Avengers: Endgame

poruka: 133
|
čitano: 18.760
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Avengers: Endgame
stribs kaže...

Evo i ja sinoc pogledao film, do cca pola 2 trajao 

Film oodlican, iako mi je za malkicu prvi dio bolji.Ne znam tocno zasto ali tako je haha

 btw Thanos mi je bio odlican kao negativac...

 

Kad ovdje vec pisemo spoilere, zanima me gdje je Loki nestao? On je ostao ziv jel tako?

I jel to kraj avengersa ili cemo dobivati jos filmova? Sta je sljedece na redu?

 

 teleportirao se u spinoff tv seriju

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
14 godina
offline
Re: Avengers: Endgame
stribs kaže...

Evo i ja sinoc pogledao film, do cca pola 2 trajao 

Film oodlican, iako mi je za malkicu prvi dio bolji.Ne znam tocno zasto ali tako je haha

 btw Thanos mi je bio odlican kao negativac...

 

Kad ovdje vec pisemo spoilere, zanima me gdje je Loki nestao? On je ostao ziv jel tako?

I jel to kraj avengersa ili cemo dobivati jos filmova? Sta je sljedece na redu?

 

 Loki je otisao u alternativnu stvarnost ( gdje ga ne ubije Thanos), to Cap nije mogao popraviti jer ne znaju gdje je, već su Tesaract uzeli iz sedamdesetih i tamo vratili. Ove jeseni ce biti serija sa Tomom Hiddlestonom na novom Disney+ servisu tako da ćemo saznati...

 

Kraj je Avengersa u ovom timu kakav je bio, ali zamjenit ce ih drugi. Cap Marvel je navodno potpisala ugovor za 7 filmova. Iduci je Spiderman kao kraj ove faze.

Zai iduću godinu MCU ima 2 datuma ( mislim 5 i 11 mjesec), jos se ne zna koji filmovi će izaći. Ovog ljeta će najaviti na Comiconu.

A ono sto se šuška i na čemu se radi: Black Widow, Black Panther 2, Dr. Strange 2, Eternals, Shang Chi i Guardians of the Galaxy 3.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2019 11:55 (stiffler13).
13 godina
offline
Avengers: Endgame

Ako su otišli i posudili teserakt iz 70tih, onda se ta epizoda s lokiijem nije ni desila pošto je teserakt predan Pearcu bez natezanja, zar ne?

 

Mislim da je Loki moment just for fun bio.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Avengers: Endgame

Ali su ga i vratili u 70te, što znači da se sve nakon toga odvijalo "isto" kao u nama znanoj prošlosti. Zato mi ta scena s Lokijem nije jasna. Taj događaj miče jedan infinitiy stone (potencijalno) dalje od Thanosa. Možda i zauvijek. Ili ga Loki, u toj fazi, koristi da se umili Thanosu i ispere poraz.

 

Vojska u zadnji tren ima smisla. Znači nakon Hulka svi su se vratili, Thanos ulijeće u atmosferu i svi dolaze u obranu. Nije bilo "samo" Avengersi nego sad su došli svi.

 

Mene iskreno je živcirao Thanos overkill. Bilo je ko u nekom glupom horroru da ga nemreš ubiti ni da hoćeš. Marvel dopusti scenu s odrubljivanjem glave, ali ruku i dalje ne smiješ taknuti iako imaš par likova sa opakim oružjima. Također Hulka nisu iskoristili a mogao je i on dobiti neki nano oklop. Uostalom svi su. Uglavnom dobiješ osjećaj da Marvelica mogla više, da je Scarlet mogla srediti sama pola vojske, da se zapitaš otkad Pepper najednom juri i snalazi se u Iron women (?!) oklopu... I možda najviše kaj se Štef vratio Soul stone. Ako je duša za dušu, u trenutku da vraća na tom planetu su dvije duše...  

In vino veritas
7 godina
offline
Re: Avengers: Endgame
GranDaddo kaže...

Ali su ga i vratili u 70te, što znači da se sve nakon toga odvijalo "isto" kao u nama znanoj prošlosti. Zato mi ta scena s Lokijem nije jasna. Taj događaj miče jedan infinitiy stone (potencijalno) dalje od Thanosa. Možda i zauvijek. Ili ga Loki, u toj fazi, koristi da se umili Thanosu i ispere poraz.

 

Vojska u zadnji tren ima smisla. Znači nakon Hulka svi su se vratili, Thanos ulijeće u atmosferu i svi dolaze u obranu. Nije bilo "samo" Avengersi nego sad su došli svi.

 

Mene iskreno je živcirao Thanos overkill. Bilo je ko u nekom glupom horroru da ga nemreš ubiti ni da hoćeš. Marvel dopusti scenu s odrubljivanjem glave, ali ruku i dalje ne smiješ taknuti iako imaš par likova sa opakim oružjima. Također Hulka nisu iskoristili a mogao je i on dobiti neki nano oklop. Uostalom svi su. Uglavnom dobiješ osjećaj da Marvelica mogla više, da je Scarlet mogla srediti sama pola vojske, da se zapitaš otkad Pepper najednom juri i snalazi se u Iron women (?!) oklopu... I možda najviše kaj se Štef vratio Soul stone. Ako je duša za dušu, u trenutku da vraća na tom planetu su dvije duše...  

 Koliko sam ja shvatio, oni su promjenom prošlosti stvarali novi timeline. 

Znači te promjene koje su napravili nisu utjecale na njihov timeline. 

11 godina
protjeran
offline
Avengers: Endgame

Čak i da su sve pokrpali što su spetljali po prošlosti, jednu stvar nisu mogli vratiti na mjesto, a to je Thanos.

Njegov dolazak u 2019., i umiranje njega i cijele vojske briše (tj. stvara se jedna novi) čitav timeline od prvih čuvara galaksije pa nadalje, što znači da ... neznam ni sam što znači. *ebeno putovanje kroz vrijeme.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
15 godina
offline
Re: Avengers: Endgame

Thanos i njegova vojska su mrtvi u glavnom MCU timelineu, ali ono što mi nikako nije jasno je Cap, treba pocekati i vidjeti sto braca Russo kazu na to. Makar vrlo moguce da ce reci da je kraj slobodna interpretacija il tako nesto. Jos nesto sto mi nije bilo jasno u filmu jest kako je Nebula(2014.) poslala Thanosa i njegov brod kroz Quantum Realm u sadasnjost, ima netko kakvo objasnjenje?

11 godina
protjeran
offline
Re: Avengers: Endgame
emerik kaže...

Thanos i njegova vojska su mrtvi u glavnom MCU timelineu, ali ono što mi nikako nije jasno je Cap, treba pocekati i vidjeti sto braca Russo kazu na to. Makar vrlo moguce da ce reci da je kraj slobodna interpretacija il tako nesto. Jos nesto sto mi nije bilo jasno u filmu jest kako je Nebula(2014.) poslala Thanosa i njegov brod kroz Quantum Realm u sadasnjost, ima netko kakvo objasnjenje?

 Thanos i vojska su mrtvi u 2014.g., a snap se dogodi 2018.g. od strane Thanosa ... timeline je mrtav ... vjerojatno namjerno kao prostor za spinoff serije i filmove, ova krava se može dojiti unedogled.

Prođu ko i sve ostalo, Pym particle ... Nebula im sve da na gotovo.

Po pitanju znanosti, Thanos sa svojom ekipom je nekoliko koplja ispred Zemlje, Starka i Wakande ... tak da mu je trebalo malo vremena da skuži kak to radi, a još je imao i pristup Nebulinom mozgu koja je sve vidjela i čula direktno od Starka dok je objašnjavao kako to radi da bi mogli putovati kroz vrijeme.

 

Evo primjer, Thanos devastira Xandar da bi došao do kamena, prije dolaska na Thorov brod i IW ... a sada se to ništa neće dogoditi, niti će Asgardijske izbjeglice biti pobijene.

Al kako su rekli, prošlost nemože mijenjati budućnost, ni obrnuto ... što znači da se novi timeline stvara (potvrdila Drevna).

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2019 15:21 (Jarvan).
15 godina
offline
Re: Avengers: Endgame

Ne, oni su promijenili svoj timeline. Nisu mogli poništiti Thanosov prvi snap, zato se nisu vratili u proslost i ubili bebu Thanosa, jer to ne bi promijenilo njihov timeline nego taj neki drugi. Oni su zeljeli invertirati ono sto je on napravio, zato su se vratili u proslost, skupili sve kamene, dosli u svoju sadasnjost i tamo invertirali snap. Zato su se i Doctor Strange i ostali uspjeli vratiti i doci do Avengers compounda, jer je to ista sadasnjost gdje su oni poginuli od prvog snapa.

11 godina
protjeran
offline
Re: Avengers: Endgame
emerik kaže...

Ne, oni su promijenili svoj timeline. Nisu mogli poništiti Thanosov prvi snap, zato se nisu vratili u proslost i ubili bebu Thanosa, jer to ne bi promijenilo njihov timeline nego taj neki drugi. Oni su zeljeli invertirati ono sto je on napravio, zato su se vratili u proslost, skupili sve kamene, dosli u svoju sadasnjost i tamo invertirali snap. Zato su se i Doctor Strange i ostali uspjeli vratiti i doci do Avengers compounda, jer je to ista sadasnjost gdje su oni poginuli od prvog snapa.

 To je bio NJIHOV PLAN, nisu računali da će Thanos doći na Zemlju ... iz PROŠLOSTI ...

 

Drevna, a kasnije i ostali koji razumiju problematiku su EKSPLICITNO naglasili da se petljanje po timeline ne smije dogoditi, pa makar pod cijenu spašavanja cijelog svemira. (svi su preolako shvatili DORMAMUa, i što znači on ako dobije priliku ući u našu dimenzije, a petljanje po timeline mu omogućava upravo to)

 

Vjerojatno je to temelj za slijedeći film, jer ovo nije kraj Thanosa, pošto su nam pokazali ljušturu Adama Warlocka. I to će biti sljedeći veliki VAU, jer to je ono što Marvel drži na životu i nas na prstima.

A usput će opravdati druge glumce kojima je ugovor istekao.

 

Kad bolje razmislim, naslov je ključan, pogriješili su ga...trebao je biti Avengers: Retirement

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2019 15:34 (Jarvan).
15 godina
offline
Re: Avengers: Endgame

Dobro, znaci oni su promijenili drugi timeline ubivsi Thanosa u njemu, ali u njihovom je on mrtav jos pod pocetka filma.Kako to mislis nije kraj Thanosa? Kreiran je taj jedan timeline u kojem nema Thanosa, ali to ne utjece na MCU standardni timeline. Kako Dormamu ili neki drugi vilain mogu iskoristiti tu cinjenicu da je jedan timeline promijenjen?

11 godina
protjeran
offline
Re: Avengers: Endgame
emerik kaže...

Dobro, znaci oni su promijenili drugi timeline ubivsi Thanosa u njemu, ali u njihovom je on mrtav jos pod pocetka filma.Kako to mislis nije kraj Thanosa? Kreiran je taj jedan timeline u kojem nema Thanosa, ali to ne utjece na MCU standardni timeline. Kako Dormamu ili neki drugi vilain mogu iskoristiti tu cinjenicu da je jedan timeline promijenjen?

 Svaki "universe" ima svoja pravila, MCU je postavio svoja, i ako ne misli ih pratiti onda je Endgame prepun grešaka i propusta, u što ne vjerujem, jer dosad je sve imalo dobar razlog, što se i vidi u silini filmova gdje su sve uspjeli savršeno povezati.

Dormamu je vezan uz priču dr. Strangea, magija i vremenski điđi miđi ... scenarist može kaj oće, a ako pogledaš malo bolje film Dr. Strange, tamo je "Kajcelius" uz Drevnu to dobro objasnio.

Dogodilo se ono što su htjeli izbjeći, stvaranje drugog timelinea, jer oni žele spasiti svoj, što su i učinili kad je Hulk pucnuo ... i onda je došao Thanos iz prošlosti i sve poremetio.

 

Sve izgleda da će Eternals, Adam Warlock, Dormamu ili barem jedan od njih se baviti ispravljanjem timelinea, tj. poništavanjem stvaranja nepotrebnog radi "kozmičke neravnoteže" i slično, jer stripovi i Thanos su opsjednuti upravo time.

 

Ako baciš oko na stripove, vidjet ćeš da se i pisci samih stripova gube kad krene petljanje po vremenu, dimenzijama i slično, a tek kad se počnu preklapati ... živa glavobolja.

 

Uglavnom, puknuli su temelje za nastavak MCU, a bilo bi smiješno vjerovati da će svi filmovi biti standalone trilogije ... isto to smo i mi vjerovali 2008.g.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2019 15:52 (Jarvan).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Avengers: Endgame
mar123 kaže...

...neznam jesam ja mozda zabrijao ali iron man u jednom trenu kaze da je prije nekoliko godina vidio viziju(pretpostavljam da je mislio na ono kad ga je vanda bacila u trans) i u toj viziji su avengeri porazeni, stit od kapetana je raspuknut...

 

Da. Možeš pogledati i druga video-mišljenja od prvog dana prikazivanja, većina ih spominje i taj easter egg o toj viziji.

 

bruno03 kaže...
Meni su spoileri malo unistili film. Inace ih izbjegavam...

 

Ajmo malo uzimati više odgovornost za svoje odluke, može? :) Dakle, NE nikako gledati ni čitati išta s temom filma dok ne pogledamo film, OK? :) Vjeruj mi ovo (ako hoćeš dat ću ti link pa prouči vrijeme prikazivanja) - PODCAST s naglabanjem spoilera tog filma je počeo iste minute (negdje na Zapadu) kad je u 19:00 kod nas počelo prikazivanje pretpremijere. Tako se to radi - tko hoće neka komentira, tko neće neka ne prati dok ne pogleda film.

 

Gogy7 kaže...
Zar se rukavica i kamenje nisu unistili nakon sto je thanos pucnuo.

 

Ova rukavica je od Starkovog nano-materijala, zato je uspio u trenu prebaciti s Thanosove ruke na svoju kada mu je Dr. Strange dao znak da je njegova žrtva onaj jedini mogući ishod.

 

stribs kaže...

zanima me gdje je Loki nestao? On je ostao ziv jel tako?

 

 

Ovo je zanimljivo. Bio sam uvjeren da je njegova pogibija u prethodnom filmu kraj. Sad čitam kolege forumaše koji daju alternativne ideje.

 

Where else are you going to practice, other than at your actions, speech and thoughts?
16 godina
offline
Re: Avengers: Endgame
Izgleda da cu morati prihvatiti tvoje objasnjenje u vezi rukavice i tog instant prebacivanja jer ja ne mogu objasniti kako se to dogodilo. Ne salim se niti vrijedam.

Postavlja se pitanje zasto tu super nabrijanu sposobnost nije odmah upotrijebio tijekom obracuna na Titanu u Infinity War-u.
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2019 18:08 (Sint1).
16 godina
offline
Re: Avengers: Endgame
Sint1 kaže...
Izgleda da cu morati prihvatiti tvoje objasnjenje u vezi rukavice i tog instant prebacivanja jer ja ne mogu objasniti kako se to dogodilo. Ne salim se niti vrijedam.

Postavlja se pitanje zasto tu super nabrijanu sposobnost nije odmah upotrijebio tijekom obracuna na Titanu u Infinity War-u.

Armor je od nanotehnologije i rukavica je također bila jer smo vidjeli kako se poveća i prilagodi Hulkovoj ruci. Znači da Tony kad je pokušavao skinuti rukavicu Thanosu držao ju je rukama pa se armor povezao sa rukavicom i uspio aktivirati preko nanobota prebacivanje kamena. Mislim da nije prebacio cijelu rukavicu nego samo kamene na svoju ruku. Tako sam ja shvatio. 

 

Mene je najviše zasmetala uloga Hulka i Thora, skoro beskorisni su bili. Dobro Hulk je prvi pucnuo prstima za povratak svih, al čim su predstavali Profesor Hulka ja opće nisam skužio kak je sad Banner glavni a tijelo Hulka. Znači još je bio Banner samo čovjek kad su Thanosa na početku jer je bio u hulkbusteru, i onda samo u 5 godina sve se promjeni. Također zašto je do kraja filma ostao sa protezom na ruci gdje je bila rukavica, kolko god da ga je ozljedila, ipak ima najviši faktor zacjeljivanja ikad, žašto se nije regenerirao.

Od Thora su mi napravili sprdnju, sa škempom i pivama, i na kraju kad se tukli Thanos ga razbacivao ko lutku, nije nijedamput pošteno ga udario ili nešto. 

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
13 godina
offline
Re: Avengers: Endgame
tommy2103 kaže...

Od Thora su mi napravili sprdnju, sa škempom i pivama, i na kraju kad se tukli Thanos ga razbacivao ko lutku, nije nijedamput pošteno ga udario ili nešto. 

 Osim što ga je u ovom filmu ubio, a u prošlom jedini uspio imalo ozlijediti.

 

A tretiranje Thora kao comic relief lika, je najbolji potez koji su povukli. Prva dva Thorova filma su bila negledljivo smeće. Srećom je netko skužio da je Hemsworth genijalan u komičnim ulogama pa smo prvo dobili savršeni Thor Ragnarok, a sad još i Thora Lebowskog.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Avengers: Endgame

Nije mi jasno, radi se o životima preko 3,5 milijarde ljudi, njihovim bližnjima i poznanicima, pojavio se tračak nade da uspiju sve vratiti u prethodno stanje, misija se mora odviti točno po određenom planu i postoji samo jedna prilika za to i na kraju svega ima se vremena za gledanje vlastite guzice (?). Ma ne prolazi mi humor tamo gdje mu nije mjesto, u onakvim okolnostima. Da su ga barem u trailerima prikazali, ne bih ga ni išao gledati. I Infinity War je puno bolji film od ovog, makar i tamo malo pretjeruju sa "humorom".

15 godina
offline
Avengers: Endgame

Mislim da se o filmu sve već reklo na temi... toliko toga su fenomenalno zaokružili, i nikako se pojam "fan service" ne smije koristit u negativnom smislu što se tiče ovog filma.

Dobili smo sve što smo željeli, a i još poneku stvar koju nismo ni shvaćali da ju želimo :) Pogotovo to vrijedi za nas koji smo pratili od samog početka, gledali filmove po više puta i povezali se s ovim likovima.

 

Nitpickat se uvijek može, posebno kad se radi o superpowerima i još dodatno kad je time travel uključen, no to nije poanta ovakvog spektakla. Jedva čekam još koji puta pogledati.

Thor, Cap Marvel i Hulk su poprilično OP likovi, drago mi je da su išli alternativnim putevima i više se fokusirali na Capa i Tonyja, da im daju pravi oproštaj.

Al bilo bi mi drago da su još dodali 15min i povezali spašavanje Tonyja i Nebule sa Cap Marvel post credits scenom (tu su dosta računali da su svi to uspjeli povezat) i da su malo pokazali origin Prof Hulka.

 

Od stvari koje su mi ostale malo visiti:

- Loki & potencijalno njegov novi timeline

- objašnjenje Capa i shielda kojeg je donio sa sobom da da Falconu. Imam par ideja, ali baš me zanima službeno. Moja ideja - ostajanje u prošlosti je sigurno novi timeline, u kojem u Wakandi uzme vibranium i Howard Stark napravi novi Shield, a od Pyma uzme još malo čestica i vrati se naš timeline kao starac da preda štit dalje.

- Stark tech drži kamenje, a Thanos morao na poseban planet forgeat gauntlet

- Spiderman Far from home, lažu li nam u trailerima, ili su stvarno svi bili snapnuti pa su svi ostali klinci. Ili će nekog od njih malo postarat u filmu

 

Top momenti:

1. I am Iron Man

2. Cap i Myolnir

3. Cheeseburgers

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
16 godina
online
Re: Avengers: Endgame
Idealist kaže...

Nije mi jasno, radi se o životima preko 3,5 milijarde ljudi, njihovim bližnjima i poznanicima, pojavio se tračak nade da uspiju sve vratiti u prethodno stanje, misija se mora odviti točno po određenom planu i postoji samo jedna prilika za to i na kraju svega ima se vremena za gledanje vlastite guzice (?). Ma ne prolazi mi humor tamo gdje mu nije mjesto, u onakvim okolnostima. Da su ga barem u trailerima prikazali, ne bih ga ni išao gledati. I Infinity War je puno bolji film od ovog, makar i tamo malo pretjeruju sa "humorom".

 Pa ako hoces bas u dlaku, sve ono sto se desava dok oni putuju kroz vrijeme ne utjece na "sadasnjost" jer, kako se na kraju moglo vidjeti, Cap je trebao vratiti svo kamenje i mjolnir i hulk objasnjava bez obzira koliko se on zadrzao tamo nam ce proteci 5 sekundi, tako da je on mogao gledati svoju guzicu jos 8 sati, nebi utjecalo na "sadasnjost"

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
13 godina
neaktivan
offline
Re: Avengers: Endgame
Prvi put u zivotu da sam vidio/cuo cijelu kino dvoranu kak cmolji i place...

To cak ni titanik nije napravio xD.

10/10 :)
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
14 godina
offline
Re: Avengers: Endgame

Ne znam baš, jer vrijeme nije stajalo dok je on gledao u dupe već se radnja odvijala. No, stvar je u tome što je ok dok gleda svoje dupe - "komičan" trenutak u krivom trenutku. To je isto kao i loša gluma.

Jučer sam krenuo gledati The Avengers (stigao sam odgledati prvih 20-ak minuta) i ok, ima humora, ali funkcionira jer junaci još ne znaju kakva ih prijetnja očekuje. Situacija je ozbiljna no oni toga još nisu svijesni i zato humor funkcionira.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Avengers: Endgame
Hexfire kaže...
... kao comic relief lika, je najbolji potez koji su povukli... 

 

Idealist kaže...

...ne prolazi mi humor tamo gdje mu nije mjesto, u onakvim okolnostima...

 

 Odlični ste  Kao navlačenje užeta. A zabava je posvuda gdje se nalazi uže u nekom trenutku. Inače ne bismo gledali MCU i DCEU u istom životu (možda ima pojedinaca koji su se zavjetovali samo za jedan universe samo zbog stava prema humoru?). 

 

Samo relax. Flexibility is the keyword. Mislim da 'Avengers: Endgame' ima taman humora da balansira s drugim emocijama.

 

Npr. meni je 'Thor: Ragnarok' zadao duševni udarac zato što sam bacio pare, a unaprijed sam znao da su komičara zaposlili za taj film (Waititi). Ali sam prespavao, opustio se, i onda poslije opet gledao kao komediju da pokupim fore malo bolje. A dok sam gledao 'Wonder Woman' i 'Aquaman' više sam se osjećao kao mališan koji zine na spektakularne bajke. 

Where else are you going to practice, other than at your actions, speech and thoughts?
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.4.2019 14:45 (Zeljko B).
13 godina
offline
Avengers: Endgame

Savršen blend humora, drame, emocija, akcije i solidnog splektarenja, da nagradi najvejrnije fanove koji su svaki detalj zapamtili.

 

Ljudi koji nisu gledali filmove prije, pa barem jednom, a ne po 3-5 puta kao neki od nas, neki stvari nisu shvatili i za to krive film, a kriva je činjenica da su oni samo wannabe fanovi da budu moderni i in, a ne stvarno pravi zaljubljenici u marvelov svijet.

 

S frendom sam dva sata na kavi raspravljao. Sad došao buraz, sjedimo i pričamo o svemu što se desilo, doživljaji...nikda niti jedan film to uspjeti neće, a da nadodam da je atmosfera gledanja u kinu na preptremijeri bila jedno od meni najljepših iskustava u životu.

Netko voli nogomet pa skadnira po stadionu, nešto nešto drugo, ali pogledat 3 sata filma, s najvećim fanovima, i doživjet sve tako kako jesmo...nešto fantastično i žalim ljude koji neće to nikad, ne avengere, nego oćenito taj feeling koji sam ja imao gledajući pa skoro svaki marvelov film.

 

S nestrpljenjem očekujem nove filmove, ali ništa neće nadmašit ovu bagru i to odrastanje baš uz njih.

 

i..am...ironman - tako počinje i tako završava. To je to, točka na kraju i genijalan pozdrav od genijalaca braće Russo

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Re: Avengers: Endgame
goodye kaže...
Idealist kaže...

Nije mi jasno, radi se o životima preko 3,5 milijarde ljudi, njihovim bližnjima i poznanicima, pojavio se tračak nade da uspiju sve vratiti u prethodno stanje, misija se mora odviti točno po određenom planu i postoji samo jedna prilika za to i na kraju svega ima se vremena za gledanje vlastite guzice (?). Ma ne prolazi mi humor tamo gdje mu nije mjesto, u onakvim okolnostima. Da su ga barem u trailerima prikazali, ne bih ga ni išao gledati. I Infinity War je puno bolji film od ovog, makar i tamo malo pretjeruju sa "humorom".

 Pa ako hoces bas u dlaku, sve ono sto se desava dok oni putuju kroz vrijeme ne utjece na "sadasnjost" jer, kako se na kraju moglo vidjeti, Cap je trebao vratiti svo kamenje i mjolnir i hulk objasnjava bez obzira koliko se on zadrzao tamo nam ce proteci 5 sekundi, tako da je on mogao gledati svoju guzicu jos 8 sati, nebi utjecalo na "sadasnjost"

 Ako ćemo u dlaku onda mi nije jasno kako je štit od Kapetana Amerike popustio pred oružjem Thanosa, a kožni remen koji drži taj isti štit je izdržao...

14 godina
offline
Re: Avengers: Endgame
Zeljko B kaže...

 Odlični ste  Kao navlačenje užeta. A zabava je posvuda gdje se nalazi uže u nekom trenutku. Inače ne bismo gledali MCU i DCEU u istom životu (možda ima pojedinaca koji su se zavjetovali samo za jedan universe samo zbog stava prema humoru?). 

 

Samo relax. Flexibility is the keyword. Mislim da 'Avengers: Endgame' ima taman humora da balansira s drugim emocijama.

 

Npr. meni je 'Thor: Ragnarok' zadao duševni udarac zato što sam bacio pare, a unaprijed sam znao da su komičara zaposlili za taj film (Waititi). Ali sam prespavao, opustio se, i onda poslije opet gledao kao komediju da pokupim fore malo bolje. A dok sam gledao 'Wonder Woman' i 'Aquaman' više sam se osjećao kao mališan koji zine na spektakularne bajke. 

 Zavjetovao se nisam za ništa, želim samo pogledati dobar film. Pogledaj Good Will Hunting i onu scenu gdje pričaju vic. Ne znam jesam li se na ikojoj komediji toliko nasmijao. Odličan tajming i odličan humor, bez siljenja smijuljenja tokom cijelog filma bezveznim forama.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Avengers: Endgame
Film je bas totalni fan service. Ja sam odusevljen al ujedno i deprimiran xD. Odlicno je sve sklopljeno, a tko trazi dlaku u jajetu u filmu u kojem zenska leti na pegasusu dok div samara letece "crve" mozda malo previse ocekuje..lol
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
14 godina
offline
Re: Avengers: Endgame
Sale_ds kaže...
Film je bas totalni fan service. Ja sam odusevljen al ujedno i deprimiran xD. Odlicno je sve sklopljeno, a tko trazi dlaku u jajetu u filmu u kojem zenska leti na pegasusu dok div samara letece "crve" mozda malo previse ocekuje..lol

 Eh, kada bih trazio dlaku u jajetu onda bih imao puno vise prigovora. Uglavnom, meni je taj loš humor negativno utjecao na cijelu atmosferu u filmu i film mi je radi toga bio nekonzistentan. Suprotno ostalima kojima je takav humor super. Da je bar i meni, radije bih da sam i ja uživao umjesto okretao očima. Ne da mi se više raspravljati - 3 loša ubiše miloša. Bok

11 godina
offline
Re: Avengers: Endgame
stribs kaže...

Evo i ja sinoc pogledao film, do cca pola 2 trajao 

Film oodlican, iako mi je za malkicu prvi dio bolji.Ne znam tocno zasto ali tako je haha

 btw Thanos mi je bio odlican kao negativac...

 

Kad ovdje vec pisemo spoilere, zanima me gdje je Loki nestao? On je ostao ziv jel tako?

I jel to kraj avengersa ili cemo dobivati jos filmova? Sta je sljedece na redu?

 

Biti ce....Para vrti gdje burgija nece...Ocekujem sljedeci dio da se zove Avengers:not the end game i tako pitaj Boga do kada.

12 godina
offline
Avengers: Endgame

U Ragnaroku Asgarđani bivaju prekrcani u onaj svemirski brod,kojega kasnije Thanos uništi.....kako onda  neki Asgarđani prežive i žive u gradicu pored mora?

Baš sada mi to pade na pamet.

Ne vjeruj ženi koja laže!
13 godina
offline
Avengers: Endgame
Evakuirali su dio. Valkyrie nije bilo u IW i ona je odvela dio spašenih od broda.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice