Dragon Ball izdvojena tema

poruka: 2.937
|
čitano: 602.120
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
Vlado300 kaže...

Ali dobro! Onda valja zamisliti to kao uz svu moguću dopunu radnje između dbz i gt! Gt će mi imati smisla skroz dok ne vidim što se događa nakon upoznavanja gokua i uba! Ako bude isto onda bih radnju gt dao u nastavak kao nakon 100 radnji i dešavanja! 

Pa kako ima smisla nakon sveg onog što sam ti gore napisao a to je samo mali dio od još stotinu stvari koje se kose sa GT-em koji bi vremenski trebao ići nakon DBS? 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball Super

Pa dobro ima smisla što ti kažeš, vidjet ćemo kako će sve teći u novim epizodama, ne kažem da će biti kopija gt! Uostalom ne znamo ni kako će se nova saga zvati! Samo mi nije jasno zašto je dbs naveden onda kao radnja prije turnira gdje se upoznaju goku i ub! To onda daje na znanje da će da će se njih dvojica na taj način upoznati, samo će animacija biti drukčija kao u dbs ili malo poboljšana! 

Z. Vinić
11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
Vlado300 kaže...

Pa dobro ima smisla što ti kažeš, vidjet ćemo kako će sve teći u novim epizodama, ne kažem da će biti kopija gt! Uostalom ne znamo ni kako će se nova saga zvati! Samo mi nije jasno zašto je dbs naveden onda kao radnja prije turnira gdje se upoznaju goku i ub! To onda daje na znanje da će da će se njih dvojica na taj način upoznati, samo će animacija biti drukčija kao u dbs ili malo poboljšana! 

Biti će o drevnim sayianima 



zato što su zadnje 3 epizode DBZ-a bila radnjom smještene 10 godine nakon bore sa Buuom dok DBS kreće nekoliko mjeseci nakon borbe sa Buu-om.

ne mora značiti, u animeima uvijek bude puno retcona tako da ne mora biti da će se upoznati na isti način, vjerojatno je da hoće biti opet turnir i sve to ali je isto tako moguže da to izmjene skroz do srži jer puno stvari u te zadnje 3 epizode više ne štima

zbog DBS-a, npr izjava Gokua da je Uub najjači protivnik s kojim se borio još od Buu-a, ili Bulmina izjava da se nisu vidjeli 5 godina iako se u DBS-u viđaju često i TOP se dogodio 780 godine dok je radnja sa turnirom gdje se sretnu Uub i Goku 784 godina.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball Super

Da, dobro si me podsjetio sad kad si naveo godine! Radnja 780ih, znači žive u 8 stoljeću! Tehnologija kakva kod nas zapravo neće biti još najmanje 50 godina! Dinosauri koji su iz umrli još prije 5000 i više godina i tehnologija amo reći iz 22 stoljeća smješteni u 8 stoljeće! To sam isto htio prokomentirali! Pa onda ona scena gdje se muten roshi prisjećao kad je bio mlad prije 650 godina, čita playboy i nosi sunčane naočale! Znači oni žive 13 stoljeća unazad! 

Z. Vinić
12 godina
offline
Dragon Ball Super

GT nije canon niti je ikad bio.To je kreacija toei-a i nema veze s Toriyamom.Sve što je Toriyama napravio za GT je dizajn par likova

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
11 godina
offline
Dragon Ball Super

11 godina
offline
14 godina
offline
Dragon Ball Super

Jel itko od vas gledao Yu Yu Hakusho? Ja ga trenutno gledam po prvi puta i gubim razum koliko je ovo dobro. Trenutno sam na 40. epizodi tj. negdje na polovici Dark Tournament arc-a i ovo mi ispunjava sve želje koje je ToP totalno profulao. ODLIČAN Villain, kreativne i jedinstvene borbe, zanimljivi likovi, mind-games... sve je tu.

 

Ako tražite neki shounen za gledat sada dok nema DB-a, ili ste bili razočarani njime, bacite oko na Yu Yu Hakusho. Također, anime je rađen u onome zlatnom dobu tj. u ranim devedesetim gdje je sve animirano rukom i krv leti na sve strane :)

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
11 godina
offline
Dragon Ball Super

11 godina
offline
Dragon Ball Super

Ovaj Sean Schemmel je fucking legend, stvarno u njegovom glasu čuješ ljutnju i bol

6 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball Super

Ako netko nije vidio goku dobiva transformaciju ssj 4! Samo da li u filmu ili u novom serijalu ne znam! 

Z. Vinić
11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
Vlado300 kaže...

Ako netko nije vidio goku dobiva transformaciju ssj 4! Samo da li u filmu ili u novom serijalu ne znam! 

Gdje si tu glupost pročitao?

12 godina
offline
Dragon Ball Super

I DB Heroes anime počinje u sedmom mjesecu,to je non canon spin-off od istoimene igre!Ali svejedno,gledat će se jer je to DB 

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
12 godina
protjeran
offline
Re: Dragon Ball Super
sstrmi kaže...

I DB Heroes anime počinje u sedmom mjesecu,to je non canon spin-off od istoimene igre!Ali svejedno,gledat će se jer je to DB 

 

Valjda ćemo u budućnosti dobiti i novu canon seriju.

14 godina
offline
Dragon Ball Super

Koliko sam pročitao, taj Heroes je fanservice smeće - što je po meni dobro. Fuck it, nek animiraju SSJ4 Gohana protiv Brolija, who cares 

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
10 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Novi dizajnovi za film izgledaju odlično, podjećaju dosta na dbz

11 godina
offline
Dragon Ball Super

Ovaj novi dizajn jako podsjeća na Android/Cell sagu

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 13:21 (ibme74).
11 godina
offline
Dragon Ball Super

Dbs chapter 36

Klik

9 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

Vesela mi je manga... skroz je drugacije-dinamicnije... vjerovatno nisu morali rastezat da se dobije sto vise epizoda :D

11 godina
offline
Dragon Ball Super

SSJ4 Goku vs Goku Black manga klik

6 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball Super

Zna li netko koliko epizoda ima manga db af? Čitao sam do broja 19 i dalje ne mogu naći! Zanimljiva je priča! 

Z. Vinić
11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Nije nikada zavrseno

11 godina
offline
Dragon Ball Super

Zna li netko gdje ima prvi dragonball?

11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
pc_fan005 kaže...

Zna li netko gdje ima prvi dragonball?

Guglaj watch dragon ball, izbacit će ti hrpu stranica, evo jedna od njih
https://watch-dbz41.funonline.co.in/dragon-ball/

11 godina
offline
Dragon Ball Super

Nema netko da ima HR titlove sa tv-a ili slicno?

11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

nope

14 godina
offline
Dragon Ball Super

Igrate li DB Legends?

011000110010.
11 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
pc_fan005 kaže...

Nema netko da ima HR titlove sa tv-a ili slicno?

 Imas izvrsnu stranicu gdje imas sve epizode od DB do DBS sve prevedeno i nesto cak i sinkronizirano.

Stranica ti se zove zmajevakugla.rs, osim originalnih epizoda imas i sve filmove, i razne ostale zanimljivosti na forumu njihovom, tako da odi i uzivaj. 

10 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
michael kaže...

Igrate li DB Legends?

 Grafika i animacije odlične, a sve ostalo velika 0. Igra dosadi brzo.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball Super

Zna li netko ima li stranica prvih epizoda dragon balla na japanskom? 

Z. Vinić
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice