Game of Thrones

poruka: 4.117
|
čitano: 808.113
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
16 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Ajd ruku na srce nije cijela epizoda bila losa, bila je jedna dobra scena: kad je Edmure poceo svoj monolog🤣
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
10 godina
offline
Game of Thrones

Kraj ajde ok,nije mi samo jasno jel odlazi sa divljacima ili? vise me smeta preskakanje scena wtf,od kad jon ubije dany,oni preskoce sve do glasanja novoga kralja koji k... zatim razvlacenje scena itd itd.Zeznuli seriju sa zadnjom sezonom.

16 godina
offline
Game of Thrones

Ova zadnja epizoda je fakat za drek...

Ko da su producenti prolupali...

 

Ono biranje Brana za kralja je tolko lose odglumljeno da je tesko bilo gledat... Onda Tyrion slaze one stolce nekoliko minuta - jebo ih konj! Cijela sezona je zbrda-zdola i onda vrijeme potrosit na takve prizore - WTF ??

Na IMDB i stavit im 3 za ocjenu...

Kakav serijal i kakav usran zavrsetak... Boze sacuvaj...

Truth in engineering.
8 godina
offline
Re: Game of Thrones
To slaganje stolica je najbolji dio epizode.
10 godina
offline
Game of Thrones

jesam se nasmijao na hrpu cigli, jaimea i cersei. Po onoj sceni ispada da su se trebali pomaknut 2 metra i ne bi poginuli.

Edmureov govor je ja ne znam šta reć na to, ali ispada da je to klasični edmure

 

15 godina
offline
Game of Thrones

Kao i ustvarnom svijetu, pobjedila je politika, dok su heroji iskorišteni, izigrani i većina njih mrtva.

 

Tyrion - postao desna ruka kralja, nakon što je izdao svoju obitelj, kraljicu, prijatelja itd (isti naš Nonjo), znači pravi primjer čovjeka koji se okreće kako puše.

Bran - postao  kralj manipulirajući svima , a kao što je i sam rekao znao je da ga to čeka. Miran, kulturan a zapravo podmukao (nešto slično kao Plenki).

Sansa - postala kraljica na sjeveru, također speltkama, podvalama, udajama za koga je stigla.

 

Meni se sviđa kako je to pokazano, makar i razumijem ljude kojima se ne sviđa jer im je pun k takvih ljudi i događanja u stvarnom životu a sad su još to doživjeli na filmu.

 

Ipak, najemotivniji, najtragičniji i najbolji lik na kraju je John Snow. Svaka čast kako su ga napravili, unatoč greškama koje je imala 8. sezona.

John je prvo spasio Sjever od divljaka i pomirio ih međusobno, zatim spasio sve ljude od zombija jer je ujedinio Sjever i ostale sa Daenerys. Po treći i zadnji put spašava ljude kad ubija svoju ljubav, tetu i kraljicu, odbacuje vladanje sa njom, život kralja i uživanje.

Za to bude nagrađen protjerivanjem u Noćnu stražu. Na sve to, on je zapravo jedini i pravi nasljednik trona. Za mene toliko emotivno i tragično ispričano, da ne znam dal sam ikad vidio tragičnijeg lika u seriji ili filmu (možda Darth Vader recimo).

 

I dok oni u Westerosu nastavljaju sa svojim poltikima, borbom za moći, gradnjom brodova, bordela, podvalama, John Snow odlazi slobodan sa slobodnim ljudima kao jedini i pravi kralj koji je spasio svijet.

16 godina
offline
Re: Game of Thrones
Nastavak: zmajo nađe Šumsku djecu. Oni ožive magijom Danny koja postaje Noćna kraljica. Danny ide u osvetu...
16 godina
offline
Re: Game of Thrones
igy kaže...
Nastavak: zmajo nađe Šumsku djecu. Oni ožive magijom Danny koja postaje Noćna kraljica. Danny ide u osvetu...

 To bi bilo okey :)

Truth in engineering.
16 godina
offline
Re: Game of Thrones
walentkane kaže...

Kao i ustvarnom svijetu, pobjedila je politika, dok su heroji iskorišteni, izigrani i većina njih mrtva.

 

Tyrion - postao desna ruka kralja, nakon što je izdao svoju obitelj, kraljicu, prijatelja itd (isti naš Nonjo), znači pravi primjer čovjeka koji se okreće kako puše.

Bran - postao  kralj manipulirajući svima , a kao što je i sam rekao znao je da ga to čeka. Miran, kulturan a zapravo podmukao (nešto slično kao Plenki).

Sansa - postala kraljica na sjeveru, također speltkama, podvalama, udajama za koga je stigla.

 

Meni se sviđa kako je to pokazano, makar i razumijem ljude kojima se ne sviđa jer im je pun k takvih ljudi i događanja u stvarnom životu a sad su još to doživjeli na filmu.

 

Ipak, najemotivniji, najtragičniji i najbolji lik na kraju je John Snow. Svaka čast kako su ga napravili, unatoč greškama koje je imala 8. sezona.

John je prvo spasio Sjever od divljaka i pomirio ih međusobno, zatim spasio sve ljude od zombija jer je ujedinio Sjever i ostale sa Daenerys. Po treći i zadnji put spašava ljude kad ubija svoju ljubav, tetu i kraljicu, odbacuje vladanje sa njom, život kralja i uživanje.

Za to bude nagrađen protjerivanjem u Noćnu stražu. Na sve to, on je zapravo jedini i pravi nasljednik trona. Za mene toliko emotivno i tragično ispričano, da ne znam dal sam ikad vidio tragičnijeg lika u seriji ili filmu (možda Darth Vader recimo).

 

I dok oni u Westerosu nastavljaju sa svojim poltikima, borbom za moći, gradnjom brodova, bordela, podvalama, John Snow odlazi slobodan sa slobodnim ljudima kao jedini i pravi kralj koji je spasio svijet.

 Svaka cast na komentaru, jedini lik koji je stao isti od prve do posljednje epizode, pravo olicenje heroja koji je uvijek ganjao slobodu i pravdu i bas kao i u vecini sutuacija u stvarnom svijetu zavrsio je kao posljednje govno.

Zadnja sezona je fakat sklepana, kamaru nekih nelogicnosti ali svaka cast na kraju serije, potpuno politicki, prikazana stvarna slika i prilika zivota gdje u citavom serijalu ljudi ginu, kolju ih, pale, prolaze kroz najgore situacije zbog igre i pohlepe par ljudi na vlasti koji su zeljni jos vise te vlasti i na kraju kada Sam predlozi da svi biraju dobije samo podsmijeh. 
Nazalost nije se puno promijenilo ni danas u politici.

 

John koji je najgore prosao u citavoj seriji dobije najgori kraj. Ebeni Bron dobije Highgarten, a John ledenu pustos ali nazalost tako je u zivotu.

Koliko god smo ocekivali neki happy end GoT je ipak opravdao svoj status sa krajem kojeg je slabo tko ocekivao, koji je mozda donio vise tuge nego bilo kojih drugih emocija ali po meni odlicna zavrsnica, najrealnija od svih mogucih.

 

Takodje zao mi je sto se u zadnje dvije sezone, pogotovo u ovoj posljednjoj radnja odvijala ovako brzo i sto su mnoge stvari upropastene nekom brzinom da se serijal privede kraju, mislim da bi bilo dosta kvalitetnije i bolje uradjeno da smo imali po 10 epizoda i u posljednje dvije sezone ali sta je tu je.

Osim toga razocaran sam pomalo citavom produkcijom posljednje epizode, mislim da se moglo dosta bolje uraditi, po mom misljenju posljednja epizoda seste sezone idalje ostaje apsolutno remek djelo sto se tice produkcije, muzike, rezije, bilo bi lijepo da je i ova posljednja napravljena barem priblizno dobro. 

15 godina
offline
Game of Thrones

Hehe, Edmure Tully je maskota u svim scenama u kojim se pojavio. Inače, Tobias Menzies, koji ga glumi je odličan glumac. Imao je fenomenalnu ulogu (odnosno dvije) u seriji Outlander, fantaziji, velikim dijelom zasnovanoj na stvarnoj historiji Škotske iz 17-18 stoljeća. Preporuka svima kojima nije bljak gledati film sa boljom polovinom (serija poprilično podilazi ženskom dijelu publike), no svejedno izvrsna serija, kao i gluma pomenutog Tobiasa.

morrisoN
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.5.2019 22:30 (morrisoN).
13 godina
offline
Game of Thrones

Zar nije Jon, a ne John 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Game of Thrones
AA-d00d kaže...
Sto se tice tvoje zadnje recenice: pa to je bas u stilu GoTa🤣

 Zapravo njegov kraj je i jedini ok.

 

 

Otišao sa svojim pajdašima na sjever, poetski. 

 

Za mene Bran, Arya i Sansa od najdražih likova do govneta u 0,03 sek.

 

morrisoN kaže...

Hehe, Edmure Tully je maskota u svim scenama u kojim se pojavio. Inače, Tobias Menzies, koji ga glumi je odličan glumac. Imao je fenomenalnu ulogu (odnosno dvije) u seriji Outlander, fantaziji, velikim dijelom zasnovanoj na stvarnoj historiji Škotske iz 17-18 stoljeća. Preporuka svima kojima nije bljak gledati film sa boljom polovinom (serija poprilično podilazi ženskom dijelu publike), no svejedno izvrsna serija, kao i gluma pomenutog Tobiasa.

 Briljantan kao Brut u Rome-u. Fantastičan glumac. Čudi me kako nije dobio neku veću ulogu u serijalu.

 

igy kaže...
Nastavak: zmajo nađe Šumsku djecu. Oni ožive magijom Danny koja postaje Noćna kraljica. Danny ide u osvetu...

 Ili je odvede kod red priestesa. 

 

Danny se vraća tri puta napizditija.


Tyrion prvi zapne za zube zmaji. Od Brana samo ostanu tochikichi.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2019 0:09 (DarthMarkus).
15 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Mislim serija je sapunica kao i većina koja traje više od dvije sezone. Nema se materijala za rastezati tako dugo, da ne kažem da je skupa produkcija. Tako da se onda sve završin na 80 % pričanja među likovima, ono, tko što osjeća i misli jel. Cijela 8 sezona je za goli k.rac. A završetak je za barem dva k.rca. Teže je moglo gluplje. 

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
12 godina
offline
Re: Game of Thrones
Baotica kaže...

Mislim serija je sapunica kao i većina koja traje više od dvije sezone. Nema se materijala za rastezati tako dugo, da ne kažem da je skupa produkcija. Tako da se onda sve završin na 80 % pričanja među likovima, ono, tko što osjeća i misli jel. Cijela 8 sezona je za goli k.rac. A završetak je za barem dva k.rca. Teže je moglo gluplje. 

LOL! 

Pa u GOT-u imaš materijala snimati 15 sezona. Upravo je to i problem cijele ove sezone - sve je ubrzano i stisnuti u premalo epizoda. Plitki dijalozi, loše napisana priča, ništa nije objašnjeno. Neke scene su stvarno cringy. Jednostavno je kvaliteta pisanja opala u odnosu na prošle sezone. 

Navodno D&D nije htio snimati više sezona tako da se mogu posvetiti novom Star Warsu. Ako je stvarno tako, onda je to stvarno sramotan kraj kakav ova serija nije zaslužila.

12 godina
offline
Game of Thrones

Najvise me triggerala cinjenica da Unsullieda ima odjednom doslovno vise nego ih je bilo kad ih je prvi put recruitala... a kao svi izginuli u Winterfellu. Ista stvar s Dothrakijima. Jebote, sta se stanicnom diobom mnoze?

 

Inace, kraj je uzasan ali iskljucivo zbog preloseg i zbrzanog writinga. Isti kraj je uz vise razvoja i bolji writing mogao biti sasvim zadovoljavajuc. Npr da je Dany imala vise vremena za transformirati se u luđakinju dobrih namjera koja zeli osloboditi cijeli svijet vatrom, uz vise logike iza postupaka likova itd moglo je to biti skroz ok, a ovako ostaje najunistenija serija svih vremena... Bas pretuzno.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
13 godina
offline
Game of Thrones

ali mislim da se svi možemo složiti da se sve ovo desilo jer jon nije htio umočiti kad je trebalo. dany bi imala jasniju sliku svijeta oko sebe, bilo bi dobro za nju, za njega a i za nas gledatelje

5 godina
offline
Game of Thrones

Jučer sam 2 puta odgledao seriju... Ne znam kakv mi je kraj. Prvo je bilo grozno, onda mi je OK, bar za neke likove. OK mi je kraj Jamiea i Cersei, super mi je kraj za Jona. Jon je u biti najbolje i prošao, a ako je pametan, neće se niakd više vratiti ni u Castle Black, ni južno od Zida. One j uzeo svoju slobodu, njegovo je kraljevstvo Sjeverno. Malo tužno jer je praktički odbačen od ostatka svijeta, ali svijet ga nije ni zaslužio. Šteta što je u prijašnjim epizodama samo govorio: You are my queen i izgledao pomalo patetično.

 

Bran je nelogičan skroz, iako ima smils ada on bude kralj na kraju. Samo nema smisla: I can not be the Lord of anything, I am the 3 eyed raven.

 

Sansa je odigrala vrhunski. Sjever je postao NDS ili NDW (Nezavisna Država Sjever ili Winterfell) i to ima smisla, bilo bi glupo da su sad opet postali dio Kraljevstva, iako je Bran kralj...

 

Arya je OK, šta drugo da radi nego da ode istraživat. Bome je Westeros istražila.

 

Oduševilo me da je Tyrion na kraju živ i to u svojoj najboljoj ulozi, The Hand.

 

Iako nije bilo drugog načina za Dany, opet mi je glup njen kraj. Glupo mi je i da ju je Jon na onaj način prevaria i asasinirao. Ovo je čista asasinacija bila, što nikako nije njegov stil, al ono, 100% kontra Jona.

 

Zašto je Drogon malo prvo puhao vatru oko trona? Da postepeno zagrije željezo?

 

Sam je Archmaester, ako sam dobro skužio. Sam the Slayer!

 

Sir Davos je živ i kao najsmireniji lik u seriji, super dodatak za Small Council. 

 

Bron je odjednom tu, Master of Coins i Lord of Highgarden. Eto, malo su ga utrpali zbrda zdola, al eto...

 

Kraj serije mi je zadovoljavajući. Zadnja scena di Jon odlazi na Sjever mi je vrhunska, spasili su pola epizode samo s tom scenom. 

 

Gluposti su mi: Drogon ne pojede Jona, Unsullied ne ubiju Jona, Dothraki ne ubiju Jona, kad biraju kralja nitko, ali NITKO niti ne spomene Jona. Je, u zatvoru je, ubio je kraljicu, Grey Worm ga drži, neda... Ali da niti Sam the Slayer nije niti jednom rekao da Jon treba bit kralj, da Sansa nije to rekla, nitko. Nisu niti probali. A jučer su svi bili ludi oko toga, on je pravi, on je jedini, samo ON. To su stvari koje su trebali bolje malo pojasnit kroz priču, šta i zašto je tako.

 

Nakon svega, ispada da je Night King bio totalno nebitan neki lik, mogla je cijela serija bit i bez njega. Jon kao Targaryan, totalno nebitno. Bran kao 2-eyed-raven, totalno nebitno, mogao je bit kralj i bez da vidi prošlost. Najgore mi je što Jona Lord of Light vratio u život onako bezveze. Aj ja ću te oživit, a ti onda ajde provedi život na miru, na Sjeveru. Nije bio potreban za ubit Night Kinga, a ne vidim zašto bi se Lord of Light miješao u ubojstvo Dany. Znači, bespotrebno ga je probudio. Berric Danderion je bio živ da može spasiti Aryu, to smo vidili i to je rečeno. It is known. Ali Jon? Šta, on je bio točno tamo gdje treba bit? Di, ispred zmaja koji će ga pojest ili zapalit?

 

Jako loše su odrađene sve te mistične poveznice s magijom i bogovima. Užasno. Niti je išta pojašnjeno, niti je do kraja razrađeno, niti je dobro završeno. 

 

Sve u svemu, nije sami kraj tako loš, nije loš završetak za većinu likova, čak jako dobro. Problem je njihov put u zadnjim epizodama, problem je nedostatak ikakvih poveznica i objašnjenja s mistikom i poviješću. Glavni likovi u državi (kralj i archmaester) su profesori povijesti, a jedan može i putovat u povijest. Pa gdje su onda pravi završetci i poveznice sa svim onim nedovršenim pričama od početka serije?

 

Totalna šteta...

 

P.S.

 

Zanimljivo, Cersei je zadnja osoba koja je sjedila na Iron Throne-u...

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2019 8:41 (Filox).
11 godina
offline
Game of Thrones

Netko je tu bio napisao kako ce zavrsiti 6. epizoda. Smijao sam se i rekao sebi, ma nema sanse da bude takav smecarski kraj, i vidi vraga ipak je 

 

Steta da je ova sezona ovakak trash, inace jedne od najboljih serija opcenito, sta se moze tako je ispalo

 

primjetio sam da svatko od Starkova u prvoj sezoni rekao sta hoce i to je dobio, Sansa: I want to be a Queen, Arya: I am no lady, I want to see the world, Jon: I want to go behind the wall, jedino ovaj na kotacima nista nije rekao 

9 godina
offline
Game of Thrones

meni nije problem tko je gdje završio nego na koji način. tako se nabrzaka porješavalo dosta zanimljivih likova, sve stisnuto, bez posebne pažnje. Scena u kojoj Daenerys umire je toliko obična i nezanimljiva, i ona nije zaslužila ono što se dogodilo u petoj i šestoj epizodi. ja nisam sad nešto posebno navijao za nju, i ok bi mi bilo i da je postala okrutna i luda i umrla na kraju, ali tome je definitivno trebalo dati više pažnje

 

 

ono što mi najviše smeta na kraju je Bronn, zanimljiv lik ali malo su ga previše forsirali. njega da se stavi za meštra financija za cijelo kraljevstvo, to je uvreda zdravom razumu, i još da to Tyrion odobrava, bijedno. Ajd još knez Visovrta, iako mu je i to previše i postoji hrpa plemenitih kuća koje bi na to žestoko popizdile, ali još da mu se na to da titula za financije nema nikakvog smisla, koje su mu kvalifikacije za to? Zašto mu nisu dali da bude novi pauk, uhoda? tu bi se puno bolje snašao čovjek sa njegovim talentima, još pogotovo što je u drugoj sezoni služio Tyrionu osim kao bodyguard i kao informator

13 godina
offline
Game of Thrones

Sve je već rečeno, ali da i ja kažem da mi je ova zadnja sezona totalno za kurac, grand finale je najlošiji u povijesti IKAD!

 

Da, ima donekle smisla oko razrade likova, ali baš je sve tolko preloše složeno i neke scene su toliko jadne da ne mogu bit jadnije, previše nelogičnosti i previše "repova" i radnji iz prethodnih sezona je ostalo visiti u zraku, poslje gledanja zadnje epizode je ostao samo muk u meni. Baš teško sranje.

 

Uostalom, zašto Grey Worm sad uvjetuje nešto za Jona? Što bi se dogodilo da su ga jednostavno smaknuli tamo na onom vijeću? Vojska bi se raspala i to je to. Zašto nitko na vijeću nije rekao tko je zapravo Jon Snow? Izmanipulirana budala koja je ujedinila sve živo da bi pobjedila mrtvo? Nagrada mu je lutanje bespućima sjevera sa Tormundom? Koja je uopće poanta Night Watcha sad kad više nema prijetnje Nightwalkera, a wildlingsi također više nisu prijetnja? Koja je točno poanta Arye i njezinog "faceless" treninga? Jedino da ubije onih par šupaka i poslje ništa na tu tematiku? Zašto je Sansa uopće živa, najiritantniji i najnesposobniji lik ikad postane kraljicom ni kriva ni dužna.... mogao bih ovako do prekosutra...

 

Best season evah!

15 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Ma nije samo prebrzo složena ta zadnja sezona. Završetak je glup. Kao Broj jedan iz grupe TNT je sada kralj. Ma nemoj me j.bat mogli su onda barem od nekuda iskočiti i Bob rock, Alan ford, Sir Oliver, Jeremija i Šef. 

 

Što koji k.rac ne završe sa happy endom. Šta su ti glupi scenaristi u svim serijama krenuli pisati završetke tipa prohujalo sa vjetrom ! Nitko ne gleda serije i filmove da ga izbediraju.

 

Hoću HAPPY ENDING !! Ko u ljubiću su mogli to napraviti. Npr. Zmajo prođe još jedan počasni krug da pretvori sve u totalni pepeo, sljedeći kadar, vojska zgura sav pepeo u more, sljedeći kadar, započinje gradnja novog grada i dvorca. Zacrnjenje ekrana, crna slika preko koje idu slova, Epilog, three years after. Vidimo novi, još ljepši i stariji King's Landing ( Zmaju sad od milja zovu Praljo ). Sretno stanovništvo mili po ulicama, djeca se igraju, sljedeća scena je u vrtu dvorca, tamo krotiteljica zmajeva i kovrčavi kepec Jon sjede podnonekakvog drveta a njhovo osmero djece koja se igraju sa zmajom koji dohvaća štap koji mu klinci naizmjenično bacaju preko travnjaka. Cersei i Jamie pak sretno žive na nekom otoku sa isto osmero svoje djece koji su im odmah i nećaci i nečakinje. A grupa TNT živi na sjeveru, zajedno sa Night kingom koji se oženio sa Sansom, koji isto tako zajedno imaju osmero djece. HAPPY END !!!

 

Da je završilo kao što sam gore napisao bilo bi bolje. Jeb.te ako ne bi.

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
15 godina
offline
Game of Thrones

Svi smo već rekli šta ne valja u zadnjoj epizodi, kao i u cijeloj s08, no ono što je mene oduševilo su usporedni kadrovi Jona, Arye i Sanse dok se kreću pred kraj epizode. Rad kamere, montaža, muzika..... vrhunski. Neki se pale na CGI, koji je isto dobar, no u filmskoj industriji sve je više CGI-ja, a sve manje dobrog rada kamere i smislene montaže.

 

Nakon odgledane epizode, u sitnim satima, sutradan sam na miru ovaj niz scena vraćao nekoliko puta i pogledao.

morrisoN
5 godina
offline
Game of Thrones

Nego, šta sad?

 

Serija je gotova i šta sad? Ja se sve mislim sad jedno mjesec dana opet pogledat sve još jedan put, ovaj put u komadu, pa vidit kakva je serija.

 

A nakon toga? Ja ne mogu sad tek tako ostat bez ovog svijeta... Kad će ti prequeli, šta govore? Hoće bit kavi crtani? Misli li tko napravit animirani drugi kraj serije?  :)

 

Usput, Chernobyl je vrh vrhova, ako imate problema ko i ja. Nije baš ovaj svijet, ali je kvaliteta...

 

 

P.S.

 

Baš čitam o nedovršenim stvarima u seriji...

 

Tyrionov vic koji je više puta započet, nikad ispričan do kraja: Jednom sam doveo magarca i saće u bordel...

 

I iako je logično gdje je nosi, zašto Bron prekine Sama kad komentira gdje je Drogon najvjerojatnije otišao s Dany? Zašto nije izgovorio na što je mislio? Valirya...

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2019 9:24 (Filox).
16 godina
offline
Re: Game of Thrones
morrisoN kaže...

Svi smo već rekli šta ne valja u zadnjoj epizodi, kao i u cijeloj s08, no ono što je mene oduševilo su usporedni kadrovi Jona, Arye i Sanse dok se kreću pred kraj epizode. Rad kamere, montaža, muzika..... vrhunski. Neki se pale na CGI, koji je isto dobar, no u filmskoj industriji sve je više CGI-ja, a sve manje dobrog rada kamere i smislene montaže.

 

Nakon odgledane epizode, u sitnim satima, sutradan sam na miru ovaj niz scena vraćao nekoliko puta i pogledao.

 Je vrh! Baš ono, odlično odrađeno i emocionalno. Podbacila je sezona, ali ovo su odradili vrh! 

Vrhunska muzika to diže na višu razinu!

 

 

Pogotovo finalna stvar koja u donjem videu počinje na 4:50

Da suza krene!

 

 

Now our watch has ended

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2019 9:50 (doktor1).
5 godina
offline
Re: Game of Thrones
Tehnicke stvari nisu nikad bili problem u seriji...Kamera, svjetlo, muzika, efekti nikad nisu zakazali....
10 godina
offline
Game of Thrones

Zadnja epizoda je ODLIČNA. Ne znam čemu toliki hejt?! Završilo se skroz zanimljivo i neočekivano. Pravi GoT stil!

5 godina
offline
Game of Thrones

Jedino mi je žao što je ona Sansa dobila sjever - krv joj jebem... Sve ostalo, uz sve nelogičnosti i brzanja, te ovog i onog - fenomenalna serija. Nije mi žao ni sekunde koje sam proveo pred TV-om. 

Sve Vas Volim
9 godina
offline
Game of Thrones

u biti Jon na kraju postaje Kralj s onu stranu Zida. to je prilično očito jer ga baš slijedi free folk, i ona scena kad se zatvaraju vrata Zida a on pogleda u vrata, baš je dojam da se više ne vraća južno od Zida. Kladio bi se u šta god da je takav kraj za njega zamislio i Martin i da će se to i dogoditi u knjizi ako ikad izađe. I to mi za njega nije uopće loše

16 godina
offline
Game of Thrones

Sve u svemu meni najbolja epizoda od zadnje 3,4  :D

Nije sve tako sivo, scena sa Drogonom je bila predobra, kako je rastopio thron, skužio da nije Jon zapravo ubio Dany nek tron, tj. borba za njega. Vidjela se emocija na njemu kad ju je gurao nosom.

Također zadnja scena kad Jon odlazi, barem ga dočekao poznato lice tamo, Tormund, i Ghost je došao na svoje što ga je Jon podragao :D 

Moglo je to bolje, al što je tu je, očekivao sam da neće baš biti happy end, i ovo je nešto između happy i tragic enda.  

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
16 godina
offline
Re: Game of Thrones
Srce Isusovo kaže...

Jedino mi je žao što je ona Sansa dobila sjever 

 Napravili su kučku od nje kroz sezone, ali ni ona nije baš uživala u medu i mlijeku...

Sve skupa dobra epizoda i šteta šta nismo dobili deset epizoda ili možda dvije sezone da dođemo do ovog kraja!

Da mnoge stvari nisu ubrzane, da smo imali još poneki razgovor među likovima, putovanja kao i prije uz razne dogodovštine to bi bilo ok

 

Ned Eddard Stark bi bio ponosan i nebi mu bilo krivo šta je osto bez glave! 

"When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives"

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice