Dragon Ball izdvojena tema

poruka: 2.937
|
čitano: 602.831
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

 Da li ima nešto tako u vezi Whisa i ostalih anđela?

11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
SuperWarrior kaže...

Odlucujuc za sta? Pa nece jos nista unistavat.

Pa pobjednika ovog eksibicijskog turnira, tko je ista spominjao o unistavanju? Jedino ako bi Gohan pobjedio pa da Goku u svojoj borbi ovog treceg izdominira u roku 10 sekundi cisto kao prikaz moci, ali vise mi vuce da ce biti 1-1 i onda Goku protiv treceg brata kao borba za pobjednika probnog turnira.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.2.2017 18:39 (ibme74).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball Super
ibme74 kaže...

vise mi vuce da ce biti 1-1 i onda Goku protiv treceg brata kao borba za pobjednika probnog turnira.

 Ovo će se dogodit. Oni ne znaju da je ovaj zeleni vuk otrovan i Gohan će dat vjerojatno sve od sebe al će ga taj tip otrovat.

Goku će se borit i pobjedit jer inače nebi imala smisla borba :P

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
9 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
Meni se to više nikako ne sviđa, mislim na ovu borbu danas, to je sve već viđeno 1000 puta, protivnik punoooo slabiji i buu na strani gokua koji se igra i zeza s protivnikom. Kao da nemaju više ideja i samo razvlače borbe. Ja hoću vidjeti borbu kakva je bila izmedu Vegete i onog malog sayana. Gdje ga vegeta razvali ko beba zvečku ali ipak mu pomogne na taj način. Hoću bar jednu borbu u kojoj ćemo vidjeti pravu demonstraciju snage bez suzdržavanja. Mislim da su ovi vukovi prljavi igrači i slabići i očekujem da ih goku razvali za zagrijavanje. :) Ali ispast će bezveze.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball Super
1.Lovac kaže...
ibme74 kaže...

vise mi vuce da ce biti 1-1 i onda Goku protiv treceg brata kao borba za pobjednika probnog turnira.

 Ovo će se dogodit. Oni ne znaju da je ovaj zeleni vuk otrovan i Gohan će dat vjerojatno sve od sebe al će ga taj tip otrovat.

Goku će se borit i pobjedit jer inače nebi imala smisla borba :P

 SPOILER ALERT! 

Samar zasluzujete svi koji spoilate. 

8 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

Bez obzira kaj se Lavenda oslijepit Gohana, pretpostavljam da ce Gohan dobit lagano i za kraj Goku ce se poigravat i bit ce laganih 3-0 ua U7. A i U9 ima asa u rukavu jer sumnjam da su im ovo najjaci fajteri. 

artuditu
14 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

I onda ja kao spoilam :P
Btw nije to ništa spoilanje kad se sa sigurnošću nikad ništa ne zna. Ovo su sve predviđanja koja će se možda dogodit.

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
12 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
Gogy7 kaže...
Meni se to više nikako ne sviđa, mislim na ovu borbu danas, to je sve već viđeno 1000 puta, protivnik punoooo slabiji i buu na strani gokua koji se igra i zeza s protivnikom. Kao da nemaju više ideja i samo razvlače borbe. Ja hoću vidjeti borbu kakva je bila izmedu Vegete i onog malog sayana. Gdje ga vegeta razvali ko beba zvečku ali ipak mu pomogne na taj način. Hoću bar jednu borbu u kojoj ćemo vidjeti pravu demonstraciju snage bez suzdržavanja. Mislim da su ovi vukovi prljavi igrači i slabići i očekujem da ih goku razvali za zagrijavanje. :) Ali ispast će bezveze.

 osim činjenice da moraju zabaviti oba Zenoa,inače su najebali.

Zato sad mogu i varati,jer moraju njih zabaviti

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
12 godina
offline
Dragon Ball Super

http://kissmanga.com/Manga/Dragon-Ball-Chou/021---Last-Chance-for-HOPE?id=347412

Toyotaro je napravio novi plothole,koga zanima više Geekdom je već objasnio taj plothole

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
12 godina
offline
Dragon Ball Super

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
11 godina
offline
Dragon Ball Super

 

 

klik

12 godina
protjeran
offline
Dragon Ball Super

Malo o originalnoj mangi.

 

8 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

sada konacno znamo razlog zasto U7 vs U9 i kakvo je glavno pravilo za ToP

artuditu
9 godina
odjavljen
offline
Dragon Ball Super

ah men, 

 

pregledao jucer sve epizode,i tak mi je zaooooooooooo :( 

 

hocu jossssssss :( predobar je DB. nadam se da ce u buducnosti doci nove epizode pa tako i sezone 

14 godina
offline
Dragon Ball Super

Znači U1, U12, U5 i U8 neće biti uništeni jer im je snaga boraca vrlo dobra na Zenovoj skali. I koliko sam skužio neće se uopće natjecati? Zanimiljivo, moram reći da mi se sviđa plot development. I ona jedna scena gdje Beerus kaže Supreme Kai-u da je njegova krivica zašto je U7 slab jer se bogovi ne mješaju u napredovanje univerzuma mi je bila interesantna. 

 

Svidjela mi je se borba, kvaliteta animacije je zasada konstantna što je super! Btw. jeste zapazili kada je Gohan otišao na SSJ, prije power up-a aura mi je bila onako mystic bijela. Zanimljiv detalj, barem meni.

 

I još jedan detalj, Bogovi destrukcije iz gore nabrojanih pošteđenih universa su svi kreacija Toyotaro-a a ne Toriyame... Nemora ništa značiti ali možda aludira na nešto za budućnost anime-a.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
11 godina
offline
Dragon Ball Super

SPOILER ALERT

 

Ovaj ARC bi konačno mogao imati sve na razini, animacije, borbe, radnju... još samo da Goku prestane biti hladovina 

Ono, svi i sve će biti obrisano a on jedva čeka turnir, LoL?!

Jedna ne logičnost, dakle grand priest je rekao kako će poraženi univerzumi i bića koja u njemu žive biti obrisana osim anđela, a ranije u future Trunks arc-u je rečeno ako bi GoD bio uništen da tada i njegov anđeo prestaje postojati, zar nebi trebala biti ista stvar i ako bude izbrisan... malo glupo, ali ok

8 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

Dobra epizoda jer su otkrili dosta detalja za ToP. U1/12 i U5/8 ima power scale 7 i više i oslobođeni su samog turnira. Ostaje dakle 8 Universa za ToP. Svi znamo zbog koga je U7 tako slab... YAMCHA!!!. I tko pobijedi nece biti izbrisan, ali to znaci da moze biti vise pobjednika jer Whis kaze kako su neki i onako trebali biti izbrisani. Ali to kaj ovih 4 Universa ima power scale 7, je zapravo prosjek, ali vjerujem cijeloga covjecanstva ili 10 boraca za turnir? To ne mora znacit da su svi jaci od npr. Goku/Vegeta SSB vec samo imaju vise jakih nego U7 pa im je veci prosjek

artuditu
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2017 18:17 (flpmyslf).
12 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

Nisam ocekivao 1 borbu. Tih 3-5 epizoda bi moglo biti predobro.

11 godina
offline
Dragon Ball Super

Ma nece biti niko unisten, nekako kada vidim Gokuovo ponasanje imam filing da je on taj koji je potajno zamolio Zena da objavio takvo pravilo samo kako bi svi universumi u strahu od toga doveli najjace borce i kako bi dali sve od sebe... Ako to nije slucaj garant ce Goku nekako nagovoriti Zena da to ne uradi ili u krajnjem slucaju ce pozeljeti od zmaja da vrati sve univerzume i bica koji su unisteni. Jednostavno ne vidim kraj ovog arc-a sa unistavanjem 7 od 12 univerzuma.

 

Sto se danasnje epizode tice bila je ok, ali iskreno po meni su totalno ostali bez madte za kreaciju novih likova, izgledaju kao iz nekih Cartoon Network crtića (trenutno govorim oovom Toppu), i cemu vise ta retardirana poziranja, u svakom arcu neko pozira dok prica, niti je vise smijesno niti zanimljivo...

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.3.2017 12:38 (ibme74).
10 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Što se tiče dizajna likova, mislim da sam pročitao da je toyotaro dizajnirao likove za ovaj arc, a ne toriyama. Vidi se da nije to to.

 

Očekivao sam duži arc, a na kraju ce trajati jos max. 5 epizoda ako ne ubace fillere kad idu skupiti 10 boraca za turnir. Na kraju te finalne borbe izgleda da će ostati Goku i onaj lik s openinga.

 

I meni vuče da na kraju neće biti ništa uništeno jer bi onda prikazali da goku ima grižnju savjesti, a ne da ga boli k za sve.

 

EDIT: naišao sam na ideju da bi se goku i vegeta mogli fuzat u battle royalu pomoću fusion Dance. Bilo bi zanimljivo, ali najvjerovatnije se neće dogoditi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.3.2017 13:18 (The_K).
11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Vegeta ne zna fusion dance

12 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

Nece bit fusion dance jer bi prebrzo zavrsilo. Potara je istekla prije nego su stigli zavrsit borbu, tak da bi fusion dance jos prije zavrsio. Pola pola su dizajnirali. Toyotaro je dizajnirao one svemire koji su oslobođeni od sudjelovanja u turniru.

11 godina
offline
Dragon Ball Super

Sviđa mi se što će turnir biti 10 na 10, bit ce fora vidjeti kako ce se snaci svi skupa kao tim

 

BTW zanima me sto ce Goku reci na to sto Monaka nije u timu 

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.3.2017 14:25 (ibme74).
10 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
ibme74 kaže...

Vegeta ne zna fusion dance

 Može ga goku naučiti prije battle royala

11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

je, baš će Vegeta pristati na to haha

10 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Zato sam i rekao da se to vjerovatno neće dogoditi, ali postoji šansa 

8 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

Zanimljivo da je Bergamo okrenuo sve protiv Goku-a i pokazao ga kao glavnog negativca i Goku naravno u svom still istupa sa ''come and get me''. Isto kao i upad Toppo-a koji je novi clan Justice League i napada glavnog lika Suicide Squada. Btw, jel se to samo meni cini ili ovdje u DBS-u jako puno fali originalnost? Pride Troopers su suprotnost od Ginyu Force-a, isto imaju uvodni ples. Inace je bilo za ocekivati da ce biti easy win za Goku-a. Svi su šokirani da jedan lik protiv Goku-a ima power up kao i GoD. Znaci imamo 80 boraca u istom ringu i nakon 48 minuta, Universe s najvise preostalih pobjeđuje? Cini mi se nekak previše, da je Universe vs Universe jos i moze, ali ako svi budu zajedno na stage-u to je ipak too much. A i nadam se da ce ubaciti filler sa svim fajterima iz ostalih Universa

artuditu
11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
flpmyslf kaže...

Zanimljivo da je Bergamo okrenuo sve protiv Goku-a i pokazao ga kao glavnog negativca i Goku naravno u svom still istupa sa ''come and get me''. Isto kao i upad Toppo-a koji je novi clan Justice League i napada glavnog lika Suicide Squada. Btw, jel se to samo meni cini ili ovdje u DBS-u jako puno fali originalnost? Pride Troopers su suprotnost od Ginyu Force-a, isto imaju uvodni ples. Inace je bilo za ocekivati da ce biti easy win za Goku-a. Svi su šokirani da jedan lik protiv Goku-a ima power up kao i GoD. Znaci imamo 80 boraca u istom ringu i nakon 48 minuta, Universe s najvise preostalih pobjeđuje? Cini mi se nekak previše, da je Universe vs Universe jos i moze, ali ako svi budu zajedno na stage-u to je ipak too much. A i nadam se da ce ubaciti filler sa svim fajterima iz ostalih Universa

Taj dio za "battle royal" me malo razicarao, bilo bi puno bolje da je universe vs universe 10 vs 10, ovako ce to brzo zavrsiti a i sami ishod turnira je vise manje poznat... Onaj lik sa intra vs Goku kao zadnji fight, ostali ce otpadat malo po malo... Takoder imam filing da ce taj lik iz intra poraziti Hita tokom borbe... Na kraju ce Goku ipak ispasti good guy jer ce sprijeciti Zena da unisti porazene univerzume ili ce kao pobjednik pozeljeti od zmaja da vrati sve unistene...

8 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

al to mi nikako ne pase jer ce biti jako puno novih likova i bar 10+ u rangu sa GoD ki-ovima i samim time tesko ce bit pratit borbe. Jer po njihovome, svako se bori za sebe, tako da ne postoje pojedinacni fajtovi nego u fajtu npr Vegeta vs Toppo Hit moze uletit i skinut obojicu?! Zanmljivo pravilo za turnir, al zanima me razvoj svih fajtova. Za pretpostavit je da 50% otpada unutar 5-10 minuta

artuditu
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.3.2017 20:38 (flpmyslf).
10 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Hit bi mogao sa svojim time skipom odma pobacati sve slabije od njega u ringu haha

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice