GT5 + DFGT/g25

poruka: 9
|
čitano: 3.383
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
GT5 + DFGT/g25

Pozdrav svima!

Dvoumim se između kupnje ova dvaju volana! Čitao sam dosta po ostalim forumima o tim volanima te sam upoznat sa svim njihovim manama i prednostima!

Mene sad zanim dal se isplati dati 1000kn više radi boljih pedala i mjenjačke kutije, da budem precizniji prilikom korištenja kvačila da li se auto ponaša u GT5 realno,

npr.

 

1.prilikom vožnje pritisneš kvačilo i držiš gas, da li auto lupa u blokadu?

2.Spustaš se nizbrdo prema zavoju, i prije koćnice stisneš kuplug, da li auto dobije na ubrzanju?

3.da li se može krenuti s autom tehnikom vage kuplung/gas?

4. te čisto informativno pitanje koliko imate dojam stvarnosti prilikom izmjene brzina?

 

Onaj ko vozi auto ustvarnosti zna o čemu pričam?

 

Volan mislim samo koristit za GT5! ako GT5 nema takve reakcje na g25 onda bi definitivno uzeo DFGT!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GT5 + DFGT/g25

pa zar nitko nema g25 i GT5? bilokakvi savjeti su dobrodošli!!!

15 godina
protjeran
offline
GT5 + DFGT/g25

eh nebi ti znao,ali cuo sam da GT5 100% podrzava G27

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GT5 + DFGT/g25

hah baš šteta! zvao sam većinu dućana u HR na upit g25 i nebi vjerovali nitko ga nema, isto vrijedi za g27! Predpostavljam da je tako i za DFGT!

Ako netko zna ili vidio di se mogu kupit g25/27 naka slobodno napiše!

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2010 13:36 (igyp).
14 godina
neaktivan
offline
GT5 + DFGT/g25

Imam G27. Prije sam imao Logitech formula force ex. Razlika je nebo i zemlja...

Počevši od samog izgleda, preko kvalitete izrade do samog osjećaja vožnje.

Ako možeš izdvojiti dodatni novac za g25/27 svakako se isplati.

Od svega, najveća prednost g25/27 su po meni pedale, svaka pruža različiti otpor stoga je puno lakše dozirati kočenje ili recimo gas

na izlasku iz zavoja za razliku od ostalih volana iz logitechove ponude koji imaju dvije pedale jednakih otpora (eventualno je kočnica

malo čvršća ali i to je pod nogom gotovo neprimjetno).

 

1. Da

2. Ne

3. Ne baš jer je kuplung dosta osjetljiv

4. Sa g25/27 si najbliže stvarnosti što se tiče volana za simulacije, naravno i dalje miljama daleko od prave stvari.

    Dojam stvarnosti dosta ovisi i o voznom modelu unutar same igre. U gt5 skoro pa i ne osjetiš da si promjenio brzinu,

    pogotovo ako mijenjaš s onim polugama na volanu, jednostavno auto klizi dalje... ne znam baš kako to opisat treba probat.

    Taj dio su trebali bolje napravit...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GT5 + DFGT/g25

Pozdrav.

 

Vozim auto i nekakvu igricu doslovce ne usporeduj sa pravom voznjom auta jer to se nikada nece moci ostvariti.

 

Kad nabavis volan moj savjet ti je da pustis gran turismo 5 i nabavi si dirt 2 i onda igraj i reci mi kakav je filing.

 

Osobno sam imao g25 volan i odigrao dirt2 i to je nesto neopisivo sta taj volan radi ljudskim rukama i kompletnom tijelu prilikom voznje.

 

Naravno posto volan ima 6 stupnja ti to neces koristit u toj igri zato jer u colinu ne postoji manualni mjenjac vec sekvercijalni znaci gore,dolje

,ali zanemari to samo napravi jedan dir u toj igri i vidjet ces sta je taj volan sposoban.

 

Nisam se igrao na g27,ali sam uvjeren da u rally igrama nema razlike izmedu g25 i g27 nego je to cisti marketisni trik i samo naprijanije izgleda jer

ima ledice po volanu i malo drukcije izgleda. To je moje misljenje izmedu ta dva volana.Dapace radim sa takvom robom i iskreno meni je ljepsi g25

jer me posjeca na starije tipove auta sa starim pravim sportskim volanima.

 

 

Kuco
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.2.2011 11:29 (RAZERcoku).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
GT5 + DFGT/g25

Danas uzeo G25.I pokrenem GT5.

Jebote kako je dobro,bas moras pustit gas i kvacilo,pa brzina,pustis kvacilo i gas,inace te samo u ler prebaci.

Kvacilo fino oduzima snagu autu i cak uz manje kocnice i kvacilo se fino ulazi u zavoje.

Predobar volan naprosto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GT5 + DFGT/g25

Ubrzo će izaći (ili je već i izašao) službeni GT5 volan, pa radije njega sačekaj (a i cjene će onda opasti).

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
GT5 + DFGT/g25

Sluzbeni volan ce biti pun k para,a i cijene nece nikako pasti.

Ja sam ugrabio polovni G25 za 1000kn,a imas novi G27 za 1900kn,nemre nize od toga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice