Horori

poruka: 16
|
čitano: 8.010
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Horori

Evo želim preporuke dobrih horora, ne dobrih nego odličnih horora, horora od kojih ću se usrati u gaće, jer mi je želja jedan takav pogledati, a ne da me uhvati smjeh kao svaki put do sada kad sam gledao horore. Kao npr. ono kad neki lik zna da mora bježati, ali ne, ide on vidit šta se tamo dešava i onda mu odrube glavu, lol. Zato pomagajte s prijedlozima. Starost nije bitna samo da je film odličan................................................

16 godina
neaktivan
offline
Horori

Exorcist.

15 godina
protjeran
offline
Horori

pogledaj leptiricu

drakulu nekog iz četrdesetih

 

nije strašno...al ćeš jako nemirno spavat

baš na psihu djeluju

www.ddoxy.blogspot.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Horori

petak 13

jedan od mnoštva u serijalu

ili moje krvavo valentinovo 3d

q8200,radeon4870 1gb, 8gb kingmax 1066 intel i ati moj prvi i jedini izbor sve se da kupiti novcem, ali osjećaj gta 4 u najvećim detaljima:neprocjenjivo
15 godina
neaktivan
offline
Horori

Uljezi..Šesto čulo..Zaselak-to su dobri horori,atmosfera..napetost

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.4.2009 8:30 (seneka).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Horori

sam u kući1,2

nije horor al ti se smuči na 3 dio

q8200,radeon4870 1gb, 8gb kingmax 1066 intel i ati moj prvi i jedini izbor sve se da kupiti novcem, ali osjećaj gta 4 u najvećim detaljima:neprocjenjivo
15 godina
neaktivan
offline
RE: Horori
pfliper kaže...

sam u kući1,2

nije horor al ti se smuči na 3 dio

 neko je previše red bulla popio...
OT Saw serijal
Osnovan - 1878. Igralište - Old Trafford, Kapacitet - 76.212 Predsjednik - Joel i Avram Glazer Trener - Alex Ferguson______________________ Tko pita, ispadne budala 5 minuta! Ko ne pita ostane budala zauvijek. http://www.travian.com.hr/?uc=hrx_37430 - Klik i donesite mi uspjeh
15 godina
neaktivan
offline
Horori

Dead Silence jedan od najboljih koji sam gledao Cool

 

http://www.imdb.com/title/tt0455760/

Intel Core 2 Quad Q9400 MB Gigabyte EP43-DS3L 4 GB DDR2 800MHz A-Data Sapphire ATI Radeon HD 4870 512 MB GDDR5 Seagate Barracuda 500GB Chieftec 450W
14 godina
offline
RE: Horori
Neo Matrix kaže...

Evo želim preporuke dobrih horora, ne dobrih nego odličnih horora, horora od kojih ću se usrati u gaće, jer mi je želja jedan takav pogledati, a ne da me uhvati smjeh kao svaki put do sada kad sam gledao horore. Kao npr. ono kad neki lik zna da mora bježati, ali ne, ide on vidit šta se tamo dešava i onda mu odrube glavu, lol. Zato pomagajte s prijedlozima. Starost nije bitna samo da je film odličan................................................

 E najbolje mi je u takvim horor komedijama kad likovi vele: Mislim da je najbolje da se sad razdvojimo, ti pođi na jednu stranu a ja ću na drugu - imat ćemo veće šanse. (naravno u filmu je potpuni mrak, šuma, grmlje i sl) lol
16 godina
offline
RE: Horori
seneka kaže...

Uljezi..Šesto čulo..Zaselak-to su dobri horori,atmosfera..napetost

  Ako je Zaselak (The Village iz 2004.) horror, ja sam traktor.
Ke?
15 godina
neaktivan
offline
Horori

Šesto čulo je više psihološki, a kad smo kod psihooških iksreno preporučan i Zelenu milju

Budući da tražiš horore evo par "dobrih": Krug, kletva ( i jedna i druga verzija )

noć vještica je komedija, Slagalica strave je u početku ok ali daleko je to od horora

legendarni vrisak...

Život je spolno prenosiva bolest koja uvijek završi smrću
15 godina
protjeran
offline
Horori

hills have eyes

hostel 1

www.ddoxy.blogspot.com I am the Lord, master of the sword
15 godina
neaktivan
offline
Horori

Ma ništa ljudi od toga, sve to sam već pogledao, ah izgleda da još nisu snimili horor koji bi bio meni po mjeri, najbliže je do sada bio film okupljanje.

15 godina
neaktivan
offline
Horori

Man behind the sun, film zabranjen čin je izaša

Prije češ se izrigat nego pripast ali stvarno zajeban film...

Granice nisu nista drugo do linija u atlasu, al' jesu stvarne onda kad idu od srca ka srcu...
16 godina
neaktivan
offline
Horori

The Terminators LINK, prepao sam se od efekata

I lost one of my machines... I can ping it and everything, but I can't seem to find it in my apartment...
13 godina
offline
Horori

najbolji horori petak 13 exorcist 1973 guine pig:flowers of flesh and blood brutalni nisam vidio.zna li neko sajt gdje mogu skinuti fim men behind sun?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice