Prijedlog za volan(PC)

poruka: 20
|
čitano: 7.893
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Prijedlog za volan(PC)

Po naslovu možete zaključiti št0 tražim.Od 200-300 kn da mogu igrat sve igre nfs underground,carbon,most wanted,TDU itd.I nek ima i papučice za gas i kočnicu i po mogućnosti mjenjač.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog za volan(PC)
big_guy kaže...

Po naslovu možete zaključiti št0 tražim.Od 200-300 kn da mogu igrat sve igre nfs underground,carbon,most wanted,TDU itd.I nek ima i papučice za gas i kočnicu i po mogućnosti mjenjač.

 I još što kožom presvučen volan,budi zadovoljan da za 300 kn dobiješ komad plastike koji ćeš okretati oko osi!Koji lik!
"In vino veritas" "Quod capita tot sententia"
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog za volan(PC)

Šta si ti usto na lijevu nogu šta se ljutiš odma nemoraš bit sarkastičan

 

15 godina
offline
RE: Prijedlog za volan(PC)
hahahahahahaha........imas za uzet 255 kuna...kineski neki...vrti se...ima papucice...mjenjaca nema lol.....al stavis si mjenjanje na automatik a sastrane drzi batinu i okreci zamisljaj da je mjenjac =))))
15 godina
neaktivan
offline
Prijedlog za volan(PC)

Vidim da se svi sprdate pa evo preporučite neki sa papučicama bez mjenjača!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Prijedlog za volan(PC)
ja se nesprdam =)..jojojoj...al vjeruj mi nevrjedi ti uzet od 200 ili 300 kuna volan..ja sam uzeo pa et sam sta ga nisam bacio kroz prozor....toliko lose ohhh.....et kong gaming tak nest od njih je jeftin volan(al pazi ŠROT)...
15 godina
neaktivan
offline
Prijedlog za volan(PC)

g25 nekih 200 kn u vemilu

"In vino veritas" "Quod capita tot sententia"
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Prijedlog za volan(PC)

Šifra: 2650001
Naziv: *Logitech G25 Racing Wheel PC/PS3 Steering Wheel / 963416-0914
Gotovina/Kartice: 1.895,00....gdje si ti vidio 200 kn?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog za volan(PC)
tandara kaže...

g25 nekih 200 kn u vemilu

  Jel se uz taj volan dobiju papučice?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog za volan(PC)
big_guy kaže...
tandara kaže...

g25 nekih 200 kn u vemilu

  Jel se uz taj volan dobiju papučice?
 dado16 ti je dobro napisao,a tu ti fali 0 na tih 200kn,znaci oko 2000.
po meni se ne isplati kupovat ispod 1000 kn volane jer su neupravljivi,i preplasticni.
ja sam ga kupio za 370 kn za ps2 sa papucicama pa ni jednu igru nisam mogo igrat kako je los.
q6600 H2O @3GHz, 6GB DDR2,ati radeon 3870x2
15 godina
neaktivan
offline
Prijedlog za volan(PC)

Bolje nemojte pisat ako je cijena veća od 300 kn.Ne treba meni sad nešto od 1000 kn daj preporučite nešt 200-300 kn i da ima papučice.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prijedlog za volan(PC)

Ko prvo ko je rekao da sam ja zaboravio dodati  nulu na 200?Lik je najjači,jel ima papučice?hahhahaha

"In vino veritas" "Quod capita tot sententia"
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog za volan(PC)
tandara kaže...

Ko prvo ko je rekao da sam ja zaboravio dodati  nulu na 200?Lik je najjači,jel ima papučice?hahhahaha

 ajde stavi link da je 200kn taj volan.ako ima onda se ispricavam.
q6600 H2O @3GHz, 6GB DDR2,ati radeon 3870x2
15 godina
offline
Prijedlog za volan(PC)

Najjeftiniji, a da je dobar ti je LOGITECH Formula Force EX i dođe ti negdje od 480 do 550 kn. Ništa slabije (i jeftinije) NEMOJ uzimat. Svakako neka ti prvi izbor padne na Logitech jer sve ostalo izgleda smješno kad primiš u ruke.

***Stargate Atlantis*** Sheppard: All I have to do is climb up,and I'm in. Teyla: Climb the tower? Is that even possible? Sheppard: Sure! Batman did it all the time. Piece of cake. ***Stargate Atlantis***
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prijedlog za volan(PC)

Evo našao sam neki   Logitech Formula Vibration Feedback Wheel-319 kn.da li je iko ikad igro s njim i kakvi su dojmovi

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Prijedlog za volan(PC)
radit ce svoj posao
intel q6600@4.0GHz,1000gb hard(2x500),4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w, 4870 1GB oc840/950(3800)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog za volan(PC)
robert kaže...
tandara kaže...

Ko prvo ko je rekao da sam ja zaboravio dodati  nulu na 200?Lik je najjači,jel ima papučice?hahhahaha

 ajde stavi link da je 200kn taj volan.ako ima onda se ispricavam.
 Ovo je nevjerovatno ja čovjeka sp**** ,a cijeli forum pada u delirij!
"In vino veritas" "Quod capita tot sententia"
15 godina
offline
RE: Prijedlog za volan(PC)
big_guy kaže...

Evo našao sam neki   Logitech Formula Vibration Feedback Wheel-319 kn.da li je iko ikad igro s njim i kakvi su dojmovi

Nisam igral, al sam ga vidio. Ima malo čudne pedale i nema force feedback, nego samo vibracije, a na koju foru one rade to neznam. Ak misliš igrat NFS i slične igrice onda bu dobar, no za prave igre (LFS, GTR) trebš nekaj bolje.
***Stargate Atlantis*** Sheppard: All I have to do is climb up,and I'm in. Teyla: Climb the tower? Is that even possible? Sheppard: Sure! Batman did it all the time. Piece of cake. ***Stargate Atlantis***
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog za volan(PC)
BlackM kaže...
big_guy kaže...

Evo našao sam neki   Logitech Formula Vibration Feedback Wheel-319 kn.da li je iko ikad igro s njim i kakvi su dojmovi

Nisam igral, al sam ga vidio. Ima malo čudne pedale i nema force feedback, nego samo vibracije, a na koju foru one rade to neznam. Ak misliš igrat NFS i slične igrice onda bu dobar, no za prave igre (LFS, GTR) trebš nekaj bolje.
  A jel ima na tom volanu nekakve tipke da na njima mogu mjenjat brzine?
16 godina
offline
Prijedlog za volan(PC)

Al ste bezobrazni, čemu mučite čovjeka, a on lijepo pita.

 

Znači, moraš dati minimum 340kn za neki solidni volan poput OVOG

Ima tipke sa strane al ne znam dal buš mogel tak mijenjati ak nemaš duge palčeveCool

Jedino ak nema još negdje iza neke tipke...

 

A ak baš moraju biti i pedale, a nisi prezahtjevan korisnik, onda bude dobro i OVO

 

Eto, to su ti dva volana s kojima se da voziti i nisu skupi.

Osobno ti preporučam Logitecha

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice