Logitech G27 problem

poruka: 8
|
čitano: 8.038
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Logitech G27 problem

Ljudi ovako sad sam dobio ovaj volan g27 ali volan nema funkcije kada se okrece, radi mjenjac, rade papucice i rade one tipke na volanu ali volan se moze okretati u krug beskonacno, nema blokade nikakve a kada ga okrecem tamo mi nema nikakve funkcije na racunaru, skinuo sam instalaciju sa stranice logitechove i prikazan mi je volan i mjenjac i papucice i sve radi ali volan nema funkciju, molim vas pomozite mi, steta ovakav volan da ne radi, inace ga nesmijem otvoriti da vidim u cemu je problem, nije bilo adaptera pa sam mislio da je do toga medjutim prikljucio sam i adapter u volan misleci da ce proraditi i nista...Adapter je od 12V--1A, je li mozda nedovoljno napajanje ili ???

EmirSehic
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Logitech G27 problem

Prikljucio sam adapter od 24V i gore se upale lampice i volan se prodrma 2-3 puta ali se nemoze okrenuti, molim vas ljudi pomozite mi puno ce mi znaciti ako ovo cudo napravim

EmirSehic
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Logitech G27 problem

Hjooooj...pa zar je toliko teško potražiti po youtube tutorijal. Toliko videa, majko moja, ako ne znaš koristit ili se nećeš potrudit - daj nekome drugome

 

Evo jedan video

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2015 19:05 (GreenLife).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G27 problem

Ja izvrno internet i nema pomoci, problem je u volanu, kontas ?

Sve radi, tipke, mjenjac,tasteri na volanu, papucice ali volan se moze okretati u krug do beskonacno...Napravio sam tu 900° u tom programu da se okrece ali kada ga okrecem nema funkciju tj ne pokazuje nista na racunaru...Kada spojim adapter ili ga tek prikljucim na usb prodrma se volan 2-3 puta odnosno pokusa se okrenuti ali ne moze...Ja koliko znam kada se prikljuci on se sam rotira u desnu i u lijevu stranu ali kod mene ne moze i tesko se okrece inace !

EmirSehic
11 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G27 problem
Emaa kaže...

Ja izvrno internet i nema pomoci, problem je u volanu, kontas ?

Sve radi, tipke, mjenjac,tasteri na volanu, papucice ali volan se moze okretati u krug do beskonacno...Napravio sam tu 900° u tom programu da se okrece ali kada ga okrecem nema funkciju tj ne pokazuje nista na racunaru...Kada spojim adapter ili ga tek prikljucim na usb prodrma se volan 2-3 puta odnosno pokusa se okrenuti ali ne moze...Ja koliko znam kada se prikljuci on se sam rotira u desnu i u lijevu stranu ali kod mene ne moze i tesko se okrece inace !

 i nije ti palo na pamet da se možda neš pokvarilo ili riknulo i da treba možda na popravak promjenu nekog dijela ili nešto slično i da mu nema pomoći?

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.5.2015 11:47 (Kamikaza1600vti).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G27 problem

Napravio sam, neko je lose zavrnuo kuciste od volana tako da je bilo stegnuto pa se teze okretao, cim sam odvrnuo sarafe volan se okretao normalno a unutar je bil pobjegla samo kao neka "letva" po kojoj je hodao zupcanik mali od volana, sada radi odlicno...

Emir Sehic
12 godina
offline
Logitech G27 pomoč-problem sa adapterom ili volan

molija bi za pomoč
zna li neko di bi u Splitu moga provjerit ispravnost Logitech G27 volana i zamjenskog adaptera.
kupia san zamjenski adapter za koji san mislija da je problem ,ali kad ga uključim u volan adapter blinka (to bi tribalo zančit da nije spojen).
volan kad se uključi priko zamjenskog adaptera u struju nemrda s mista (mora bi se centriat - zavrtit livo-desno)
neznam dali je do đeka na adapteru ili je volan riknia , pomagajte ako znate di u Splitu bi moga provjerit volan i adapter.
pedale i mjenjač normalno rade.
zamjenski adaprer je 24V 2A

ili još bolje ako neko ima Logitech G27 ili G25 i 10 minuta vrimena da provjerimo ispravnost volana - adaptera
Split - okolica

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.7.2015 14:19 (toni36).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Logitech G27 problem

Pa jel znaš koje su vrijednosti original adaptera?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice