Crtići Koje Volimo

poruka: 103
|
čitano: 23.990
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Crtići Koje Volimo

Ova tema govorim o crtičima koje volimo i koje mislimo da se treba vratit

 

Ja mislim da se treba vratit:

MJESEČEVA RATINCA

DRAGANBALL Z

DIGIMON

WINX CLUB

15 godina
neaktivan
offline
Crtići Koje Volimo

South Park.CoolBogataš

Da su svi bogati, nitko nebi krao!!!!!!!
15 godina
neaktivan
offline
Crtići Koje Volimo

Trebalo bi vratiti stare dobre crtiće, ne stavljat ove gluposti što truju mozak. Oni stari za nasmijat se su bili najbolji. Primjer je Stripy. La linea se povremeno prikazuje, ali bi bilo super kad bi stavili one stare ghostbusterse crtiće. Imam tri epizode i predobri su. Zašto više nema takvih dobrih crtića? Danas se radi za novac, ne za ljuda da se nasmiju (svaka čast iznimkama). VRATITE STARE CRTIĆE NA NAŠE MALE EKRANE!!!!Viče

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. Današnja djeca slušaju cajke, priče o Vukovaru njima su bajke! Zmajevi su zakon! I AMD je to priznao.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crtići Koje Volimo
Khidht_men kaže...

South Park.CoolBogataš

  da oni su legendarni i naš crtic surogat
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
16 godina
neaktivan
offline
Crtići Koje Volimo

Oćemo Family Guy crtić na HRT2 kao što su Simpsonse prikazivali.

Kućište: Coolermaster CosmosS/ PSU: Corsair TX650W/ MB: Asus P5Q Pro/ CPU: Intel C2D E8500/ GPU: XFX Nvidia GTX 260 black edition/ Memorija: 3X 1GB KINGMAX PC6400/ Monitor: Samsung T200/ HDD 1. WD 120 GB, 2. Seagate 320 GB, 3. Samsung 1 TB
16 godina
neaktivan
offline
Crtići Koje Volimo

Disneyevi

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
neaktivan
offline
Crtići Koje Volimo

HAhahahaha japanske po*no crtane

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
15 godina
neaktivan
offline
Crtići Koje Volimo

Hentai?????

Aj dobro..

 

Ja bi stare Transformerse.........Bakio Zeca................Simpsone...............A mogli bi neke nove stavit.....Naruto, One piece?

Tikviči vladaju svijetom!
16 godina
neaktivan
offline
Crtići Koje Volimo

American Dad?

 

EDIT:Za sve one povlastene flatom,odite na www.wtso.com i gledajte simpsone online...

djevice,padobranci mineri griješe samo jednom! Postao sam ateista;ubili su boga u meni...
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.2.2009 18:28 (nick).
15 godina
neaktivan
offline
Crtići Koje Volimo

Hvala na linku!!

Da su svi bogati, nitko nebi krao!!!!!!! ______________ Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crtići Koje Volimo
Tale kaže...

Hentai?????

Aj dobro..

 

Ja bi stare Transformerse.........Bakio Zeca................Simpsone...............A mogli bi neke nove stavit.....Naruto, One piece?

 One Peace nikad nisu prikazivali u hrvatskoj ali ja sam gledao na njemačkom RTL 2 i mogu reči da je odličan crtić
15 godina
neaktivan
offline
Crtići Koje Volimo

meni je najdraži onaj zec bugs bunny i simpsoni

amd duron 800 mhz,320 mb RAM,nvidia mx/mx 400-vrti crysis i GTA 4 max grafika sa 30-35 fps-naravno na YOUTUBE xfire-destructor005
15 godina
offline
RE: Crtići Koje Volimo
gamer2400 kaže...

Ova tema govorim o crtičima koje volimo i koje mislimo da se treba vratit

 

Ja mislim da se treba vratit:

MJESEČEVA RATINCA

DRAGANBALL Z

DIGIMON

WINX CLUB

 Da i ja bi volio da vrate DBZ, iako san ga gleda ima po miseca, ali ovo je ista stvar kao vezi igara, npr. GTA IV nije "Igrica" nego "Igra", pa npr. Dragon Ball Z nije "Crtić", to je za odraslije(baš ce dica gledat kako je biju, ovi mu osiče ruku, probode stomak), to je "Anime"!
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.2.2009 13:06 (markoal).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crtići Koje Volimo
nick kaže...

American Dad?

 

EDIT:Za sve one povlastene flatom,odite na www.wtso.com i gledajte simpsone online...

imate sastrabe i linkove za american da-a i ostale...Probajte pogleddat american dad,garantiram da cete se trgat od smijeha... 
djevice,padobranci mineri griješe samo jednom! Postao sam ateista;ubili su boga u meni...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crtići Koje Volimo
markoal kaže...
gamer2400 kaže...

Ova tema govorim o crtičima koje volimo i koje mislimo da se treba vratit

 

Ja mislim da se treba vratit:

MJESEČEVA RATINCA

DRAGANBALL Z

DIGIMON

WINX CLUB

 Da i ja bi volio da vrate DBZ, iako san ga gleda ima po miseca, ali ovo je ista stvar kao vezi igara, npr. GTA IV nije "Igrica" nego "Igra", pa npr. Dragon Ball Z nije "Crtić", to je za odraslije(pas ce dica gledat kako je biju, ovi mu osiče ruku, probode stomak), to je "Anime"!
 ako bolje pogledaš vidit češ da su svi moji navedeni anime
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.2.2009 13:07 (gamer2400).
15 godina
offline
RE: Crtići Koje Volimo
gamer2400 kaže...
markoal kaže...
gamer2400 kaže...
...
 Da i ja bi volio da vrate DBZ, iako san ga gleda ima po miseca, ali ovo je ista stvar kao vezi igara, npr. GTA IV nije "Igrica" nego "Igra", pa npr. Dragon Ball Z nije "Crtić", to je za odraslije(pas ce dica gledat kako je biju, ovi mu osiče ruku, probode stomak), to je "Anime"!
 ako bolje pogledaš vidit češ da su svi moji navedeni anime
 Da ali ne crtići(kao sti si ti napisao u prvom postu), crtići su ono za malu djecu, a dbz sam naveo za primjer.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crtići Koje Volimo
markoal kaže...
gamer2400 kaže...
markoal kaže...
gamer2400 kaže...
...
 Da i ja bi volio da vrate DBZ, iako san ga gleda ima po miseca, ali ovo je ista stvar kao vezi igara, npr. GTA IV nije "Igrica" nego "Igra", pa npr. Dragon Ball Z nije "Crtić", to je za odraslije(pas ce dica gledat kako je biju, ovi mu osiče ruku, probode stomak), to je "Anime"!
 ako bolje pogledaš vidit češ da su svi moji navedeni anime
 Da ali ne crtići(kao sti si ti napisao u prvom postu), crtići su ono za malu djecu, a dbz sam naveo za primjer.
 Kad sam rekao crtiće mislio sam u globalu to znaći meni sve žandrove ako ti misliš da sam u krivu napravi ti takvu temu koja je točna. Mislim ako si intelektualac
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crtići Koje Volimo

Tomy & Jery

Dragon Ball Z

pokemoni :D

iron man

gospodar brzine

itd.................

 

15 godina
neaktivan
offline
Crtići Koje Volimo

Zašto više nema tih crtića? Da djeci ovim sr*****a peru mozak i zaglupe ih. Staro je kvalitetno, ne ove moderne što vidiš i odma ti je zlo.Viče

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. Današnja djeca slušaju cajke, priče o Vukovaru njima su bajke! Zmajevi su zakon! I AMD je to priznao.
16 godina
neaktivan
offline
Crtići Koje Volimo

Tom & Jerry

Ptica Trkačica

i nemogu se sjetit kako se zvao , uglavnom bio je onaj mačak Sylvester i ptičica Tweety.

Bugs Bunny

 

Ova 4 su mi najlegendarnija.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17"; "Gravitacija je *učka"
15 godina
neaktivan
offline
Crtići Koje Volimo

SpongeBob

Dragon Ball

Family Guy

 

Core™2 Duo E7400,Gigabyte EP35-DS3,Sapphire HD 4670 512 MB DDR4, 2x 1GB Kingmax 800 MHz,Corsair 400W CX.
16 godina
neaktivan
offline
Crtići Koje Volimo

A Je To i Tom & Jerry FTW

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
15 godina
offline
Crtići Koje Volimo

Ja volim ne crtiće, već anime i to:

DB

DBZ

DBGT

Naruto

Naruto Shippuden

Bleach

D Gray Man

Darker Than Black

Full Metal Alchemist

i još puno njih

AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
15 godina
offline
RE: Crtići Koje Volimo
gamer2400 kaže...
markoal kaže...
 Da ali ne crtići(kao sti si ti napisao u prvom postu), crtići su ono za malu djecu, a dbz sam naveo za primjer.
 Kad sam rekao crtiće mislio sam u globalu to znaći meni sve žandrove ako ti misliš da sam u krivu napravi ti takvu temu koja je točna. Mislim ako si intelektualac
 Ma sve je ok, nego glupo mi je ono npr. neko ti se ruga vidi ga gleda crtiće(a nema pojma sta govori), pa sam zato to rekao
Tema je ok.
15 godina
offline
RE: Crtići Koje Volimo
markoal kaže...
gamer2400 kaže...
markoal kaže...
 Da ali ne crtići(kao sti si ti napisao u prvom postu), crtići su ono za malu djecu, a dbz sam naveo za primjer.
 Kad sam rekao crtiće mislio sam u globalu to znaći meni sve žandrove ako ti misliš da sam u krivu napravi ti takvu temu koja je točna. Mislim ako si intelektualac
 Ma sve je ok, nego glupo mi je ono npr. neko ti se ruga vidi ga gleda crtiće(a nema pojma sta govori), pa sam zato to rekao
Tema je ok.
 To je istina, najgore mi je kad mi dođe stari pa kaže, a opet gledaš te crtiće ka da ti je pet godina
ANIME su velika razlika od crtića... Shvatite to
AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
15 godina
neaktivan
offline
Crtići Koje Volimo

kad sam imao 14 godina proučavao sam anime i manga pa znam razluku između anime i crtića za mene se netrebate brinuti

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.2.2009 16:07 (gamer2400).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crtići Koje Volimo
Dragon wizard kaže...

Trebalo bi vratiti stare dobre crtiće, ne stavljat ove gluposti što truju mozak. Zašto više nema takvih dobrih crtića? Danas se radi za novac, ne za ljuda da se nasmiju (svaka čast iznimkama). VRATITE STARE CRTIĆE NA NAŠE MALE EKRANE!!!!Viče

 ma nemoj a dobivali su oni kikiriki za crtić ja ti kažem one stari crtići su dobivali puno više novaca od ovih novih
16 godina
offline
Crtići Koje Volimo

La linea

Been there done that
15 godina
neaktivan
offline
Crtići Koje Volimo

Simpsone u svakom slučaju treba vratiti!Plač

15 godina
protjeran
offline
Crtići Koje Volimo

A JE TO

xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice