Crtići :)

poruka: 32
|
čitano: 33.154
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Crtići :)

Jel zna netko gdje bi mogao skinuti crtiće sinkronizirane na hrvatski...naravno ne bi bili za mene nego za moju malu sestricu

unaprijed hvala

15 godina
neaktivan
offline
Crtići :)

odi na neki torrent i napisi ime crtica na hrvatskom primjer:popay sailor man

ti upisi popaj mornar...

kod mene to pali ali ak ne pali kod tebe steta

Viva la Linkuto
15 godina
neaktivan
offline
Crtići :)

i?

jesi probo?

je upalilo?

Linkuto4ever!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crtići :)
CrazySmoke kaže...

Jel zna netko gdje bi mogao skinuti crtiće sinkronizirane na hrvatski...naravno ne bi bili za mene nego za moju malu sestricu

unaprijed hvala

 Ja sam skidao sa crneberze sinkronizirane crtice,imaju stvarno sve crtice:) ( ja sam sebi skinuo 10GB Tom&Jerry pa kad puknem od svega zavalim se u krevet pustim to i zaboravim na sve...)
Matična ploča 26 °C (79 °F) CPU 41 °C (106 °F) 1. CPU / 1. jezgra 37 °C (99 °F) 1. CPU / 2. jezgra 37 °C (99 °F) GPU dioda 43 °C (109 °F) ExcelStor Technology J360 29 °C (84 °F) WDC WD1600AAJS-00B4A0 23 °C (73 °F)
15 godina
neaktivan
offline
Crtići :)

Evo ja sad skidam simpsone i sad sam skinio futuramu

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Crtići :)

OK, ajmo komentirat crtiće....

Ovo nije normalno više sa čim šopaju djecu, sve samo neki ultramega galvanizirajući laserski topovi (nije bitno kaj to znači, glavno da dobro zvuči), zatim superraketni mač, itd... I onda se pitamo otkud nasilje u školama kad se svi crtići sad svode na borbu dvije suprotstavljene strane, dobro i zlo... bilo je toga i prije, ali na neki način približeno djeci... Sad su samo zamaskirali svjetske aktualnosti (čitaj:ratove) u animirane filmove... Ne proizvide se više onakvi poput dobri starih crtića , npr. Toro i Pončo, Eustahije brzić, Tom i Jerry, Majstor Fantač... nabrojani su samo neki od crtića s kojima sam djetinjstvo provodio... I dandanas znam s mlađim burazom pogledat neki crtić... za to nikad nisi star: Ali jednostavno ne trpim ove nove koji su se u zadnje vrijeme pojavili, sve neki superjunaci koji djeci stvaraju sliku ideala. Djeca se naravno povode za tim svojim superjunakom, ali kako to ne mogu biti onda nagovaraju roditelje da im kupe skupu igračku sa takvim likom... To je opet teška komercijala, više ništa nije sveto, samo da se poveća profit... pa nek barem djecu ostave na miru (ovo zadnje se odnosilo na reklame koje se uglavnom vikendom prijepodne vrte po televiziji). Od novijih crtića mi paše jedino spužvabob...

Međusobna djelovanja i veze među podsustavima zovu se sučelja, ili na hrvatskom interface. Nema potrebe da se strgam od učenja kad i ovak prolazim...
15 godina
neaktivan
offline
Crtići :)

da tako je spužvabob je onaj pravi crtić..... Smijeh

15 godina
protjeran
offline
Crtići :)

inace ne gledam crtice ali star wars : clone war je fenomenalan, da li itko zna koliko bi trebalo biti nastavki i gdje ih skinuti ( ne torrente) gledao sam samo prva dva i stvarno su super!

Intel e5200, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Vista Ultimate
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crtići :)
Bocky kaže...
CrazySmoke kaže...

Jel zna netko gdje bi mogao skinuti crtiće sinkronizirane na hrvatski...naravno ne bi bili za mene nego za moju malu sestricu

unaprijed hvala

 Ja sam skidao sa crneberze sinkronizirane crtice,imaju stvarno sve crtice:) ( ja sam sebi skinuo 10GB Tom&Jerry pa kad puknem od svega zavalim se u krevet pustim to i zaboravim na sve...)
 E, i ja sam probao skidati sa crne berze.ima velik izbor.no svaki put kada pokrenem torrent mi piše : Failure: Anti-Cheater= You cannot use this agent.
Znate li u čemu bi mogao biti problem?
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crtići :)
M4r10 kaže...

OK, ajmo komentirat crtiće....

Ovo nije normalno više sa čim šopaju djecu, sve samo neki ultramega galvanizirajući laserski topovi [...]

O tim novim ultra-mega-kewl crtićima su napravili epizodu u South Parku i baš se bave tim komercijalizmom i debilizmom... Možeš pogledat tu epizodu prek ovog linka

Začudo, mene ta groznica Pokemona, Yu-Gi-Oha i sl. nije zahvatila iako sam bio klinac od nekih desetak godina kad su Pokemoni bili na vrhuncu...
Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
15 godina
neaktivan
offline
Crtići :)

Ma današnji crtiči su katastrofa, A JE TO su legendarni crtiči,

16 godina
offline
RE: Crtići :)

Imaš na ioscima ponovno Strippy - legendarne crtiće u kojima ni titlovi nisu potrebni Namigiva

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crtići :)

di za sina mogu naci tomicu i prijatelje sa prijevodom ili sinkronizirano

vratit čes se satane
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crtići :)

Posijeti  http://error.gs  registriraj se  i uzivaj ,prilikom registracije navedi djnyx .Poz i sretno javi se na pm kada se regaš.Tamo sam stalno....

15 godina
neaktivan
offline
RE: Crtići :)
djnyx kaže...

Posijeti  http://error.gs  registriraj se  i uzivaj ,prilikom registracije navedi djnyx .Poz i sretno javi se na pm kada se regaš.Tamo sam stalno....

 Ovo je stvarno zakon...svega ima...jedini error koji se isplati...haha
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
offline
Crtići :)

A što mislite o Gogsima? Zakoljem se od smijeha na taj bolesni humor. Bili su svojevremeno na tv-u, sada ih gledam na youtubeu.

Kad sve ostalo propadne, pročitajte upute.
15 godina
protjeran
offline
Crtići :)

A JE TO

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.61GHz (2 CPUs) 3072MB RAM 250 GB Total SB Audigy 4 [B800] Sapphire hd4670 xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
16 godina
offline
Crtići :)

Gogsi rulaju,al nisu ni ovi dva iz a je to losi.

Only God will judge me
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crtići :)

Vazno: Dozvolite vase Cookies OVO ME TRAZI NA ERRORU STA S TIME

vratit čes se satane
15 godina
offline
RE: Crtići :)
Marko_244 kaže...

A što mislite o Gogsima? Zakoljem se od smijeha na taj bolesni humor. Bili su svojevremeno na tv-u, sada ih gledam na youtubeu.

 Najjači crtani :D prebolesni su, ima sam ih na nekom dvd-u ali mi ih je rođak ukra....
15 godina
neaktivan
offline
Crtići :)

yuwabits.net - tamo ih imaš na tone Cool

q6600, 8800gt, 2gb ram, 500gb hdd, gigabyte p35 ds3.... Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crtići :)
pajic3 kaže...

yuwabits.net - tamo ih imaš na tone Cool

 Tamo sam i ja registriran i mogu potvrditi - ima ih pun k.... i još tolikoNamigiva

Inače ima jedan tip na youtubeu koji je uploadao početke (najave i uvodne špice) crtanih koji su bili popularni 80 i 90 godina, kada sam pogledao kako su mi navrla sjećanja. Baš sam neki dan išao do none ,upalio kablovsku i naišao na Cartoon Network i malo gledao - moj komentar je samo bio: WTF? koje sranje je ovo, pa di su crtići uz koje sam ja odrastao?

EDIT: sjetio se, pa ako se netko želi prisjetit 
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.1.2009 12:41 (Paolo2612).
16 godina
neaktivan
offline
Crtići :)

Sve je otišo u k.rac sa pokemonima...

Core 2 Quad Q6600@ 3.5 GHz, Thermatake Max Orb, Asus P5K PRO, 2X2GB kingmax, WD 500 GB, Nvidia GeForce 9800 GTX+, Antec 900, Razer Death Adder + Razer eXact Mat+Logitech Cordless Rumble Pad II
15 godina
neaktivan
offline
tv serije

jel ima iko prijevod za malcolm u sredini 7 sezona mislim ne bas sve

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Crtići :)

star wars anime download

 

 

 

ja bar mislim

 

odi naprvu

 

 

ili probaj druge

15 godina
neaktivan
offline
Crtići :)

Jel znade tko jel ima gdje Naša mala klinika download ??

Matija Vratislavski
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crtići :)
djnyx kaže...

Posijeti  http://error.gs  registriraj se  i uzivaj ,prilikom registracije navedi djnyx .Poz i sretno javi se na pm kada se regaš.Tamo sam stalno....

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2009 21:54 (UltimateRazor).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crtići :)
Xero kaže...

Ma današnji crtiči su katastrofa, A JE TO su legendarni crtiči,

Slazem se, ne pratim ove nove crtice, ali ono na sto ponekad naletim - Pokemoni, Benovi... daleko je starih dobrih crtica

14 godina
neaktivan
offline
RE: Crtići :)

e aj molim te posaljes mi pozivnicu za ovu stranicu yuwabits.netnemogu se registrirat ostavit cu ti mail na pm hvalaOsmijeh

 

yyxxc
14 godina
neaktivan
offline
Crtići :)

Paolo2612 tebe sam pitala hehhe zaboravila napisat

yyxxc
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice