Dragon Ball izdvojena tema

poruka: 2.937
|
čitano: 604.620
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

nadam se da ce u mangi objasnit zasto uopce Kale ima formu fake SSJ Broly-a i kako je moguce da je Caulifla vec na SSJ2, a ostalo je jos pol sata do turnira? Al ovo s Frizeom ce biti zanimljivo gledati i ovaj miš nekaj muti. Sve smo blizi pocetku turnira, hype hype :)

artuditu
11 godina
offline
Dragon Ball Super

   

8 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

SPOILER:

 

artuditu
11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
flpmyslf kaže...

SPOILER:

 

Pročitao još prije 2 dana, kome se neda gleda u suštini bit će ovo:
SPOILER ALERT

Frieza će pribjeći u drugi univers za koji će se boriti, Goku i ekipa će pokušati ići sa 9 boraca ali će ih dočekati misterijozni 10 borac (ja smatram da je riječ o Future Trunksu, neki misle da se probudio Buu a neki da je riječ o Yamchi LoL). Borci iz U11 će zatražiti da se svi bore protiv U7 tako da će vjeroajtno cijeli taj battle royal pretvoriti u borbu između dvije strane. Nekako mi se čini da će ekipa iu U6 biti na strani Goku-a i ekipa.

8 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

nadam se da ne..dobio je svoj arc i ne bi nikako sjelo da ga sada ubace i ovdje. Ono kaj je zanimljivo je da svatko tko ispadne iz ringa bude izbrisan na licu mjesta, ako sam dobro skuzio? Ili to ili ostaje ''zaglavljen'' u voidu. I ovo kaj je Whis rekao da jedan Universe ima mortala koji je jaci od GoD-a, tu mislim da se radi o Jirenu

artuditu
11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Ma bit će Frieza i borit će se za U4, da navodno prestaje postojati ako padne u void. 

11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
Sad gledam novu epizodu i morao sam prekinuti samo zbog ovoga.

Bogovi imaju YouTube koji se zove GodTube hahahahaha
13 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
zviznemte kaže...
Sad gledam novu epizodu i morao sam prekinuti samo zbog ovoga.

Bogovi imaju YouTube koji se zove GodTube hahahahaha

Prije doslovno 40 epizoda je Gowasu gledao Goku vs Hit na GodTube.

11 godina
offline
Dragon Ball Super

Najbolji dio epizode su "pozdravi" između Frieze i Gokua 

14 godina
offline
Dragon Ball Super

 

HYPE!!!!! igra predoooooobro izgleda, radi ju tim zaslužan za Guilty Gear i Blazblue! likovi imaju taj anime stil u džepu 

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
8 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
ph3nom_gamer kaže...

 

HYPE!!!!! igra predoooooobro izgleda, radi ju tim zaslužan za Guilty Gear i Blazblue! likovi imaju taj anime stil u džepu 

 Vuce mi na DBZ: Budokai i to mi se svida

 

Po meni najbolji serijal DB igara... Tenkaichi mi je jios nekako bio ok, ali Xenoverse mi nije nikako sjeo...

I am over 9000!!!
13 godina
offline
Dragon Ball Super

Frieza ponovno postao badass..Bas me zanima kako će to sve izgledati sa njime na turniru,ali sigurno će napraviti neku frku.

11 godina
offline
Dragon Ball Super

   

12 godina
offline
Dragon Ball Super

Frieza je u ove 2 epizode bolje odrađen i bad ass nego u cijelom ROF arcu

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Znači ipak će se Frieza "boriti" za U7. Iako mi je među dražim "villainsima" donekle sam se nadao da će stvarno pribjeći drugom univerzumu a da će deseti borac za U7 biti Future Truns

9 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

Imam osjecaj da ce na kraju dbz frieza dostici god moc i zauvijek ubiti goku-a. I onda da ce vegeta ili gohan ubiti friezu. 

14 godina
offline
Dragon Ball Super

Jesam vam rekao da će Frieza biti u U7, slušajte mene a ne nekakve fejk leakove :P

 

Hh, nego super epizoda. Animacija polako postaje ne samo OK, nego i vrlo dobra. Ne očekujem da će dostići kvalitetu npr. Pokemon animea ali i ovo je više nego dobro. 

 

Jedva čekam da vidim Frosta i Friezu na istom mjestu :D 

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
12 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

Pozdrav svima i unaprijed isprika!
Bi li mi netko mogao na PP poslati nekakav link (ili vise njih) za skinuti sve (ili bar vecinu) epizoda dbz supera koje su do sada izasle? Pretpostavljam da ovim pitanjem krsim forum policy i inace bi ih odgledao online ali zbog prirode posla (pomorac) to na brodu nije moguce. Skinuo bi ih sad dok sam doma da ih mogu na brodu gledati u slobodno vrijeme.
Hvala puno i LP.

 

Ako sam ti pomogao, stisni HVALA.
12 godina
offline
Dragon Ball Super

samo odi na horriblesubs

8 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

Yeah, odlicna epizoda i bilo je cak super vidjeti Friezu u ovakvom stanju. Izgleda mentalno puno jaci, kako je i sam rekao, samo je planirao fajt s Goku-om i kako ga ubiti. Jaci je nego u Ressurection of F, ali sumnjam da je na razini Goku-a. Ovo s hakai energy blastom je bilo malo cudno...Dakle u tome si prvo zarobljen i onda te nakon nekog vremena unisti? 

Nego, jel se sjecate ovih iz DBZ-a? Vjerujem da su iz U6. 

artuditu
11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Dap, to je Yardratians rasa koja je pomogla Goku-u nakon borbe sa Friezom i naučili ga instant transmission

14 godina
offline
Dragon Ball Super

Hakai moć postaje sve zanimljivija. Znači bogovi mogu posuditi djelić nje. E sada, što mislite, jel ta moć vezana za God ki ili je zasebna? To pitam jer u novom djelu mange Goku je probao izvest hakai na Zamasu što je mind blowing i badass :D

(nisam još pročitao novi chapter pa neznam kontekst)

 

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.6.2017 19:27 (ph3nom_gamer).
11 godina
offline
Dragon Ball Super

DBS Chapter 25 klik

14 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
ibme74 kaže...

DBS Chapter 25 klik

Thanks!

Wow. Ovo je bilo... drugačije. 

Al jbte, Toyotarov artwork je božanstven 

Ovaj screen totalno podsjeća na DBZ. Što bih dao da je Super u ovome stilu :(

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Meni se baš sviđa što manga sve više "odstupa" od animea, jer ovako kada gledaš jedno ili čitaš ovo drugo uvijek je nešto novo i neočekivano.

11 godina
offline
Dragon Ball Super

Oke meni nešto nije jasno

 

SPOILER

 

Zašto nastupajusamo  2,3,4,6,7,9,10,11 univerzumi

 

Di su ostali 1,5,8 i 12

12 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Ta 4 svemira imaju najveći mortal rating pa ne moraju sudjelovati jer neće biti uništeni.

To je bilo rečeno još na početku arca

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
11 godina
offline
Dragon Ball Super

Konačno počinje. Jel mozete vjerovati da priprema za ovaj turnir traju vec skoro 5 mjeseci 

8 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

Yiren je BADASS! Kad dođe Goku-u iza leđa i kaže ''Get lost'' i kad se nije pomaknuo ni milimetar dok su blokovi letjeli prema njemu

artuditu
10 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Podsjeća dosta na hita, šutljiv i smiren. Valjda neće pozirat kasnije kao ovi ostali.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice