Slušalice?

poruka: 10
|
čitano: 2.340
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Slušalice?

Dakle, kupio sam nedavno gamerske slušalice.. I sada idem malo slušat glazbu i nerade... Bilo šta što je povezano sa zvukom neradi.. A upaljenje su..
Išao sam probat na Laptop i rade.. Pa mi sad nije jasno, jer moguće da je u Zvučnoj kartici problem.. Pa sad neznam, nek se izjasni neko koje ima isti problem ili ga zna riješiti.. Fala unaprid!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Slušalice?

A jesil probao namjestiti postavke zvuka,ili instalirati drivere za zvučnu Belji se

RIDER
14 godina
neaktivan
offline
RE: Slušalice?
a kaj su to gamerske slusalice. kakav je prikljucak, standardni 3,5mm stereo ili...
15 godina
protjeran
offline
Slušalice?

koji pc imas, koji OS imas, i najbitnije, koje pobogu slusalice imas lol

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Slušalice?
rider15 kaže...

A jesil probao namjestiti postavke zvuka,ili instalirati drivere za zvučnu Belji se

 

Jesam

 

 

 

Mislis da napisem sve u PCu? OS- nezz šta je to.. Slusalice- Speedlink medusa NX- 3,5mm

 

 

Ako nista mislim da cu kupit najjeftiniju zvucnu karticu da vidim ocel radit jer jedan mi kaze da je njemu tako bilo i da je kupio i na toj drugoj da mu je radilo

14 godina
neaktivan
offline
RE: Slušalice?

os ti je operativni sistem xp 7 ili neki drugi....jel ti ni9kako neradi zvuk ili samo na slusalicama? vidi koja ti je zvucna pa instaliraj za nju driver mora proraditi...

amir sivac
14 godina
neaktivan
offline
RE: Slušalice?

Radi mi na zvucnicima, i slusalice valjaju jer mi na laptopu normalno rade samo ovdje na kompu nece

14 godina
neaktivan
offline
RE: Slušalice?
ne kuzim. oces da ti netko pomovne a neces dati nikakvu korisnu informaciju.
cool
14 godina
neaktivan
offline
Slušalice?

Rijesio sam ovo hvala bogu

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Slušalice?

zz moze li mi itko rec sta trebam uradit da kad igram sp ili mp da samo cujem zvuk na slusalice a ne na zvucnike..........hvala....

 

errando discimus Ła§t
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice