Ne radi vibracija na Smartboxu

poruka: 17
|
čitano: 6.401
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Neradi vibracija na gamepadu

Znaći imam gamepad Smartbox ovaj, i neradi mi vibracija na nijednoj igrici, a drivere sa Cd sam izgubio. Jeli netko zna više o ovome?????

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Neradi vibracija na gamepadu

ja znam ja ga imam to je svtarno loš gamepad meni je nakon par dana igranja nije mi radio uldaz za ps2 to nije baš neki kvalitetan gamepad pa se zato lako kvari

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Neradi vibracija na gamepadu

Smartbox je "zadnja rupa na svirali" pa me ne čudi kaj ti je vibracija otkazala!

Imal sam i ja (još imam) isto takvu kopiju PS gamepada, ali od Pacitecha i još radi!

 

Moj savjet ti je da kupiš nekaj od Logitecha, ima već gamepada po malim cijenama.

Recimo, najbolji iz ponude košta 281kn, 2god garancije!

Radi se o Rumblepadu 2

Ima još i takav bežični, kojeg sam ponosni vlasnik ali je skuplji.

 

Ak ti se više sviđa Xbox style, onda Logitech opet ima odgovor:

 

Chillstream

 

On ti još i hladi dlanove.

 

Kaj se tiče Smartboxa, na netu nisam našel nikakve drivere već tvrtku za poklone pod tim imenom...Cool

Tako ak si gamer, najbolje ti je da kupiš nekaj od ovog gore.

Enivej, kaj će ti vibracija?

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Neradi vibracija na gamepadu

Ja sam mislio kupit gamepad PS2 Dual shock gamepad jer je on stvarno najbolji za nogomet i opčenito igrice. I mislio sam kupiti ovaj konverter da ga mogu na komp spojiti. Sad mi recite da li je to bolje ili neki drugi gamepad baš za PC kupiit? Hvala!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Neradi vibracija na gamepadu

Bolje dodaj još malo novaca i kupi Logitech Rumblepad 2 koji je Armor preporučio.

 

Ja imam Rumblepad 2 već 4 god., non stop se igra s njim, radi bez greške, kao i prvog dana.

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Neradi vibracija na gamepadu
Ivan36 kaže...

Znaći imam gamepad Smartbox ovaj, i neradi mi vibracija na nijednoj igrici, a drivere sa Cd sam izgubio. Jeli netko zna više o ovome?????

Jel ti vibracija radila, pa je prestala, ili nikad nije ni radila?
 
Da bi vibracija radila moraju se instalirati driveri, možda si ih kojim slučajem obrisao.
Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Neradi vibracija na gamepadu
Joka kaže...
Ivan36 kaže...

Znaći imam gamepad Smartbox ovaj, i neradi mi vibracija na nijednoj igrici, a drivere sa Cd sam izgubio. Jeli netko zna više o ovome?????

Jel ti vibracija radila, pa je prestala, ili nikad nije ni radila?
 
Da bi vibracija radila moraju se instalirati driveri, možda si ih kojim slučajem obrisao.
 ma baci taj gamepad u smece, to nis nevalja, ja sam imo 2 takva i svako malo nije radila vibracija, a svaki od njih se strgo za par mjeseci,a da negovorim koliko kasne komande, uzmi si neki logitech, npr. dual action i neces pozalit, meni vec radi bez greske 3 godine...
Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
16 godina
neaktivan
offline
Neradi vibracija na gamepadu

Skini drivere od tog gamepada. U google upiši: "'puno ime gamepada' drivers" i trebao bi pronaći drivere za tvoj gamepad.

Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2009 13:33 (i_rambo_plache).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Neradi vibracija na gamepadu
Ivan36 kaže...

Ja sam mislio kupit gamepad PS2 Dual shock gamepad jer je on stvarno najbolji za nogomet i opčenito igrice. I mislio sam kupiti ovaj konverter da ga mogu na komp spojiti. Sad mi recite da li je to bolje ili neki drugi gamepad baš za PC kupiit? Hvala!!!

 e ja ti to imam, imao sam jedan PS2 od kojeg je ostao samo joystick -.- ... ali ovaj aadapet je isti kao moj, kupio sam ga u italiji kostao je mozda 4-5 eura i sve radi savršeno (sve programabilne tipke, vibracija) ma odlično
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
15 godina
neaktivan
offline
Neradi vibracija na gamepadu

Evo ovako, nemam drivere za taj gamepad Smartbox, tj. neke sam našao pa sam u control panel išao i tamo radi vibracija, ali u igircama neće da radi. A još u control panelu nemogu stisnuti tipku apply, koja drugima oće. Evo slika kako to izgleda. Možda nisam dobre drivere instalirao, a i nema ih na internetu baš puno, tako da nisam siguran da sam skinuo pravi. Ako netko zna gdje ima skinuti neka mi kaže link ili mi pošaljite taj driver. Molim vas!!! A tako i tako ću kupiit novi pa mi recite konačno koji je bolji, ovaj od PS2 koji bi sveukupno došao 270 kn ili taj logitech. Koji ej bolji za igrice općenito, vidim da su na ovom od PS2 bolje raspoređene tipke za lijevo, desno, gore, dole nego na ovom Logitechu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2009 19:53 (Ivan36).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Neradi vibracija na gamepadu

Jeli ima tko drivere za ovaj gamepad Smarxbox????? Heeelp!!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Neradi vibracija na gamepadu
Ivan36 kaže...

Jeli ima tko drivere za ovaj gamepad Smarxbox????? Heeelp!!!!

 zato postoji jedan dobar frend, zove se google
15 godina
neaktivan
offline
Neradi vibracija na gamepadu

A tražio sam i skidao, ali isto nema vibracije, neznam zašto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Neradi vibracija na gamepadu
Ivan36 kaže...

A tražio sam i skidao, ali isto nema vibracije, neznam zašto.

 zato što igra ne podržava taj gamepad. i jel to toliko bitno? ni na mojem gamepadu ne radi vibracija na većini igara pa ne kukam.
15 godina
protjeran
offline
RE: Neradi vibracija na gamepadu

taj smartbox je živo smeće, svaka kuna se isplati za ramblepad 2, koristim ga već 3 godine i radi ko sat

15 godina
neaktivan
offline
Neradi vibracija na gamepadu

meni na tom gamepadu uvjek pišti kada vibrila mislim njemu vibracija nikad nije bija jača strana

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ne radi vibracija na Smartboxu

Evo planiram kupiti sutra ili preksutra, pa mi brže recite koji da uzmem. Evo ovako, čitajući po forumima odlučio sam se za ove 3 opcije:

PS2  gamepad + adapter( 270 KN),

Logitech Rumblepad 2,

Logitech Chillstream.

Svaki komentar je dobrodošao. Ajde bugovci, recite nešto, ali pametno.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2009 0:37 (Ivan36).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice