat Engine
Sum_of_all_fears kaže...
emerik kaže...

E,a kako ubrzati brzinu da brže skida s torrenta?

Ako imaš download link od 4mbit, nemožeš NIKAKO dobiti preko 4mbit u downloadu (dakle 512kbits) nikakvom magijom ili bilo čim drugim osim da fino odeš kod svog providera i kupiš veću brzinu.

 

A ako je brzina manja od max brzine paketa (speedtest daje manje od 3.9 na 4mbit linku) onda ćemo razgovarati.

A naravno da je niže kada sam udaljen više od 60 km od centrale.

Gimnazija Antuna Gustava Matoša
15 godina
offline
RE: Cheat Engine

lol a meni seru da nemogu dobit vise od 200kb/s na 4mb/s kao centrala predaleko(neka 2.5km)

Nothing is true, everything is permitted
13 godina
neaktivan
offline
Cheat Engine

ljudi nemoojte se mućit .........objašnjavati..

odete na youtube

upišite

cheat engine 5.6 ili 5.5 ili koji vec imate

i sta vas muci npr

cheat engine cod5

ili

cheat engine 5.5 farmville

ii eto

................

ivor.l
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cheat Engine

ali nesto me zeka

svi na youtubeu koji te uće kako radit sa njime npr za texas holdem poker imaju windovs 7

a ja xp sve napraim kao oni i npr

upisem da imam 1000000 na pokeru ocu da sednem u sobi ii nepate para za tu sobu ??

pomoć?!

ivor.l
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Cheat Engine
ivorcool kaže...

ali nesto me zeka

svi na youtubeu koji te uće kako radit sa njime npr za texas holdem poker imaju windovs 7

a ja xp sve napraim kao oni i npr

upisem da imam 1000000 na pokeru ocu da sednem u sobi ii nepate para za tu sobu ??

pomoć?!

tako ti to i radi, samo pokazuje da ''kao'' imaš te novce, nemožeš ti te pare nikako dobit da igraš s njima

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
13 godina
neaktivan
offline
Cheat Engine

Isuse bože šta ti nije nelogično malo da se bez problema dode do tolkih miliona (kakvi windowsi pobogu?)...

Cheat engine promjeni vrijednosti u Mozzili il pretraživaču koji koristiš momentalno i tako će ostati dok god ne refreshas il nesto...

I dali je iti jedan od tih tutoriala na youtubeu il čemuveć pokazao da zapravo igra s tim parama?

 

optimizam je nedostatak informacija
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Cheat Engine

evo imao bih i ja jedno pitanje za cheat engine gdje imaju upute za njega a da nisu na engleskom

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.11.2010 19:08 (leoo).
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Cheat Engine

Evo ti LINK od reviewa,moraš ga od početka pa do kraja pročitati da ti bude jasnije{#}

MOTOR u srcu BRZINA u glavi ADRENALIN u krvi i ANDJELI čuvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cheat Engine
Sum_of_all_fears kaže...
emerik kaže...

E,a kako ubrzati brzinu da brže skida s torrenta?

Ako imaš download link od 4mbit, nemožeš NIKAKO dobiti preko 4mbit u downloadu (dakle 512kbits) nikakvom magijom ili bilo čim drugim osim da fino odeš kod svog providera i kupiš veću brzinu.

 

A ako je brzina manja od max brzine paketa (speedtest daje manje od 3.9 na 4mbit linku) onda ćemo razgovarati.

Meni na primjer ide 1.6 Mbit a imam 4 paket. Mogu li ja s tim programom navući na 4 ili barem blizu? n00b sam što se tiče ovog tak da molim objašnjenje...{#}

(Ako svijetli da sam online, ne znači da sam tu)Two beer or not two beer--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
14 godina
offline
RE: Cheat Engine
Plahi kaže...
Sum_of_all_fears kaže...
emerik kaže...

E,a kako ubrzati brzinu da brže skida s torrenta?

Ako imaš download link od 4mbit, nemožeš NIKAKO dobiti preko 4mbit u downloadu (dakle 512kbits) nikakvom magijom ili bilo čim drugim osim da fino odeš kod svog providera i kupiš veću brzinu.

 

A ako je brzina manja od max brzine paketa (speedtest daje manje od 3.9 na 4mbit linku) onda ćemo razgovarati.

Meni na primjer ide 1.6 Mbit a imam 4 paket. Mogu li ja s tim programom navući na 4 ili barem blizu? n00b sam što se tiče ovog tak da molim objašnjenje...{#}

Koko ja znam ne.  Možeš ti promjenit u adresi da ti  piše 32mbps, al to ti je samo šminka, i dalje ćeš skidat sa recimo 200kbps.

 

Isto tako i s igricama, promjeniš na 999999999 dolara, sejvaš refrsh, i sve nestane.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
13 godina
neaktivan
offline
Cheat Engine

cheat engine ti je samo za flash igrice ni zašto drugo

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2010 15:53 (leoo).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cheat Engine
može li mi itko pomoći imam cheat engine 5.6 i ako mi netko može objasniti tutorial jer je sve na eng. pokušao sam preko youtuba skontati ali nikako
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cheat Engine

Ovaj je post namjenjen SVIMA koji Još uvijek misle da se može povečati realna količina chipova (zlata,para ili čega već) uz pomoć Cheat Enginea ili bilo kakvih drugih hackova koji ne uključuju provaljivanje u tuđi Facebook account.

 

 

Dakle:

 

1.

Cheat engine mjenja vizualnu inačicu količine chipova ili zlata. Npr: imate auto koji ima 700 auspuha, ali samo jedan radi.

Znaci on promjeni html kod koji je trenutacno prikazan u browseru tj pregleniku. Server na kojemu se vrti igra ZNA koliko chipova ili zlata imate i tu količinu koju on ZNA je nemoguće tek tako promjeniti.

 

2.

Pogledaj prvo

 

Za malo manje pametne: tvoj kompjuter --  1123  (para) i server --- 1123(para)

    Cheat engine napravi: tvoj kompjuter --999999(para) i server --- 1123(para)

 

 

Nadam se da ste sve razumjeli          

You Can't respawn in REAL LIFE
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cheat Engine

pozzz narode! Jelimoze meni neko ali neko ko zna sta je tacno Cheat engine.. tj. da mi pojasni dali mogu hakovati Top eleven fotbal menadzer na faceu i kako to mogu ako je moguce! mene ostalo nista ne interesuje! pozzzzz i unapred hvala! {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cheat Engine

Cheat Engine je uglavnom program za hakiranje igrica,a za ovu igru na facebooku neznam...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cheat Engine
aleksandarzd kaže...

pozzz narode! Jelimoze meni neko ali neko ko zna sta je tacno Cheat engine.. tj. da mi pojasni dali mogu hakovati Top eleven fotbal menadzer na faceu i kako to mogu ako je moguce! mene ostalo nista ne interesuje! pozzzzz i unapred hvala! {#}

Gdje je onda smisao igranja?

(Ako svijetli zeleno, ne znači da sam online)--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
13 godina
neaktivan
offline
Cheat Engine

pa meni to licno treba zbog tokena ako znas sta su! :) sto bih ja placao nesto realnim kesom ako moze da se dobije za dz! :){#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cheat Engine
Ljudi dat cu vam primjer za facebook igrice.Kad ti nesto kupis ili kad osvojis nekoliko para igrica ce zapamtit tvoj iznos para kad si nesto kupio ili kad si dobio ali ako ti automatski promjenis svoj iznos para da nisi nista kupio ni nista dobio igrica ce idalje pamtit onaj iznos kad si nesto kupio.Zato cheat engine neradi na facebookovim igricama. U acradeprehack imate puno hakiranih igrica!Nadam se da ste sad razumjeli zasto cheat engine neradi na facebook igricama.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cheat Engine

Da li mi moze neko objasniti kako da sa tim Cheat Engin-om hackujem neku igru.

Na YouTube sam gledao kako otvore Firefox, kliknu na first scan i dobiju samo 1-7 addressa. Ja ih dobijem 1000 i nijedna nije kao u njih prava.

Da li neko zna sta je problem i da mi to malo pojasni kako da napravim da mi ne bude 1000 addressa.

Hvala svima koji odgovore {#}.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cheat Engine

A ja sam na ninja saga (fb)i nece da mi sacuva gold i tokene

ja ih postavim ali onda se pojavi eror 221

ako znas odgovori!!!!!! 

obrena
15 godina
neaktivan
offline
Re: Cheat Engine
glupog li naroda u pm *facepalm*
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice