Dragon Ball izdvojena tema

poruka: 2.937
|
čitano: 605.608
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
ibme74 kaže...
sstrmi kaže...

SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

http://www.saiyanisland.com/2017/08/dragon-ball-super-front-side-of-gokus-new-transformation-shown/

Plavo+crvena aura,uzdignura crna kosa i sive oči.Baš cool izgleda!

ja nigdje ne vidim crvenu auru 

 Prijatelj mi je rekao da su youtuberi to tako protumacili pa je vjerojatno i on pokupio

011000110010.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball Super
ibme74 kaže...
sstrmi kaže...

SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.saiyanisland.com/2017/08/dragon-ball-super-front-side-of-gokus-new-transformation-shown/

Plavo+crvena aura,uzdignura crna kosa i sive oči.Baš cool izgleda!

ja nigdje ne vidim crvenu auru 

 misli na ovo

artuditu
11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Priča o slici s linka, na njoj ima samo plava aura

10 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Meni ta nova forma uopće ne pristaje u DBS, svi su kao štapići a ovdje je goku nabildan. Nemojte me krivo shvatiti, sviđa mi se forma, samo je malo čudno.

11 godina
offline
Dragon Ball Super

Spoiler Alert za mangu chapter27

 

U iducem chapter Perfected SSJB Vegeta vs Beerus

12 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Beerus ga razbije bez problema i usput kaže da trenira idućih 100 godina neće biti jači od njega

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
sstrmi kaže...

Beerus ga razbije bez problema i usput kaže da trenira idućih 100 godina neće biti jači od njega

Ma znam, naslov je i bio Beersu destroy Perfected SSJB Vegeta... ali čekam prijevod na eng da pročitam chapter.

10 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Danas odlično animirana epizoda. Napokon i malo dublje borbe, a ne ono bezveze na pocetku turnira gdje kopiraju fight clasheve cijelo vrijeme.

11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
The_K kaže...

Danas odlično animirana epizoda. Napokon i malo dublje borbe, a ne ono bezveze na pocetku turnira gdje kopiraju fight clasheve cijelo vrijeme.

Zato će iduća epizoda biti lame... master roshi vs zelda i ekipa sisatih vanzemljaki.

 

Jedva čekam da Manga krene sa Universum Survival arc da vidim što će Toyotarou uraditi od turnira.

BTW u današnjoj epizodi malo kopiraju mangu, Goku je ovaj dio gdje koristi SSG i u trenutku napada prealzi u SSGSS radi veće snage prekiopirali iz manga borbe između Goku-a i Hit-a tokom U6 vs U7 turnira.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.8.2017 17:27 (ibme74).
14 godina
offline
Dragon Ball Super

Najbolji dio današnje epizode je Champa. Kad sam ga vidio sa vuvuzelom odvalio sam se od smijeha :D

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
10 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
ibme74 kaže...
The_K kaže...

Danas odlično animirana epizoda. Napokon i malo dublje borbe, a ne ono bezveze na pocetku turnira gdje kopiraju fight clasheve cijelo vrijeme.

Zato će iduća epizoda biti lame... master roshi vs zelda i ekipa sisatih vanzemljaki.

 

Jedva čekam da Manga krene sa Universum Survival arc da vidim što će Toyotarou uraditi od turnira.

BTW u današnjoj epizodi malo kopiraju mangu, Goku je ovaj dio gdje koristi SSG i u trenutku napada prealzi u SSGSS radi veće snage prekiopirali iz manga borbe između Goku-a i Hit-a tokom U6 vs U7 turnira.

 Umjesto da dobimo napokon epizodu malo fokusirano na vegetu ili friezu dobimo roshija. Stvarno me boli da je krillin prije knockoutan od roshija.

11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Ja bi isto htio vidjeti epizodu fokusiranu većinom na Friezu, da prebije nekoga malo :) 

12 godina
offline
Dragon Ball Super

Tournament traje do kraja 11 mjeseca,tako da ne brinite.TO je još 12-13 epizoda tako da će biti vremena,pogotovo kad sad u idućih par epizoda Roshi,Tien i ekipa budu ispali

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
14 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
sstrmi kaže...

Tournament traje do kraja 11 mjeseca,tako da ne brinite.TO je još 12-13 epizoda tako da će biti vremena,pogotovo kad sad u idućih par epizoda Roshi,Tien i ekipa budu ispali

Do kraja 11 mj? Jel to negdje službeno objavljeno ili?

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
12 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Pročitao sam da je tako objavljeno skupa s leakom za novu formu

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
14 godina
offline
Dragon Ball Super

U 8 epizoda je proslo 13 minuta turnira sto je u prosjeku 1,625. Po toj nam racunici ostaje 21 i malo vise epizoda. To bi se poklapalo s onim sto sam ja bio vidio sto je neka stranica na facebooku objavila da bi trebalo trajat i na pocetku sljedece godine.

 

EDIT: takoder ocekujem da ce kasnije ozbiljnije borbe uzet vise vremena

011000110010.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.8.2017 21:15 (michael).
11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Pa i bio bi red da potraje, 67. epizoda (20.11.2016) je bila kraj future Trunks/Black arc-a, od tada traju filleri i pripreme za turnir, a trunir je počeo epizodom 97 (02.07.2017). Dakle nismo imali pravi arc gdje se događa nešto opasno skoro 8 mjeseci. Sada neka traje.

14 godina
offline
Dragon Ball Super

Novi trailer za FighterZ, igra nastavlja izgledati predobro:

 

Također će imati i jedintveni story-mode, a ne prepričavanje priče koju smo vidjeli milijun puta.

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Ja sam očito jedini kojem ova igra i ne izgleda baš nešto 

14 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
ibme74 kaže...

Ja sam očito jedini kojem ova igra i ne izgleda baš nešto 

Kako to misliš? Igra izgleda više dragon ball nego DB Super 

 

Čak i ako ti se grafički nesviđa (iako neznam kako je to moguće), moraš cijeniti brigu koja je uložena u animacije i prezentaciju od strane developera. Likovi doslovno uzimaju mangu kao referencu http://kotaku.com/dragon-ball-fighterz-compared-to-the-manga-1796158753

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

ne govorim o grafici, nego gamepaly mi ne izgleda kao nešto što bi me držalo zaljepljenim za ekran, niti nešto što nestpljivo iščekujem da izađe... Onak, prosjek (IMO)

8 godina
offline
Dragon Ball Super

Igra me jako podsjeca na Budokai koji mi je bio super. Ovi novi Xenoversi mi nekako ne sjedaju, nije mi to to pogotovo kad izvedes specijalan napad uopce nemas osjecaj da je to nesto posebno i mocno. Nadam se da cemo u ovoj igri dobit taj osjecaj moci kad npr. napravis spirit bomb ili nesto slicno. Isto tako neka transformacije u npr. SS budu iz igre i iz base forme, a ne da u meniu odaberem Goku SS3 itd...

I am over 9000!!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2017 15:29 (Shivi).
11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Da je u 3D kao Budokai bilo bi super, ovako 2D me malo odbija.

14 godina
offline
Dragon Ball Super

Fala qurcu da je 2d fighter, dosta mi je ovih arena 3D gluposti. Jedva čekam EVO iduće godine i Dragon Ball hype koji će biti prisutan. Nisam ni ja neki fan tabačina ali ova igra je pun pogodak.

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
11 godina
offline
14 godina
offline
Dragon Ball Super

Blue Goku i Vegeta gameplay: 

 

1 inch punch: 0:33

Vegetin cijeli moveset je uzet iz borbe protiv Goku Blacka koliko vidim, izgleda predobro. Gokuov Kaioken finisher u ovom enginu 

 

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.8.2017 20:46 (ph3nom_gamer).
12 godina
offline
Dragon Ball Super

Nisam očekivao da će današnja epizoda biti dobra,ali zapravo bila je vrlo dobra.BIlo je zanimljivo vidjeti Muten Roshia kako se opet bori nakon dugo vremena i originalnog DB-a

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
Današnja scena me rasplakala iskreno. Zadnji put kad sam pošteno zaplakao je bilo kad freezer ubije crillina.
8 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

Možda i najbolja epizoda od početka ToP. Fali ovakvih epizoda i likova kao Roshi koji imaju old badass martial art skills. S druge strane, ovi ''battleovi'' GoD vs GoD je skorz postalo dosadno, ponašaju se kao djeca, a Zeno ne zna brojati? huh?

artuditu
11 godina
offline
Dragon Ball Super

Na kraju ce ispast da je zeno po razini inteligencije na nivou Goku-a LoL 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice