Game of Thrones

poruka: 4.117
|
čitano: 806.241
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
8 godina
offline
Re: Game of Thrones
Arya.
13 godina
offline
Re: Game of Thrones
Zasto ww nije prije topljenja zida viknuo dracarys??

Littlefinger je definitivno najmutniji lik u seriji, steta sto ga vise nece bit.

Sto mislite u koga ce se Arya Stark pretvorit kada bude (ako bude) isla ubiti Cersei?
8 godina
offline
Re: Game of Thrones
Posto je niska...u nekog malog :€)
10 godina
online
Game of Thrones

 

bog

14 godina
offline
Re: Game of Thrones
sisko93 kaže...
Zasto ww nije prije topljenja zida viknuo dracarys??

Littlefinger je definitivno najmutniji lik u seriji, steta sto ga vise nece bit.

Sto mislite u koga ce se Arya Stark pretvorit kada bude (ako bude) isla ubiti Cersei?

 Cersei će umrjeti sigurno pošto to dijete neće roditi, kako joj je rekla vidovnjakinja

10 godina
offline
Game of Thrones

Tuga me vata sad kad sam sve odgledao. Da je resetirat pamcenje i krenit iznova. Sezona 8 tek 2019 ? 

13 godina
offline
Game of Thrones

Totalno je glupo toliko razvlačit za 8. sezonu, mislim da će isto interes splasnuti...

7 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
8 sezona tek u 4. mjesecu 2019..
15 godina
offline
Game of Thrones

April 2019. godine, 6 epizoda po 60 minuta. Jedva čekam...

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
9 godina
offline
Re: Game of Thrones
boxer kaže...

April 2019. godine, 6 epizoda po 60 minuta. Jedva čekam...

 

 

majke ti mile, kad odvrtim film kad je izašla prva sezona, ja sam do tada pročitao prve 4 knjige, i krenio gledati seriju i stalno tražim kako će nešto zeznuti, i čak mi u početku nije bila dobra ko knjiga. ali kako su sezone prolazile su stvarno postali sve bolji i bolji, došlo je do toga da sam stvarno uzbuđen što izlazi nova sezona serije, a za nastavak knjige me boli đon kad će izaći. GRR Martin je stvarno s tim knjigama toliko odužio da je prestalo biti zanimljivo

 

nadam se da će zaokružiti sve kako treba, jer je teško završiti ovako nešto veliko, s toliko puno likova i različitih priča

15 godina
offline
Game of Thrones

Game of Thrones | Season 8 | Official Tease: Crypts of Winterfell (HBO)

 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
10 godina
offline
Game of Thrones

E naježio sam se 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
10 godina
online
Game of Thrones

 

ofišl trejler

 

9 godina
offline
Game of Thrones

koliko god da mi je dopizdio Martin sa odugovlačenjem sljedeće knjige, ne mogu osporiti njegov talent i genijalan svijet i likove. i ja čekam zadnju sezonu, ali itekako ima okus gorčine to što neke stvari iz knjige kronično fale u seriji ili su promijenjene. prvo što mi baš smeta je to što su Eurona pretvorili u prijevoznika i to je to, samo mora prevesti golden company iz essosa u westeros. on je u knjizi genijalan, surov i strašno okrutan luđak, baš slojevit lik, a u seriji je najzanimljivije to što dođe do prijestolja i kaže Cersei da bi je izrokao. također potpuno je izbačena kuća Blackfyre iz cijele priče i još mnoge stvari.

 

uopće ne znam je li Martin pomaže oko kraja serije ili rade kraj na svoju ruku, ako rade na svoju ruku to bi moglo flopati. nije da to želim, ali one scene i likove koje su najviše privukle masu gledatelja je napisao Martin, jedna stvar je napraviti serije prema nečemu što je netko već smislio, ali sasvim je drugo završiti priču koju je netko drugi započeo, kad sam moraš stvoriti iz ničega nekakav epski kraj.

 

 

5 godina
offline
Game of Thrones

Ni'ko nista o "leak-u" prve epizode 8 sezone ?!?! Tek sam maloprije naletio na tu informaciju. Zna li netko nesto vise ili je HBO bacio kost da ju glodjemo ?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Umbel kaže...
Pas ima neku uber ulogu...siguran sam

 Nissan to ja rekao, ali u zadnjoj epizodi tijekom finalne bitke vidiš najnapetiju scenu, prekida se, pojavljuju se oči psa i sve između Branove nesereće i zadnje epizode je zapravo bio pseći san. Kraj samo takav.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
5 godina
offline
Game of Thrones

Koliko ste puta gledali seriju? Ja svake godine, prije nego šta izađe nova sezona, odgledam sve od početka, da se podsjetim malo. Ove godine sam zaključio da to više nema smisla, ali eto, sad sam na sredini sedme sezone, opet. I koliko god puta gledao, svaki put primjetim nove detalje, svaki put sam jednako oduševljen i svaki put mi je jednako zanimljivo i napeto sve gledat. Ili sam ja lud ili je ovo stvarno najbolja serija koja je ikad snimljena. 

Live long and prosper.
9 godina
offline
Game of Thrones

 

na sve strane iziviru leakovi, tko ne voli spoliere morat će stvarno gledat svaku epizodu čim izađe, jer ovo će sve društvene mreže, forumi i portali spoilati do krajnjih granica kako koja epizoda bude izlazila, a možda i prije.

 

 

9 godina
offline
Game of Thrones

Ja seriju gledam od prvog dana od kada je izišla, znači tamo od 2011, i svaku sezonu sam gledao kad je i izlazila nikada nisam još pogledao 2 puta ništa, odlučio sam se da je ove godine vrijeme za gledanje ispočetka sve prije kraja završne sezone, uzeo HBO GO i ide ko voda :D

16 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Zna li netko kad ce poceti emititanje nove sezone kod nas? Mislim u koliko sati po nasem vremenu?
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
16 godina
offline
Re: Game of Thrones

ponedjeljak, 20:00 Igra prijestolja VIII, ep. 1, HBO hr

 

ja se mozda natjeram pogledat US premijeru, u 02:00 po mom vremen je, ponedjeljak mi je day off anyway

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.4.2019 19:07 (nixass).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Ok negdje sam procitao u Americi u nedjelju (njihova nedjelja) 20:00h po pacifickom vremenu a u UK u ponedjeljak u 02:00h (odnosno po hr vremenu u 03:00h).

Uzevsi u obzir lokalna vremena to je onda kod nas onda 15h nakon sto bude americka premijera i 18h nakon britanske premijere. Pa jbt bog treba izdrzat cijeli dan bez spoilera kojih ce internet biti PUN!
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
15 godina
offline
Game of Thrones

bit ce je na torentu cim zavrsi prva premijera bilogdje. ko bi ceko ove nase da ju puste navecer, ovi idioti po drustvenim mrezama ce odma spoilat, a i nebi se cudio da novine odma clanak neki izbace o epizodi.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
mar123 kaže...

bit ce je na torentu cim zavrsi prva premijera bilogdje. ko bi ceko ove nase da ju puste navecer, ovi idioti po drustvenim mrezama ce odma spoilat, a i nebi se cudio da novine odma clanak neki izbace o epizodi.

 Pa bit će uživo na HBO 1 u tri ujutro. Ja ću bome ustat da gledam jer teško da ću izdržat cijeli dan bez da negdje pročitam neki spojler.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
13 godina
offline
Game of Thrones

Jel netko zna oce biti na HBO GO live epizoda od 3:00 da znam da ostanem budan?

14 godina
offline
Re: Game of Thrones
dinoman255 kaže...

Jel netko zna oce biti na HBO GO live epizoda od 3:00 da znam da ostanem budan?

 Ne, live ide samo na obicnim kanalima od HBOa. Na GO postaje dostupna tek par sati kasnije.

Red tuge, red bijesa
14 godina
online
Game of Thrones

Bilo bi fora da su dali ovih 6 epizoda u kino, diljem svijeta, petak i subotu, a nedelju na HBO.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Znaci lazu🤨
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
10 godina
online
Game of Thrones

ajde da se dogovorimo, kome smetaju spoileri neka ne dolaze dok ne pogledaju i bok

13 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Ajde samo javite cim stigne prvi torrent da odmah skidam kad dodem s posla jer do navecer ce pune drustvene mreze bit spoila. 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice