Gitara za igre

poruka: 5
|
čitano: 1.510
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Gitara za igre

gdje kupiti gitaru za frets on fire???

imam sve modove i pjesme od svih rock bandova i guitar hero-a ali bih si htio nabaviti gitaru, a u algoritmu je nema...

zna li tko gdje se moze nabaviti??

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gitara za igre

dajte ljudi recite neke...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gitara za igre

eBay je mjesto za tebe. Platiš karticom, dobiješ poštom robu... Ne moraš ni izlaziti iz kuće.

Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gitara za igre
i_rambo_plache kaže...

eBay je mjesto za tebe. Platiš karticom, dobiješ poštom robu... Ne moraš ni izlaziti iz kuće.

 slušaj nezna se svatko služit ebay i po nekim izvorima sam čuo da je nesigurno kupovat preko ebay-a
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gitara za igre
gamer2400 kaže...
i_rambo_plache kaže...

eBay je mjesto za tebe. Platiš karticom, dobiješ poštom robu... Ne moraš ni izlaziti iz kuće.

 slušaj nezna se svatko služit ebay i po nekim izvorima sam čuo da je nesigurno kupovat preko ebay-a
 Zato postoji "feedback" kojeg je poželjno slijediti. Korisnik s "feedbackom" od recimo 95+% je sigurno ok i poslati će robu.

A baratanje eBay-om... Treba se registrirati, ponuditi cijenu i platiti karticom. Zar je to tako teško?
Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice