Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

poruka: 250
|
čitano: 104.850
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

Gdje se može najjeftinije nabaviti orginal naravno. Gledam na nabavi ne mogu ništa naći...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

Kako ne možeš? Biraj....

 

A kvragu, nisam pročitao poruke s prošle strane, sorry

---Life is ours, we live it our way---
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2015 23:56 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind

Pozdrav, skupljam novce za neki controller, svi kazu da uzmem xbox 360 controller :D Sad zanima me, pošto znam da ima drivere i to, da se mogu igrat sve igre preko njega, dokad ce on imat support? Strah me uzimati da ne znam npr. ne bi mogao igrati igrice iduce godine, ako npr. ne budu mogli podupiratix360 controller... ili krivo mislim

Siky1234
13 godina
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

Nemaš straha po tom pitanju, samo ga uzmi.

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind

A kolika je razlika izmedju PS3/4 controllera i X360 controllera? Sto se tice samih kontrola, jel otprilike isto? (osim sto je gljiva dolje kod x360 controllera)

Siky1234
15 godina
neaktivan
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

J*****i led, kako sam stavio oglas tako sam 5 min nakon našao kabel . Brisati poruku molim, pozdrav.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.8.2015 14:30 (Point-X).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
SiNO22 kaže...

 je sigurno oriđiđi, i ja sam svoja 2 platio po cca 250 kn

11 godina
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

Znate li jos koju radnju koja prodaje OVO?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
10 godina
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

Jel ikad taj controller jeftiniji od 250 kn? Recimo za neka blagdanska sniženja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
kukuriža kaže...

Jel ikad taj controller jeftiniji od 250 kn? Recimo za neka blagdanska sniženja.

 Žični možeš i sad naći za ispod 250. Vidi ovdje. 

14 godina
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

Jel ima gdje za kupit zicani gamepad ali bijeli

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
Zna li netko kakva je ova stranica...
http://m.lightinthebox.com/hr/pc-gaming-wireless-prijemnik-za-pc-xbox-360-bijeli_p230521.html?prm=1.2.1.0
Mialim odakle dostavlja,hocu li imati veliku postarinu....
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

Samo nemojte kupovati u svijet medija. Tamo vam je garancija na kontroler godinu dana.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

Pozz!

 dali netko zna kako xbox one elite controller, instalirati na win7 64, jer stalno mi izbacuje COD 37, probao sam sa neta gledati i opet nista, valjda negdje grijesim! Ako netko zna ili ima slicna iskustva, da pomogne! Tnx! ;))

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
veseli007 kaže...

Pozz!

 dali netko zna kako xbox one elite controller, instalirati na win7 64, jer stalno mi izbacuje COD 37, probao sam sa neta gledati i opet nista, valjda negdje grijesim! Ako netko zna ili ima slicna iskustva, da pomogne! Tnx! ;))

 Si instalirao sve moguće dostupne updateove za Win 7? 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
Hexfire kaže...
veseli007 kaže...

Pozz!

 dali netko zna kako xbox one elite controller, instalirati na win7 64, jer stalno mi izbacuje COD 37, probao sam sa neta gledati i opet nista, valjda negdje grijesim! Ako netko zna ili ima slicna iskustva, da pomogne! Tnx! ;))

 Si instalirao sve moguće dostupne updateove za Win 7? 

 Nemam nikakvih update od kad imamo pc, tako je brat namijestio! Jer kad smo imali xp i kada je stavio update od onda mu je počeo štekat, sada treba vidjeti koliko to stoj! 

Pomislio sam na update, možda je baš to! Tnx!

9 godina
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

Ma nemam pojma, napravili smo update win 7, i opet baca cod 37. Tako da cu morati zamoliti bratovog frenda da preko Time Viewer, pokusa nesto, svejedno, tnx!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
veseli007 kaže...

Ma nemam pojma, napravili smo update win 7, i opet baca cod 37. Tako da cu morati zamoliti bratovog frenda da preko Time Viewer, pokusa nesto, svejedno, tnx!

 Evo guglam malo o tome, pa neki lik veli da su mu ova 2 updatea riješila problem:

 

only needed 2 updates to fix this issue:

  1. User-Mode Driver Framework version 1.11 Link:http://support.microsoft.com/kb/2685813

and

  1. Kernel-Mode Driver Framework version 1.11 Link:http://support.microsoft.com/kb/2685811

After a reboot, the controller was recognized and working perfectly. 

 

 

Druga stvar je pogledati dal vidi kontroler u Device Manageru pa ići na uninstall i onda neka sam traži driver.

 

A treći lik veli da je problem riješio tako da je promijenio USB kabel. Pa probaj neki drugi i probaj druge USB portove na kompu.

 

Ili jednostavno stavi gore Win 10 pa će skoro sigurno raditi :D

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

Kupis si adapter za 200 kuna i adio,wirelles gaming.

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
drakula789 kaže...

Kupis si adapter za 200 kuna i adio,wirelles gaming.

 A kako točno će mu to riješiti problem da Windowsi ne prepoznaju gamepad?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

prepoznat ce adapter,a adapter je povezan s gamepadom 

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

To nema smisla, jer računalo i dalje mora imati driver za gamepad da bi znalo što točno ta periferija želi od njega. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
drakula789 kaže...

prepoznat ce adapter,a adapter je povezan s gamepadom 

 Adapter ne moze na win 7 vec samo za win 10 i xbox one! Barem sam tako vidio na netu.

9 godina
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
Hexfire kaže...
veseli007 kaže...

Ma nemam pojma, napravili smo update win 7, i opet baca cod 37. Tako da cu morati zamoliti bratovog frenda da preko Time Viewer, pokusa nesto, svejedno, tnx!

 Evo guglam malo o tome, pa neki lik veli da su mu ova 2 updatea riješila problem:

 

only needed 2 updates to fix this issue:

  1. User-Mode Driver Framework version 1.11 Link:http://support.microsoft.com/kb/2685813

and

  1. Kernel-Mode Driver Framework version 1.11 Link:http://support.microsoft.com/kb/2685811

After a reboot, the controller was recognized and working perfectly. 

 

 

Druga stvar je pogledati dal vidi kontroler u Device Manageru pa ići na uninstall i onda neka sam traži driver.

 

A treći lik veli da je problem riješio tako da je promijenio USB kabel. Pa probaj neki drugi i probaj druge USB portove na kompu.

 

Ili jednostavno stavi gore Win 10 pa će skoro sigurno raditi :D

  Napravili smo update, nema vise cod 37, ali sad ne prepoznaje drivere! U manageru ga vidi, 10 puta sam uninstall, i kada sam trazi drivere ne moze ih naci, a sa ova 2 linka, ne znam tocno sta trebam napraviti jer tamo ima svega. A nije da se razumijem, tako dok brat nesto ne poduzme ja sa out, mijenjali smo usb kaba, portove na kompu! Za sada ne ide, vijerovatno je do win 7, ne bi htio da je do controllera, pa da se moram zazati sa garancijom, slanjem, itd.

Da ne duzim, hvala vam, svima, na pomoci!Tnx!

13 godina
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
veseli007 kaže...

  Napravili smo update, nema vise cod 37, ali sad ne prepoznaje drivere! U manageru ga vidi, 10 puta sam uninstall, i kada sam trazi drivere ne moze ih naci, a sa ova 2 linka, ne znam tocno sta trebam napraviti jer tamo ima svega. A nije da se razumijem, tako dok brat nesto ne poduzme ja sa out, mijenjali smo usb kaba, portove na kompu! Za sada ne ide, vijerovatno je do win 7, ne bi htio da je do controllera, pa da se moram zazati sa garancijom, slanjem, itd.

Da ne duzim, hvala vam, svima, na pomoci!Tnx!

 Ma s oba linka skineš update, ako iz nekog razloga te nije povukao automatski update. 99% da je s kontrolerom sve u redu. U krajnjem slučaju lako ga isprobaš na nekom drugo PC-u ili OS-u.

 

Wireless adapter bi po novom trebao raditi i na Win 7 i na Win 8.1. Bio je par mjeseci ekskluzivan za Windows 10 pa su to promijenili. Ali ne vjerujem da će ti to riješiti problem s driverom.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.9.2016 12:29 (Hexfire).
9 godina
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind
veseli007 kaže...
drakula789 kaže...

prepoznat ce adapter,a adapter je povezan s gamepadom 

 Adapter ne moze na win 7 vec samo za win 10 i xbox one! Barem sam tako vidio na netu.

  Moze adapter na win 7, sada sam bolje pogledao, Sorry!

  

 

9 godina
offline
Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

Probali smo sve, i kod frenda na win 7 i ista stvar, tako da mi samo peostaje win 10! Do onda, strpljenje nadam se nekih 20 dana! Lp!

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Wind

 Ma s oba linka skineš update, ako iz nekog razloga te nije povukao automatski update. 99% da je s kontrolerom sve u redu. U krajnjem slučaju lako ga isprobaš na nekom drugo PC-u ili 

 Neče instalirati update, ni ručno ni automatski, možda su ukinuli update na win7, pokušavali smo na sve načine i na Microsoft.Hr. i samo te šaltaju, tako da dok ne kupimo win 10 nebude ništa, :( do onda strpljenje!  Tnx!

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice