PS2 emulator di šta kako?

poruka: 4
|
čitano: 2.472
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
PS2 emulator di šta kako?

Evo vako zanima me kako da sredim taj emulator molim vas od 1 do zadnje stavke da mi objasnite i ako je moguće linkove da mi date? HVALA UNAPRIJED!

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:ma
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
PS2 emulator di šta kako?

Evo ovako na ovom LINKU sam našo kako ga konfigurirat i to sve no kaže da izvućem bios s ps2 kako? i neš na torrentu da nađem bios sad to nisam ništa skonto molim objašnjenje!

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:ma
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PS2 emulator di šta kako?

Ajde više počni koristit tražilicu!

KLIK

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369...Mislim da ce se to promjenit uskoro (na bolje)
 
3 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
PS2 emulator di šta kako?

Ajd pošto sam otvorio temu da pitam onda sve naštimao kao na linku koji sam dao ranije i neradi mi kako treba zašto? ugasi se emulator!

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:ma
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice